Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

vcelka77
17. bře 2010

no to už tak bývá. že jeden si myslí že on podvádět smí ale ten druhý ne. Je to divný, ale už jsem to slyšela od dost lidí.
No tak to si hodná, že si jí dělala společnost. A mají děti?
A o rozvodu nepřemýšlí?

petrajda
17. bře 2010

kluka,teď bude vycházet ze základky. Rozvod zatím ne,ale celý to je takové komplikované, bylo by to na dlouhé povídání. Život není jednoduchý. Je mi jí lííto, je to děsně hodná ženská.Zasloužila by si lepšího chlapa 😔

brumdinka
17. bře 2010

ahojte

pet - s tou známou mne to mrzí, měla by manžela nakopat někam 😠

jinak takovejch pár případů taky znám, chlap děvkař ale manželka nesmí 😒, znala sem jednoho, kterej nenechal na pokoji žádnou sukni, a když jeho manželce došla trpělivost, našla si přítele a požádala o rozvod, tak málem spáchal sebevraždu 😖 😝

no nic, mám tu ještě dost práce, mějte se fajn

filu
17. bře 2010

Ahoj holky,

už jsem se dlouho flákala a nic k vám nenapsala, tak to musím napravit. 🙂

Dokonce jsem si kvůli včelce i vyfotila pupendo 😉 , ale asi z té fotky není moc poznat, že je větší, nicméně podle obvodu je to o 3 cm víc než na té předešlé. 🙂 Příští týden půjdu po měsíci zase do poradny, tak jsem zvědavá, kolik jsem přibrala. Minule to bylo zatím jen půl kila od stavu před těhu.

Těhulky tu myslím řešily to cvičení v těhotenství, tak co se mě týče, tak si jenom sama cvičím doma jógu (zpětně jsem koukala, že cviky, co jsem tak nějak intuitivně zařadila, akorát odpovídaj cvikům z nějaké brožurky o cvičení pro těhotné 🙂 ) a jinak to asi na nic speciálního nevidím. Já bych nebyla proti, ale jednak jsem pořád dost unavená, tak si nedokážu představit, že po práci ještě pojedu někam na hodinu cvičit a jednak aspoň kurzy v mém okolí v Praze jsou kolem 150kč za hodinu a to se mi zdá šíleně vydřidušský. 😠

Zelvi, doufám, že to s tím nadýmáním brzo překonáte, mě tahle představa straší už takhle dopředu, že bude mimi pořád plakat kvůli bolavýmu bříšku a já se nebudu moct nacpat svým milovaným zelíčkem a dalšíma věcma. ☹ Kamarádka dává své holčičce nějaké ty kapičky a hodně jí to pomáhá, ale teda jestli je to návykové... ☹

Brumdi, držím palce, ať už brzy najdeš nějakou tu práci, je to fakt na draka. 😖

vcelka77
17. bře 2010

filu no krásné bříško a je vidět že je větší 🙂 no to už ti možná za chviličku prozradí pohlaví, já už se nemůžu dočkat 😀

vcelka77
17. bře 2010

holky zítra to tu bude celý den zavřený, budou předělávat na novou verzi, (moc se mi nelíbí)
tak tedy až v pátek pa. 🙂

petrajda
17. bře 2010

jé filu bříško se ti pěkně špičatí. Taky jsem zvědavá co to bude 😉 Cvičení za 150 korun mi přijde dost.

brumdinka - Já bych jí ráda pomohla,ale zatím spíš debatíme občas si řeknem o nějakém možném řešení. Ona s ním byla a vlastně stále ještě je, 20 let. Přestáli spoustu krizí a netýkalo se to jen nevěry.prostě je to taková dobrá duše,že nechce zahodit 20 let společného života. Jiná by s takovým partnerem asi zametla. Já jí radím ať si najde jiného chlapa,ona na to,že třeba klidně jo,ale musel by stát za to.

petrajda
17. bře 2010

jééé, to je mrzuté tou novou verzí. Moc se mi nelíbí... ☹

brumdinka
17. bře 2010

nová verze, jo no tak to vás asi jen tak nenajdu 😀

filu - hezký bříško 🙂

pet - napadlo mě abys jí poradila né at´si najde jiného, ale at´se vykašle na všechny - no já teda nevim, ale pokud jí tahle furt podvádí a ještě to spousta lidí zřejmě ví, tak to bejt radši sama než takovýho chlapa 😖 ach jo ☹

estrellita
17. bře 2010

petrajdo, no v Praze je bohuzel temer kazde tehu cviceni za 150 az 170 kc 😝 fakt des za hodinu cviceni 😅

filu: hezky roste 🙂

jinak ja odpadavam, dneska jsem totalne vyrizena.

petrajda
17. bře 2010

brumdinka - abych to upřesnila,řekla jsem jí že si zaslouží lepšího. Ale kdo je lepší?
Tak holky snad se tady zase sejdem... 🙂

zelvinka
17. bře 2010

filu hezký bříško,..pěkně si to užívej, strašně to letí,...dneska má malá přesně měsíc, a mě už to příjde jako věčnost co jsem měla ještě břísko 😅

krtek.93
19. bře 2010

Ahojky! Co řikáte tý nový verzi? Já teda jsem docela hotová, tohle téma jsem málem nenašla 😅 A dost mě zaskočila ta "slovenčina", ale snad se brzy zorientujem 😉

Jinak jsem měla tejden"jak víno" - dařilo se mi v práci podělat, co se dalo. tak jsem šťastná jak blecha, že konečně začal víkend 😝 Snad se do pondělka trošku oklepu a nebudu vyvádět takový kiksy jako doposud. Jo, plánujem se třídou sraz 10 let od maturity, to je šílený, jak to rychle uteklo. jenom za poslední tejden jsem se dozvěděla o dvou těhotnejch, jednom budoucim taťkovi a jednom čerstvým taťkovi dokonce dvojčat! Mazec 😀 jsem zvědavá, co se do toho května ještě vyvrbí. Holt "už se kácí v našem lese" 😀 😀

krtek.93
19. bře 2010

P.S. A kde je takovej ten foťáček, kterej rychle přesměroval z diskuse na fotky? 😕 🙄 😠

jana1k
19. bře 2010

Ahojte !!!

Holky moc Vám děkuju!!!! v neděli jsem psala,jak je malému zle,no tak tu noc jsme museli s ním na pohotovost,a nechali si nás hned v nemocnici. Byla jsem tam sním,byl dva dny na kapákách,bobek,ale dost mu to pomohlo,a ve čtvrtek nás pustili domů......Tak chvála pánu bohu,že je to (snad) za náma.........

No a v ten čtvrtek sem juknu,že písnu,a hle, jaksi se sem nešlo dostat 😅 ,to jsou mi novinky 🙂 ,ale snad se brzo rozkoukám, na střeše už to takhle nějaký ten pátek je,a taky jsem si už (celkem) zvykla 😅 . Ale podle mě,ta stará verze se mi zdala lepší 😉 . Mějte se. Zítra fičíme na bárák makat,teda spíš jen manžel s mým tatkou,já se tam budu "motat" s malým 🙂 . Hezký jarní víkend přeju všem.......Ahój

jana1k
19. bře 2010

Krtek: jestli myslíš tím fotáčkem, jako alba fotek...?? To je ten "fotoblok".....papa

jizi
autor
19. bře 2010

Ahoj ženy, co se, v rámci upevňovávní skupiny a zabraňování případným šmírákům v pobavení, přesunout do soukromý diskuse?

jizi
autor
19. bře 2010

A Jani, ještěže už jste doma, to muselo bejt hrozný ☹ Stačí mi, když je blbě kocourovi a je to "jenom" zvíře... neumím si představovat, jak budu vyšilovat s dítětem...

petrajda
20. bře 2010

teda trvalo mi to než jsem to našla,ale přes vyhledavač. tak doufám,že to příště najdu bez problému.
jizi - není to špatný nápad, jen když to pak najdu 😅

brumdinka
20. bře 2010

ahojte, no tak sem Vás nakonec našla - ale fakt děsný - já chci starou verzziii !
dnes je u nás zataženo, chtěla sem mejt okna, ale nevim, nějak se mi v tomhle počasí nechce 😝

krtek - nebude to ten fotoblok 😅 jinak jo srazy jsou sranda, u nás sice nehrozí ale s těma miminkama to mám podobně jen u kamarádek a v okolí vim a jedněch čerstvých dvojčátkách, o dvou těhotných a o jednom čerstvym mimi (15.3)

jizi - no dobrej nápad, ale to vás asi už nenajdu vůbec a zapoměla bych určo heslo 😀

jana - jejda to mě mrzí s malym - no hlavně že už jste doma 🙂

sidi.m
20. bře 2010

Ahojky jsem tady z toho nějaká vykulená,holt zvyk je železná košile,ale nedá se nic dělat.
Proboha kam se chcete přesouvat 😠 A co kdyby nás hledal někdo ze starý diskuze z beremka kdo tu s námi ted není?
krtek:To mi povídej o miminkách,ze střední už mají hlčiny i dvě děti,to je taky síla já sisebe samu neumím představit ani s jedním.
Jdu prozkoumávat stránky

salomme
20. bře 2010

Jizi: Já bych byla i pro uzavřenou diskuzi, je to určitě lepší, člověk se nemusí ohlížet, jestli si to po něm tady přečte někdo známý.

jana: Tak to je dobře, že už je malý v pohodě, to musely být nervy!

zelvinka: Jak říkají holky - vyzkoušej něco z lékárny - Lefax, Sab Simplex (cca 100kč) - obojí se dává před pitím a je to jako Espumisan pro dospělé. A na to bříško je taky spousta mastiček, u nich jde ale možná hlavně o tu masáž než o to složení.

brumdinka
20. bře 2010

s uzavřením diskuze proč ne - mě je to vpodstatě jedno - já neřešim jestli si to někdo přečte nebo ne 😀 jen nám pak nezapomente dát heslo, at trefíme 😉

zelvinka
20. bře 2010

Ahoj holky,..tak jsem z toho taky malinko vykulená,...prosím vás, jestli se tahle diskuze někam přesune nebo budeme v té soukromé diskuzi,..budu vm vděčná když mi pak napíšete, kde vás najít. 😀
Salomme - sab kapičky nám pomáhají, ale přecej e nemůžu dávat každý den,..nebo jo? jsem z toho malinko už zoufalá

petrajda
20. bře 2010

tak to je holky mazec.Jsem v práci a než něco jsem schopná vyhledat, napsat, tak snad uplyne 15 minut!! 😠 😠 . Mám tu starý počítač,ale tuhle verzi mi to moc nebre. Prve sem psala z domova,ale tohle je tu fakt síla.Tak si vás sem asi budu chodit jen číst 😢 .

jizi
autor
20. bře 2010

Bude to jednodušší, název necháme stejnej - soukromý skupiny jsou aspoň vidět tučně a osobně budu radši - vás znám (jestli to můžu tvrdit), ale nepotřebuju, aby o mě "náhodně procházející" jedinci věděli, kdy jsem měla naposledy krámy nebo kde pracuju 🙂 ... budu akorát potřebovat dát dohromady seznam nás všech - zadává se při povolování vstupu...

nastřelím první a budete mě doplňovat, jo?

Já (haha, vůbec nejsem egomaniak 😀), Petrajda, Zelvinka, Brumdinka, Salomme, Sidi.m, jana1k, krtek.93, estrellita, vcelka77, filu, acimedeca... jdu lovit víc dozadu

jizi
autor
20. bře 2010

lowe, klara.k

jak má přesně nick Janicka?

jizi
autor
20. bře 2010

katcha. , edvi, mayner, janicka006

(samomluva vůbec není známkou psychické nemoci 😎 😎 )

... jdu to založit... uvidíme, co všechno to ponás bude chtít 😀 (jinak se tahle verze od té staré zas až tolik neliší, si zvykneme...)

zelvinka
20. bře 2010

a taky edvi, a klara(ale nevím jak má přesně nick)

zelvinka
20. bře 2010

a ještě Werunka a Filu 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru