Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

lowe
9. bře 2010

estrellita: no to je mazec, já asi věřím utz. a vím, kdy jsem měla ovu, tak odečtu 14 dní a vyjde to myslíš? schválně to zkusím

jinam já zatím žádné příznaky nemám, ani nevolnosti zatím mi je ok, a ty chodíš do práce nebo jsi doma?

vcelka77
9. bře 2010

teda holky, těch těhulek přibývá. Během 2 dní jsem se tady z mých dvou diskuzí (této a womenszone) 3 těhule 😀
Asi děláme něco špatně.
petru opravdu ty děti nosí čáp??? 😀 😀 😀

petrajda
9. bře 2010

tak má v tom případě u nás zpoždění 😀 😀 Někde se fláká 🙂

estrellita
9. bře 2010

lowe: melo by to pak vyjit 🙂

No to jsi stastna zena, ze nemas zadne priznaky 🙂

jj, chodim do prace, nekdy je to mazec a odpoledne padam uz s prominutim na hubu. ale nektere dny jsou dobre. Kazdy den je v podstate jiny, ale v principu, kdyz v noci blbe spim, tak je mi pak blbe cely den, kdyz muzu o vikendu spat do 10 a pak si jeste odpoledne zdrimnout, je mi moooc fajn 😀 ale ten posledni tyden uz je mi fakt az na vyjimky dobre, jen jeden den jsem v sobe neudrzela zadne jidlo 😅

zase jsem rada, ze do prace chodim, protoze aspon mi to od kontroly ke kontrole rychle ubiha 🙂

vcelko: jeste nosi deti vrana 🙂 tak snad oba ptaci brzy dorazi 🙂

vcelka77
9. bře 2010

to jo, asi vysadim na zahradě žáby, aby to měli čápi blízko a co jedi vrány? 😀

petrajda
9. bře 2010

možná žížaly 😀

lowe
9. bře 2010

est: už to mám cca správně
no příznaky, mám neustálý pocit hladu, najím se a za hodku musím sníst aspon jabko, nebo něco
kamarádka mě straší, že do 7 týdne jí bylo taky fajn, no tak doufám, že se mě to vyhne
jen doufám, že nebudu zvracet, to fakt nesnáším, ale taky si poslední dobou ráda přispím, chodím v noci třeba 3x na záchod, ale to je prý normální přes den to ani nepočítám

holky k nám lítal čáp minulý rok na zahradu.. asi na ty žáby, máme tam rybníček a je tam spousta skokanů, vránu jsem tam ani jednou neviděla...ale co jedí
😝

petrajda
9. bře 2010

lowe - no takže to bude opravdu ten kluk 🙂 🙂

estrellita
9. bře 2010

lowe: tak na me to prislo od 7. tydne, 8. byl nejhorsi, 9. uz mnohem mnohem lip 🙂 ale treba budes zrovna ta vyvolena, ktera by bez rostouciho briska ani nepoznala, ze je tehotna 🙂
jj, nocni navsteva zachodu je normalni, ja chodim kazdy den sice jen jendou, ale vzdy mezi 3 a 4. hodinou 😀 jsem jako hodinky 🙂

ja jsem videla nadherneho capa na strese o vikendu, tak ze by to taky symbolizovalo kluka? 🙂

vrana urcite nejake zizaly a mozna i neco vetsiho? 🙂

klara.k
9. bře 2010

čáp nosí kluka nebo holku?

na ty výpočty aby měl jeden vysokou.je to maturita přinejmenším

včelka 😀 jak jinak by to bylo možný, určitě na to jdeme dobře

vcelka77
9. bře 2010

no to je jasnej klučina 😀
takže si pořídim rybníček 😀 i když já jsem u řeky mezi skalama a to byste nevěřily jak ty blbý žáby řvou když se chtěj pářit, to se nedá ani spát 😀

lowe
9. bře 2010

est: nestraš, ale poslední dva dny mě nějak začíná lehtat v žaludku, tak doufám, že to něco nenaznačuje
já mám 2 a 4 ráno, to je moje
holky, nevím, ale tak nějak si to myslíme, i podle prstýnku mě to vyšlo, pak podle grafu početí taky vychází kluk a podle toho čínského taky, ale uvidíme

klarka.K. čáp nosí kluka ☹
vcelka: jo to je fakt, ale mě se to líbí, mám ráda přírodu

vcelka77
9. bře 2010

lowe tak já bych tě na pár dní v době páření ubytovala 😀 já mam taky moc ráda přírodu ale to je opravdu extrém 🙂
asi si zajdu do lesní zoo kouknout na havrana, protože na takové zvířata nemam moc štěstí je vidět 😀

vcelka77
9. bře 2010

jestli někdo (asi pražandy) znáte lesní zoo v chuchli tak tam je krásnej havran, a pěkně zlej a velikej. tam já chodím ráda, je to krásná procházka

lowe
9. bře 2010

vcelka77: no my máme asi u rybníka hodné žabky, ale jsou slyšet až k nám do paneláku to je cca 300m vzdušnou čarou
ty havrane

vcelka77
9. bře 2010

ale je to zase takové romantické, když tam ty žáby tak kvákaj 😀

lowe
9. bře 2010

to je romantické

lowe
9. bře 2010

est: krásné fotečky v albu, chtěla jsem se zeptat už si měla mužskýho na ultrazvuku?

zelvinka
9. bře 2010

Lowe - i já se přidávám ke gratulacím to je super 😉 , tak ať vše probíhá hladce

zelvinka
9. bře 2010

vcelka - teprve dneska jsem si všimla, že jsi dala dokupy tu mou neaktualizovanou tabulku,..to jsi hodná, já fakt nestíhám,..jsem ráda že vás dočtu a občas něco krátce pisnu. tak já ji u sebe smažu.

vcelka77
9. bře 2010

to je jasné, ty máš ted hezčí starosti 🙂 Spíš nám občas hod novou fotku Denisky at víme jak nám roste 😉

zelvinka
9. bře 2010

vcelka - rozkaz,..určitě tam zase nějakou dám,...dneska jsme fotili nalou v Komeťáských dupačkách, takže už by mohla s taťkou na hokej 😀 ,..ale ještě si budou muset oba malá i taťka počkat až bude ťapkat

petrajda
9. bře 2010

zelvi - vždyť by jí na hokeji pošlapali.Teda ta nám roste. Je to zaručeně nejpěknější miminko minimálně na beremku 🙂 .

včelka - já jsem taky pro vránu,ale samozřejmě nepohrdnu ani čápem 🙂 A jinak v Chuchli jsem v lesní zoo před lety byla,ale havrana si nepamatuju. Ale už je to dáááávno!Každopádně Chuchle a Radotín jsem svého času navštěvovala často.

lowe - tak ať ti je pořád dobře. Těhotenské příznaky se prej u každé projevujou jinak.Ale já nemůžu radit,já jsem zatím jen teoretik 😉

brumdinka
9. bře 2010

ahojte, tak sme se byli hezky projít a chytla sem akorát pořádnou rýmu - mám frnák jak bambuli 😀

lowe - třeba nebudeš pocitovat vůbec nic, já taky celý těhotenství neblinkala, bylo mi líp jak normálně a kdyby mi nerostlo bříško, tak ani nevim, že sem těhotná 🙂 😀

jinak děvčata poslední dobou sem taky nějaká unavená 😝 ale těhotenstvim to nebude, aspon o ničem takovym nevim 😀 😀 😀

vcelka - hezky si ty tabulky udělala - můžem začít sázet na lowe 😀 - typuju kluka 🙂

sidi.m
10. bře 2010

Tak dobré ranko,tadx se ještě chrupká,jsem po noční,tak čekám až mě vystřídají.
zelvi:Malá je kouzelná,fakt princeznička a v dupačkách jí to moc sluší 😉

petrajda
10. bře 2010

sidi a já myslela,že jsi takové raní ptáče 🙂 Tak to půjdeš brzy do postýlky,viď?

brum - únavu také pociťuji, včera sem si přitáhla z lékárny na doporučení doktorky Trnkový sirup od Weledy,tak sem zvědavá co to se mnou udělá. Strááášně tu firmu vychvalovala až do nebes 🙂 .No aspoň budu mít pocit že něco dělám pro zdraví a ten sirup je docela dobrej,tak aspoň tak. 🙂

janicka006
10. bře 2010

Dobré ranko všem,

koukám,že když jsem tu,tak tady nikdo není...vrrrrrrr....
Holky připadám si jako pravá důchodkyně...co jsem se dostala domů,tak prostě nestíhám....slíbila jsem 2 návštěvy,ale pořád je posouvám,protože prostě je tolik jiných aktivit.Takže ani na koně moc nechodím,spíš jen do IP,vyzvednout zprávy,ale tím to končí.
Ale kráááásnou zprávu od Lowe jsem si nenechala ujít.To je super..držíme palce!!🙂))
Jinak se neboj,každá jsme jiná,takže můžeš být ta z těch vyvolených,co blinkat nebude.....řekla bych,že já jsem to vzala za ještě 3 další holky,takže "v alejích je nablito ažaž" 😀 😀 😀.Dala jsem na začátku dolů něco okolo 8-9 kilo,až jsem měla strach z čeho bude miminko žít,ale v pohodě..hlavně hodně pij a jez vitamíny.S pitím jsem měla obr problém....ale docela mi zachutnal Hipp pomerančový nápoj..dá se teplý i studený,ale mě dělal dobře na žaludek studený.
V pondělí mi byla od Pepči slíbena kytička tulipánů,ale prostě v devět ráno už je nikde neměli....tak jsem měla smolíka ☹
Jinak si mám prý něco vybrat za miminko...tak nevím co.Chtěla bych se nechat překvapit,ale zase znám jeho vkus...
Taky jsme sehnali ten pozemek a paní z banky nám včera psala,že nám dají úvěr v pohodě,ale zase jsme z toho nějak váhavý....

estrellita
10. bře 2010

dobre rano 🙂

jani: teda, to toho mas fakt hodne 🙂 a jnak pripraveno na malou uz mate vsechno?
no muj manzel ani nezna, ze se za dite neco dava, tak to mu budu muset nejak nenapadne rict 😀 ale treba me prekvapi 🙂

lowe: nn, u UTZ jeste ne, al epujde se mnou na screeningovy UTZ, protoze ten uz je pres bricho a ja ho vidim jako takovy dulezity a trosku se ho bojim, tak budu rada, ze tam bude se mnou a miminko uz tam byva dost jasne videt a i tam pry obcas vyvadi, tak at se taky pokocha 🙂 na vnitrni utz ho brat nechci. A ono je neco jineho, kdyz vidi obrazek a kdyz pak bude moct videt to tlukouci srdicko 😵
tvuj manzel uz byl, nebo se chysta?

klara.k
10. bře 2010

jani ještě jsem tu 😀 😀

pozemek je dobrá zpráva, to jsi si moc přála viď. A už jste rozhodnutí? Já byt váma tak ho kupuju určuje, můžete začít řešit věci pro stavbu a až někdy začít stavět, ale když bude pozemek tak je vlastně vyhráno, zbytek už jde samo.

musím jít už pracovat, čau

klara.k
10. bře 2010

jo jani a fotky pěkný 🙂

já jsem se snažila probojovat i s tím, že se dává nevěstě po svatbě, tak jsem to párkráít nadhodila, nakonec řekl, že bude muset něco vymyslet a nedostala jsem nakonec nic. Ale v tom fofru těch starostí, bych se i divila, kdyby něco bylo. Ale za dítě jo, to se dává. Třeba zlato nebo tak. Mě by stačila maličkost, a teda to dítě , že.

ale už fakt padám, jinak budu nezaměstnaná 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru