Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

petrajda
14. pro 2009

ahoj,u nás taky nic jen u tchánovců je trochu pocukrováno. Na vánoce sníh? Letos byl v říjnu,to muselo stačit 😉 .

petrakellerova
14. pro 2009

v říjnu byl sníh? to jsem nějak nezaregistrovala.

krtek.93
14. pro 2009

Ahoj! Tak jsem vás konečně dočetla, ale už samozřejmě nevim, na co jsem chtěla reagovat. já sem teď chodim spíš najuknout - na psaní prostě neni čas. I když - dneska mám první den dovolenou, ale zase děsně práce před sebou... Z cukroví mám zatim jenom rohlíčky, ale zase šly parádně, nic se nespálilo, nezlámalo... Dárky už mám relativně v kupě, včera jsme navíc byli s mužem koupit novou lednici, ve čtvrtek by jí měli přivézt. S prací je to tak, že mám pořád to dohodnutý od února, ale v pátek jsem byla ještě na jednom pohovoru, spíš pro formu - abych to nějak uzavřela. Zítr se dozvím výsledek, ale teda skoro se bojim, že by to mohla vyjít, protože to by bylo dilema jak prase 😅 podmínky dost podobný - plat skoro stejnej, na dobu určitou obojí 😠 ale - jedno je v hezčim a dostupnějšim prostředí plus s lepší pracovní dobou, ve druhým po mně zase nechtěj změnu pojišťovny a nabízej hezký výhody, plus teda jsem s nima v kontaktu už měsíc, tak i tak nějak vnitřně mě to tahne tam...

Jo, ale naštvali mě včera tady v 3D kině - jsem koukala, jestli neni už novej program, chci našim koupit lístky na Vánoční koledu někdy mezi svátkama - a ona už tam teď od čtvrtka neni vůbec!!! Je tam nějaká sci-fi zhovadilost, na kterou už je prakticky vyprodáno! (Nechci teda urazit milovnice sci-fi, ale tohle mi připadá dost na hlavu 😠 😠) No co je to za logiku - stahnout vánoční film tejden před Vánocema?! Doufám, že ho tam ještě nějak doplněj. Nebo že ho budou dávat ještě v jednom 3D kině, který ovšem ještě nevyvěsilo program ani na tejden od příštího čtvrtka... Sakra, fakt mě to naštvalo, to by mi úplně zkazilo vánoční dárek pro naše ☹

petrajda
14. pro 2009

petra - nojo,to bylo pozdvižení snad v celé republice.I naši z Prahy volali,že maj před pamelákem nachumeleno. Všichni říkali že to je jak na vánoce a já na to argumentovala,copak na vánoce bývá sníh?? 😀

krtek - taky nemám ráda nejistotu-i když jde jen o dárky. A s tou prací se na tebe usmíva štěstí.to je dobře 🙂

krtek.93
14. pro 2009

Jo, ještě jsem chtěla k těm fotkám - už je mám objednaný, teď čekám. Je jich dohromady rovný 300 plus dvě většího formátu babičce do rámečku. Manželovo strana už "placičku" dostala (rozuměj cédo), ty tištěný jsem vybrala já, ať si kdyžtak další dotisknou sami - chtěla jsem jenom jako pozornost tchánovcům a tetě pod stromeček, koupila jsem na to takový roztomilý leporela na 12 fotek. Pak jsem nechala dělat babičce s dědou - ty jsou na tom chudáci nejhůř, cédo by neměli kde pustit, u nás ještě od svatby nebyli, takže vlastně z fotek viděli zatim jenom ty tištěný profi. A naši samozřejmě - kovářova kobyla chodí bosa - nemaj taky ještě nic. takže dostanou tak 30 fotek tiskem plus cédo se všema. Ale ne pod stromeček, ale konečně 😀 Chtěla jsem ještě pár fotek svědkyni a kámošce, ale už toho bylo na mě moc, tak taky céda - jsou to mladý holky, tak si s tim snad poraděj 😉 Manželovo sestřenice totéž - ta si s tim možná neporadí, ale to je zase s prominutim její věc, mladá je na to dost, aby věděla, jak nechat vytsiknout fotky z céda 😉

zelvinka
14. pro 2009

Ahoj holky, tak jak bylo o víkendu? my jsme měli v sobotu firemní vánoční večírek, tak bylo prima se zase se všema vidět, dozvědět se novinky, spousta holek je těhotnejch a i manža musím říc že mi udělal radost, jak slíbil tak bral na mě relativně🙂 ohled a až jsem chtěla jít, tak vcelku bez řečí jsme šli domů v jednu hodinu. Ale ta strávená noc, ta stála za všechny prachy 😀 😀 ,miláček pod vlivem usnul myslím už ve stoje před postelí, takže se rozplácnul přes obě lůžka a na mě zbylo asi 30cm 😀 😀 , no to přeháním ,ale byl tuhej takže jsem spala vyšponovaná jak prkno,....až po několika hodinách se mě ho podařilo spacifikovat. Dneska si jdu konečně odpoledne ve vycházkách vyzvednout opravenej mobil,..tak jsem ráda mělo to být až v lednu.
Jinak dneska mi psala kamarádka byli na umělým oplodněním a dneska jim potvrdili, že se zadařilo a je těhotná,..tak mám radost i za ni. 🙂

krtek.93
14. pro 2009

petrajda: No já doufala, že by tahle poslední šance mohla bejt na neurčito. Ale takhle v tom budu mít spíš zmatek, já jsem děsně nerozhodná, takže kdyby to náhodou vyšlo, tak to bude spíš za trest. Asi bych stejně vzala nakonec to původní. I když - tam mě teď taky dostali - mi volali, že bych se mohla "přijít podívat" teď v úterý, abych to viděla, jak to tam chodí. Jsem si myslela, že tak na hoďku, na dvě - třeba už podepsat nějakou tu smlouvu a tak. Tak řikám, že by to šlo, jeslti to nebude na dlouho. A oni že prej samozřejmě na celej den. tak to jsem teda jako s díky odmítla - jasně, za hodinu by mě zapracovali a pak už bych tam mohla vesele makat, celej den pěkně zadarmo. A všechno pod pláštíkem toho, jak jsou oni na mě hodný, že mi to tam tak hezky předem ukážou...

petrajda
14. pro 2009

krtek - my jsme nechali udělat fotoknihu,ale samo ještě jí doma nemám.Doufám taky že to do vánoc dojde.A jen pro rodiče. Ostatním,tak snad dneska stihnem dodělat objkednávku a happy,maj akci, a když to do vánoc dojde,tak možná taky ještě nekoho podělíme.Jinak ještě nemám ani koupený album. A co se týče počítačové tvořivosti,tak já sem taky poleno,většinou vše upravuje a objednává manžel,já jen vybírám 😅 .

krtek.93
14. pro 2009

zelvi: Mně se muž vrátil v pátek z firemní pařby v takovým stavu, že jsem fakt ráda, že jsem nemusela bejt přímo u toho 😀 já ho viděla už docela v pohodě - seděl v pyžámku u telky, před sebou balíček čipsů, otevřený okno... Ale blboun, přiznal se sám, že mu bylo móc špatně, plus teda taška s oblečenim mluvila za vše - jsem to hodila do pračky a radši na to moc nekoukala 😅 No, já jdu ve čtvrtek na třídní sraz, tak se aspoň nemusim moc žinýrovat, protože do takovýho stavu se neuvedu snad ani kdybych se snažila 😀

krtek.93
14. pro 2009

patrajda: Na alba koukám už pěkně dlouho a už bych si i byla koupila, ale nevěděla jsem, na kolik fotek nám to vyjde. No už vim - tak minimálně 250. jenže takhle velký alba se snad ai nedělaj! nechci ty kapsičkový, ale ty jak se tam lepěj fotky za růžky, abych si to mohla nějak hezky sama uspořádat. asi to budu muset rozdělit do dvou - původně jsem myslela, že ty profi do jednoho a amatérský do druhýho, jenže... Některý amatérský vypadaj jak profi 😅 a zase na těch profi je celej obřad, ale na těch amatérskejch veškerej zbytek - takže kdybych dala profi úplně stranou, tak v jdnom albu budu mít všechno od ranních příprav po noc v hotýlku, ale obřad tam nebude 😅 já snad některý ty profi budu muset ještě přidělat a mít je dvakrát nebo co, jinak nevim...

petrajda
14. pro 2009

krtek - tak to je taky zajímavé jednání.Byla jsi snad jediná zájemkyně??To se mi ani nechce věřit dnes kdy plno lidí hledá práci.Každopádně si to třeba přeber tak,že se na tebe to štěstí usmívá a jak jsi dřív byla nešťastná z toho,že nikde tě nechtěj a nebo jsi "ta druhá" 🙂 tak najednou zájem rostě a jsi to ty po které všichni chňapnou a všemi deseti 🙂 . Držím place.

jinak mi v pátek byli na pařbě,měli jsme ten křest.A i když jsme už v půl jedný s manžou byli doma,já celou sobotu byla pak nemožná.Pravda je že pařbu jsem pojala na 200% 😀 ,krom toho pití a vzhledem k tomu že jsme měli "svého" dýdžeje,tak žádný ploužáky zrovna nehrál.Byla sem utahaná a ještě pořád sem.

krtek.93
14. pro 2009

Jinak ty fotoknihy mě nějak nenadchly - já nejradši klasika fotky 10*15, co se daj podle potřeby vyndat a přinést třeba někam na sraz pár ukázat... Jako dárek třeba pro tchánovce nebo pro babičku bych to brala, ale mě osobně by to prostě neuspokojilo, já se v tom potřebuju pohrabat a to ve fotoknize nejde 😀

krtek.93
14. pro 2009

petrajda: To šlo o tu práci, kde už to mám prakticky dohodnutý a v lednu 😉 Na tom poslednim jsem zdaleka nebyla jediná 😀 Ale taky dobrý - je to práce v jedný pojišťovně, ale já jsem samozřejmě pojištěná u jiný. A bylo mi naznačeno, že vlastně podmínkou by bylo přestoupit k nim. Nechci jmenovat, ale opravdu se nejedná o nějakou novou začínající podivnou pojišťovnu, ale já jsem s tou svojí prostě spokojená a měnit jí nechci. mám docela hezký bonusy a to bych tady třeba neměla... Na jednu stranu chápu, že to asi nevypadá dobře a řediteli se to nelíbí, když jeho zaměstnanci nejsou pojištěný u něj, ale zase já strašně moc nemám ráda, když mě někdo do něčeho talčí, obzvlášť když si tim vůbec nejsem jistá 😒

petrajda
14. pro 2009

krtek - máme to jen jako dárek oboum rodičum.Já se taky ráda hrabu ve fotkách. Jinak bych nejraději sehnala to samolepící nebo samodržící. Růžky jsem lepila jednou a nikdy víc 😀 a jinak fotky si určitě namíchám profi i amatérský..

krtek.93
14. pro 2009

petrajda: Taky se bojim, jak to s těma růžkama půjde, ale zase ten výsledek jsem viděla, když ta naše profi fpotografka ro někomu nesla, a je to fakt hezký. tak to aspoň zkusim 😉 Ona mi poradila, že se to nemusí složitě vyměřovat, ale že je taková finta - nasadit ty růžky na tu fotku a pak si to tak nějak od oka srovnat, kam to chceš, a přilepit i s tou fotkou.

petrajda
14. pro 2009

krtek - hm..přijde mi to jako divný nátlak. Jako kdyby nenabírali zaměstnance ,ale klienty..

krtek.93
14. pro 2009

Já teda přemejšlim, že vůbec některý stránky udělám tak "umělecky" nakřivo 😀 Jakoby rozházený po tom papíře.

petrajda
14. pro 2009

krtek - jen to zkus. U mě je takový problém,že nejsem dostatečně trpělivá. Jakmile mi něco nejde hned to vztekle zahodím

krtek.93
14. pro 2009

petrajda: Jak řikám - na jednu stranu to chápu, ono to fakt nevypadá dobře -bejt ředitel tý pojišťovny, chovala bych se asi stejně. A musim říct, že mě to ani na tom pohovoru moc nepřekvapilo. Ale nechce se mi do toho no... Kdyby to aspoň bylo na tu dobu neurčitou.

petrajda
14. pro 2009

krtek - hezkýýý, to nemusí vypadat špatně. A ještě nějaký vtipný popisky 😉

krtek.93
14. pro 2009

Teď volala další firma - se všichni před Vánocema zbláznili nebo co? Já odpovídala na poslední inzaráty někdy před třema tejdnama, a teď popravdě ani nemám nejmenší chuť absolvovat nějaký další stresující přijímací řízení, asi dělám blbost, třeba by to zrovna bylo to pravý... 😒 Asi jsem moc uchlácholená tim, že mám přislíbeno od toho února, už mi i poslali nějaký nástupní info. Ale teď prostě chci péct cukroví, balit dárky, uklízet... a ne lítat po pohovorech, nervovat se a dělat ze sebe šaša 😒

petrajda
14. pro 2009

tak jestli máš něco jistého a jsi přesvědčená,že je to ono...taky by se mi nikam nechtělo 😖 ,venku je zima a vůbec hnusně.
Já končím v práci třiadvacátého a otvírám v lednu.Těším se až z toho kolotoče na chvíli vypadnu.Doufám jen,že leden nebude zas až tak moc tragickej jako letošní konec léta a podzim. To sem si v práci házela mašli.

petrakellerova
14. pro 2009

já jsem si koupila samolepící album a jsem moc spokojená. A jelikož máme taky dost fotek tak mam alba dvě. Druhé je sice neúplné, tak jsem ho doplnila přáníčkama.
krtku to blahopřeji. To víš, nejvíc pracovních nabídek je napřelomu roku, tak proto takový zájem. Tak přeji aby to co sis vybrala bylo to správné 🙂

krtek.93
14. pro 2009

petrajda: nehci tě strašit, ale leden a únor jsou takový útlumový měsíce všude - kdysi v balicí službě (tam to teda ještě na chvíli"vyskočilo" kolem sv. Valentýna a Vánoce díky Rusákům končily vlastně až v půlce ledna) a teď v turistickým ruchu taky 😒 Na infu jsme se teda vždycky málem až do Velikonoc kopali do zadku...

Holky, já jsem se teď vrátila z Flory tak naštvaná - oni tu Vánoční koledu fakt stahujou z programu teď ve středu! takže jeden dárek pro naše si můžu škrtnout ☹ Nic novýho už fakt nemám sílu vymejšlet, takže jim holt musí stačit to, co tu mám teď - pro mamču šperkovnici, kterou ještě dozdobim dekupáží (ubrouskama) a zvoneček, který sbírá a má jich už tak 150 😅 a pro tátu pivní kosmetiku (s výtažkama z chmele, vypadá to jako flaška od piva - teda aspoň pěna do koupele, pak je k tomu ještě sprcháč a šampon) a něco, co mám i pro manžela, tak to tu radši psát nebudu 😉 ale je to taková blbůstka... Uf, jsem totálně odrovnaná tim konzumem všude, fakt začínám přemejšlet, že příště udělám dárky doma - našiju nějaký polštáře a ubrusy, začnu s tim holt už v létě 😅 Protože dneska se všechno řídí akorát prachama - vánoční film stahnou tejden před vánocema, pak jsem chtěla hrací přání k vánocům - už neni a nebude, kalendář - už maj samý hrůzy, navíc drahý (aspoň teda tady) - jako fotky Prahy si fakt do ložnice věšet nebudu 😠 😀 A mám teda ty fotky ze svatby, ještě jsem je moc nezkoumala, ale takhle na první juk - kvalita nic moc 😒 nechala jsem je dělat v DM, minule byly fakt dobrý, ale tentokrát... Asi jsem měla jít radši jinam. No prostě dneska teda se s.re, co může, akorát jsem se stihla obědnat ke kadeřnici, tak aspoň něco pozitivního. Táta mi to dneska nabarví a ve čtvrtek půjdu na třídní sraz konečně jako člověk, hurá 😀

petrajda
14. pro 2009

krtku - máš pravdu,ale letošní rok je fakt extrém.
Já dárky kupuju a vymejšlím klidně rok do předu. A to i ty narozeninové a svátkové. Baví mě to a pak aspoň nejsem překvapená,že nikde nic neni a naštvaná pak můžu bejt akorát tak na sebe.Právě ten konzum mě taky vadí,říkaj to všichni a všichni se tím řídíme.
Nejhůř se mi ale vybírají dárky pro tchánovce a švagrovou. Byli jsme třeba teď na trhách a já jim jen tak (tchyni a švagřici) koupila takovou malinkatou drobnost,spíš pozornost.Jen tak prostě pro radost. Jako nečekám,že někdo z přírodního,levandulového mejdla vánočně ozdobeného (sem si dala tu námahu) bude jásat a skákat do stropu,ale aspoň poděkuje.Myslela sem to dobře a nemyslela sem si že jim kupuju bůchví co. Prostě jen že sem si vzpoměla.Nebylo to myšleno ani jako vánoční dárek,prostě byl to dárek jen tak...Takhle sem se jen ztrapnila.No budiž.

petrakellerova
14. pro 2009

Mě se nejhůř kupují dárky manželovi 😀 On je strašně nenáročnej, a všechno co potřebuje nebo chce pořídíme v průběhu roku.
Ale přesně jak ty říkáš tak to já mam s manželovou tetou. Beru jí spíš jako kamarádku a vždycky si odněkud přivezeme nějakou drobnost, jen tak pro radost. Ale nedokážu si představit že bych něco takového měla koupit např. tchýni. Není špatná, já jí mam ráda, ale takové dárečeky by prostě nedokázala ocenit a brala by to jako další bordel do baráku.

petrajda
14. pro 2009

jenže oni by nedokázali ocenit ani kdyby jsme jim koupili třeba zájezd na druhý konec světa 🙂 Umíš si představit vánoce,když se u nich sejde celá rodina a jedinej kdo je z každé maličkosti nadšenej sem já? Připadám si pak jak blázen,když nadšeně komementuju kalhotky s malůvkou medvídka Pů 😀 ,ale mě vážně taková blbost udělá radost 🙂

petrakellerova
14. pro 2009

Tak to musí být zajímavý vánoce když se všichni tváří kysele 😉 Tak si nenech tu radost zkazit. Mě by takový kalhotky taky potěšily 😀

petrajda
14. pro 2009

Nenechám 🙂 ,já se vždycky těším až uvidím naše a pak ještě mého šváru s rodinou od mé sestry.To je pak prča.Už teď se směju 😀 😀 nechci zas moc kritizovat(právě to dělám já vím 😉 ),ale u nás jsou lidi takový srdečnější.

petrakellerova
14. pro 2009

nekritizuješ, to tě naprosto chápu. U nás jsou zase normálnější 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru