Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

lowe
12. bře 2010

estr: tak to za chvilku taky půjdeš na ten NT nebo ne? já vím, že nějaký velký ultz se musí udělat to 13tt, ale nevím který to je...ještě v tom plavu, ale za týden jdu na kontrolu tak tam mi pan doktor řekne

petrajda: dovolenou tiše závidím, to my se letos asi nikam nepohrneme

petrajda
12. bře 2010

lowe - pro nás to bude vlastně první společná dovolená - jen sami dva. Od té doby co se známe jsme vlastně pořád jen stavěli. Občas nějakej prodlouženej víkend a nebo voda s kamarády,ale ta se vlastně taky počítá-to jsou fajn zážitky 🙂

brumdinka
12. bře 2010

ahojte, já si dnes udělám menší výlet do Plzně - pohovor spojím s návštěvou kamarádky co sem jí dlouho neviděla a dočtu Vás asi až večer v neděli, tak né abyste toho moc nakecali 😀

pet - tak si tu dovču hezky užijte, Slovensko je krásný my tam byli dvakrát - jednou za příbuznýma na dalekym východě 😀 a pak když sem byla cca v 5.měsíci tak v tatrách a slovenskym ráji. My sme si ještě předtim než sem přišla o práci zaplatili dovču na červen do Itálie - tak už se taky nemůžu dočkat, jen by to ještě chtělo tu práci a budu naprosto spokojenej člověk 😎

tak se zatim mějte fajn 😉

acimedaca
12. bře 2010

mě se dneska nechce vůbec myslet ☹

zelvinka
12. bře 2010

aci - tak nemysli,..ať myslí druzí za tebe 😎 😀

vcelka77
12. bře 2010

aci tak to je hezký 😀 no ale už je pátek, bude líp 🙂
a přesně tak , nehej myslet ty ostatní, at jim ty buňky neodumřou 😀

zelvinka
12. bře 2010

tak to budeme brzo tipovat pohlaví i u Lowe žë?

petrajda
12. bře 2010

zelvinka - nojo! Ale ještě budu chvíli přemejšlet. Když si přejou toho kluka. Já každýmu přeju holčičku,ale pořád se přece nemůžou rodit ženský. 😲

brumdinka - díky. Budeme se snažit si to užít a já ještě doufám,že ten termín vyjde. Mám před sebou několik strašáků v práci,které to mohou pokazit,ale manželovi jsem to neřekla.Nechci kazit radost ještě jemu. V tomhle je podnikání fakt nevyzpytatelný. Se něco po...e a mám smůlu.

zelvinka
12. bře 2010

petrajda - to máš pravdu, jak by k tomu potom chudák Deniska jednou přišla,..by si musela vzít prvního moulu na kterýho by kápla 😀 😀 ,..nemohla by si vybírat. chichicht

petrajda
12. bře 2010

zelvi - 😀 😀 😀

vcelka77
12. bře 2010

zelvi neboj, podle statistik se pořád rodí více chlapáků než holčiček 🙂
petru a ty se neboj, sice je dovča ještě za dlouho, ale určitě to nějak vyjde, a bude to super. 🙂

zelvinka
12. bře 2010

no tady v Brně určitě, četla jsem o tom článek že již několik let podle statistik, se v Brně rodí víc chlapečků

petrajda
12. bře 2010

holky tady sněží ☹
tak na severu to jsou samé holky, takže sem bude příliv moraváků? To je fajn to jsou většinou veselé kopy,ahlavně aby se hokám nechtělo na moravu 🙂

vcelka77
12. bře 2010

tak vidíš, Deniska si může vybírat jak se ji zlíbí. Jen aby si vybrala aby se pak také líbil mamince 😀

zelvinka
12. bře 2010

no to máš pravdu včelko, jen aby si nedotáhla nějaký budižkničemu,..nebo tzv. mamánka 😀 😀

petrajda
12. bře 2010

vcelka 🙂 🙂 tak to raději nebudeme rozebírat. Ale zase holky si spíš vybírají podle svýách tatínků. mě to kupodivu vyšlo,že na mě vyzbil takový můj tatínek 😀

zelvinka
12. bře 2010

Já doufám že v tomhle budu po našich, nikdy mě moje chlapi nekritizovali,..ani nezavrhovali, i když ne každej byl zrovna podle jejich představ, ale věděli, že je lepší nás mít pod dohledem, než abych někde se poflakovala. ale na druhou stranu je pravda, že pak když jwsem se s nimi rozešla, tak mi mamina třeba řekla, prosím tě to je dobře, vždyť chlastal,..nebo vždyť neuměl opravit ani kohoutek co s takovýmhle chlapem🙂

estrellita
12. bře 2010

dobre dopoledne holky 🙂

lowe: jj, pristi tyden jdu na krev na NT a pak 2.4. na screening. no jsme zvedava, jestli nam tam treba nereknou pohlaci, uz jen tri tydny 😀 docela se tesim, i kdyz fakt malinko i bojim.

petrajdo: no ja bych ani nerekla, ze by byl manzel na myho tatku, ale treba to jen nechci videt 😀

petrajda
12. bře 2010

holky jak to by jsme měli v těch sázkách opravdu pokročit. lowe, estrell, ježiš zabte mě na kterou jsem zase zapoměla 😲

estrellita
12. bře 2010

ja myslim, ze jsi na nikoho nezapomnela, filu uz ma sazky uzavrene a jen cekame na vysledek 😀

petrajda
12. bře 2010

no dobře a ty si typuješ co?? 🙂

vcelka77
12. bře 2010

ok holky tak tipujem na estrel. Já jí tipuji holčičku 🙂

petrajda
12. bře 2010

já taky- přece nevybočím ze zaběhnutého standardu 😉

klara.k
12. bře 2010

holky - tak já jsem dnes na nervy. Aci asi beru dnes přemýšlení za tebe, hlavu mám jak škopek. Včera jsme měli na stavbě elektrikáře a zrušili mi tam jedno světlo a manžel to neobhájil, a já jsem nasrá... jak blázen. Ale nejvíc mě naštavalo, že mi to neuměl doma vysvětlit. A další - stavební firma měla předat rozpis prací, nepředala, tak že ho pošle mailem, neposlala. Zato poslal fakturu, ale jen podklady, chtějí zaplatit, ale nemám co a jak.
To co mají poslat, tak nikde. Dnes někoho zabiju nebo se mi rozskočí hlavu.
Pěkný den všem

estrellita
12. bře 2010

klarko: to me mrzi, pamatuju si, jak sjem mela hlavu jako patraci balon, kdyz jsme delalil prestavbu. no a ted musime vyresit, ze mame stolem zadelanou zasuvku a ani nevime, jak tam dostaneme prodluzku 😅

petrajdo: ja vubec nevim 😀 vsichni nam rikaji holcicku, takze ja si myslim, ze to ditko si postavi hlavu a bude kluk 😀 takze asi kluka 😀 i kdyz bych jednou strasne moc chtela holcicku 🙂

vcelka77
12. bře 2010

estrel neboj, když nebude holčička ted, tak bude za pár let 🙂

estrellita
12. bře 2010

vcelka: no snad jo 😀

petrajda
12. bře 2010

klarka - naprosto s tebou soucítím a chápu. Mám pocit,že ty firmy jedou podle stejného scénáře.

janicka006
12. bře 2010

Nazdárek,
holky tak jsme včera byli na kukačku v porodnici a teda přijdela jsem jako spráskaný pes.....
1. jsem se po roce vracela do nemocnice,kde mi dělali revizi po potratu....
2.sestra nás vzala i na sál...jsou tam dva za sebou..a na tom zadním rodila zrovna nějaká maminka,sestra zavřela dvěře,ale ta maminka teda tak hysterická,že mne dost vylekala..takže jsem šla do auta a nakonec začala bulet,že se bojím.....A jako teda že se díky ní docela bojím....
Doufám,že to prostě teď bylo takové to vzdálené a nesouvislé vnímání věcí..a že až to přijde,tak budu brát celý postup prostě tak nějak automaticky,samozřejmě,přirozeně...
Jsem člověk,který myslím hodně vydrží a nejsem hysterik,ale působí na mne hysterie jiných.....

Alespoň jsem si pak ještě koupila v krámku vedle 2 kojoprdy a od manžela jsem dostala tulipány....

estrellita
12. bře 2010

jani: neboj, hormony pak udelaji sve a hlavne budes se soustredit hlavne na sebe!!!!!!! uvidis, ze to perfektnme zvladnes, manzel a doktori, PA ti pomuzou.
a jak se jinak citis? uz to vypada na porod?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru