Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

krtek.93
30. lis 2009

petrajda: Kdyby tak tyhle nápady dostával můj muž - timhle by mi určitě udělal radost 😉 Akorát že jeho to nenapadne a mám takovej pocit, že nerad dává tyhle lehce infantilní dárky 😒 Tak si holt udělám radost sama.

petrajda
30. lis 2009

krtku - mám to podobné,ale uklidňuju se tím,že snaží tu radost dělat prostě jinak.On je prostě příliš praktickej. taky mi nikdy nic podobného nedá,ale nadruhou stranu aspoň nehudruje,když si něco podobného domu přinesu.jen se tak exluzivně pousměje ale nekomentuje 🙂
Aspoň si vybereš co opravdu chceš a co se ti líbí 😉

krtek.93
30. lis 2009

petrajda: Můj muž to komentuje "co je to zase za čipovinu" (doslova) a pak to sám hodinu zkoumá, pokud je to něco takhle technickýho 😀

jizi
autor
30. lis 2009

Krtku - s tou prací je to bezva, sice se říká, že co není psáno, není dáno, ale lepší aspoň něco - pro sichr - třeba se karta obrací a teď to už budou jen samé dobré výsledky!

Petrajda: bohužel nepomůže - nedává se na popáleniny máslo? Nebo jsem si to něčím spletla? Zkoušela jsi hledat nějakou radu na netu?

Jinak u nás žádný velký změny - další den a další návštěva veteriny... dnešní prognóza je pozitvnější: prý viróza, slabý nález na plicích, inhalujeme heřmánek, dostala injekce ATB a na sražení teploty (zase přes 40), tak uvidíme, co zítra... Dneska je to třetí den ATB - ten by měl být přelomový a měl by ukázat, jestli zabírají nebo ne...

Holky, chtěla jsem se zeptat: jak se počítá DC? Od začátku poslední menstruace nebo od jejího konce?

krtek.93
30. lis 2009

Teď tu po netu zkoumám možnost koupit poukázku do 3D kina a jsem docela zklamaná - možný to je, ale neplatí to na některý filmy, který jsou dražší. A v tom 3D teď přes vánoce dávaj jenom ten jeden, na kterej to zrovna neplatí 😒 Tak se tam sjedu zeptat, jak dlouho dopředu se dá koupit lístek na konkrétní datum a konkrétní film, sice by to bylo trošku limitující, ale aspoň by se tam ty naši opravdu dokopali 😅 Chci jim dát tu Vánoční koledu, jestli jste někdo o tom slyšel. Já na tom ještě nebyla, ale kolegyni se to moc líbilo. A pod stromeček se to podle mě hodí docela dobře. Teď ještě to nějak technicky vyřešit...

jizi
autor
30. lis 2009

Na Floře jsme kupovali poukázky přímo na kasách - dávali jsme takhle T. babičce lístek na nějaký ten podvodní život...

acimedaca
30. lis 2009

petrajda: v jablonci je krámek.....koupila jsem tam na celej stromek...je to nádhera, na plastový ani nesáhnu 🙂 v liberci i v globusu a v tescu mají tyhle skleněné ozdoby 🙂 posílám nějaký odkaz,ale to nebyla tahle prodejna...najdeš to na netu

http://www.glass-ornaments.com/kontakt.htm

acimedaca
30. lis 2009

www.czech-christmasornaments.com

www.ornex.cz

...nepamatuju si, kde jsou to kupovala, možná v tom ornexu....na seznamu najdeš spoustu prodejců vánočních ozdob skleněných v jablonci 🙂

krtek.93
30. lis 2009

jizi: No já původně tu poukázku chtěla, ale ona je za 169, tudíž neplatí na dražší filmy. A to ta Vánoční koleda je - a na tu by asi naši nejradši. Tak jsem se tam byla poptat a program na svátky vyvěsej 22. prosince, tak holt tenhle dárek koupim takhle na poslední chvíli - na konkrétní datum 😉 Přinejhoršim tu poukázku mi kdyžtak snad prodaj taky na počkání ne?

salomme
30. lis 2009

Ahoj holky, jak se vede?

Krtek: Lepší příslib na střeše, než pracák v hrsti 😉 Když nic, alespoň ta informace člověka uklidní 🙂
Já teda s pracákem mám úplně jiné zkušenosti - přišla jsem tam po výšce s tím, že tam jdu jen na měsíc, protože mám od září už podepsanou smlouvu do zaměstnání. A paní mi značně nechutně řekla, proč tam teda vůbec lezu, proč si to zdravotní pojištění nezaplatím sama, proč to má jako za mě platit stát, když už práci mám??? Že oni by mě museli vést a kdyby mi našli nějakou práci, tak ji budu muset vzít a co pak?? A já naivní a nezkušená se tím nechala odradit a šla si pěkně zacvakat to zdravotního ze svého, načež mi pak doma řekli, že paní mi nakecala pěkné bláboly, že i kdyby mi nějakou tu práci za měsíc stačili najít, že bych ji přeci mohla odmítnout (z jakýchkoliv důvodů) a pochybuji, že by mě někdo na měsíc vůbec zaměstnal...jo holt, jsem teď moudřejší 🙂

Do Dětenic bychom se taky rádi koukli, ale bohužel nám teď skončila možnost přespání v Poděbradech, takže je to od nás hodně velký kus cesty, pokud bychom se tam chtěli zajet kouknout jen na jeden den. ☹

Zato do Vídně to máme kousek, chtěli jsme zajet na Vánoční trhy, ale nakonec asi zajedeme jen do Brna, údajně je to letos jiné, nějaké tradičnější. Do Vídně nám nějak odřekli parťáci, že mají už něco jiného, a nám se samotným jet nechce.

krtek.93
30. lis 2009

salomme: Tý brďo, s tim pracákem docela mazec 😖 tak nic, nechám si to pěkně pro sebe a vytasim se s tim nejdřív v půlce měsícě 😀 Co je jim jako do toho? Od čeho si asi tak platim to sociální - aby se mi pak vlastně vracelo v takovejhle případech ne?! Nebo ať to teda nazvou jinak - "příspěvek na platy veřejných činitelů" třeba a nemáme se o čem bavit 😕 To je jak kdyby mě sprdli na pojišťovně, co si to dovoluju marodit za jejich peníze 😠 Fuj to jsem se vytočila teda...

Do Vídně bych jela hned, ještě jsem tam nebyla a prej je tam moc krásně. Musí z toho bejt pak fajn nálada 😵

krtek.93
30. lis 2009

Teď jsem úplnou náhodou narazila na sošku, co se mi tak strašně líbila, když jsem plánovala svatbu - ale ty ceny, to je fakt mazec 😖 Jinak i ostatní z tý kolekce jsou pěkný: http://produkty-bio.cz/andele-willow-tree/slib-...

klara.k
1. pro 2009

salomme - jo trhy jsou v Brně letos jiné, ještě jsem tam nebyla a to sedím v jejich centru, vždy tama jen proletím, taky se těším, že si je projdu a jsem zvědavá jaký jsou, protože ty co byli loni a předtím, tak to byl vopruz 😒

jizi - DS se počítá tak, že první den cyklu = první den menstruace
ráno nebo včera večer (teď nevím) jsem na tebe myslela, jak je to s tebou, jestli nejsi těhotná? Co prsa pořád bolí?

My jdeme zítra pro výsledky, tak se bojim bojim, ale trochu vím, co nás čeká, tak snad to nebude horší než to čekám.

krti - soška pěkná, já na takový věci nejsem, ale tato se mi líbí, je taková nějaká (nemůžu najít slovo) prostě pěkná, ale pocitově

jinak deprése, je trochu fuč, ale strašák v hlavě jek pořád, naštěstí je zatlačen do hloubky a doufám, že dlouho nevyleze 😨 🙂

Včera jsem měli schůzku kvůli stavebním spořením, tak to vypadá docela dobře, tak snad to dopadne, musíme to vyřídit ještě v prosinci, je prý nějaká akce, tak proto 😒

acimedaca
1. pro 2009

klara. tak to je dobře, že už je líp 🙂

já jsem na pracák ani nešla po škole, nějaks e mi to nechtělo všechno vyřizovat, tak jsem jen zaplatila to pojištění sama za sebe....

krtek: v pohodě tam jdi, přece to nebudeš platit .... jen to neříkej dopředu, prostě dělej, že hledáš a je to....

krtek.93
1. pro 2009

aci: je fakt že třeba před x lety jsem byla taková ťunťa, že kdyby na mě někdo takhle houknul, tak to asi taky vzdám a zaplatim si to sama 😅 Ale už jsem naštěstí trochu otrkaná, tak se nedám, obzvlášť když teď už vim, na co můžu narazit 😉 Ale řikat jim to teda hned nebudu, až tak v půlce měsíce...

klara: Jo, strašáky a bubáky je třeba držet teď někde hodně hluboko - já teda to nějak musim zvládnout už kvůli svýmu okolí. To je tak blbej pocit, když se člověk trochu oklepe z nějaký depky a uvědomí si, jak tim třeba zatížil rodinu a tak 😒 taky jim ten prosinec nechci kazit. Teď už snad teda ani nebude proč - musim tomu věřit, aspoň do vánoc 😅

sidi.m
1. pro 2009

krtek:Kamarádkaje takyted na pracáku po škole a říkala,žejim rovnou řekla,že má místo od ledna,tak paní byla spokojená a ani jí nenabízela jinou práci.Tak asi každý má jinou zkušenost.

salome:Myjsme taky chtěli do Vídně,ale loni jsme byli v Norimberku a nádherný tak latos tam asi pofrčíme znovu.

jizi:Tak co kočička,už je jí líp?

klara:Tak at to zítra dopadne dobře 😉

petrajda
1. pro 2009

ahoj holky 🙂 chtěla sem jet do LBC ale jaksi to zdraví zase zlobí.A přitom včera v poho,ale je to jen žaludek.Včera ta ruka, no máslo nevím,slyšela sem,že se na to dává třeba kyselé mléko nebo třeba jogurt,ale nevim jak na otevřené rány.Mám to popálný dost do hloubky,do masa 😝 ,koupila sem si takové ty tenké rukavice,abych aspoň něco mohla dělat a jinak zavázaný,v lékárně sem ještě nebyla ale snad to nebude potřeba.Ale kupodivu o ani už tolik nebolí,je to jen dost citlivý.
Tak díky za rady 🙂 .

sal - no já právě měla na pracáku dost podobnou zkušenost a přitom sem věděla,že na to nárok mám.Jako vždycky je to o lidech.
Každopádně krtkovi moc moc přeju aby to místo dostala.

aci - moc díky za kontakty a info na ty ozdoby.Maj nádherné . Zkusím manžela aby jsme zajeli do toho jablonce.

salomme
1. pro 2009

kretk: Ta soška se mi moc líbí, přesně můj styl! Taková intimní 😵

klara.k
1. pro 2009

holky ahoj, trochu nám ta diskuze tady vázne 😉

petrajdo - určitě bych to nezakrývala a asi už vůbec ne do rukavice, max nějakou gázovinou a šla bych teda k doktorce, jestli je to do masa.

holky jsem nervozní z toho zítřka, nevím jestli mám chtít ať jde manža se mnou nebo mám jít sama. on je na tom asi stejně. Tak uvidím, co a jak bude.

Mějte se fajn, jdu domů a zítra po mudře napíšu

acimedaca
1. pro 2009

klara: držíme palce, at jsouv ýsledky co nejlepší

jizi
autor
1. pro 2009

Klara: díky moc

Sidi: Teď už jí je asi nejlíp... Dneska jsem ji museli nechat uspat - prý nejspíš toxoplasmóza zasáhla mozeček a nebylo už možný s tím nic dělat, je to hrozný - od tý chvíle jenom bulím, já řvala už předtím, jak jsem ji viděla, chuděrku malou bezmocnou nemocnou, a nemohla jsem jí pomoct... Na mě je tohle moc silný kafe, já to nějak nezvládám....

krtek.93
1. pro 2009

jizi: 😢 No comment, je mi to moc líto.

Jsem chtěla něco napsat, ale nějak se mi to vykouřilo z hlavy s tim poslednim příspěvkem od jizi, já jsem na tohle taky moc cíťa 😒

klara: Zítra moc držim palce.

Už jsem si vzpomněla - s tou mojí prací to začíná vypadat docela nadějně. tak aspoň že tak, třeba bude aspoň chvíli klid.

salomme
1. pro 2009

jizi: Tak to je mi líto.... ☹

jizi
autor
1. pro 2009

Klara: Taky zítra držím palce...

A holky díky, je to všechno na hovno... ☹

acimedaca
1. pro 2009

jizi: jejda, to je špatný, to je mi líto.... ☹ jak je možný že dostala takovu nemoc?

katcha.
1. pro 2009

Ahoj holky, jen Vás jdu pozdravit, dočítat teď bohužel nestíhám a doufám, že se mi to do konce roku nějak podaří. Tak hezky užívejte vánočních příprav. Papá 🙂

filu
2. pro 2009

Jizi: to je fakt hrozný, moc mě to mrzí... takové koťátko je hned jako člen rodiny ☹((( Drž se.

sidi.m
2. pro 2009

jizi:to je mi moc líto ☹

jizi
autor
2. pro 2009

Holky díky...

krtek.93
2. pro 2009

Chjo, jdu taky jenom říct pá pá, nějak se nám podělal večer 😝 měli jsme bejt v restauraci nebo v kině... no nejsme, bylo tu trošku nepříjemno, vlastně ani jeden z nás za to nemoh, teď pro změnu mužíček řeší přes net nějaký pracovní problémy... No když se to s.re, tak se to s.re. A koukám, že tady taky nic moc zprávy - asi nějaký erupce na slunci 😖 Tak snad se tu třeba zítra sejdem v lepší náladě 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru