Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

janicka006
9. lis 2009

Aci ty jsi dělala krůtu??Jako k O???
Jinak píšeš...všem snažilkám..tak jakpak jsi na tom Ty???Ujasňuješ si to v šišulce,co bys vlastně ráda???
Já jsem v sobotu měla taky utrácecí..holky normálka koupila jsem si prostěradlo do postele,ale takové to zimní...je to jako deka a je úúúúžasně měkkoučké...tak jsem zvědavá,zda nám z toho nebude až vedro.ale mám z něj moc velkou radost..a dneska jsem v katalogu Lídl objevila hezké ručníky a osušky,i za dobré ceny a na letáku nevypadají jako hadr..tak se asi půjdu ve Čt juknout.I když nevím,zda mne můj choť už nezabije..mám totiž úchylku na povlečení,ručníky,osušky,deky a tak...Holky kdyybch byla nějak prachatá,tak normálka budu jako ty báby co hromaděj krámy v celém bytě....zabarikádovala bych se tím....jééééééé 😀

petrajda
9. lis 2009

ahoj holky po víkendu 🙂 ,
janička- netestovala ☹ ,bohužel se ms dostavila dnes v noci.byla jsem z toho docela sklamaná fakt sem si tak nějak myslela,že tentokrát ano,dokonce sme se o víkendu dost bavili s mužem na téma děti atd..ale neřekla sem mu své podezření,prostě sem se chystala udělat mu někdy překvápko. Vím že by byl moc rád.No ještě že sem počkala.. Já tak nějak ovu u sebe poznám,nebo si to aspoň myslim 😅 ,ale tentokrát vim,že to bylo tak něj ak den po ovu.asi jak píše estrelka.tak sem teda doufala,že se třeba zadaří. ty jo snažíme se asi 4 měsíce tak to zas není tak dlouho a já blázen mám myšlenky,že mít děti nikdy nebudeme a že sem třeba budou nějaké problémy atd.Ale taky je fakt že sem nikdy nebrala HA.Takže sem tak doufala,že se zadaří rychleji 🙂 . Bojim se že začnu bláznit a třeba i nutit manžela do sexu v ten pravej! den 😀 .Ty jo mě by to pak přišlo jak manifaktura na děti 😀

janicka006
9. lis 2009

Petrajda tak zatím jste na začátku..tak z toho nebuď smutná.... 😉Nám se to poprvé povedlo za 8 měsíců..podruhé hned(ale to je jiná věc..tělo funguje po potratu jinak)
Já teda u sebe ovu moc nepoznám..navíc jsem měla cykly dlouhé místo klasických 28 dnů..tak většinou 35-36 dnů..takže jsem vůbec netušila,kdy ovu přichází...Ale prostě jsem si to tak nějak rozpůlila na 18..a od toho odečetla a přičetla cca 6 dnů...a tam jsem směřovala největší intenzitu...
Na nějaké měření testíkama jsem moc nebyla...
Kup si ten kontryhelový čaj,ber listovku(já měla Femibion 800 a dobrý,sice dražší,ale nelačil mne v žaludku)...
Jooo a co se líbilo Pepčovi,že mi mudra i jiné koníkovky doporučovaly polohu na pejska 😅 ...no a poslední tip je posštářek pod zadek a pak ještě prstíková metoda....To jsou věci,které rpo mne jsou takové snesitelné a nevyvíjí na mne tlak....z testování a gragování bych byla nervní...

klara.k
9. lis 2009

janičko - co je listovka? Kontryhelová čaj jsi pila jak. Pytlík nebo sypaná a celý cyklus nebo jen kousek a ráno večer, přes den 😲 😀

já jsem testík ovu zkoušelal poprvé a to spíš proto, že jsem to věděl z ultrazvuku od doktora, tak jsem chtěla vědět jak to funguje a jestli si spolu sednou (doktor a test) no nevím no 😖 trochu se to ukazovalo, ale žádná sláva

na deky jsem taky ujetá a povlečení kdybych mohla tak budu kupovat pořád. Už ho nemám kam dávat, tak se těším do nového bydlení, že bude víc skříní a budu moct šílet 😉

acimedaca
9. lis 2009

janicka: no koupili jsme si celou krůtu a rozporcovali jsme jí do mrazáku 🙂 my se zatím nesnažíme, počítám tak po novém roce....
my máme doma krásnou super deku, co jsme dostali od našich k vánocům, je to nějaká termo dvojdeka (200x200), je fakt SUPER, byla teda pěkně drahá,ale fakt stojí za to, každej večer se do ní zachumlávám 🙂 povlečení můžu doporučit od Matějovský - dostali jsme tam odsud ho jako svatební dar je je to super kvalita, přemýšlím,že si koupím ještě jedno a budu střídat jen ty dvě 🙂 jinak ručníky mě moc neberou, já jsem spíš na ubrusy 🙂

tedka kntryhelový čaj, to zní hrozně už podle názvu 🙂 já jsem takov´á mlsná huba, co je divně cítit, to nepozřu...ale věřím, že si to někdo může užívat, třeba jako můj manžel, ten furt pije nějaký smradlvaý čajíky

petrajda
9. lis 2009

janička - dík za rady 😉 . Já na testy taky nejsem,ale píšu si občas s jednou holčinou co mi dala "návod" na otěhotnění a tam mi popsala, docela podrobně 😅 , jak na sobě poznám ovu. Jinak s tím kontrihelovým čajem si mě taky docela navnadila,asi si ho taky koupím a nějaké vitaminy,hlavně tu listovku alias kyselinu listovou.Já na čaje ,jakýkoliv,sem,takže mi to nebude proto mysli.¨Jako je někdo alkoholik,tak já sem čajoholik!!
Jí vím,že jsme teprve na začátku,ale jak už sem tu mnohokrát psala - prostě všechno nejraději hned 😀 😀 . Svatba se dá aspoň naplánovat.

petrajda
9. lis 2009

aci - no já teď pomalu začínám litovat,že jsem nechtěla na mimi pracovat už dřív.Ale kdo to má taky vědět,kdy se povede 😅 .
jinak matějovský dobrá firma,mám od něj taky nějaké povlečení a taky od veba.cz jinak příští rok se mi možná bude vdávat kamarádka a matějovský nabízí dárkové poukazy,tak uvažuju,že nějaký pořídím a dostanou ho od nás svatebním darem a nebo paletu cihel-chěj stavět barák,tak uvidíme v jakym stádii v té době budou 🙂 .

janicka006
9. lis 2009

Klárko je to kyselina listová...a je mooooc důležitá.
já jsem měla tohle,ale stojí to na měsíc cca 300 Kč.Jsou i levnější varianty,ale já mám takovej docela pokaženej žaludek,takže mi spousta věcí vadí,ale tohle i když jsou větší pilule,tak v pohodičce.
http://www.femibion.cz/cs/femibion/femibion-800/

Kontík si můžeš koupit sypaný i porcovaný,je to celkem jedno..jen opravdu dodržuj pití pouze v první polovině cyklu a louhuj jen tak dlouho jak se má(pak se uvolňují již třísloviny a ty jsou nežádoucí).Já si ho dělala vždycky večer k telce větší hrníček..ale může se snad 2-3 šálky denně.

petrajda
9. lis 2009

hm..asi do toho taky půjdu. Já nikdy nebila moc na polikání pilunel,ale kde mám taky nabrat vitaminy,když sem alergická skoro na každé ovoce a nějakou zeleninu. Všechno můžu jen vařené nebo jinak tepelně upravené.

janicka006
9. lis 2009

Jinak Femibion je moc chválený..ale nevím do jaké míry je to reklamní lobby nějaké firmy a do jaké míry by třeba stejně parametry měl levnější přípravek.

My máme super povlečení od té firmy z Dvora Králové...jen nevím,zda je to Veba nebo Tiba..plete se mi to.. 😅 koupili jsme si ho,když jsme tak byli na dovolené...ale už tu firmu myslím zrušili...Mám od nich svoje úplně první povlečení,které jsem dostala před cca 10-ti lety od mamky,když jsem se stěhovala od našich do svého bytu..holky a ten věk byste na něm nepoznaly!!!!Je opravdu super.
A pak máme taky povlečení od firmy Cimex.Když jsou v létě takové různé výstavy,tak sem jezdí právě z téhle firmy,vždy ten stejný pán..takový teploušek..pořád kroutí pacičkama a je na něm prostě vidět,že je 4%,ale je s ním o to lepší spolupráce..je moc ochotný,ukáže,vysvětlí.....
Joo a pak bych zapomněla na můj oblíbený Scan...
Matějovského koupil loni kolega manželce k Vánocům a prý ho moc chválila 😉

jana1k
9. lis 2009

Ahoj holky,zdravím po víkendu,jsem tu jen na skok. Přes víken mi nešel net 😠 ,ale včera večerse už chytl,ale stejně byl přes víkend fičák,a nebyl čas. V sobotu jsme slavili ty 2 naroz.od malého,a musím říct,že supeeer. 😀 Jak byl malý unešený z dárků a jak rozbaloval,no paráda,už ted se těším na vánoce. Hodím i později fotečky. ted vařím jak ztrhaná a za hodku a půl letím s malým k zubařce 😝 😀 ,no jsem zvědavá. Počasí je taky celkem na pytel.

Edvi: taky je mi to líto,ale jak už jsi psala,vyražte na lyže,dejte si chvilku oddych,a zkuste pak znova. Snad se Vám to zadaří....Chce to čas.

Jinak taky všem snažilkám tfuj,tfuj,tfuj..... 😉

Krtek: tak ty pohovory,to mě taky mrzí,je to opravdu zabíjárna. Člověku to moc nálady nepřidá,chápu. Ale taky bude líp. Třeba po novém roce taky mimi...??? 🙂

Holky,letím. Zatím papa mám tu jak po výbuchu 😀

janicka006
9. lis 2009

Jani nazdárek..to jsi teda opravdu jen profičela....
Chudák..včera jste ho nalákali na dárky a dneska zubáka...tak držíme palce,ať se to obejde v klídku 😉 😉

Chi Petrajda čajoholik....to jsem ale taky,kafe mi vůbec nechutná,ale teď jsem přišla na chuť tomu nápoji Caro.Navíc ho chválí pro těhotné,že má vlákninu nebo co a tak.

Zítra mám v MC zase přednášku..Porod..tak snad mne tam moc nevyděsí..

Holky držte palce za půl hoďky vyrážím k té mudře..snad tam nebudu jako otravná bába..ale prostě já jsem tak nervní...kdyby tam bývala mudra byla minulý týden,tak jsem si to mohla ušetřit..ale když já jsem takový nerváček od přírody...Normálka přemýšlím,zda jsem vůbec schopná mít jenom jedno dítě....protože budu asi nesnesitelná matka....mám pocit,že pokud budeme mít jedináčka,tak ho budu neskutečně dusit....a až půjde někam na dýzu...tak si snad najmu soukromé očko,abych věděla,že je v pořádku.

petrajda
9. lis 2009

ahoj jani - když nejde inernet je to vždycky na pytel,že?? Já sem si už taky dost zvykla a pak sem celé nesvá...je to závislost o)))
no jinak já na koníku asi budu teď furt,kolegyně je nemocná-je to asi něco vážnějšího než sme obě myslely,v práci práce žádná opět néni
😠 . takže doufám,že mi půjde aspoň počítač.ten má občas taky výpadek.

Krtku - když to tak poslouchám tak budu udržovat krámek zuby nehty!! Já na pohovoru,byla jen jednou, v mém oboru to jsou vždycky jen takové poptávání se po práci a do životopisu kdybych měla něco psát tak nevim co,měla bych asi taky dost různorodej co se práce týče. Protloukala sem se dřív jak se dalo. Ale já ani nemám nic moc vzdělání,jsem bez maturity.Mám jen SOU na nástavbu jsem se tenkrát nedostala a rok na to už nezkoušela,měla sem dobrou práci-docela slušně vydělávala na tu dobu a jezdila na různé akce,byla sem jak omámená.Dnes bych řekla blbá!

petrajda
9. lis 2009

janička - 🙂 to jsou normální mateřské pudy. Víš jak nám maminky říkaly,že nám to naše chování naše děti jednou vrátěj 😉 .
Tak pak napiš jak si dopadla.A buď vklídku,vše bude jak má..

zelvinka
9. lis 2009

Ahoj holky
Edvi - mrzí mě,..všichni do jedné jsme ti drželi palečky,..máš skvělého muže,...tak snad se rozptýlíte na lyžích a pak se s vervou pustíte do dalšího snažení,....asi máš pocit a jistě máš i pravdu že se nám to všem radilkám kecá,..jen vám přejeme aby to klaplo,...aby jsi byla šťastná,...tak se držte.
Jani - no na domácí pohodlíčko si zvykám dobře, protože zatím můžu chodit ven,...ale nevím nevím jak to budu snášet až tady budu měsíc a půl zavřená jak v klícce ☹ ,..no musím to nějak zvládnout.
Jinak zatím nepletu, ani neháčkuji ani snad jiné tvůrčí čínnosti,...zatím se mám pořád čím zabavit. Do čtrnásti dnů by nám měli přijít dělat nové okna do kuchyně a koupelny,..tak už se těším že tady bude větší teploučko,...ne že bych tady snad nějak mrzla,...ale máme fakt fuky pod oknama, ...takže reklama topíte pánubohu do oken,..je přesně o nás 😀
Krtek - tak ty pohovory to je ke vzteku,...člověk má nabírat zkušenosti,..ale že by zrovna vymetáním pohovorů? ☹ ,...tak budu držet pěstičky

janicka006
9. lis 2009

chichi...pamatuju si mojí mamku,jak vždycky strašila v noční košili po tmě v chodbě a vždycky jsem se jí neskutečně lekla a ona "Jano jsi to Ty...jsi v pořádku????"..já ovíněná,vysmátá..a ona chudák stepovala hodinu po chodbě...

acimedaca
9. lis 2009

já když si vzpomenu, že mě naši nechtěli do 18ti nikam pustit......to si to moje dítě jednou taky pěkně vyžere 🙂

petrajda
9. lis 2009

janička - 😀 😀
no mohla bych taky vyprávět,ale to asi tady všechny.

zelvi - jejda,tak to budete mít teploučko a něco nového na vánoce 🙂 . Já už se na ně těším 😵 .

petrajda
9. lis 2009

aci - jo budeme ještě horší než naše mámy 🙂

acimedaca
9. lis 2009

petrajda: no to pevně doufám,že snad neee 🙂 aůe taky to nebudou mít s náma děti jednoduchý...moje mamka je fajn,ale taky más svý mouchy...když jsem byla v pubertě tak jsme se hádaly příšerně, to bych ani se svým dítětem zažít nechtěla...

klara.k
9. lis 2009

no jasně, já jednou musela z kina v půlce filmu, film byl delší než měl a domů bych dorazila asi o 2 hodiny později a pořádně bych to slízla. Tak jsem to našim taky pěkně vylíčila a doteď se tomu smějeme, jaký jsem byla chudák 😉

Když si to vezmu teď co všechno jsem vyváděla a měla pocit, že je to všechno v pohodě a naši byli na mrtvicu, tak bych řekla že už je chápu. Divím se že jsem to všechno ve zdraví přežila 😉 A to jsem byla oproti jiným dáblům naprostý andílek 🙂

acimedaca
9. lis 2009

máma byla nejvíc alergická na minutový zpoždění...jako že jsem měla být doma v devět a přišla v 21:05,to jí štvalo nejvíc 🙂

petrajda
9. lis 2009

no já se svými excesy raději chlubit nebudu a budu jen doufat že se někdy naše dítko vyvede spíš po tatínkovi 🙂 . Ale stejně našim dlužim dík za to co pro mě v životě udělali a dělají.Nerada bych si to prožívala znovu formou vlastního dítěte. Nehci aby to znělo bůch ví jak tajemně,ale každej v sobě nosíme svou 13 komnatu 😔 -to zní jak fráze
😝 o)))))))
Víte co sem si přála na vánoce? Nejde teda ani tak o to co to je,ale jestli to fakt seženě a spíš nejvíc ze všeho bych chtěla vidět jak to miláček bude kupovat.Dlouhou spodní košilku 😀 .Ani to teda nepřišlo ode mě,jako spíš z toho jak mi muž neustále nadává za to že nosím krátká trička,svetry atd..a ť si pořídím něco dlouhýho třeba košilku..tak sem mu řekla že žádnou asexuální košilku nosit nebudu 🙂 ,a on na to jaká asexuálná-prostě ti bude teplo. Tak sem mu na to řekla ,že si ji tedy přeju k ježíšku 😀 . No loni táta kupoval táta máme noční košili a ptal se mě,kde že se daj koupit 😀 😀 ,takže sem zvědavá na miláčka 🙂

klara.k
9. lis 2009

já na noc mám naprosto asexuální pyžame, nejlíp nějaká velká a teplá, vršek vrazím do spodku a když je hodně zima, tak ještě noéhavice zastrčím do ponožek 😨 muž je hrdina že se mnou je 😵 a prý se mu dokonce líbím, když se vidím tak tomu nemůžu ani věřit, ale když se mnou chce být tak ať něco vydrží 😉

jsem zvědavá jakou ti koupí, jestli flanelovou s límečkem až po kotníky nebo nějakou fajnovou 😎

petrajda
9. lis 2009

klara - já myslím,že flanelová to vyhraje 😀 😀
Když jsme ještě spolu "jen" chodili bavili jsme se jednou o romantickejch dárkách co si partneři dávaj mezi sebou.Řekla sem mu,že od něj spíš dostanu sadu hrnců do kuchyně než nějaké sexy prádélko 😀 😀 . Bylo to myšleno samozřejmě v legraci,dost jsme se tehdy nasmáli.
Taky nám je oběma už třicet pryč,a začali jsme spolu chodit relativně pozdě.A muž je spíš praktik a ten tvuj asi taky viď? 😉 A ono je to asi dobře. S romantikou se v životě zas moc neudělá a mi spíš potřebujem chlapa do nepohody,viď?
A jak si na tom ty s těma vyšetřeníma??

krtek.93
9. lis 2009

Ahoja!
klara: Máme pronájem. Máš recht, nějak by se to zvládnout muselo. Včera jsem se nakonec dala do úklidu kuchyně a hned se tu cejtim líp 😉 jenom by to chtělo postupně provést v celým bytě, a to včetně vyhazování zbytečností a případně nakupování jinejch, uřitečnějších věcí (ale na to už potřebuju peníze, tudíž tu práci).

aci: Mně se jednou stalo v HaM na Václaváku - byla tam taková úzká ulička s regálama a na konci proti mně šla nějaká divná ženská, tak si řikám - uhne, ale neuhla, ještě se tak začala dívat do země, no byla mi trochu povědomá, ale já na lidi nerada zírám, spíš koukám do země... No zkrátka jsem vrazila do zrcadla 😀 😀 Jsem si připadala jak idiot, hned jsem se otáčela, kolik měla ta moje "potupa" svědků 😀 😀

jani: Jsem dneska četla rozhovor s Bárou Štěpánovou a ta je úplně to samý, co ty - pořád by prej nakupovala různý kravinky, ubrusy a dekorace do bytu. Ale na úklid si dopřává paní - to by se mi teda taky líbilo, utrácet, hromadit a nemuset uklízet 😅

Jdu vás dočíst do konce, už teď jsem tu napsala slohový cvičení 😅 Ale v pátek mám další pohovor, tentokrát chtěj i vidět, jak rychle píšu - tak teď vlastně trénuju 😀 Prej mi nechaj opsat nějakej text. Já teda nepíšu všema deseti, ale po tom nácviku tady si troufám tvrdit, že píšu docela rychle 😉 Akorát s chybama 😒 Jo, a taky se mi ozvali ze dvou dalších míst - jedni že posuzujou moje CV a pokud se neozvou do sedmi dnů, tak nemaj zájem. A druhý, to je ještě hustší - znova napsali, co po mně chtěj a jak bude vypadat případnej pohovor (něco ve Wordu plus překlad, ale se slovníkem) a prej mám reálně zvážit svoje možnosti a pak napsat, jestli mám ještě zájem. Hm, tak já teda zvažuju 😠

petrajda
9. lis 2009

ahoj krtku - to je hustý s těma pohovory. Já bych už pomalu ztratila odvahu 😝 .Ale chápu,potřebuješ práci.Navíc jsi docela snaživá a si myslim i učenlivá 😉 .Tamti dva nevědí o koho přišli 😉

krtek.93
9. lis 2009

aci: Taky jsme dostali k svatbě Matějovskýho - úplně super! Akorát se muselo před prvnim použitim vyprat, což mi teda udělalo trošku čáru přes rozpočet. Ale je fajn, moc hezký a vypadá, že i vydrží. Taky plánuju ještě jedno 😉

jani: Teda jak jsi tu pěkně popsala ty "výrobní postupy", tk jsem se docela zasmála při předtsavě, že až jednou budeme vyrábět, tak manžela směrovat do polohy pejska 😀 😀 Ale jemu by to určitě nevadilo 😀 😀 Prstíková metoda sice netušim, co je, ale asi to ani tušit nechci 😀 😀 😀 Zatim

petrajda: tak to "omámení" docela chápu, já z podobnejch důvodů nedotahla vejšku. A stačilo fakt docela málo... Ale v tý situaci vlastně strašně moc 😉

K čajíkům - co se týče chuti, doporučuju "nervovej", fakt dobrej 😀

K asexuálnímu prádlu - já mám asi nejhorší takovou tu spací kombinézu, já tomu řikám "šáša". Je dělená na půl - tmavě modrá a světle modrá a je na ní kočička a kočičí pacičky. A tý kočičce ve tmě svítěj očíčka a ty pacičky 😀 😀 Jsem dostala k posledním Vánocům u našich, moc jsem si ho přála 😉 Za ty tři roky, co bydlim s mužem, jsem to měla na sobě jednou, plus pruhovaný chundelatý ponožky. Tak mu řikám, že to může bejt naše "tajný" znamení, že jako tenhle tejden nic nebude 😀 😀 😀

Ad puberta - já začala "řádit" až kolem maturity a po ní a pak ještě víc po takovým ošklivým rozchodu (ale to mi to rodiče "dopřávali", ať prej se trochu povyrazim 😉 ). Pamatuju si, jak jsem někdy tak kolem dvacítky byla na třídnim srazu a měla jsem se ozvat, jestli se vrátim hodně pozdě. Jenže se mi vybil mobil... Tak sedíme s kamarádama v hospůdce poblíž našeho baráku a najednou snad ve dvě v noci - můj táta "náhodou" na procházce se psem 😅 A takovej provinilej výraz, že prej máma nedala, že ho doslova vyštípala mě hledat 😅 Chudák, ještě dneska je mi ho líto.

Jo, a trochu vážněji - jsem si za poslední dobu ověřila, že mám vedle sebe asi fakt toho pravýho a pro mě nejlepšího chlapa. Sice neni bůhvíjakej romantik, ale třeba včera mě fakt podržel, poslední dobou je úplně zlatej 😵

petrajda
9. lis 2009

no k tomu prádlu ještě,ačkoliv si myslim,že by manžel tak nějak ani obočí nepovytáhl,tak mám ve skříni docela na dně skrytou taklovou pravou,od maminky kdysi koupenou flanelovou noční košili. S ním jsem ji na sobě neměla nikdy!! 😀

sidi.m
9. lis 2009

Ahojkyholky,tak vás jdu taky navštívit.Koukala jsem,že probíráte mimi,to nic pro mě.

krtek:No vidíš kolik se ti ozvalo míst,určitě něco z toho klapne,asi tě chtějí odstrašit hned na začátku.

Co se týká nakupování blbostí,já jsem ujetá na svíčky,to je fakt moje nemoc a pak jemi líto je zapalovat
😉
Povlečení můžu doporučit z magnetu.

Takjsemdners bylav kin´ě se švagrovou,šli jsme od půl 11 dopo,kvůli hlídání na ládví a nechápala jsemz důchodců,byl jich normálně plný sál 😀
Byli jsme na Jacksonovi, a nato,že nejsem jeho fanynka,bylo to krásný.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru