Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

klara.k
9. bře 2010

zelvi - nevím já to taky nepostřehla. Myslím, že to ani nepsala.

krti - já dost často žehlím až si nemáme co obléct. Jak stavíme tak na to nemám kdy a raději vybírám kachličky než žehlit, s výmluvou, že přece něco dělám, ne? 😀 A to jsem vždy žehlila ráda.

dnes jdeme zase na kuchyně. Snad už se definitivně rozhodneme. ale je to těžký máme dvě nabídky, mezio nima čtyřicet tisíc rozdíl. Ale parádní jsou obě, tak to dnes třeba trochu usmlouváme. Ta jedna je o trochu lepší a je to ta dražší. Tak nevím jak se rozhodnout.

lowe
9. bře 2010

Ahoj holky, tak jak je?
Už jsem tu dlouho nebyla, kdo mi poví, co je tu nového?

vcelka77
9. bře 2010

Já ti povím co je tu nového. Moc ti gratuluji 🙂 Ach jo my tu s petrajdou zůstaneme na ocet ☹
Ale moc ti to přejem. Tak nějaké podrobnosti, jsme zvědavý 😀

klara.k
9. bře 2010

páni lowe - velká gratulace a ať je vše v pořádku!!!!

petrajda
9. bře 2010

jé lowe - to je novinka M 😵 oc gratuluju!!!

jo,včelka, asi zůstanem na ocet 😢 . Já včera zas chytla šílenou depku.kamarádka jde zrovna dnes do Motola na potrat .Miminko se špatně vyvíjí, dva roky snažení v čudu. je mi jí strašně moc líto. A ten doktor jí prej řek,že dneska takhle končí skoro 50% těhotenství,tím jako nechci tady zavádět špatnou náladu...Jinak okolo mě tady známí a kamarádky rodí ostošest.

acimedaca
9. bře 2010

lowe: veliká gratulace

vcelka77
9. bře 2010

to je v pytli. Dva roky snažení a když se to končně povede tak potrat 😠 to je opravdu smutné.
No já teda ještě nemam depku, ale jak jsem to dostala, tak se mi tak zkazila nálada a jsem strašná protiva.
No a pak si řeknu že tohle budu prožívat asi ještě nějakou chvíli, ale štve mě to 😖
No ale lowe to je krásný přírůstek. Tady jsme se do toho nějak vrhli. 😀

vcelka77
9. bře 2010

TĚHULKY
janička 006
filu
estrel
lowe

SNAŽILKY
klara.k - duben, květen IVF
petrajda
vcelka
edvi

PŘEMEJŠLIVKY
aci
krtek
werunka

MAMINKY
jana1k
zelvinka
brumdi

petrajda
9. bře 2010

právě, je mi jí moc líto a ta řeč toho doktora mi teda nedodala. Jsme stejně staré. Říkala,že snažit se můžou začít,když nebudou komplikace, nejdřív za tři měsíce.
No dohodli jsme se,že se k nám musej přijet někdy taky podívat. O svatbě jsme toho nakecat moc nestihli.Tak snad bude pak vše dobré.
Jiak ty gely nepoužívám,četla sem něco včera ale nereagovala,nebyl čas takže nemůžu radit

lowe
9. bře 2010

holky moc Vám děkuji, ale to kvůli tomu jsem sem nenakoukla
petrajda: kamarádky je mi líto, ale je to tak lepší, tak se bojím, ale v muži mám velkou oporu a optimistu, on sám v lednu říkal, že březnu budeme těhotní a seknul se jen o měsíc
jinak je to velké štěstí, zatím nemám žádné příznaky, tedy nevolnosti atd. spíš mám energii, ale večer chodím brzo spát, to už jsem fakt unavená

petrajda
9. bře 2010

jééé nová tabulka 😵 , už se nám to přesunuje

vcelka77
9. bře 2010

no jo, doktor by spíš měl podpořit, i když si o tom myslí své.
Ten gel jsem si už objednala, tak pak dám vědět 😀
ty si měla včera hodně práce protože bylo MDŽ vid? Já jsem volala tatkovi aby koupil mamce aspon kytku aby si jmí dobře naladil 🙂 A on přivezl i bonbony mému manželovi at mi je dá. 😀 Tak jsem přišla dom, a manžel mi strká bonbony. Tak říkám dík a za co jsem si je zasloužila. A on že vlastně neví, že mu je vnutil můj táta at mi je dá 😀 Tatka s manželem jsou dost mlčenlivý, takže táta neřek že to je k mdž a manžel se nezeptal 😀

petrajda
9. bře 2010

lowe - já vím. Ale nechtěla sem tě nějak stresovat. Všechy naše těhotné paní jsou ok 🙂 ,takže ty budeš taky 🙂

lowe
9. bře 2010

petrajda: ne neboj, já jsem realista, když něco má přijít tak to stejně příde
v sobotu jsem taky začla mírně špinit a doktor mi na rovinu do telefonu řekl, že jestli je to špatně založený a neuchytí se to, tak mám být ráda, že o to přídu na začátku než třeba v 5 měsíci, tak asi tak nějak
ale vše bylo ok, jeli jsme na pohotovost, tam udělali ultz. a bylo vidět pidi srdíčko..to je nádhera, prý to mohla být prasklá jen nějaká cévka z dělohy, to se stává prý hodně často

jinak všem závidím co máte manžílka doma, to já se těším na víkend 😉

vcelka77
9. bře 2010

no petru už abysme se přesunuli i my 😀 a klarka samozřejmě 😉
lowe tak to je hezké, že je manžel takový optimista. Mě zase dělá proroka kamarádka.
Napřed řekla ted určitě neotěhotníš. A dostala jsem to. Ted mi také řekla že je ještě brzo a zase jsem to dostala. Podle ní se mi miminko narodí v lednu. Takže bych v dubnu měla otěhotnět. Tak jsem na to zvědavá 😀
Jestli bude mít pravdu, tak si budu myslet že to je čarodějnice 😀 😀 😀
Ale manžel nechce lednové dítě. Že by měl doma dalšího kozoroha a že prý mu jeden stačí 😀

petrajda
9. bře 2010

včelka- 😀 😀 😀 tak to je vtipný 😀
já včera taky dostala,rozkvetlou hortenzii v květináči moji zamilovanou rostlinu 😵 . A to jsme si včera ráno s kolegyní bavili,že určitě nic nedostanem,já na to že asi nemám ten správný věk 😀 Fakt sem nic nečekala. A když muž přijel z práce vrazil mi do ruky veliké šrouby s hmoždinami,že to mám k tomu mdž a pak mi podal tu hortenzii. Překvapil mě.

filu
9. bře 2010

Ahoj holky,

lowe: obrovská gratulace!!! Ale určitě se zadaří brzo i všem ostatním, co chtějí mimi. Někdy prostě asi nejsou na skladě ty nejlepší, co z nich vyrostou bezvadný lidi, tak si někteří musejí počkat dýl, aby měli ty nejúžasnější děti a mohli z nich mít jen samou radost...

Na Mayner taky často myslím a věřím, že to holka určitě všechno zvládne a překoná.

O žehlení mi ani nemluvte, dřív mi to ani tolik nevadilo, ale co máme kočky, tak musím žehlit, jen když spí, protože jinak mi pořád loví rukávy od košil nebo ještě líp šňůru od žehličky, takže je to docela dobrodružství a než se naskytne taková vhodná chvíle, tak je vždycky prádla celá hromada... a to jsme jenom dva. Nechci to ani domýšlet při větším počtu lidí, z nichž ty malý budou mít jistě úžasné schopnosti se v minutě čímkoli zmazat od hlavy až k patě. 😉

lowe
9. bře 2010

vcelka, no tak vidíš ono to vyjde
petrajda: tak to je hezký, já dostala kytičku už v pátek, včera byl manžel už zase pryč

petrajda
9. bře 2010

včelka - třeba se někdy přesunem. Já počítám,že když u nás do června nic tak chci jít už na nějaké vyšetření. Taky to mám jako ty...dostanu to a nálada je prachmizerná. Dokonce teď už i pokaždé bulím.

lowe- lehké špinění se v těhu stává. Hlavně, že ultrazvuj byl v pořádku. To srdíčko vidět,já bych bulela dojetím.

petrajda
9. bře 2010

manžel jezdí za prací lowe? Bude to mít tak dlouho?

brumdinka
9. bře 2010

ahojte

lowe - tahle novinka mi neunikla a moc velká gratulace, hlavně se opatruj 😉

pet - tak s kamarádkou mě to moc mrzí a ti doktoři tomu taky moc takhle nepřidaj co 😝 😅

vcelka - hezká tabulka - jen budeš muset udělat pár chlívečků navíc 😀 já jsem maminka Jiříčka, ale rádi bysme ještě holčičku (teda já, mužskej klidně dalšího chlapa 😀) a momentálně je na potencionální mimi naladěnej i malej, že prej by si spolu hráli v pokojíku 🙂

filu
9. bře 2010

Jo tak to já dostala k mdž od manžela banánek v čokoládě, to mě dostalo, takový originální dar. 😀

vcelka77
9. bře 2010

to je původní tabulka od klarky, já jen kopíruji 🙂

TĚHULKY
janička 006
filu
estrel
lowe

SNAŽILKY
klara.k - duben, květen IVF
petrajda
vcelka
edvi
brumdi

PŘEMEJŠLIVKY
aci
krtek
werunka

MAMINKY
jana1k
zelvinka
brumdi

lowe
9. bře 2010

petrajda: poslali ho na 3. měsíční školení do Pardubic ...blbci
ted tam jezdí druhej týden, takže ještě do konce května a dva dny v červnu, ale jak nám bylo předpověděno, tak miminko příde až to budeme co nejméně čekat a taky že to tak vyšlo

petrajda
9. bře 2010

brumdinka - tak to je milé od Jiříčka. To je dobrý to využít 😉 . Já sem zvědavá na našeho malého synovečka až se mu v létě narodí sestřička nebo bratříček.Jak bude reagovat na nového křiklounka 😵

filu - dobrej dárek 🙂

petrajda
9. bře 2010

lowe - chjo.Ale zase lepší tři měsíce teď na začátku než pak ke konci. A kdy se nové čekatelky vlastně dovídají termín porodu?

brumdinka
9. bře 2010

pet - no ted´to říká, jelikož by tam někoho na hraní uvítal 😀 bohužel v ulici moc dětí není, má jen jednu kámošku od sousedů s kterou občas vyrazíme; pak jak zjistí, že takhle malinký si s nim stejně hrát nebude, tak ho to zas přejde 😀 - no uvidíme, zatim je to moc předčasný, nejsem ani těhotná 😀 😀

lowe - to je tak většinou, že mimi příde, když to nejmín čekáte 😉

vcelka77
9. bře 2010

petru to by měli říct hned při první kontrole nějaký přibližný termín porodu. To ti přece vypočítá i kalčkulačka na internetu. Ale asi se to pak ještě dost mění.
lowe nám musí říct jak to je, nebo jiná těhulka 🙂

jizi
autor
9. bře 2010

Lowe: veliká gratulace!!! 🙂

Koukám, že jsem se do tabulky nevešla 😉 ... Že by proto, že nespadám ani do jednoho chlívečku? Nebo je taktní naznačení čehosi? 😎 😀 😀

brumdinka
9. bře 2010

pet - první termín ti spočítaj hned podle poslední menstruace, druhej pak podle prvních pohybů - u mě se doktor trefil uplně přesně - podle mensesu sem měla termín 27.1.2004 a dle pohybů 30.1. a malej se narodil 27. 🙂 - od tý doby sem těhotná nebyla tak nevim, jestli nemaj ještě jiný novoty 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru