Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

filu
5. led 2010

Holky, děkuju moc, jste hodný. Zatím to ví jen manžel, jedna kamarádka a vy. 😉 Ale já jsem takovej pesimista, tak se ještě moc neraduju, ono je ještě dost brzy, ale doufám doufám, že bude všechno ok...

estrellita
5. led 2010

jani: hlavne si do toho nenech mluvit, ty otazky jsou strasne, lidi si nekdy neuvedomuji, jak je to otravne 😝

filu: urcite bude vse v poradku, vsechny budeme drzet palce 😵

petrajda
5. led 2010

jani - u nás to jsou zatím nevyřčené otázky,ale každému to vidím na očích. jediná kdo se ptala nahlas byla moje máma.té jsem prostě řekla jak to je,že se prostě snažíme..
Každopádně filu moc závidím - v tom dobrém slova smyslu... 🙂

petrakellerova
5. led 2010

Holky nemáte někdo nějaké doporučení na wellnes víkend, nebo romantický víkend, nebo něco takového?

filu
5. led 2010

No ty otázky ohledně dětí - to je fakt hrůza. V tomhle jsou některý lidi hrozně netaktní. U nás to taky slýcháme ze všech stran - tcháňata pořád nějaké hlášky typu "místo dětí si teď pořídili kočky" a moje rodiče se nás taky ptali - táta mého manžela a máma mě (takže si to evidentně mezi sebou ani neřekli 🙂). A těžko si představit, kdy jsou takovéhle otázky vítané, protože někdo děti nechce, někdo je mít třeba nemůže (aspoň ne hned na první pokus) a pořád na tohle odpovídat...

zelvinka
5. led 2010

filu - strašně moc ti gratuluji, to je super zpráva takhle v novém roce. Pěkně si to užívej a nech se hezky hýčkat a rozmazlovat od manžela
Petro - my jsme kupovali kamarádce teda spíš sportovní víkend. zkus se podívat na stránky ck lenka( když dáš do googlu tak ti to hned najde). Mají i relaxační pobyty, a jestli to máš jako dárek, dají ti poukaz v nějaké hodnotě a ti dotiční si pak můžou vybrat sami co by se jim líbilo. a Hlavně když si vyberou něco levnějšího tak zbývající peníze si můžou vybrat v podobě různých masáží a ostatních placených služeb, které nejsou ve víkendu zahrnuty.

estrellita
5. led 2010

Petro, najdi si hotel Via Ironi ve Vysokem Mytu, tam pokoj c. 303 Syrakusa Sutie Exclusive 😉 spokojenost nejvetsi 😵

krtek.93
5. led 2010

Ahojky!

filu: Gratulace veliká!
Holky, já se tak těšim na fotky miminek od vás těhulek - a že budou některý brzo (jestli je teda zveřejníte) 😉

Dneska v práci - no, co říct? Byl to mazec 😀 Dneska je účtovací den, nejsilnější z celýho tejdne, proto jsem tam taky byla na výpomoc. Takže o kolektivu zatim nevim zhola nic, všichni jeli jak motorový myši (včetně mě) - byl čas akorát ráno si říct ahoj, já jsem ta a ta... Je to hodně jiný než co jsem dělala doteď - tam se dost nakecalo, ať s lidma zvenku nebo mezi sebou, ale když bylo hodně lidí, tak vlastně taky ne. Jak jsem na ty turisty nadávala, tak nevim, aby mi ten kontakt nezačal chybět 😅 jsem si uvědomila, že vlastně ačkoliv introvert a stydlín, od nějakejch 18 pracuju dost s lidma (v hotelu, v hospodě, ve škole...), takže jsem se musela docela otrkat - a teď je mi divně, když mám pracovat potichu 😀 😀 Ale má to úterý jednu obrovskou výhodu - děsně rychle to utíká 😉

K těm přebalovacím pultům a tak - s tim já se můžu rovnou rozloučit, jestli teda jednou přivedeme potomka do tohodle bytu. Přebalovat budu prostě na stole, kočár bude nevim kde a použitý plenky asi na chodbě, protože jinak by byly v kuchyni nebo v ložnici, nic jinýho nemáme 😀 Ale tuhle jsem viděla někde na fotce naprosto super věc - postýlku, na který byly šuplíčky a pult, a když mimčo odroste, dá se to rozložit do normální dětský postele bez žbrdlinek a šuplíčky se daj vedle samostatně... No je to vymakaný, tak jsem si ty fotky rovnou uložila a jednou to dám asi tátovi jako inspiraci a budu doufat, že se nám podaří něco takovýho samovyrobit 😵

petrajda
5. led 2010

ahoj krtku - uvidíš,že až se zapracuješ a se všema seznámíš,tak toho nakecáte taky dost. Já byla vždycky z nové práce docela vyplesklá 😀 .Strašně špatně se seznamuju a zapadám do kolektivu.Vždycky čučím z každé změny jak vyvoraná myš 😅 . Tak jen ti držím palce aby to natrvalo od února vyšlo...

sidi.m
6. led 2010

filu:Moc gratuluju,to je super.

krtek:Ty nástupy do nový práce jsou snad vždycky nic moc,ale počkej za týden,to už bude v poho

zelvinka
6. led 2010

krtek - uvidíš že uběhne týden dva, víc se zapracuješ a budou i chvíle na to dát si pokec 😉

klara.k
6. led 2010

ahoj holky, zdravím v letošním novém roce a přeju hodně štěstí a splněných přání!

u nás není nic moc nového, máme hotovo hrubou stavbu, dnes bysme se měli dozvědět jak se bude pokračovat dál a uvidíme, doufáme, že se letos určitě stěhujeme do nového.

jak jste psali o pleti, tak po vysazení HA mám problémy pořád, jediné co mi trochu pomohlo, tak pleťová voda na problematickou pleť, jiank jsem byla jak puboš.

Filu - velká gratulace!!! (a skrytá závist 🙂 )

Jaký je u vás počasí, u nás od rána sněžilo a teď to vypadá jako v pohádce 😉 škoda že už není volno

mayner
6. led 2010

ahojky,
přeji vše nejlepší do nového roku 2010 vám všem přeji.
já si právě nyní sháním místo takže nic moc.
jinak se mějte

krtek.93
6. led 2010

mayner: tak to přeju hodně štěstí a trpělivosti! Já toho měla za dva měsíce plný kecky 😝 tak jenom doufám, že fakt v únoru nastoupim a budu mít aspoň na rok klid. A nejvíc se mi líběj takový ty řeči, že zjistim, jestli mě to baví a za ten rok se můžu rozhodnout, jestli to chci dělat dál... A kdyby ne, tak co? Něco dělat musim a upřímně, kancelářská práce obecně neni špatná, ale že by to byla bůhvíjaká sranda... 😅 V dnešní době by snad jedině blázen šel z práce jen tak, protože ho to "nebaví" (nemluvim teda o tom, když to člověka vyloženě štve).

edvi
6. led 2010

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, tak vás jdu pozdravit. U nás celkem nic nového. Teda vlastně dnes jsem se vrhla do druhého pokusu IVF a začla si zas píchat injekce tak čekám co to se mnou zas udělá. Snad to ustojím líp než minule. I když jsem se sotva otřepala z toho prvního neúspěchu, tak snad ted už to nějak vyjde. Prosííí držte palečky. Už jsem z toho fakt vyždímaná fyzicky, psychicky a finančně to bude zas minimálně doplatek 30tis.☹ Takže asi poslední pokus mít spolu mimi. No uvidíme.
Jinak u nás nic nového, dočetla jsem jen kousek, tak Krtku držím palce v práci, Filu gratuluju a všechny ostatní zdravím.

krtek.93
6. led 2010

Ahoj, edvi! No tak to tfuj tfuj tfuj pro štěstí - budeme tu všechny usilovně hromadit pozitivní energii a vysílat k vám 😉

sidi.m
6. led 2010

edvi:Držím palce i u nohou ať vám to vyjde.

acimedaca
7. led 2010

edvi: držím palečky 🙂

u nás včera zase proběla naléhačka...kdy už si teda pořídáme to mimčo....strávili jsme silvestra se kamarády, co mají dvě děti - 3 a 1 rok a manžel z nich byl úplně unešenej.....

petrakellerova
7. led 2010

Ahojky, aci a mělo to na tebe nějaký dopad 🙂
edvi držím moc palečky. To štěstí se přece musí také otočit čelem.

zelvinka
7. led 2010

edvi - taky držím palečky 😉

acimedaca
7. led 2010

petra: no začínám to mít takový dopad jako všechno, co mi někdo vnucuje.....začínám na to být alergická a nechci na to ani pomyslet...v pondělí jsem byla u našich a máma to do mě taky hustila, že si musí s manželem promluvit, aby už jsme si pořídili ty děti...chudák ani neví, že děti zatím nechci já....je mi to hrozně nepříjemný a docílí akorát tak toho, abych ty děti opravdu nechtěla.....

krtek.93
7. led 2010

aci: To je teda nepříjemný 😒

U nás zatim nikdo vyloženě nehustí, spíš mě to občas docela chytne (a pak zase přejde 😅 ), manžel se občas zmíní, že až... Ale třeba tchýně skoro od začátku našeho vztahu hází hlášky - když jsme třeba přijeli pozdějc na oběd - tak jestli jsme jim aspoň zadělávali na vnouče. Přitom dovře věděla, že se zatim nechystáme a že beru prášky, tak mi takovýhle narážky přišly divný. Teď teda ví, že už je neberu, takže hned "že by"? Tak jsem jí opět vyvedla z omylu, že se zatim o nic nesnažíme, jenom prostě neberu prášky. A moje mamča taky občas umí "nakopnout" - s ní se o tomhle bavim hodně otevřeně a někdy tvrdí, že máme dost času, ale zase když na mě vidí, jak si nejsem jistá, tak zase abysme to jako neprošvihli 😀 A úplně mě uzemnil jeden kolega v práci - když jsem byla zoufalá, že budu nezaměstnaná a měla jsem najednou normálně panickou hrůzu z toho, že kvůli shánění práce a dělání kariéry to fakt nestihneme (to jsme asi byli zatim nelblíž rozhodnutí začít "zadělávat" 😀 ), tak prohlásil, že mám deset let čas 😅 Holt chlap no...

krtek.93
7. led 2010

Tak jsem si teď vzpomněla, jak jsem loni touhle dobou začínala plánovat svatbu. Jak jsem plná elánu obvolávala matriky a rejdila po internetu kvůli šatům a fotkám. Dala bych si to ještě jednou 😉 Jsem na beremku jen tak jukla do něčího přípravnýho albíčka a úplně se mi ten pocit vrátil 😵

petrakellerova
7. led 2010

aci to se ti ani nedivím. Ale takovýhle řeči budou pořád. Taky nemam ráda když mi někdo něco vnucuje. U nás teda naštěstí nikdo nic neříká.
Takže ti to dělají ještě těžší..... 😒

sidi.m
7. led 2010

krtek:To mi povídej ted se v červenci bude vdávat v Brandýse kamarádka,tak jí dávám nějaké kontakty a tak a tak slídím na beremku a tiše závidím.

aci:To chápu,když ti to někdo pořád vnucuje takse ti to úplně zprotivý a just ne vid

salomme
7. led 2010

Ahoj holky! U nás krásně sněží, hned jsem psa prohnala v závějích, byla z toho nadšená 🙂

Filu: Gratuluju k tak krásné zprávě a přeju Ťi, ať vše probíhá bez potíží.

Krtek: Nová práce vypadá slibně, což? 😉

Zelvi: Teda, mě to fakt přijde tak nedávno, co jsme všechny plánovali svatbu, a vás už bude hnedle o jednoho víc. 🙂

zelvinka
7. led 2010

salomme - viď, loni touhle dobou si člověk už obhlížel kde si vyzkouší šaty a teď?....se rozhoduju kde budu rodit 😀

petrajda
7. led 2010

ahoj holky 🙂 ,přijela sem z Prahy a v autobuse si vedle mě sedla známá a na mobilu mě ukazuje jeden den staré miminko 😵 .Tak se to ve mě zase zaschvělo.

Jinak taky nemám ráda,když mi někdo něco vnucuje.

A včera v tom Vysokém nad Jirzerou,tam bylo sněhu!! V Praze bída,v Liberci taky. Špína a hustý ovzduší. Za to prej na Moravě prej nestačej odklízet.

Jinak nostalgie z loňských příprav na mě občas taky doléhá a upřímě,lecos bych udělala jinak.

jana1k
7. led 2010

petrajda: souhlas se vším.....1: svatbu zařizovat ted,tak taky udělám hoodně věci jinak (hlavně výběr šatů) A za 2: jo,tak u nás je opravdu sněhu až až. A to ještě hlásí sněžení přes celý víkend 🙂

Zelvinka: máte u Vás na výběr kde rodit...?? To u nás je jen jedna porodnice 😀 ,za to musejí příjmout každou rodičku,co přifrčí,si pamatuju,jak bylo plno,že v pokojích pro 2 maminky,byli i 3.

Jo a švagrová už leží v porodnici (budou dvojčátka),tak jsem zvědavá kdy to bude....To budou teprve panenky 😵 ,už se těším......možná až je uvidím,mě chytne i to druhé mimi.

No nic tak dobrou...

petrajda
8. led 2010

ahoj holky,
jak je při dnešku. Já se tak nějak plahočím v práci a to prosím jsem tento týden na celej den v práci poprvé a zítra jde zase kolegyně 😀 . Je to fakt pomalej rozjezd.Chtělo by to nějaké vzrůšo,akci. Ale příští týden si to zase vyžeru. Hlavně že ještě mám kam chodit,že ještě mohu trvdit,že pracuju tam a tam...,že mám na placení daní 😠 ,sociálního a zdravotní a občas domů koupím i nějakej ten rohlík 😅 . Pardon,mám rejpavou,tak se na mě nezlobte,vím,že jsme na tom všechny tak nějak stejně...

jana- dvojčátka 😵 ,brala bych je všemi deseti. Aspoň by to bylo najednou.Zkušenější tvrdí,že je to lepší než mít rok a půl starší dítě,když zrovna rodím další.

Jinak sněžení zatím se nekoná,třeba to ještě přijde.Všude hlásaj jaké je kalamita.Ale nechci to přivolávat,nejsem sněhomil...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru