Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

janicka006
27. říj 2009

Petrajda proč bys měla čekat nebo mít cestu k miminku nějak složitou,jako mají holky???
Nebuď negativní!!!!!(chi..ode mne to teda sedí..já jsem po tom našem karambolu negativistka jako vyšitá)...uvidíš,že když se budete opravdu poctivě snažit,hlavně v období ovulky,tak že to brzo klapne..vždyť jsme myslím stejně staré a podívej na nás...
Pro mne spíš těhotenství jako takové je spojeno se stresem...takže musím říct,že to není úplně nejlepší období....nejdřív strach,že nenajdeš //,pak strach,že miminko nepřežije 1.trimáč,pak jsme měli blbé krevní testy,teď čekáme ne výsledek triplíků(což je teda holky doost hustý)..a věřím,že i když máme za 3 týdny už velký UTZ,tak si zase v hlavě vymyslím něco,čím bych se mohla stresovat..

Krti tak držíme place ať ti to klapne a předvánoční dobu už budeš trávit pracovně v novém zaměstnání!!!
Zelvi miminko je nádherné!!!A opravdu se necháte do poslední chvilky napínat????Pokud ano,tak teda před vámi smekám...já bych to nevydržela!!
Se mnou byl na posledním UTZ i Pepča,protože se říká,že ve 13tt je miminko na monitoru naposledy celé..pak už je tak veliké,že se tam prostě nevejde....chi..byl vykulenej jako brambora...prý mu miminko připomíná kostlivce Edieho z nějaké rockové skupiny...takže teď mu říkáme Edík🙂)..jinak jména zatím jasná ještě nejsou..těch klučičích máme cca 3-4 a holčičí asi 2....tak uvidíme.

acimedaca
27. říj 2009

jizi: já se na to nekoukala.....maximálně tak do debat kolik stála svatba a jména dětí a takové ty posvatební debaty 🙂

já beru HA cca 15 let, nejdřív jsem měla trojfázovku,ale pak přestala stačit a od tý doby to měním každý dva roky, protože u všech byla moc nízká hladina hormonu....tedka mám jednu, s tou je všechno ok, ale libido je na úplný nule, připadám si fakt divně, přitom předtím jsem to byla já,kdo měl větší chuť - jak psala jizi

krtek: no vidíš, postoupila jsi do druhýho kola, gratulace 🙂

edvi
27. říj 2009

Ahooj, tak další den čekání za náma, ale už jsem celkem v klidu.

Holky neviděli jste včera ve zprávách tu svatbu nejstarších lidí na světě a bylo to u nás. nevěsta měla 91 a ženich 99. Přišlo mi to neskutečné, ale nádherné.

A jinak u nás: manžel ráno našel u kolejí kotátko se zlomenou nožičkou tak ho přinesl domů. Tak nevím co s nim, ale je při chuti, nažralo se a leží v pelíšku a asi uvidíme co s nim, už to vypadá trochu starší ta zlomenina, tak snad se to zahojí a budeme mít jen křivou a kulhavou kočičku. Teda je to spíš kocourek, tipla bych 3měsíční.
No my máme dva kocoury černé a jeden se nám někam zaběhl už před týdnem tak se obávám, že se už nevrátí a ted zas tohle.

janicka006
27. říj 2009

Aci já jsem to spočítala konečně minulý týden kolik nás to stálo..a bylo to přesně 40.176 Kč....takže s tím co jsme zase dostali zpět( i když teda víc jak polovinou se podíleli moji rodiče),tak maximální spokojenost.

Aci a jak se ta Tvoje Ha jmenuje??já měla předtím Yadine a byla jsem s tím moc spokojená(i když cenově je o dost dražší než jiné HA)....chichi..a podle toho co mi vyprávěly holky,tak to teď jsi ještě dračice..prý až se narodí miminko,tak pak je člověk s aktivitou teprve na bodě nula.

krtek.93
27. říj 2009

Edvi: Aspoň se trochu rozptýlíš 😉 I když teda chudák kocourek. Já mám takový ty ochranitelský sklony, já bych si ho prostě musela nechat (i když naší čubičce by se to asi moc nelíbilo 😀 )

Já na beremko pořád občas zajdu, ale do těch neutrálních témat o práci a o parfémech a tak 😉 Občas juknu na nějaký album, ale to už musí bejt mimořádně zajímavý, abych si ho fakt prohlídla. Jinak radši prohlížim tady miminka 😅 Manžel ze mě asi docela šílí. Sedíme zády k sobě, každej u svýho PC, a já každou chvíli "jeeee". A jeho reakce včera: Na žádný mimino se už neotáčim, stejně jsou všechny stejný 😀 Do toho ta moje kamarádka má teď úplně čerstvě, zatim mám jednu MMSku, ale až se trochu vzpamatuje, tak se určitě na facebooku pořádně rozjede, jak jí znám 😀 Zatim teda upřímně přiznala, že je to boj 😅 malej má teď tejden.

acimedaca
27. říj 2009

edvi: tak aspon máš o koho pečovat 🙂
naše koťátko na chalupě se zaběhlo a není, takže Mňukna je v háji a asi budeme shánět nějaké jiné ☹

janicka: já jsem to sečetla na 130tis, po odečtení fifnančních darů jsme z toho zaplatili 1/3 ten zbytek rodiče
byla tam právě diskuze, nějaká slečna dala za svatbu 800tis a všichni se tam do ní trefovaly, bylo mi jí úplně líto, přitom něudělala nic jiného, než napsala do diskuze "cena mojí svatby byal 300+500tis."....a už z toho byla hádka...
tedka beru Pramino, Yadine jsem taky už brala a neseděla mi

janicka006
27. říj 2009

Tak jako přiznám se,že pro nás by bylo i 130.tis přehnané,ale je to výhradně věc těch lidí,co si to tak platí.Já bych to tak nechtěla,i kdybychom neplánovali baráček,ale to je pouze můj názor,ostatní ať si to udělají za kolik chtějí...je to jen na nich...takže trochu nechápu,proč tam tu slečnnu tak kamenovali...nokomu nic do toho není..

Aci a v čem Ti neseděla???

Edvi ty jsi teda sběratelka kočiček🙂))To můj kolega v práci je na mrtvici ze své manželky..protože oni mají doma už nalezeného psa a asi 6 koček....bydlí ve velkém baráku..a celou jednu místnost vedle ložniceobývají kočky....já teda kočky moc nemusím,jsem psomilka,takže by mne asi z koček třefil šlak...a právě on nesmí říct,že někde něco viděl..a vyloženě nám všem zakázal,jí cokoli takového posílat(odkazy na útulky,nebo že někdo daruje kotě)protože by ho zaručeně měli doma...

jizi
autor
27. říj 2009

Edvi: Kotě by chtělo asi odvézt k vetovi, aby se mu na tu nožičku podíval a případně dostalo něco na bolest + očkování, protože jestli máte doma další kočenky, mohlo by je něčím nakazit (nechci hned strašit FeLV, FIP nebo FIV, ale stačí i blechy)... Nicméně gratulace k novému přírůstku 🙂 Já se snažila prosadit druhou kočičku, aby měl Čestík parťačku, ale muž si postavil hlavu, takže zatím nám jedináček zůstane jedináčkem... Jak se jinak cítíš?

Svatba nás nakonec i se svatební cestou vyšla na 0,- ... 😀

acimedaca
27. říj 2009

janicka: asi jim přišlo že se moc chlubila, nebo nevím.....přitom téma diskuze bylo "kolik vás stála svatba" a ta holčina to napsala úplně normálně...

neseděla stejně jako ty ostatní, krvácela jsem mimo mestruaci

edvi
27. říj 2009

Jizi ono to nevypadá moc čerstvě, nebolí ho to, jen prostě je křivé a nešlape na tu nohu, možná s nim někdo praštil a má něco z páteři. Nevím Na veterinu manžel odmítl jet s tím, že kdo ví jestli to přežije a nebude platit proboha rentgen a operaci páteře u nějakého kotěte. tak uvidím, můžu mu dát jídlo a teplo a snad se z toho vylíže. bohužel víc dělat nemůžu.

krtek.93
27. říj 2009

aci: Mě by spíš zajímalo, co všechno se dá za 800 tisíc vymyslet. Mně by se to asi nepodařilo utratit, ani kdybych to dostala rozkazem 😀

my jsme tak na těch 60 - 65, příčemž skoro 35 se nám vrátilo a třeba hostinu, dopravu a nakonec i oblečení platili rodiče z obou stran (což nebylo úplně v mým plánu - ale mně dali naši na šaty k narozeninám, tak manželovo maminka honem musela taky zaplatit oblek a ještě dopravu navrch...). Takže jsme vlastně taky skoro na 0. Zato teď - potřebujem přezout auto, do toho nám nějakej kretén promáčk nárazník (muž tvrdí, že to musela bejt ženská - zásádně mluví o pachateli v ženským rodě 😅 ), lednička dosluhuje, já mám ty dluhy vůči škole - dneska asi půjdu dát příkaz na spořku 😒 . Byt by potřeboval značné úpravy a já mám zatim jistej jenom konec práce v lednu 😖 Ale dneska je mi to kupodivu nějak jedno 😀

jizi
autor
27. říj 2009

Edvi: Na kočce bolest poznáš jenom velice těžce - na rozdíl od psa se může projevit třeba častějším čištěním nebo delším spaním během dne... Chápu, že se mužovi nechtějí dávat peníze za veta, ale cizí kotě by se mělo nechat prohlídnout už jenom proto, aby nepředstavovalo nebezpečí pro zbytek domácí zvěře...

krtek.93
27. říj 2009

edvi: K vetovi bych rozodně šla už proto, že nevíš, co má to kotě v sobě. A zrovna pro tebe teď by mohlo bejt docela blbý, kdybyste si domů s kotětem zanesli nějaký nemoci 😉

aci: Nakoukla jsem do tý diskuse a nějak pořád tu cifru nechápu. Ale zase pokud jsou v takový situaci, jak ta holčina píše - že maj prakticky všechno, tak je to fakt jejich věc, kolik daj za svatbu. Myslim, že většina z nás si prostě neumí představit, že by měla všechno 😉 Tak proto asi ty útočný reakce. Normální česká závist. Přitom kdybysme byli v podobný situaci, chováme se třeba dost podobně. Němůžu tvrdit, že ne, když si to neumim ani představit 😅

jizi
autor
27. říj 2009

No jasně - bacha na toxoplasmózu!

... na tu diskusi jsem se taky koukla - měla jsem tip, kdo to asi je a nezklamalo mě to - osobně mi ta pruda, co tam vznikla, přijde taky jako důkaz závisti - na druhou stranu, doporučuju si přečíst popis jejich svatby a podívat se na ty další fotky: osobně bych si svatbu za osm set tisíc představovala naprosto totálně jinak - nijak mi tam nepřišlo nic, za co to vlastně dali... 😉 (akorát si vždycky říkám, kolika různým neziskovým organizacím by osm set tisíc pomohlo jako praseti drbání...)

krtek.93
27. říj 2009

aci: Tak jsem koukla i do alba tý "jelinek" a jsem docela zklamaná - to je spíš jak katalog "co jsme jak měli" 😒 Jako chápu, že ne každej chce ukazovat svůj oličej na internetu, ale to bych se na svatební album radši vyprdla a založila si jenom přípravný - tam se ty fotky hoděj 😉 Navíc nemám ráda fotky, co se neotevřou do nějaký normální velikosti - brejlit na fotku 4 krát 6 cm mě fakt nebaví 😅

jizi
autor
27. říj 2009

Krtku, ona tam má odkaz v popisu na další fotky na webu: www.nasesvatba.cz/mirek+katka/

krtek.93
27. říj 2009

jizi: Dík, to jsem nějak přehlídla 😉 Tak to už je jiný kafe, na tom je vidět, že to levná svatba nebyla. Ale tak když to tak chtěli, maj to tak mít - my bysme za to měli kus bytu, ale tohle je prostě úplně jiná realita. Ruku na srdce - kdybysme si braly třeba miliardáře, která bysme to nevyužily, že jo? 😉 Mně se třeba tyhle akce, kde jsou stejně oblečený družičky a všechno do barvy, moc nelíběj, ale zase třeba bych si dopřála jinej luxus 😉 V mým případě teda asi hodně luxusní svatební cestu - to bych brala víc než megasvatbu se stovkama lidí 😉 Ale taková doprava kočárem s koňma, šaty dejme tomu originál La Sposa... samozřejmě moje, abych je měla na památku 😀 Pronajatej celej zámek, abysme tam mohli mít i stylovou hostinu... Sakryš, to jsem se rozšoupla 😀

jizi
autor
27. říj 2009

Souhlas - taky bych to s takovýmhle rozpočtem pojala jinak, ale proti gustu, žádný dišputát a všechny závistivé kačeny, ať se jdou vycpat 🙂 ... Za chvíli musím vyrážet do školy, blebleble, mně se tam nechcééé.... 😖

janicka006
27. říj 2009

Krti nevím teda o čem je řeč..ale alba ,kde jsou ty pidifotky okamžitě opouštím.....pokud tam není normální fotka(i pro nás slepý 😀 ),tak mě to taky neba.

Edvi k kočkamudrovi bych stopro šla,protože navíc chcete miminko,které u vás bude asi víc než vymodlené a tak je tohle docela velký risk!!!A nebo ho odneste do útulku jako nalezené a oni se tam o něj postarají a nebudete muset nic platit..já se přiznám,že teda takový názor jako má tvůj můž je mi hodně proti srsti,ale taky můžu říct,že Pepča by nebyl jiný....každý rok kupujeme do útulku granulky a prská vždycky maximálně.My ženský,jsme asi větší měkkouši... 😉

edvi
27. říj 2009

No jestli si kotě necháme tak s nim určitě zajdem na veterinu. On to manžel spíš bere tak, že jsme se ted docela vydali z peněz kvůli tomu oplodnění a rozhodně nebudeme platit tisíce za operaci nějaké kočky. Přinesl ho domů aby neumřelo hladem v té příkopě a možná to zvládne. 😖 Bolesti určitě nemá, je celkem v pohodě i zvyklé na lidi, prostě ho někdo vyhodil 😢 No uvidíme.

acimedaca
27. říj 2009

no ta slečna tam psala, že hodně stály prstýnky - platina a diamanty - 120tis, pak pronájem toho muzea asi taky nebyl za hubičku,úpočítám že to byla částka podobná, platili všem hostům z UK ubytování a letenky, platili všechny ty šaty pro družičky a pro družbu, pak ta laserová a ohňová show tak něco...no a k pití prý měli celý den jen šampus, tak to se asi prodraží 🙂
manžel přesně taky říkal, že by to dal radši do pořádné svatební cesty...ale ty fotky jsou opravdu krásné, měli to fakt super 🙂

edvi: přesně jak říkají holky, hlavně bacha na tu toxoplasmosu, to je pro těhotný blbé....

edvi
27. říj 2009

dávám si bacha, i na naše kočky, stará se o ně teď spíš manžel, teda na jednu kočku ta druhá se nám prostě asi zaběhla, už ji postrádáme týden.☹

Holky jinak ležím a kynu, cpu se hledím na bednu, zítra už půjdu aspoň na procházku.🙂

krtek.93
27. říj 2009

Tak mi volali z další firmy kvůli pohovoru. Jsem z toho paradoxně ještě víc na nervy, protože šéf neví ještě ani o tom prvnim. A u nás to prostě nejde tak jednoduše - oznámit, že jdu domů dřív a jít. Kasa prostě nemůže zůstat prázdná 😒 Takže jsem s nervama úplně v čoudu, že mi třeba ten páteční pohovor nepovolí... Potřebovala bych mít už výpověď v ruce, ale na personálnim na všechno samozřejmě času dost. Zítra se tam asi obtěžovat nebudou, když je svátek... Ta ženská v telefonu zněla fakt nadšeně, když jsem jí sdělila, že ve čtvrtek ani v pátek prostě nemůžu, že jsem ještě pořád zaměstnaná. Úplně bylo slyšet, jak nejspíš lituje, že mi volala ☹ Já za to ale nemůžu, až budu mít novej flek, udělám všechno pro to, abych nastoupila třeba hned, ale dokud nemám, tak prostě musim pracovat tam, kde jsem, aspoň teda do konce roku. A nebudu přece ve výpovědní lhůtě sedět s rukamam založenýma a čekat na leden 😠

acimedaca
27. říj 2009

krtek: ale podle zákona máš nárok jednou za týden na nějaký čas na hledání nové práce...nevím přesně, ajk to je,ale myslím, že to je půl dne v týdnu, nebo tak něco....když už je jasné,že máš výpověď. Řekni to co nejdřív, to je lepší, než to syslit na poslední chvíli

krtek.93
27. říj 2009

aci: Já vim, právě proto bych už fakt moc chtěla mít tu výpověď v ruce! Ono se toho blbě domáhá, když jsem to ještě nepodepsala...

A hlavně teda do toho telefonu teď jsem zněla jak blbec. Jenže já prostě fakt nevim, jestli to pondělí budu moct - ještě ani nemám rozpis na příští tejden. Oni snad ani napočítaj s tim, že se jim ozve člověk, kterej ještě práci má 😕 Asi čekaj, že každej, kdo hledá práci, je už x měsíců doma na zadku a na pracáku a může příběhnout, jak oni písknou 😠 Ale jinak je to jedna z těch prací, o který bych asi stála docela dost - recepční v bance, co se stará kromě chodu recepce i o klienty, o zasedací místnosti a tak. K tomu jsem kdysi přičuchla a bavilo mě to (rozhodně víc, než jenom zvedat a přepojovat telefony 😉 )

krtek.93
27. říj 2009

No jestli to takhle půjde dál, tak si fakt budu přát, ať už je leden - to budu mít aspoň úplně volný ruce 😉 Do toho šťastnější kolega, kterej "u nás" zůstává a ještě jde nahoru, má největší starosti s tim, s kym bude sedět v kanclu. Dneska mi nadšeně referoval, že je to dobrý, že bude mít fajn kolegy a hezkej výhled. Jako já mu to přeju, ale uvědomuje si on vůbec, v jakým jsme my všichni ostatní parádním srabu? 😕

filu
27. říj 2009

Ahoj holky!

Janička: Já bych se přiřadila do skupiny "snažilek", ale takových, co netlačej moc na pilu. 🙂 Aspoň zatím to nechci brát tak vážně, že bych si přesně určovala ovulaci, dělala si testíky a tak, aby z toho nebyl člověk pořád zklamaný (zatím se "nechráníme" teprve od svatby)... Ale jinak bychom samozřejmě rádi, aby to co nejdřív vyšlo + navíc i kvůli situaci v práci by se mi celkem hodilo vypadnout.

Krtek: Držím palce, ať Ti to vyjde s tou prací už co nejdřív! Jinak to máme dost podobně s tím okoukáváním miminek doma. Taky sedíme každý u svýho notebooku a já vždycky "jéé, podívej na to mimi" a manžel "hmm". 😀 Jinak on děti má hrozně rád, když jdeme někde venku, tak nad mrňátkama slintáme oba, ale takhle na fotkách ho to moc nezaujme, navíc když mu je strkám pod nos, třeba když kouká zrovna na fotbal a podobně. 😉

Jinak souhlasím, jak píšete s tím svatebním rozpočtem - je to každýho věc, kolik chce do svatby investovat... Moji rodiče mi trochu naznačovali, jestli jsme to trochu nepřepískli (spíš se jen báli, aby jsme se nevydali ze všech peněz, protože i dlouho předtím se mě pořád ptali, jestli vystačíme s výplatama 🙂). Nás to vyšlo sakum prdum na 130tisíc (zpětně jsme na darech dostali určitě polovinu v penězích), mohli jsme určitě dost ušetřit, ale některé věci jsme si prostě chtěli dopřát, abychom později nelitovali a neříkali si, jak to mohlo být hezké kdyby...

acimedaca
27. říj 2009

krtek: no a to si nemůžeš vzít dovolenou?teda, když nejsou přístupný v současný práci, kor když o tu práci hodně stojíš...

katcha.
27. říj 2009

Ahoj, asi se to moc nehodí, ale prostě vám sem musim vlepit jeden vtípek pro lepší náladu:

Manžel se nečekaně vratí domů ze služební cesty zrovna když má žena doma tři milence. Aby je rychle schovala, pošle je všechny na balkón, kde je zaváže do pytlů. Manžel jde na balkón,vidí tři pytle,kopne do prvního a ozve se chrochtání. "Á, bude zabíjačka, ta ženuška je ale hodná,"zvolá nadšeně a kopne do druhýho pytle. Ozve se
kokokokodák. "Á, bude slepička, to bude báječná polívka," mne si ruce a kopne do třetího pytle -ticho. Tak kopne ještě jednou, znovu ticho. Nakonec kopne vší silou a z pytle se ozve: "Ty debile,když jsem zticha, tak jsem asi brambory, ne?"

😀

edvi
27. říj 2009

😀 katcha

Tak já zovna říkám doma jak to je šílené jak mi narostl zadek a čekala jsem něco utěšujícího, jako že to zas splaskne nebo co a ni mi říká: No a jak ti narost, už se mi ani do ruky nevejde.
Bych ho praštila. ach jo.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru