Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

petrajda
16. pro 2009

je,ale upřímě...raději bych někam razila. Ale třeba se to ještě vytříbí. Jinak já moc taky nepiju,vlastně vůbec. Jsem naprostý naprostý abstinent,ale včera sem plácala takový blbosti 😅 ,že mi manžel kamarádky řekl když takhle vypadám po dvou džusech a jednom bylinkovém čaji,jak bych teprve vyváděla po nějakym tom punči a něčem ostřejším 🙂 .
Nepiješ z přesvědčení nebo že i to prostě nechutná

acimedaca
16. pro 2009

my jsme letos na silvestra se dvojíma kamarádama na 4 dny u nás na chatě.....ostatní kamarádi už něco měli 🙂 hrajeme deskovky a popíjíme po večerech

salome: ty jo, tak to je pěkný,jak si rodiče sedli....naši jsou i půl generaci, tam ještě tak tchýně s mámou, ale tchýně je strašlivě ukecaná, tu snese málokdo....

petrakellerova
16. pro 2009

petru, já se třeba napiji, ale sklenku a dost a to tak jednou měsíčně. Mě to spíš nechutná. Nějak mě to vůbec neláká. A jsem ráda že manžel je na tom podobně 😉
To bych radši sežrala celou čokoládu než alkohol 😀

petrajda
16. pro 2009

petra - manžel taky moc nenasává. Když takhle někam jdem vždy si připadám jak dva exoti.Oba na čajích a džusech 🙂 .Muž jedině nějaký destilát pivo a víno mu nic neříká,ale nikdy to nepřehání.Tak panáka a dost. Já nepiju ze zdravotních důvodů. A jinak čokoláda mi taky nedělá problém 🙂 Někdy jí jim jako chleba.

petrakellerova
16. pro 2009

To jo, já jsem taky všude jak exot. 😀
Ale vůbec mi to nevadí.
A kvůli čokoládě musim víc cvičit abych nebyla jak soudeček 😀

krtek.93
16. pro 2009

Ahoj! tak jsem byla dneska ještě v práci pro odměny 😉 a je to teda děs, přijít tam jako cizí člověk, prokazovat se občankou 😒 (kartu už jsem odevzdala, abych to pak nemusela mezi svátkama hrotit). S kolegama jsem se opět loučila, teda možná se ještě potkáme, až si půjdem pro zápočťáky a tak, ale stejně... jela jsem domu nějaká naměkko. Pak jsem si byla zaplatit MHD, což mi sebralo snad půl hodiny 😠 , chtěla jsem ještě pořešit nějaký nákupy, ale nějak jsem to nestihla, a ve 2 jsme byli s mužíčkem v kině na tý Vánoční koledě - docela dobrý, ale klidně to mohlo bejt kratší.

Na Silvestra máme taky jasno - co jsme spolu, trávíme ho vždycky sami doma, pěkně s jednohubkama u telky. Třeba loni jsem pak 1. šla do práce, tak jsme ani nikam odjet nemohli, ale my hlavně nemáme žádnou společnou partu kamarádů. To jsem měla kdysi, vždycky jsme pobyli u někoho na chatě se spolužákama, občas někdo s někým chodil... Ale muž se snikým z nich nezná a mezi náma už se to taky vlastně tak nějak rozpadlo, vídáme se spíš na srazech nebo třeba pár lidí na kafi. Oni možná ještě nějakou partičku maj, ale já už jsem prostě úplně mimo. Ani mě to nemrzí, jednu dobu to bylo dobrý Beverly Hills (myslim jako ten seriál 😅 )

petrajda
17. pro 2009

No mi vlastně taky nemáme nějakou stálou partu kamarádů.Muž nikdy nebyl,byl to takovej jezevec - samotář a já co jsem z Prahy pryč tak si občas píšu jen s jednou kamarádkou.A to známí a kamarádi, se kterejma jsem dřív razila na různé pařby,tak ti už jsou jaksi mimo a pravda je že nelituju. Bylo to pro mě,ve zpětném pohledu,takové nepříliš radostné období.
No a večer dneska jedem se známejma na večeři do picérky.Je to už skoro taková tradice.A hlavně jedem někam kde nás nikdo nezná.Nikdo nemáme náladu koukat na furt stejný čumáky.Tohle je na malym prostoru někdy děs.
A už se těším. 🙂

petrakellerova
17. pro 2009

Ahojky, tak mi dáváme asi změnu plánu a na ty hory snad pojedeme. Protože venku je opravdu nádherně 🙂
Jen je tam jeden problém, chce s námi jet můj bratr což mi vůbec nevadí, ale chce vzít sebou mého švagra, což jsem zásadně proti, tak nevím jak to dopadne. 😒
Nejlepší je to opravdu s manželem když nám nikdo do ničeho nekecá.

petrajda
17. pro 2009

petra- tak tam snad bude spousta jinejch lidiček co ti nelezou na nervy 😉 . Já tě chápu,taky když si sjednáváme nějakou akci,málokdy se to obejde bez kompromisů,protože někeří lidi jsou prostě na ránu,nesneseš se s nimi atd.
U mě v práci se nedávno stavil člověk,kterého sem snad tři roky neviděla.Jakoby to bylo naposled včera sem si připadala když odjížděl po hodině a půl,tak sem měla hlavu jak vymetenou 😝 .

petrakellerova
17. pro 2009

To jsou nejlepší takový lidi 😀 ty si z nich v šoku a oni si přitom tak hezky s tebou povídají.
Jo to taky znám. To si pak připadám jak jouda 🙂

petrajda
17. pro 2009

Kdyby jen to.měla sem pocit,že sem socka největší,nic nemám,nic neumim,že už obchod dávno nezavřu,když nejsou kšefty a takdále. Nakonec z něj vylezlo,že asi přijel pro advenťák....
Jo a super taky to,že mi nabízel,že dělá momentálně ve stavebnictví,tak až budem třeba potřebovat matroš třeba na fasádu,tak ať se hlavně ozvu. Že to bude za hubičku. Ani kdyby to bylo zadarmo!!!!! 😠

petrakellerova
17. pro 2009

No někteří lidi josu suveréní. Zaplatil ti ten adveťák aspoň? 🙂 A obchod nezavírej, ono bude líp, uvidíš. A šikovenjch lidí je málo 😉

petrajda
17. pro 2009

ale jo,hodil mi na pult dvě stovky prej za snahu...Já bych ho nejraději vypoklonkovala...Doufám,že se to nestane tradicí 🙂
Já tak nějak pokukuju po zájezdech,chtěli by jsme příští rok někam jet.Buď Skandinávie a nebo Egypt a spíš tak nějak za poznáním. Zbyla nám ještě nějaká kačka ze svatby,tak sme si říkali že by jsme to mohli využít. Mimi se zatím nehlásí,tak na druhou stranu třeba se člověk nějak odreaguje... 🙂

petrakellerova
17. pro 2009

tak já bych byla pro skandinávii. V Egyptě jsem byla 2x a sice je tam moc krásný moře, ale jinak tam vůbec nic není. Na památky je to všude strašně daleko a stejně toho moc nevidíš. Ale to je věc názoru 🙂
My jsme všechny penízky ze svatby dali na spoření. Manžel ted po škole stejně hned nastoupí do práce a nárok na dovolenou bude mít stejně až na zimu.

janicka006
17. pro 2009

petrakel - no na podprdy v Tescu a tak mne moc neužije..mám totiž větší košíčky....takže musím do specializovaných obchodů....Tesco je pro holky tak do velikosti 3...a to já fakt nejsem.Ale docela jsem si teď zvykla na Triumph..i v mé velikosti si do kabinky můžu vybrat i 5-6 podprsenek a to se mi nikde jinde nestává... 😉 😉
Na Silvestra budeme asi doma....uděláme si nějakou jednohubku,chlěbíček a klidně půjdeme v deset spát....Pro nás Silvestr nijak magickou moc nemá.Já bych teda chodila pak šmejdit třeba na ohňostroj,ale na to jsme moc malé město...tady se nic takového nekoná.

petrakellerova
17. pro 2009

Tak to jo, já jsem ploštice, takže na mě mají podprsenky všude. 😀

petrajda
17. pro 2009

petra - já v Egyptě byla už jednou a manžel tak nějak by tam taky rád. Já sem zas byla Egyptem nadšená,mě památky a historie vůbec berou.Nechcem pobytovej zájezd,ale poznávací.Kdyby bylo na mě jeli by jsme "nablint",ale muž by asi takto nejel.
Ale stejně nakonec budou hrát roli finance.Ale Skandinávie je taky drahá,kdysi jsem byla ve Švédsku,ale to jsme měli za hubičku,platili si jen dopravu-i když tam je doprava fakt drahá-ale zase bydleli u mejch příbuznejch. Ti už ale nežijou ☹ .

petrakellerova
17. pro 2009

Tak kdyby si jela poznávat Egypt, tak na někoho zkus "zlatý jeskyně" jsou prý moc nádherný, ale málo kdo se tam dostane.
Jsem bývalá průvodkyně v jeskyních, tak mě to bere 😀

petrajda
17. pro 2009

no tak to je náhodou zajímavý..."zlaté jeskyně" to mě nic neříká. V které části to asi je? Zkusím to dohledat.Dík za tip 🙂

petrakellerova
17. pro 2009

to já vůbec nevím, ale vyprávěli mi to tam místní lidi. 🙂
tak snad to bude pravda, ale slyšela jsem to i od jeskyňářů tady v Čr. Ale kde to má být to vůbec netuším.

salomme
17. pro 2009

Tak v Tescu na mě samozřejmě nic. Ani velikostně ani materiálově. Zato jsem tam objevila další výrpodej ponožek - už mám ponožek na deset let dopředu,a le když já si je nemůžu odepřít - takové hezky pruhované a nebo se sloníky, 3 páry od 37 Kč po 57 Kč. No neberte to 😅
My ještě plány na Silvestra nemáme - snad asi s kolegyněma z práce a jejich muži u někoho doma. A nebo budeme sami v pokojíku se psem koukat na tv, taky mě to nijak extra nebere, loni jsme tuším i zaspali a probudili nás až petardy.
To my zase alkohol máme rádi a to oba. Já snad do 18ti nepila vůbec, nechutnalo mi to, ale pak se to nějak zlomilo a už to bylo. Ale piju jen víno, hlavně proto, že máme vlastní vinice a vlastní víno, holt ho někdo musí vypít 😀 Na tvrdší alkohol mě moc neužije. Každý večer si teď děláme svařáček, to počasí k tomu úplně vybízí.

salomme
17. pro 2009

Já bohužel taky o těch Egyptských jeskyních neslyšela, mám spíš nějaké tušení, že jsme zaslechla, že by nějaké jeskyně měly být v Tunisu, ale nechci kecat. Mě se v Egyptě moc líbilo - hlavně to, jak je to tam jiné. Je fakt, že z Hurghady jsou památky docela daleko, ale nás to neodradilo, pěkně jsme se vydali na 8hodinovou cestu busem do Káhiry a k pyramidám a nelituju, je to můj nejlepší zážitek. A nebylo to tak hrozné, jak njám mnozí popisovali - a to jsme ten výlet absolvovali v srpnu. V údolí Králů jsme ale nebyli, na to nám nějak nezbyly peníze. raději jsme se jeli potápět.
A severské země jsou podle mě úžasné, když jsem viděla fotky od známých....ale je to asi dražší dovolená. Já bych se chtěla podívat na tolik míst! Znovu do Pařížě, Holandsko můžu taky doporučit. Ale abychom to všechno stihli, to bychom asi nemohli mít v následujících 5 letech vůbec děti. S nima bych do Egypta apod určitě nejela. A tahat je autem po Evropě - na to nejsem tak velký dobrodruh, taky děti z těch památek moc nemají, spíš vyrušují a to by nebylo fér vůči těm, kteří si zaplatí vstupné a pak jen slyší jak se dítě nudí.

Jezdíváte někdo na dovolenou do zahraničí na vlastní pěst? Jakože si třeba sami najdete na netu ubytování, rezervujete si ho, příp. zaplatíte a tam si koupíte letenku nebo jedete autem?

acimedaca
18. pro 2009

salome: my jsme jeli na blint na filipíny 🙂 ale jinak jezdíme většinou s cestovkou 🙂 na příští rok plánujeme dovolenou autem po francii, tak tam to bude asi taky po vlastní ose....
V Egyptě bylo nádherně, my jsme se jen potápěli u hotelu, byla tam velký korálový útes a spousta rybiček, žádný výlet jsme neměli....
Jinak já preferuju Paříž, kdyby bylo na mě, tak tam strávím všechnu dovolenou, je to úžasný město, dost se mi dostalo pod kůži.

A pití - mám ráda bílé víno, tvrdé nic moc, a nebo pivko (to je ten návyk z VŠ) 🙂 Manžel ten miluje becherovku a pak to taky na těch oslavách vypadá, že 🙂 Ale tak dvakrát za rok se to dá snést ....

petrakellerova
18. pro 2009

Ahojky holky, to je paráda že už je pátek 🙂
V údolí králů jsem byla a nějak mě to nenadchlo. Nebylo toho moc co k vidění, v hrobkách bylo šílený vedro a nedejchatelno.
Když jsme tam byly ted na svatební cestě, tak jsme zůstali také jen u potápění u hotelu, kde byly nádhrný korály a dali jsme si výlet na delfíny. A opravdu jsme je viděli 🙂 Sice jen chviličku ale přece.

petrakellerova
18. pro 2009

Tak jsem to všechno počítala a 31.12. mám poslední tabletku HA, takže na nový rok už budu čistá 😀
A včera už jsem si vzala první vitamínky. Nakonec mi kamarádka v lékárně doporučila calibrum baby plan.
Ale řeknu Vám co tady čtu jak má spousta holek dost velký problémy a jak dlouho jim to trvá, tak se docela obávám. Chtěla bych být mladá maminka 🙂

petrajda
18. pro 2009

petra - já taky. mě je 32,tak si myslím že na první dítě možná pozdě.Ale samozřejmě vzdávat se nehodlám 😉 .Jsou i starší prvorodičky samozřejmě.

Co se cestování týče,já bych jela taky leckams. A kdybych se nemusela omezovat financema,jednoznačně by u mě zvítězila střední a jižní Amerika, celá Afrika a něco z Evropy taky. Mě prostě bere historie. Já moc na cachtání a potápění v moři nejsem. Jinak "nablint" bych možná jela,ale musela bych mít k sobě i partnera.On asi jen tak ne,raději s cestovkou a náš vztah ještě neuzral do podoby,že na dovolenou každej sám. Já se přiznám,že moc nechápu když partneři dovču trávěj odděleně. Možná ještě,když spolu pracujou třeba v jedné firmě...Ale neodsuzuju to...to ne,je to každého věc.

petrakellerova
18. pro 2009

Tak to já tu jsem opravdu mládě, to byste si ještě mysleli že jsem blázen že chci mimčo 🙂

petrajda
18. pro 2009

ale určitě ne. sestra jedné mé kamarádky,je jí 22 a je celá nesvá že už dávno nemá mimčo. pořád uhání toho svého 🙂 někdy to je až komické 🙂 🙂
upřímě,já si myslím,že i kdyby jsi třeba v osmnácti už toužila po dítěti ,tak nějak vnitřně,tak je to skoro v pohodě.Jiná věc je zázemí a zaberzpečení,ale třeba letos se nám ženil kamarád a jeho žena už má z předchozího vztahu 3 děti. je jí taky 22. A minulej tejden se jim narodilo čtvrté.

petrakellerova
18. pro 2009

Tak mě je také 22, ted v lednu mi bude 23. Zázemí a zabezpečení už dávno máme. Po miminku opravdu toužím. Není nic co by nám v tom mohlo bránit. Ale spousta lidí říká jak jsem mladá atd atd. Strašně mě to štve. 😠

petrajda
18. pro 2009

nevím jak to správně je,ale tvrdí se,že po dvacítce je ten správný čas pro ženu mít děti.Že je na to biologicky připravená.
Kdybych v tvém věku na tom byla jako ty,tak taky neváhám. Jenže někdy to v životě není jednoduché. 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru