Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

sidi.m
24. říj 2009

Ahojky ženský tak jsem konečně tady.Teda vás dočítat to je věc.

jana:Album super,malej je úžasnej,to máš ted navrh,ale neboj myte doženeme 😉

jizi:Název tématu super.Musím se přiznat,že už mě beremko takynějak omrzelo a svatby jdou mimi mě a hlavně jak jsou tam aktualizovaný pořád dokola pár alb.

krtek:Neboj něvo najdeš.

Jinak cose týká zvířátek máme 3 psyz toho 2 doma,takže taky radost.Mindy moc nemusím.

aci:Depky jo a na mejdanu jo?Nám ted v práci začíná mejdanový předvánoční maraton.Takje to tak,žeje to všem úplně jedno jestli je někdo ženatý nebo vdaný,ale pak ty následky ☹

sidi.m
24. říj 2009

Aholkymusím vám říct,že kamarádkaje v 7.měsíciabylase nechat fotit u fografa co mi fotil svatbu bříško a vypadalo to nádherně, jsem zvědavá jaký z toho budou krásný fotky 😉

jizi
autor
24. říj 2009

Jéé Sidi, nazdar paní 🙂 Děkuju za pochvalu, děsně jsem promýšlela něco ultra vtipnýho a nic mě nenapadalo, tak jsem napsala první věc, která mi přišla pod ruku 😉 ... A těhotný fotky od polo nebo úplných profíků vypadají většinou naprosto skvěle - to by se mi jednou líbilo, kdyby mi někdo udělal hezký těhotný fotky 😀

sidi.m
24. říj 2009

jizi:Mě by se to takystrašně líbilo,ale nevím jak budu vypadat v 7 .měsíci a vidělajsem i náhherný černo-bílý fotky miminka s tatínkem,mimi bylo nahý a tatka do půly těla,no nádhera.To bych taky jednou chtěla

klara.k
24. říj 2009

ahoj holky taky zdravím, dočíst vás dává pěkně zabrat, nesmíte to tak přehánět 😀

my máme doma psisko, je mu už deset, manžel ho měl dřív než mě, je to sice úžasnej pes, mám ho ráda, ale sama bych si psa nikdy nepořídila. Musí se o něj strarat manža jinak by se asi nikdy nevyvenčil, mě to hrozně neba chodit okolo baráku a venčit. Jít na výlet, na vycházku to jo, ale takový brouzdání pro nic zanic mě neba.

jani - fotky jsou krásný, maléj parádní a taťka fešák 😉

klara.k
24. říj 2009

a k té neschopence, moja švica byla na mateřské a neschopenku měla jen s vycházkama, asi dvě hodiny, má malýho kluka a nemohla ho ani dovézt a vyzvednou ze školky podle vycházek 😕

teď mi sem nakukoval manžel a taky mě zkritizoval, že asi nejsem normální, že si tady vykládám 😀

krtek.93
24. říj 2009

Ahoj! Zdravim, ale nějak dneska moc nevnímám - seděla jsem na výstavě a bylo tam 1350 lidí 😖 Fronta od deseti do půl šestý... A lidi votravovali ještě i pak. Mazec.

jizi: A co by v tý tabulce mělo přesně bejt? taky nevim, kam bych to pak vlastně dala? Do alba pod svým profilem - nebo to jde udělat jinak? Jak to dělaj ty "snažilky" a "těhulky" (děsný slova 😅 )?

filu
24. říj 2009

Jani: Jste fakt nádherná rodinka!

Jizi: Koťátko bude nejspíš kluk, zrzeček, normální kočka domácí. Chtěli jsme Ragdolla, ale vzhledem k tomu, že je to dodatečný svatební dar od kamarádů, tak po nich nemůžeme chtít kotě za deset tisíc. Tak teď budeme mít tohle a časem mu pořídíme snad ragdollí kámošku. 🙂 Kotě nám snad dovezou příští neděli, ale tak hrozně se na něj těším, že už to asi ještě další týden nevydržím. 🙂

petrajda
24. říj 2009

ahoj holky,jen na rychlo nahlížim.Téda vy jste fakt ukecané 😀 ..
Dneska jsme konečně obdrželi videonahrávku ze svatby. Skoukla sem ji už podruhý dojatá,chtělo se mi bulet...fakt dobrej nápad od švagrové,tu svatbu jsem si z gauče užívala snad ještě líp než tenkrát v terénu 🙂
zejtra jedem k našim vezem kopii sem zvědavá co budou říkat.
tak papa a hezký večer

jana1k
24. říj 2009

ahoj holky, moc Vám děkuju..... 🙂
teda jsem tu jen na skok,musím žehlit a přitom se budu dívat na Bobule,celý týden se na ten film těším,ještě jsem ho neviděla a manžel uspává malého,takže pochybuju,že dojde, když uspává on,tak vždycky zabere s malým 😀 . A už proto se taky těším na ten domek,na pořádný obývak s gaučem,néé jak ta naše 1+1,sedíme každý večer u telky v kuchyni jak božátka 😅 .

Jinak krtek: co se týče těch výběrových kol,tak já zkušenosti nemám,ale ségra jo,tak vím jak vždycky vykládá,a to je vždycky na bednu,to věřím,furt člověk neví na čem vlastně je. I když "postoupíš" do dalšího kola,pořád nevíš jestli Tě vezmou 😒 . Ale neboj,myslím si,že se Ti zadaří. Nevím jak tam u Vás,ale tady na sev.Moravě je to marné. Ale střed.č.kraj,je prý na novou práci nejlepší.....prý.....tak néé,že mě za to ted ukamenujete 😀 . A myslím si,že jsi psala,že umíš jazyk (anglinu)....to se v dnešní době nejvíce cení. To já na jazyky jsem opravdu tupá. Ekonomika,zeměpis...na maturu,to byla brnkačka,ale jazyk tomu jsem se vyhnula (díky tomu zeměpisu) vééélkýým obloukem. Prostě na to nemám buňky.....I když uvažuju při mateřský zkusit aspon nějaký ten jazyk.kurz....ale kdo ví....snad od příštího září.

Petrajda: taky sis při videu pobulela...?? Já taky,ale v normě,jen to prostě je takové krásné,že? Vidět to z toho jiného pohledu... 😉

Klára: no právě,s těma vycházkama,ty na celý den,jsem tady taky slyšela poprvé.....ale kdyby to šlo,tak to je super,přece jen je ženská těhotná a néé nemocná,tak to přece nesimuluje že?

sidi: tý jo,tak ty fotky musí být pěkné,no jestli teda budu ještě těhotná,určo bych do takových fotek šla + ještě s malým i s manželem,úplně to vidím....v černobílé... 😵

Nic holky,letím žehlit, bo to zase neudělám a zítra bych se z toho opupínkovala 😀 ,tak zatím....

acimedaca
24. říj 2009

"jizi: no nic....jen to byl super mejdan....vrátili se mi ty "svobodný" léta a bezva jsem se tam bavila, byl to vlastně teambuilding z práce, hráli jsme tam různé hry....bylo to bezva a mě to hrozně nabudilo, že chci s těma lidma ještě nějakou dobu strávit a bavit se, a né jít na mateřskou.....

sidi: ahojky 🙂

s těma vycházkama, kámoška byla na umělým oplodnení a tak jí to psali už v tom centru umělé reprodukce, nebo jak se to jmenuje.....takže to jakoby nemá od gynekologa. Takže jí to tam napsali rovnou na neomezeně. Taky si myslím, že těhotná se nerovná nemocná.....

jizi
autor
25. říj 2009

Klara: S pejskem to má muž stejně jako ty - neumí si představit, že by musel ráno vstávat a pesana venčit, je na to línej a já asi taky - i když jsem vždycky chtěla vlastního psa a pokud možno nějakýho velkýho (abych netroškařila, tak jsem vždycky milovala irský vlkodavy a afghánský chrty 😀), ale jsem tak nějak spokojená s kocouřem (pokud se mě zrovna nesnaží sežrat) ... A komentářů se muž už radši zdržuje, vzhledem k tomu, že na koni a BRMS slídím dobrý dva roky, tak už ho ten hrách na stěnu přestalo bavit házet 😀

Filu: Kocourci jsou super - doufám, že se pochlubíš nějakýma fotkama 😉 Asi jsem ti už na tyhle stránky posílala odkaz, ale pro sichr ještě jednou: www.modrykocour.cz 🙂 ... (je to moje oblíbené místo zevlingu a vzdělání v jednom 😀 😀 Tak šířím jeho slávu s chutí kde se dá 😉)

Krtek: Já ani nevím, co by přesně v tabulce mohlo být - nějaký seznam účastníků zájezdu, odkud jsme, kdo má kolik potomků a kolik by jich v budoucnu bral (jsem zvědavá, kolik nás bezdětných si tam napíše nějaký astronomický číslo 3+ a jestli vydržíme žvanit do doby, než se narodí první, jak rychle budeme ty plánované sourozence odmazávat 😀) ... a nevím, co ještě? Anebo se na to můžeme vyprdnout a tabulku dát zatím k ledu... 😎

Aci: A v jakým měsíci se chodí na mateřskou?

klara.k
25. říj 2009

jani - já jsem s jazykama na tom tahy bídně, už třetí rok se učím na různých kurzech angličtinu a je to taková bída, že se to ani nedá popsat. Jak něco probíráme tak to chápu, ale pak se začřne dělat něco jiného a toto upadne do zapomnění. a už je těch časů tolik, že nevím kerý je který. Ale občas mě to baví se učit, asi to mám celoživotní boj a asi se nikdy nenaučím ☹

holky, zrovna vybíráme okna na barák - jak kdo máte, dřevěný nebo plastový? Mychceme dřevěný, ale pořád nám někdo vykládá jak se musí pořád ošetřovat a mě se do toho nechce, ale manžel říká, že se toho nebojí. Tak nevím, no taky samozřejmě podle ceny. A vybírali byste okna tak aby ladili s podlahou nebo ne?

sidi.m
25. říj 2009

klara:My jsme si dávali okna vloni a chtělijsme hnědý,takže máme zlatý dub.A šli jsme do plastových a paráda

klara.k
25. říj 2009

sidi a proč plastovky? My se totiž nemůže rozhodnout tak protřebujeme co nejvíc informací a zkušensotí.

sidi.m
25. říj 2009

klara:Myjsme před tím měli dřevěné,takové tydvou křídle nebo jakse tomu říkí.O tydřevěný se musíš starat,každý rok natírat a tak.Typlastové otřu a poho a hlavně to ani není poznat,že je to plast

jizi
autor
25. říj 2009

Tak jsem si říkala, že se mrknu na modrou střechu, že tam třeba najdu nějaké téma o oknech a Kláře pomůžu, nadšeně jsem téma objevila a zjistila, že ho základala Klárka sama 🙂 ...

acimedaca
25. říj 2009

jizi: no já myslím že 6 týdnů před porodem, ne? když je všechno ok

kalara: my máme plastové, měnili jsme je před 2 lety...jsou "ošklivější" já je nechtěla, ale je fakt, že se nemusejí udržovat....

krtek.93
25. říj 2009

klara: Okna můžu srovnávat 😉 Naši maj v paneláku už několik let plastový a jsou hodně spokojený. Ty původní dřevo + sklo totiž nebyly ani rovný, to sklo bylo takový ne úplně kvalitní - lehce se vlnilo, tak se to i blbě mylo. Teď super, měnili je ještě když jsem tam bydela, tak jsem si to svoje i párkrát umyla a paráda, je to raz dva (ty původní se musely jednou za čas šroubovat a mejt i zevnitř - děs). Akorát rámy jsou bílý a časem se zvenku ta špína trošku zažere, pokud se ti teda zrovna nechce drhnout to nějkým pískem nebo čim to mamča jednou z čas vezme 😉 Doma (jako tady, kde bydlim teď) máme klasika starý - hrůza hrůzoucí! Za prvé jsou to ty starý nekolikadílný, takže mytí je fakt za trest (ale s tim se moc dělat nedá - ještě že máme jenom dvě 😅 ), ale hlavně jsou natíraný bůhvíkdy a už se to pekelně loupe, takže po každým mytí důkladně luxuju 😠 A rámy se místama nedaj mejt prakticky vůbec, loupe se to po velkejch kusech... nebejt to byt s majitelkou, už bysme je vyměnili, ale takhle do toho nechcem investovat. každopádně jestli tu ještě chvíli vydržíme, tak je budeme muset natřít. A taky vymalovat loupající se zdi a stropy, ale to už je jiný téma 😉

petrajda
25. říj 2009

klara-jen k těm oknům.Já bych šla do dřevěnejch 😉 .Nejenže líp vypadaj,ale dnes je uměj udělat v bezvadné kvalitě,že i dobře těsněj,není to už jako dřív.Samozřejmě záleží na firmě,ale to u plastovejch platí taky.A plastový na barák-to by byl fakt nevkus,plastový jsou podle mě dobrý leda na panelák.
Máme doma dřevěný,klasický špaleťáky a neměnila bych.
A toho ošetřování se neboj,nemusí se tak často.Jednou za čas natřít a možná přebrousit,ale rozhodně se to vyplatí.Vypadaj fakt líp.A natírat opravdu nemusíš každý rok 😀 ,ty naše jsou takové deset let minimálně a s natíráním rozhodně ještě nebudu pospíchat.Záleží i na kvalitní barvě,na té se rozhodně vyplatí nešetřit,ale to si musíš dohodnout s truhlářem. Tak do toho a držím palce.

acimedaca
25. říj 2009

klara: je pravda, že dneska vlastnosti jsou srovnatelné, eurookna jsou ve stejné kvalitě - akorát jsou dražší a parvděpodobně je budeš muset začít časem natírat...A vypadají určitě lépe, pokud tedy nechcete bílé. My máme starý barák am yslela jsem si,jak ty plastové budou hnusné (měli jsme bílé špaletové dřevěné dřív),ale musím říct, že v té bílé bravě fakt k tomu baráku ladí a ani bych to skoro nepoznala...nechali jsme si dát stejné členění,jaké bylo předtím

ale zase soused mají v originálu okna dřevěná a červená a vyměnili půlku za bílé a plastové a sbez členění a je to humus....ale vy máte novostavbu, ne?takže jestli na to máte peníze,tak bych šla do dřevěných

krtek.93
25. říj 2009

petrajda: Je fakt, že na chalupě jsou dřevěný a strejda je docela hezky udržoval a byly fajn 😉 Natíral je relativně nedávno - tak dva, tři roky zpátky? Takový bych doma brala taky 😀 Ale v tom paneláku - fakt plast. Ty původní byly děsný. Vůbec nevim, jak vlastně vypadaj nový dřevěný? To bude asi hodně jiný než ty, co máme tady. Protože ty bych nejradši vysklila, když je mám mejt 😀 Nechápu, jak mě mohlo otravovat umejt ty plastový okna doma - u našich. Každý jenom z jednoho dílu, umylo se to z jedný strany, z druhý, rámy a hotovo. Tady jsou dva díly zvenku horní, dva zevnitř horní, dva spodní venkovní a dva spodní vnitřní - každý mejt u obou stran, to je celkem 16 ploch, krát dvě okna... no děs, a to mě to brzo čeká a nemine. Umejt ty blbý dvě malý mi zabere snad stejně času jako mojí mámě okna v celým panelákovým bytě 3+1 😒

jana1k
25. říj 2009

klara: tak my už máme na barák okna objednané,a o plastové,zlatý dub,z obou stran....Ještě asi 2 týdny a budou už na baráčku,se těším 😵 ,s dřevěnými,to mám úplně stejně jak krtek. 2 také mrchy,dvojté okna + se loupají 😠 ,no mazec jak to vyždycky myju. Takže rada u mě : plastové 🙂

sidi.m
25. říj 2009

petrajda:Já si teda nemyslím,že plastový okna na barák jsou nevkus.máme zlatý dub jak už jsem psala,samo oboustraný a je to krásný.Do dřevěnejch už bych nešla.

krtek:Tak takový okna jsme měli taky před tím,než jsme měnili,byl to trest.Měli jsme v bytě velký 7x a ještě menší v koupelně a na WC,brrrr

zelvinka
26. říj 2009

Jani - krásný fotečky a tygřík fakt nemá chybu 😉

acimedaca
26. říj 2009

no jo holky,ale musíte počítat, že ty dřevěný okna byly starý.....tedka by byly nový a krásný, navíc ty eurokona co se dneska dělají mají mnohem lepší vlastnosti než ty starý okna, který 🙂

katcha.
26. říj 2009

Ahoj, tak my máme na baráčku zatím dřevěný, loupající se ošklivky, ale zatím je měnit nebudem, jsou v pořadníku... Ale vždycky mě udivuje, že se mezi ta dvě skla dostanou mouchy...? 😕
Jizi: žabky super, nakonec seděly na cenťák přesně a do sauničky byly dobrý. Jen na tu pláž si budou muset počkat někdy napřesrok 😉

klara.k
26. říj 2009

holky děkuju za prodiskutování, ale pořád nejsme rozhodnutí, manža jde teď do jedné firmy s plasťákama, tak uvidíme s čím přijde. Jiné firmě jsem včera posílala žádost o cenovou nabídku, tak to bude taky důležité.

petrajdo - my je právě nechce natřené, chtěli bysme je v přírodní barvě, jen s nějakým lakem a tam je potom musím každýho pl roku nějak přetřít, pořádně nevím jak, ale jako kdyby leštěnkou, nemyslím, si že je to náročný, ale 😖 člověk prostě než se rozhodne tak to trvá

jani - jak jste daleko se stavbou, co všechno už máte hotový

je tady edvi - jak se cítíš?

edvi
26. říj 2009

Jééééééé tak máme první výměsíční výročí 😀 😀 😀

Klara: cítím se dobře. hledám na sobě příznaky, ale je ještě hodně brzy. 😖 Prostě musím počkat!!! Ještě aspoň 10dní.

acimedaca
26. říj 2009

klara: ještě jsem si vzpmněla, že my máme na chalupě nová dřevěná okna v podkroví a jsou stará cca 4 roky a zatím jsme s nim,i nic nedělali a vypadjí pořád dobře....jsou to klasická eurookna, zvenku slonová kost a zevnitř jen bezbarvý lak

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru