Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

petrajda
15. led 2010

zelvi - to že neřeší a neptá se na výbavičku,tak takový prostě chlapi jsou,jim lecos nedojde. Na druhou stranu když už tě jakoby vzal na vědomí,tak si to užívej. Asi se taky těší na vnouče.

janicka006
15. led 2010

Zelvi teď jsi to napsala...ale on je chlap....u něj je to pochopitelné a omluvitelné...chlapíííí o tomhle neradi mluví nebo jim to asi nedochází...
Jako svatební dar jsme od ní dostali 1000 korun.A to ještě jí Pepča musel dát 2 stovky na taxíka..a ona si je opravdu klidně vzala.Takže náš svatební dar činil 800 korun.
Pak jsem jí dala plnou velkou krabici cukroví pro její slovenské sourozence....a ona řekla,že je to málo...taže jsem vypadala jako kdybych si to cukroví asi nastrkala pod polštář a nechtěla jí ho dát....
No ale vrcholem bylo,když jí cca týden před naší svatbou zemřel tatínek....Slovák,který žil celý život na Slovensku,sem nejezdil a ani ona moc na Slovensko,odkud se před více jak 35 lety odstěhovala.A tak jsme jí před svatbou chtěli nějak potěšit..a oznámili jí,že bude babičkou(po našem provním potratu jsem navíc myslela,že bude juchat o to víc)...No a je jí reakce byla: "já ž toho teď ale vůbec nemám radost"..toť všechno..nechala nás stát na dvorku a odešla do baráku....
A Pepča...no snažím se ho pochopit...je mezi dvěma kameny..mnou a ní...ale někdy mne taky pořádně se*e....Jako třeba když nám 25.12.2009 volala v šest hodin ráno,že jí vypadla elektrika....a prostě on nebyl schopný jí říct,aby si šla lehnout,neotravovala nás o volný den takhle brzo,že je stejně tma a že tam teda přijede na devátou až bude světlo se na to podívat.....
Jsem povahou takový ten dobrosrdečník..něco jako rodiče od Fire...takže mne prostě nenapadne zapomenout na nějaké její výročí,vánoční dárek.když někam jedeme tak jí něco koupit,když tady jsou v Lounech výstavy,tak jí tam koupit kytku,něco domů...ale osvědčilo se mi,že Pepča na tyhle věci nemyslí....takže na to přestávám myslet i já.Dřív když byla nějaká akce..třeba na prášek..tak jsem tahla balení pro sebe,balení pro mou mamku a balení pro tchýni....teď už na to kašlu.Minule jsem totiž tahla prášek,který si objednala,že ho chce..a pak si musela nenápadně asi 3 x říkat o 500 korun.

petrajda
15. led 2010

jani - já to čtu s otevřenou pusou to snad ani neni možný..to je vážně Pepčova matka??? 😲

acimedaca
15. led 2010

petrajda: no to sis taky vyslechla pěkný věci....☹
janicka: nezbývá asi, než jí prostě ignorovat....

ale já to mám taky tak, že bych ani mouše neublížila, na každým, i na kdejakým debilovi s prominutím hledám to nejlepší a dávám druhé a čtvrté a desáté šance.....a pak jsem z toho akorát zklamaná...tak odevšud vozím dárečky a tak...já bych podarovala i klegyně z práce k narozeninám a k vánocům (samo že nějakou maličkostí)....ale některý lidi to tak prostě nberou a nenapadne je to vůbec

krtek: naši malovali - kuchyň a koupelna a předsíň + oškrábat a stálo je to asi 7000...zjistím ti firmu

zelvinka
15. led 2010

no toho se malinko taky bojím,..že se těší ale jen na vnouče, ne na vnučku ☹ ,ale manžel mě ujišťuje že je z malých dětí u vytržení,..ale od vlastní dcery viděl vnučku po 20letech a vnuka po 8leter poprvé na naší svatbě. chtěl tenkrát aby dcera šla na potrat, bylo jí sedmnáct,ona se vzepřela a od té doby s ní nepromluvil je to už dvacet let
Petrajda - a to ti o tvé vypočítavosti řekl kdo? rodiče? nebo sourozenci od manžela?

petrakellerova
15. led 2010

teda dámy to si děláte snad srandu. Jen jsem si odskočila k lékaři a vy jste napsali 3 stránky. no to teda mam co dělat než vás dočtu. 🙂
Jinak mam asi zánět na močových cestách, tak jsem z toho neštastná. Dostala jsem teda nějaká antibiotika která by neměla škodit. Řekla jsem že se snažíme o mimi. Tak snad to brzy přejde. ☹

zelvinka
15. led 2010

janičko - teda to je silný kafe ta tvá tchýňka,..ta by mohla hrát v reklamě na tchýni. Jo jo holky asi máme blbou výchovu, podle toho jak to píšete jste taky byli vychovaní že rodiče máme jen jedny a máme si jich vážit, protože jiné už mít nebudeme,..ale že by někdy potřebovali nakopat 😝 😀, místo toho našeho dalšího snažení si získat jejich přízeň

janicka006
15. led 2010

Holky nevíte něco o rakovině děložního čípku????Kamarádka mi psala,že jí to zjistili.....

zelvinka
15. led 2010

petra - tak se brzo uzdrav 😉 ,....snad aspoň nemáš bolesti,..sestřenka na to dost trpí a vždycky zkusí jako pes, že je to pro ni strašně bolestivé

zelvinka
15. led 2010

janičko - myslím že se to dá operovat, pokud se to zjistí včas,...ale víc nevím

petrajda
15. led 2010

zelvi - jedna babička a díky té babičce i jiní lidé.Tchánovci a sestra manželova naštěstí ne. Takže mě to nějakou dobu žralo,ale te´d už jsem dávno v poho.
Je hrozný jak lecos někteří lidi nedokážou odpustit a jsou tak zatzvrzelí.Jo beru to možná ještě v tom momentě,něčím ho třeba zklame,ale stejně je tu to ale!! No a po dvaceti letech nepromluvit s vlastní dcerou?? Může bejt pyšnej,že to zvládla i bez jeho pomoci..

petrajda
15. led 2010

petra - nějakou dobu sem si myslela,že se mi vrátil zánět. Pak sem zjistilam,že ty bolesti jsou ovu 😀 . No sem blbá,ale díky toužebnému čekání dítětě jsem aspoň trochu zjistila jak to tělo funguje 🙂

petrajda
15. led 2010

petra - promiň jinak ti přeju taky brzské uzdravení. není to nic příjemného

petrakellerova
15. led 2010

tak jestli je tohle ovu tak nikdy neotěhotním 😀
já jsem na to dřív trpěla a mam za sebou i operaci, tak nechci nic podcenit. Ale asi si příští měsíc koupím ovu testy abych to mohla ty moje výkyvy k něčemu přirovnat.

petrakellerova
15. led 2010

janicka - rakovina čípku vzniká z bakterií který jsou na mužské penisu. Dá se to operovat ale musí se to včas podchytit. Jinak je to opravdu moc nebezpečná nemoc, celkem dost úmrtná. ☹ Pokud by jí uzdravily tak jí vlastně čípek vezmou a nemohla by mít děti přirozenou cestou.
Já jsem teda osobně očkovaná ale i to mě plně neochrání.

janicka006
15. led 2010

jejej tak to jste mne nepotěšily.... ☹ ☹
Navíc jsem jediná komu o tom řekla.....myslím si,že by bylo fajn,kdyby se svěřila ještě někomu jinému...Bydlí v jiném městě,takže jí nemůžu pomoci jinak než slovně......No psala jsem jí,že jí držíme s Edinkou palce...druhý výsledek má v úterý...

zelvinka
15. led 2010

janičko - musí to být pro ni muka,...taková ta beznaděj, co bude atd. Má už děti?

fire85
15. led 2010

opravdu rak. děl.čípku vzniká z bakterií na penisu? to se mi nechce líbit...každopádně kamarádce janinky přeju at se brzy uzdraví a vyléčí 😒 já bych se zbláznila, přijde mi že nejsem vůbec silná, mě něco taovýho zjistit tak chci snad hned umřít nebo co...

jani-jak si psala že kupuješ dárečky nebo když byla akce naprášek tak si kupovala víc balení pro rodinu..ty jo to jsi dobrá,já jsem asi sobec ale tohle by mě nenapadlo,počítám že naši si takhle věci kupujou sami,babičky taky.přítel.rodičům vždy řeknu at si řeknou jestli nechtěj něco dovézt z města,většinou ne, jezdí na nákup do menšího města u nich a stačí jim to.

já jdu vařit ahoj

janicka006
15. led 2010

Nemá děti,2008 se o Vánoce rozešli po 9 letech s přítelem,mají střídavou péči o pejska,pracuje ve stejné práci jako já,jen v jiném městě....takže má ředitele-majitele stejného trubku,pracuje od nevidím do nevidím a přesto její práce není oceněna,miluje chlapa,který je ženatý,ale má jinou milenku...no takže na jednoho člověka je toho ažaž..a teď ještě tohle....
No budu držet palce aby to bylo v pořádku..je moc fajn....I když jsme vlastně kolegyně z práce a představte si,že jsme se viděly tak 5 x v životě,tak si hodně skypujeme a když jsem teď měla nějaké trápení,se kterým bych se nikomu nesvěřila,protože mi to bylo trapné a ona teď s tímhle.....tak si strašně rozumíme...Mám jí opravdu moc ráda..a tím,že odejdu z práce bych nerada ztratila s ní kontakt...

fire85
15. led 2010

jjani a jak je stará ta kámoška,?jestli už jsi to nepsala

petrakellerova
15. led 2010

přenáší se při pohlavním styku, asi za to chlapy nemůžou úplně, ale přenášejí to

petrajda
15. led 2010

janička - to je taky osud tohle...když se to zjistí brzo,tak se to léčit snad nějak dá

salomme
15. led 2010

Ahoj holky! U nás je pěkná zima, tak se za hodinku pujdu rozehřát opět do posilovny - pohledem na ty sličné muže 😀
zelvinka - hezká tabulka, ale já asi nevlezu do žádné kolonky.
Co se dovolené týče - plánujeme už od svatby to Thajsko, teď už pozorně sledujeme ceny letenek a až budou nějaké příznivé, bookujeme a bude hotovo. Zbytek se bude řešit až za pochodu.
Tento víkend jsme původně chtěli přes noc do Vídně, že bychom si udělali malý výlet, ale budeme to muset odložit, manžel má práci i v sobotu 😢 A já už se těšila, jak se tam podívám nejen po památkáchj, ale také po obchodech 😅

petrajda
15. led 2010

no u nás je taky pěkná zima..vlastně byla. Teď sem se šla ven zapotit s hrablem a lopatou 😝 . Přiřítil se můj manžel s tím,že musíme honem honem odházet sníh,že nám vezou písek. Jo to je radost,budovat 🙂 .

sal- to je škoda ten vejlet,to bych si taky nerada nechala ujít 🙂

acimedaca
15. led 2010

janicka: a je to jisté, že má rakovinu?nenšli jí jen ten vir HPV? jestli chodí pravidelně ke gynekologovi, tak by jí na to měli přijít včas

vir HPV je příčinou rakoviny děložního čípku a je v skoro v každém člověku...cca 80% populace ho má...přenáší se pohlavním stykem, někdo tomu říká, že to je další pohlavní nemoc jakoby....většina z nás se s tím virem umí vyrovnat a tělo si s ním samo poradí...jestli máte nebo nemáte aktivní ten viru HPV, to by mělo vyjí z těch vyšetření na gyndě, z těch stěrů.....já jsem třeba měla pozitivní tenhle vir před rokem a půl, docela mě to vyděsilo, ale samo to zmizelo...a podle mě se to taky samo objevilo, když si vezmu, že mám už 8 let jednoho partnera a na gyndu chodím každýho půl roku.....

acimedaca
15. led 2010

http://www.forumzdravi.cz/clanek-284-hpv-puvodc...

Pokud je HPV viry nakažen váš partner/ka, je velice pravděpodobné, že jste již nakaženi také. Viry, které jsou u žen původci rakoviny děložního čípku, obvykle mužům žádné problémy nezpůsobují. Navíc mužské tělo se s HPV umí vypořádat rychleji než ženské, kterému to obvykle trvá až 2 roky. Je třeba ale dodat, že fakt, že je váš partner/ka nakažen HPV virem, ještě neznamená, že měl/a v nedávné době styk s někým jiným – vir může v těle přežívat i roky bez jakéhokoliv projevu.

Jedinou zcela spolehlivou metodou, jak přenosu HPV virů zabránit, je naprostá sexuální abstinence. J 😀 ako možnou ochranu lze brát použití kondomu, které ovšem není 100% spolehlivé – HPV viry se totiž přenášejí primárně kontaktem pokožky.

edvi
15. led 2010

Ahoj holky.

Předem Janicko s tou rakovinou mě to moc mrzí, doufám, že to dobře dopadne.

Víc nějak nedočítám, ale budu ted chodit trošku častěji asi. Jsem dneska po odběru vajíček, takže polehávám po narkoze a jsem jak praštěná pytlem. Výsledek je ten, že jsem měla 14 vajíček, ale jen 7 jich zas bylo dobrých a dají se zkusit oplodnit, tak držte palce at do úterý vzniknou nějaké embryjka na zavedení, protože jinak už nevím.

Kouknu zas zítra asi páááá.

acimedaca
15. led 2010

edvi:držím moc palce

fire85
15. led 2010

ahoj holky už od včerejší noci mě děsně bolí zub,dnes přes den docela ok, ráno sem si vzala Ataralgin, ale ted to zase začlo.lehla si na 2 hodky,usnula, ale nic moc.nějaké přírodní tipy od vás na bolest zubů? kromě řebíčku,ten doma nemám...jinak se asi nacpu brufenem...díky

salomme
15. led 2010

Tak jsem vás konečně dočetla. Vidím, že většina už bydlí sama. Tak to my ne. S bydlením je to u nás těžké. Oba jsme ze 3 dětí. Jsem v domě mých rodičů, spolu s mojí babičkou (98 let), která je vedle v pokoji. Baráček po babičce (2+kk), se kterým máme společný dvůr, má ségra, která je momentálně sama. Takže je taky většinu volného času u nás (jí u nás, kouká na TV atd, prostě jako by vedle jen přespávala). Ségra má navíc i stavební pozemek (jsem nejmladší, oba starší sourozenci dostali stavební pozemky, já bych měla dostat náš dům), ale nemá momentálně s kým stavět, ani důvod proč stavět. U manželových rodičů bydlí jeho sestra s manželem a 2 dětma + jeho bratr. A babička s dědečkem sice mají svůj dům, ale ten dostane manželův strýc, který bydlí přímo naproti babičky, mají společný dvorek a je jich taky v domě hromada. Je sice hezké, že jdou dostanu dům, ale babička ač má vysoký věk, tu klidně ještě 10 let může být, takže rekonstrukce není možná, rozhodně by s námi bydleli rodiče a jako bonus bychom asi měli doma i nezadanou sestru...Chtělo by se vám někomu v takovém domě bydlet? I když zatím vycházíme spolu dobře, ale obzvlášť od jara do podzimu nám to tu leze na nervy, protože jak rodiče zavelí, tak musí být - máme pole a vinohrady a holt se na ně musí chodit. Což chápeme a bereme, proto jim taky rádi pomůžeme. Ale nemilé je, že nám ani neřeknou dopředu, kdy budou chtít to či ono dělat, takže my si třeba naplánujeme víkendový výlet a musíme ho zrušit, protože nám v den odjezdu řeknou, že ase jde třeba na brambory, nebo sadit česnek...A kdybychom to neudělali, měli by pocit, že jsme nevděční (zan bydlení jim totiž nic nemusíme platit).
Jejda, to je ale esej!

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru