Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

acimedaca
9. lis 2009

hihi, když čtu tu debatu o "sexy oblečení" tak jsem si vzpomněla, jak mi moje mamka dala předloni k vánocům "domácí oblek" - to byl oficiální název 🙂 byly to tepláky a mikyna - tmavě modrá flecee mikyna s rukávy s tygrovaným vzorem a kalhoty taky flece ale ty byly celé v designu tygr - takovej ten kočičí vzor. Tak jsem si to vítězoslavně přivezla z prahy do liberce a jsem si to oblékla a ozvalo se "tvoje máma asi chce abysme se rozešli..."....takže jsem to měla na sobě jen jednou 🙂 Je fakt, že to je pro dospělou ženskou dost příšerný 😀

krtek: no vidíš, to těch pohovorů budeš mít spoustu a nakonec z toho bude pěkné nové místo...

janicka006
10. lis 2009

Dobré ranko 😉
Tak teda holky musím se vám svěřit se svým zážitkem od mudry.....Zelvi má blba doktora..já zase nepřijemnou gynsestru.
Seděla jsem a čekala,čekárna až na nějakou bábinku a jednu maminku prázdná...a sestra mne tak strašně moc zprdla....jako co si to vymýšlím,že že UTZ není standartní věc, a to že to dělá moje mudra pokaždé není povinné,a že mi to vrtá hlavou je moje věc,ale když tam už jsem ať teda sedím a čekám...No řeknu vám,že mne opravdu dostala,takže když na mne pak začala mluvit v ordinaci mudra,tak jsem se moc omlouvala,až jsem pak z toho bulela....Přitom to byla otázka 5 minut i se sundáním a nandáním bot.
Jak jsem asi měla čuchat,že to není standartní věc,když mi to mudra dělá automaticky pokaždé???A to se nedá s pacienty jednat normálka..jako trochu empaticky???Chápu,že nás mají takových 20 denně...sestra už musela vidět milion těhotných,takže já jsem jenom kus...ale copak nedokáže pochopit,že je pro mne všechno nové,takže jsem ze spousty věcí vykulená a po tom co se nám stalo mám prostě ze všeho strach???Přitom mudra byla naprosto v pohodě,nedělalo jí to žádný problém,byla milá,ukázala mi to co jsem potřebovala......
Takže dneska jsem pro změnu ráno nečumálkovala z důvodu strachu o miminko..vím,že se mu daří dobře..ale z toho,jakou mi tam udělala ta sestra scénu.
Vždyť stačilo říct,že to nejsou standartní věci a že pokud mi nic není,tak se není čeho bát...ale normálně a ne jako že jsem otravný pako.

klara.k
10. lis 2009

jani - blb je blb a s tím nic nenaděláš. Sestra se špatně vyspí nebo je unavená a ty jako pacien to holt odneseš 😢 ale hlavně že je to v pořádku, a na sestru se vykašli, kdoví co jí je 😖

a předběhla jsi mě, měla jsem radost, že se dnes zapíšu jako prva a zase nic 😉

krti - zkus to všema deseti ps´át je to velký rozdíl v rychlosti i přesnosti. Dřív jsem dělala zapisovtelku na soudě s bez toho by to nešlo. je to jednoduchý uvidíš 😉

petrajdo - no on je tak trochu romantik a trochu dost poleno, záleží která část zrovna přesahuje. O víkendu mi nosí kytičky, ale né koupený, jde ven se psem a vždycky donese nějakou kytičku - sedmikrásky, barevný listí, bodláky, já nevím no prostě paráda a pak mě vzbudí, že už je nakoupeno a mám vstávat na snídani. A dotoho se někdy chová jako tupoň, praktika potřebuju jako sůl, spíš chlapa co bude makat na baráku a zahradě a ostatní technický věci, ale vžádném případě úřady a jakékoliv vyřizování a pochůzky. Nekamarádí se s PC a tak ale je fajn, když zrovna nemám chuť ho zabít 😉

a včer jsem byla nakupovat dárky - mám jeden pro synovce a jeden pro sebe, paráda 😀

janicka006
10. lis 2009

Já mám dneska v MC přednášku,a začíná už v půl čtvrté,takže musím o půl hodiny dřívě z práce,tak jsem jela ráno s Pepčou už před půl šestou.Budu mít alespoň hoďku k dobru a tu půlhoďku dneska hned využiju,abych vypadla ve tři hodiny..
Chichi..a víte kdo tu přednášku vede...ta sestra....já jsem fakt smolař...🙂))) 😀 😀

zelvinka
10. lis 2009

janicko - vsadím se s tebou že na té přednášce bude jako mílius ta vypečená sestra 😀 😝 ,..hérečka 😵

acimedaca
10. lis 2009

janicka: to je fakt smůla ☹
taky jsem měla blbou sestru na gyndě, až tak že jsem musela změnit doktora...při psaní receptu neochotná, musela jsem vyčekat normální frontu...a vrchol byl,jak zavedli ty poplatky. Chtěla poplatek i za recept a vysvětlovala to tak, že mi doktorka dělá službu, že mě nevyšetřuje, že ze zákona by mě měla vyšetřit 4x za rok, pokaždé když cchi prášky,ale dá mi jen recept aby nemrhala můj čas....a že jestli nechci zaplatit těch 30 korun i za vydání receptu,tak musím jít na vyšetření...no štěkala na mě neuvěřitelně a to jsem se jen slušně zeptala, proč to mám platit, když všude říkají,že recept na antikoncepci je u gynekologa bez prohlídky - tudíž se nic neplatí.
To jsem jí ještě uchlácholila...a pak jsem přišla za čtvrt roku a to mě málem omyli, sestra mi na začátku sdělila, že mi žádný recept nedá, že má u mě v papírech napsáno,ž e jsem "nepřizpůsobivá pacientka" a že žádnej recept nedostanu a musím jít k doktorce...takže čekání další dvě hodiny navíc. No kráva příšerná, přitom to byla mladá holka, žádná stará babka. Tak sjem okamžitě po tomhle výstupu změnila gynekologa.....no ještě tedka když si na to vzpomenu,tak se ve mě vaří krev

petrajda
10. lis 2009

aci - sestra si asi vede extra agendu. Chodíš do Liberce? není to náhodou u vlakového nádraží 😉 ,tam je taky jedna vypečená sestra a ještě vypečenější doktorkam,ale tu doktorku myslím doslova-ta když vejde do dveří tak je čekárna najednou malá. Ale já sem s ní docela spokojená,říkaj sice že je jak kdy,ale zas je fakt že já od ní zatím nikdy nic nepotřebovala.Zato sestra je na ránu,ale nechávám to plavat.Sem tam vždycky chvilku a pak na ní kašlu 😠 .
Jinak zážitek z domácím oblečkem dost dobrý 😀 😀 😀 fakt sem se od srdce zasmála

jani - tak to je taky na ránu.Asi fakt záleží jak se kdo vyspí,ale mi za to přeci většinou nemůžem,když má někdo blbou náladu.Asi to fakt bere jak manifakturu.ještě že doktorka má pochopení a je ochotná 😉

klara - u nás je to asi jak to má být.Muž technik a praktik, já poleno 🙂 a domácí půťa 😀 😀 -né s tou půťou si dělám srandu. Ale poznala sem to když sme rekonstruovali byt a ještě nás kus čeká. Díky němu sem se naučila a dověděla spoustu věcí.teď bych mohla dělat poradnu 😀 😀

acimedaca
10. lis 2009

petrajda: jo,to je přesně ono, paní doktorka Bayerová 🙂 ale proti doktorce nemůžu říct ani ň, ta byla vždycky dobrá

petrajda
10. lis 2009

aci - tak to je náhoda.Ale někdy mám pocit,že snad jiná gyndoktorka v LB neni.Kdykoliv se s někým bavím chodí k ní 🙂 .Já zatím jen relativně krátce,dlouho jsem nechodila nikam co sem se sem přestěhovala a tuhle mi poradila švagrová. Ale taky si myslim,že je docela fajn. teď naposled u ní byla taková starší sestra před tím se tam střídaly mladé sestřičky,tak jedna mě pěkně sepsla,ale tak trochu byla v právu. No tak až budem čekat díťátko tak se tam sejdeme tak šup na to 😀 😀

acimedaca
10. lis 2009

pterajda:já jsem nemohla nikoho sehnat, kromé této paní doktorky, když jsem se přistěhovala do liberce,tak jsem vlastně musel jít k ní, je fakt, že jsem o ní slyšela hrůzostrašné věci,ale ke mě byla vždycky ok, akorát ta mladá sestřička, to byla hrůza....tedka chodím do kláštěra, k doktorovi, ten mi přijde dobrej, je to nějaký bývalý primář z nemocnice

katcha.
10. lis 2009

Ahoj.
Janicka: mohla bys mi písnout (možná přes IP, ať neděláme reklamu), jaké to heboučké prostěradlo jsi sehnala? Taky sháním... Díky.

petrajda
10. lis 2009

aci - ke mě taky. Ale je fakt že sem ještě od ní nic vyloženě nepotřebovala,ale švagrová je spokojená.Odnosila díťátko u ní a vždycky dobrý. Taky mi říkala,že spoustu pacientek od ní odešlo.Ono to asi záleží i jak se vzájemně k sobě chovaj. Ale když přijde někdo slušně a sestra hned nastartuje,já bych to obulela-jsem taková vztahovačná duše 🙂

katcha.
10. lis 2009

Aci, Janicka, Petrajda: já měla chvíli takovou sestru na zubním. Slyšela jsem, jak to má doma těžké, ale to bylo vždycky "Co chcete?" a já byla přitom objednaná. Pak jsme šli s přítelem, já si četla v čekárně noviny, on byl na place. Sestra vyběhla do čekárny, vytrhla mi z ruky ty noviny, že to tam maj na dýl, tak ať si může pán číst. Jindy nám tvrdila, že nejsme objednaní, že máme smůlu. Prostě si to blbě napsala do diáře. No ale korunu tomu nasadila stejně doktorka, která začala být lehce senilní, protivná a vzteklá. A vrchol byl, když příteli zaplombovala "omylem" jiný zub. Vyvrtala díru, a zalepila jinde.... No tak jsme šli jinam.

acimedaca
10. lis 2009

katcha:no tak to je síla, ještě, že mu ten zub netrhala.... 😀

janicka006
10. lis 2009

Katchi..klidně to písnu tady ofíko,protože já ten název firmy nevím.Zítra zjistím a pak tajně pošlu,ju 😀 😀
Ale je úúúúžasné..normálka jako kdybys měla deku.Jen nevyrábějí bílé 😠 ..nebo alespoň u nás v obchodě ho prý milionkrát objednávali,ale nikdy jim ho nedodali.

petrajda
10. lis 2009

katcha - tak to aby byl každej sám sobě doktorem a vždycky si po návštěvě lékaře udělal sám sobě kontrolu zda to ten doktor nezvrtal. hm...to je tedy povzbudivé 😒 na základce by měli zavést základy medicíny

katcha.
10. lis 2009

má historka mi právě připomněla, že bych se měla objednat. Půl rok vycházel zrovna kolem svatby a to prostě nebyl čas. No tak snad tam nebudu mít zkažené půl huby 😀

petrajda
10. lis 2009

brrrr...já bych měla taky.ale počkám až půjde manžel a rovnou mě pak objedná. My chodíme po půl roce a vždy toho druhého objednáme. Jinak by jsme se k tomu nedokopali 🙂 .

katcha.
10. lis 2009

Ty jo, tak jsem vyšmedila stránky toho Matějovského, jak tady o něm básníte a nadchl mě ten nápad povlečení s vlastním potiskem. Akorát ta cena, to je teda darda. Vy to objednáváte od nich po netu nebo jezdíte do Semil anebo je tato značka k dostání běžně v obchodech s bytovým textilem (nebo jak se těm krámlm říká)?

petrajda
10. lis 2009

já objednávala z netu,ale kamarádka,která mi od nich kupovala povlečení jako dárek ho někde koupila v Praze v obchodě.Ale vzhledem k dobré zkušenosti i ostatních já bych se nebála objednat ho po internetu

katcha.
10. lis 2009

já nevím, ani oblečení moc neriskuju z netu, prostě si to ráda ošahám 🙂 . Kor, když je to něco, do čeho se mám každý večer "zamuchlovat" 😀

acimedaca
10. lis 2009

já myslím, že ti známí to taky kupovali přes net....a je to super materiál 🙂 já mám to povlečení krepové Bambus 🙂

petrajda
10. lis 2009

jo to chápu. Já nakupování přes internet využívám často.Nejvíc dárky,ale když sme zařizovali třeba kuchyň spotřebiči tak sem taky neváhala.Jednak lepší ceny a v obchodě stejně všechny spotřebiče zpravidla nemaj vystavené. A muž také,komponenty k počítači,různé nářadí.Nikdy sme neudělali špatnou zkušenost a internet využíváme k tomuto účelu fakt často.Ale je to o náhodě,může se stát a nemusí.
taky je to ale dané i tím,že já se nikam moc nedostanu a v práci kolikrát nemám co dělat,jako třeba teď 😠 ,tak spoustu věcí seženu a zařídím.Sem závislák 😀

katcha.
10. lis 2009

Tak jako krepové mám skoro všechny kvůli (ne)žehlení 🙂

petrajda
10. lis 2009

katcha - správně,já taky pak už začala nakupovat jen krepové,hádej proč 😀 😀

acimedaca
10. lis 2009

moje řeč 🙂

krtek.93
10. lis 2009

aci: Co to bylo proboha za krávu? Sorry, ale to se nedá jinak napsat... A jani má koukám taky štěstí na zdravotnickej personál 😕 Mi to přijde, že si některý ty sestry léčej komplex, že jsou "jenom" sestry a chtěj bejt děsně důležitý. přitom pak třeba ten doktor nebo oktorka je úplně v pohodě.

Mimochodem, moje mamča dělá sestru na zubním, taky jí ty lidi taky občas už štvou, ale vždycky se snaží bejt milá a slušná - někteří (třeba důchodci) prostě chápou pomalu, tak se jim musí všehcno zopakovat třikrát... Ovšem tuhle volala nějaká baba a chtěla spravit protézu či co, jenže jak bylo to volno ve středu, tak si laboratoř vzala tvrtek a pátek dovolenou, takže prostě tyhle věci nebyly možný. Tak ženská na mámu ječela do telefonu, jak kdyby za to mohla. To asi nebyla schopná pochopit, že tyhle práce prostě nedělá doktorka, která mimochodem žádný volno neměla 😠

klara: mno jo, já bych psala všema deseti ráda, docela se na to chystám - dát manželovi za úkol stahnout nějakej fajn cvičnej profrámek... Jenže do pátku to asi nestíhám 😅

Teď mi odepsali na jednu práci, že tu pozici z organizačních důvodů úplně zrušili 😕 nechápu, to si to nemůžou rozmyslet předem, než ten inzerát vůbec podaj? To už se mi stalo podruhý 🙄

krtek.93
10. lis 2009

To vám ještě musim napsat - teď jsem tady na koňovi natrefila na jedno takový "rčení", nebo jak to nazvat. Moc povzbudivý: "Z každý pr.ele vede díra" 😀 😀 😀

petrajda
10. lis 2009

krtek - některé sestry jsou možna jako vrátný nebo vrátná na vrátnici. taky jsou strašně důležití 🙂 .Ale já bych je neházela všechny na jednu hromadu,viz třeba tvá mamka. Já dělám v obchod a je fakt,že mi taky vždycky nevyjde den kdy je vše OK.Samozřejmě se snažim bejt milá nebo když už to fakt nejde,tak se snažim aspoň bejt neutrální.
Jinak k mottu , v prodejně,tedy na místě kde na to není moc vidět mím ceduli s nápisem " Umění žít spočívá v tom,umět se čas rozhodnout na co se dřív v.srat!" Pardon citlivějším duším,ale móc lidí sem tim už pobavila. 🙂

krtek.93
10. lis 2009

ptrajda: Taky dobrý 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru