Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

petrakellerova
18. pro 2009

Někdy to jednoduché není, já to naštěstí mám celkem jednoduché celý život.
Dnes je zase naštěstí medicína tak daleko, že se nemusíš ničeho bát. Ten správný čas přijde. 😉
A třeba mě předběhneš 😉

petrajda
19. pro 2009

ahoj holky 🙂 ,je fakt mrazivo,u nás minus 13,tam kam po obědě jedem je minus 20 a bohatá peřina sněhu.A to nejsou žádné velehory.
Každopádně se těším,že zas na chvíli odtud vypadnem.
Takže všem přeju krásný víkend 🙂

petrakellerova
20. pro 2009

ahojky, takdy je taky krásná zima. Rozvážíme králíky.(jako mrtvý) a po cestě nám trošku zmrzly 😀

acimedaca
21. pro 2009

ahoj všem, nevím, jak se dostanu ještě na pc....takže vám všem přeju moc pěkné svátky, klídek a pohodu, hodně dárečků pod stromeček a tak vůbec 🙂 ozvu se asi až po novém roce, tak pa a všechny si to i s rodinkama užijte 🙂

jana1k
21. pro 2009

přidavám se k Aci,jsem v jedným kole,takže radši už ted všem popřeju 🙂 . Přeji vám všem krásné vánoce a pohodové svátky,moc si to užijte 😵 !!!!! Papa

petrajda
21. pro 2009

nazdárek holčiny 🙂 ,přidávám také přání.Přeju všem klidné vánoce a veselého silvestra.
Dárky už mám snad všechny,v práci jsem do středy a počítám,že ve středu si to tu s kolegyní uděláme hodně veselé.Udělám chlebíčky,akorát budem pít asi jen džus. Ona řídí a já jsem abstinent.Ale veselost je snad jen o povaze,né v alkoholu 🙂

petrakellerova
21. pro 2009

také se přidávám, veselíé Vánoce, spousty pohodičky a hodně dárečků. A do nového roku vkročit tou správnou nohou 🙂

petrajda
21. pro 2009

holky s manželem je sranda. dneska jel nakupovat dárečky,byl už u mě v práci několikrát, jednou s dotazem kde ve městě seženě balicí papír,podruhé jestli mu věnuju nějakou stužku na zabelení (že zapoměl) a po třetí,že ještě asi potřebuje izolepu.Málem sem mu řekla,že mu to zabalím sama. 🙂

petrakellerova
21. pro 2009

petru: no prostě chlap 😀 ale snaží se 😉

petrajda
21. pro 2009

jojo,on je jinak šikovnej. Akorát zjišťuju,že ho občas doma v domácnosti musím nechat něco udělat. Vůbec netuší kde co máme 😀

krtek.93
21. pro 2009

Ahoj!

Tak já tady z toho finišujícího blázince tady všem přeju krásný svátky a hlavně pohodičku! 😉 vrátila jsem se z nákupu, v obchodech doslova běsnění, dárky už mám naštěstí taky v kupě. Ještě těsně před nějaký to ovoce, zeleninu a jinak návštěvy a spousta práce doma. To je asi všude stejný 😀

petrajda: A dárky balim mužovi pro celou rodinu už snad pátý Vánoce, jenom ten svůj naštěstí ne - i když pokaždý vyhrožuje, že mi ho tam taky podstrčí, ale ještě nikdy to neudělal 😀

petrajda
21. pro 2009

krtek - no právě,on balil můj dárek 😀
jinak to běsnění v obchodech znám jen z televize ze zpráv.Sice tady taky všichni pospíchaj a občas se i tvoří fronta,ale tady to není problém,stačí tři lidi a už je narváno 😅 😅

zelvinka
21. pro 2009

Ahoj holky,
tak doufám, že už máte pokud možno to předvánoční šílenství za sebou a už jen v klídku se těšíte na ježíška🙂
Manžel má ode dneška dovču a půjde až po novém roce, takže si to docela užívám. Už nám zbývá jen ten kapřík a pak už jen zasednout k těm pohádkám, nacpat se cukrovím a ovocem a pěkně si medit. 😀

zelvinka
21. pro 2009

Tak si to holky představte, že mě asi administrátorky smázly fotky z alba,....malinko nechápu,...mám hlavu plnou otazníků

klara.k
22. pro 2009

holky zdravím,

vánoce už taky skoro máme, dárky nakoupený, jen je zabalit. Já balím svoje i manželovi, kromě těch co má pro mě, dárky pro jeho rodinu mu už i nakupuju, to jsem to dopracovala 😉 , ale vadilo mi, že kolikrát koupil drahou hloupost a nikdo to dost neocení, tak jsem trochu zasáhla 😉 , ale pro mě se mu daří vybrat pěkné, tak aspoň že to.

Dnes jsem poslední den v práci 😀 , budu se snažit toho stihnout co nejvíc až už je mír i zítra.

Pěkné vánoce a hodně štěstí do Nového roku, ať jste zdravé a spokojené a nesetkáváte se s žádnými nepříjemnostmi 🙂

edvi
22. pro 2009

Ahoj holky, po delší odmlce vás jdu pozdravit a popřát krásné svátky.
Co jinak tady nového?

katcha.
23. pro 2009

Ahoj kočky. Bohužel už sem nestíhám vůbec chodit, natož dočítat a asi se ani do konce roku nezadaří. Tak přeju vám všem krásné Vánoce a oslavte bujaře příchod nového roku, ať se vám v něm daří co nejlíp 😎
Papa, K.

zelvinka
23. pro 2009

Krásné Vánoce vám všem plné pohody, splněných přání a ať rok 2010 nám všem splní i ty nejtajnější sny 😅

filu
24. pro 2009

Připojuju se s přáním krásně prožitých vánočních svátků a úspěšného vstupu do nového roku.

sidi.m
24. pro 2009

Holky přeju všem krásný a pohodový Vánoce

petrajda
28. pro 2009

ahoj holky 🙂 ,jak je po vánocích? Nebo jste někde na dovolené a trávíte předsilvestrovský čas na lyžích. Já mám volno až do ledna,dneska u nás napadla nová peřina sněhu,nijak mě to ven neláká,ale musím.Vánoce proběhly tradičně,prostě jsme byli pořád někde po návštěvách,včera poslední a dneska se už můžem věnovat zas sami sobě.Takže začínáme nákupy ve stavebninách a vrhneme se na tvoření ložnice a dalšího pokojíčku.Třeba dětského,kdyby se nám zadařilo 🙂 .
Takže přeju pohodovú konec roku..

petrakellerova
28. pro 2009

Ahojky, já už zase hezky pracuji. U nás Vánoce proběhli přesně tak. Samé návštěvy, spousty jídla, to abych začala s dietou 🙂
K tomu měl manželův děda 90. Takže se slavilo o to víc. No jsem celkem ráda že už je to za námi. Bylo to opravdu náročné.
A aby toho nebylo málo, rodiče se strašně pohádali (to jsem fakt nikdy nezažila) a jestli se neusmíří do nového roku, tak se s manželem stěhujem. Přenášejí na nás strašné stresy. A to nemáme zapotřebí 😒

acimedaca
28. pro 2009

ahoj holky, já taky pracuju,ale jen dneska, zítra frčíme na chatu na silvestra.....u nás vánoce v normálka, jídla mraky, návštěvy a tak....až mi to přejídání a jen tak ležení začalo vadit...bohužel mám celý vánoce zablokovaný záda, nebo nějak skřípnutý nervy a bolí mě levá půlka zad a ruka, je to humus, tak nemůžu ani na brusle, na lyže, nic....

krtek.93
28. pro 2009

Ahoj! No já jsem tradičně celá paf z toho, jak to rychle uteklo. Ten poslední tejden doslova prosvištěl - od pondělka jsem nevěděla, kam dřív skočit, pak rozvést ty dárky našim a babičce, třiadvacátýho jsme se stihli docela slušně pohádat - manžel něco rozbil a mně ruply nervy a už to jelo - ale Štědrej den už zase v pohodě... Pětadvacátýho jsme jenom odpočívali a jedli, den nato aspoň přijela tchýně, tak nás z toho flákání vytrhla, no a najednou je muž zase v práci, já až do ledna doma. Ještě teda silvestr, kterýho moc neslavíme, a pak zase "normálka". jenže já budu v lednu pracovat jenom částečně, tak dva dny v tejdnu, to jsem teda zvědavá, co tu budu dělat, abych z toho nezbláznila. Už teď mám totálně otočenej den a noc - chodíme spát hluboko po půlnoci a vstáváme málem v poledne 😅

acimedaca
28. pro 2009

krtek: jo, s tím vstáváním mám taky problém....ráno pěkně do desíti a v noci do půlnoci...taky se mi dneska ráno v sedm vůbec nechtělo vstávat....

filu
28. pro 2009

Ahoj holky,

u nás Vánoce proběhly zrovna tak - návštěvy, jídlo, jídlo, jídlo. 🙂 Dovolenou mám naštěstí i celý tenhle týden, takže si pořádně užívám odpočinku. My nejsme nijak sportovně založení, takže žádné hory a dost se teda válíme u naší nové televize, co jsme si nadělili s manželem k Vánocům. 😉 A s tím obrácením denního režimu to znám, pamatuju, že loni jsem si pak na to vstávání do práce znova zvykala snad čtvrt roku... Ale teď, co máme čičany, tak máme denně budíček mezi sedmou a osmou. 🙂 A teda musím říct, že je to pro mě asi lepší - udržovat ten stálý režim, ať je všední den nebo volno.

salomme
28. pro 2009

Ahoj holky, takže vánoce všude proběhly a přežily jste, takže je to super 🙂 já jdu už zítra do práce, dneska jsem se vydali na ty "velké" slevy - no žádná sláva, spíš to byl takový poklidný výlet, už jsme doma z toho přejídání celí ztuhnutí. No zítra mi v práci klienti provětrají fady 😀

sidi.m
28. pro 2009

ahojky,tak zas všichni tady.U nás Vánoce krásný letos poprvé klidný i naše babča nevyšilovala jako každý rok,takže paráda.Dnes jsem byla v práci,ale jen dneska mám volno až do 6.ledna,takže paráda.Na hory se taky nechystáme.Zítra se takyjdu mrknout po slevách,tak doufám,že něco ulovím 😉

petrajda
28. pro 2009

převrácený režim ☹ ,to u mě bohužel nehrozí. Né že bych jako vstávala brzy ráno jako do práce,mám faktickou dovolenou-sice vlastně neplacenou 😅 ,ale mám.Ale vzbudím se ráno ve čtyři nebo půl páté a už neusnu. I kdybych chodila spát ve tři ráno. Jak já bych tak ráda chrněla třeba do desíti....
Jinak jídla bylo opravdu naprosto moc 😀

krtek.93
28. pro 2009

Tak do obchodů se taky chystám, resp. chtěla jsem už dneska, ale nakonec jsem byla s kamarádkou pokecat. Já bych právě chtěla a i potřebovala pár novejch věcí, ale to pořizování, zkoušení a tak mě vůbec neláká, navíc teď tam bude asi dost lidí 😒 Tak si aspoň objednám jeden odzkoušenej parfém přes net, to je hned 😉

petrajda: Já bych taky chtěla vstávat aspoň v těch deset 😅 Už třetí den se chystám, že opravdu opravdu vstanu ráno a ne před polednem - ale ještě se mi to nepodařilo. Zítra fakt musim, mám v 11 spicha s mamčou a jdem někam na výstavu a na jesličky a tak. Musim ten režim zase nějak vrátit, takhle nemůžu přežívat celej leden 😠

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru