Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

tmt
28. led 2010

jaké jsou to vitamíny? Nemáš náhodou přesný název. Jo a holky ještě jsem se chtěla zeptat po jak dlouhé době to jde poznat, že jsem těhotná?

- gratuluji k dobré kontrole 😀

vcelka77
28. led 2010

tmt, já beru calibrum baby plan. a jak píše filu, také se cítím celkem dobře, chřipky se mi vyhýbají a mám tak více energie.
jinak jak se to pozná by zajímalo spoustu holek. 😀
ale většina to pozná stejně až když mají zpoždění tak z testu 🙂
třeba naše těhulky nám poradí, jak se to pozná. 😀

petrajda
28. led 2010

já taky beru to calibrum a s tím,že se cítím líp to taky souhlasím. Ještě sem tuhle zimu neměla ani jednou rýmu a že jich během zimy vždycky mám 🙂
no jak se to pozná..tak zkušené matky nebo čekatelky jistě poradí.

Filu - gratuluju,že je vše v pořádku.

Holky Brumdinka se už asi někde potí na pohovoru.Držím palce!!

Jinak děti u mě někdy pláčou,někdy smějou a někdy se tak divně koukaj,u koho že to zase sou 😀

vcelka77
28. led 2010

nesnášim pohovory, všichni koukaj jak blbci a většinou už je jim jasný ještě než tam přijdeš že tě neberou. 😠
samozřejmě budem brumdince držet palečky.
a co filu, už neodolala a kupuje věcičky? 😀

filu
28. led 2010

tmt já taky brala to calibrum baby plan, i potom první tři měsíce těhotenství, ted už jsem upgradovala na ten, co je pro další trimestry. 🙂

Nějaké dva měsíce než jsem otehotněla, jsem si byla skoro jistá, že jsem těhotná a pak z toho nic nebylo a pak jsem si zas byla jistá, že nejsem a byla jsem. 🙂 Takže do toho prvního testíku asi člověk nic nepozná.

vcelka: filu zatím odolala, nějak jsem se pořád bála, abych tím něco nezakřikla, ale oblečků mám stejně asi už haldu nakoupených od tchýně, ona je tak nadšená, že jí to asi nedá. 🙂 A navíc do toho včerejšího podrobného ultrazvuku jsem stejně nějak nemohla uvěřit, že bych byla opravdu těhotná, ale když jsme teď už viděli, jak si prcek umí cucat paleček, tak asi už dlouho nějakému tomu nakupování malinkých věcí neodoláme. 😉

klara.k
28. led 2010

brundi - taky držím palce

včelko - dvakrát za rok na preventivní prohlídku? Vždyť se doporučuje jedenkrát, jen když je problém tak víckrát.

tmt - není potřeba, protstě vysadit a hurá do toho a až když to nejde tak rok, tak se to začíná nějak řešit.

edvi - je to líto. Chodíš i na jiné diskuze než sem, je tam spousta holek, které si prošli taky už kde čím a třeba by tě to nabylo. Uvidíš že se zadaří, jestli ne teď tak do třetice to určitě vyjde.

Filu - to je moc dobře že je všechno v pořádku. Necháte si říct, co budete mít?

vcelka77
28. led 2010

já teda nevím, ale problémy žádný nemám a musím chodit 2x, jinak mi i volají a píšou dopisy abych se dostavila na preventivní prohlídku.
filu tak hurá do nákupů, na to se já moc těším 😀

klara.k
28. led 2010

jo a k těm ořechům - byl to takový balík půl kg (asi a dva hadrový pytlíčky malinký, který jsi naplnila třeba 4-6 ořechama) daš to mezi prádlo a pereš.

petrajda
28. led 2010

no naše mudra taky chce abycom chodili dvakrát do roka,ale odběry udělá jen jednou...Ale asi to jednou stačí. Já se snažím teď bejt "hodná", byla sem ráda že mě vzala,tady jen gyndoktorů málo a navíc já předtím nikam nechodila..sem na to kašlala totálně. Stěhovala sem se tam a sem a zase zpátky,takže nějakou stálici sem neměla nikdy. No nebyla ze mě nadšená,ale v podstatě sem zdravá.

Filu - to prímakdyž se i tchýně těší 🙂

petrajda
28. led 2010

klara - a mělo to praní v ořeších nějakej aspoň malej úspěch? A vždy na jedno pužití??

vcelka77
28. led 2010

mě tedy dělají stěry 2x a proto mě urgují abych chodila 2x do roka.
tak to jsem ráda že nejsem sama. Jsem nad tím tak přemýšlela jestli tedy nejsem blázen když tam chodím tak často 😀

acimedaca
28. led 2010

já taky chodím 2x, bohužel mámk smůlu na ten HPV virus,tak radši chodím, aby z toho nebyla rakovina děložního čípku...

vcelka77
28. led 2010

aci a nepřemýšlela si o očkování? já jsem také měla blbé výsledky tak mi to doporučily, ačkoli jsem už na to neměla ten správný věk a od té doby mám všechno v pořádku

acimedaca
28. led 2010

vcelka: no mě už to nepomůže...jak už to jednou máš aktivní, tak to nepomáhá...

klara.k
28. led 2010

já jsem chodila taky 2x, kvůli zvýšenýmu HPV viru a jak to kleslo, tak mi řekli, že stačí chodit už je jednou. Tak proto si to tak myslím 😲 minule se mi stal u jinýho doktora takový krásný trapas, nemohla jsem si na zkratku HPV vzpomenout, a po dlouhým přemýšlení jsem řekla že tam mám THC a pak jsem to vylepšila na PVC 😀, ale on pochopil

petrajdo - no mělo, je to právě tak že kdybys prala jen ve vodě tak to vypereš na 50 % a ve vořechách je to o trochu lepší (podle stuie) a podle mě, to trochu pralo, ale mě to neuspokojilo. Podívám se jestli ten zbytek doma nemám, že bych ti to poslala, kdybs to chtěla zkusit. ale neví, podívám se.

vcelka77
28. led 2010

klarko tak to muselo být opravdu veselo 😀 😀

petrajda
28. led 2010

klara -PVC 😀 😀 😀 😀 mě jen zajímá jestli to má nějaký účinek. Neznám jinak nikoho kdo by v tom pral.Když už se snažim o tu ekoligii 😅 . Jinak si to mohu koupit,ale zatím asi ne. Holky tu psaly o tom EXcelu,viděla sem ho v Globusu,tak na něj příště mrknu,přečtu si něco o složení a případně zakoupím.

filu
28. led 2010

Klara: Moje původní idea je nechat si pohlaví mimi jako překvápko pro nás, ale manžel by to nejradši věděl, tchýňka určitě taky, aby mohla nakupovat oblečky příslušný barvy. 😉 Tak ještě nevím, možná přeci jen vyměknu, ale zatím si stojím za svým. Jinak si dovolím tipnout chlapečka, protože na klučičím jménu se prostě nedokážeme shodnout, tak aby to bylo zajímavější. 🙂

Petrajda: Tchýně se těší hrozně, švagrovka (tj. její dcera) rodí za měsíc a ona pro ní nakoupila spousty mimi oblečků, dřevěnou kolíbku pro ně nechali na zakázku udělat, všechno ze samé radosti z vnoučátka. Můžeme být rádi, že i my jsme si mimi přáli a že se zadařilo, protože jinak bychom to asi měli na talíři každý den, kdy už bude další vnoučátko... Už to úplně vidím, jak se tam prcek bude mít super, my bydlíme v Praze, zatímco oni na malém městečku, mají ovce, králíčky, takže to bude pro něj správný dobrodrůžo. 🙂

Na gyndu jsem ze začátku chodila jednou za rok, pak jsem měla na čípku nějaké změny, tak jsem musela na zákrok a pak na kontroly už po půl roce a na poslední prevenci, co jsem byla, mi zase řekli, že stačí jednou za rok, že už mám všechno v pořádku. Načež jsem tam šla za měsíc, že jsem těhotná. 😀

petrajda
28. led 2010

filu - to máš pravdu. Pokud tchánovci žijou na venkově,tak to pro vaše dětičky bude určitě vítaná změna a určitě se pak k babi a dědovi budou těšit.Bude to určitě i takovej fajn únik pro vás. Kdybych byla malá nepřála bych si nic lepšího než jezdit na prázdniny tak jak budou ti vaši prckové.A nejen na prázdniny. Přeju ti aby bylo stále vše v pořádku a vám se narodilo krásné a zdravé mimčo ať už kluk a nebo holka.

klara.k
28. led 2010

excel -ten používám teď a jsem s ním spokojená. Pere pěkně, je celkem levný, je český, má být ekologický.

filu - já si taky říkám že si to nechám jako překvápko, ale bojím se že zvědavost zvítězí 🙂

vcelka77
28. led 2010

teda holky já bych to nezvládla to nechat jako překvapení 🙂 a obdivuji všechny kteří to vydrží 😉
filu je hezký když maj děti kam jezdit. U nás je dost problém. Pokud budem bydlet tam kde bydlíme, tak bude jedna babča o patro níž a druhá asi o 3 minuty autem.
když budeme bydlet v tom druhém baráčku tak jedna babča bude ob ulici a durhá 3 minuty autem. 🙂
Ale to má také velké výhody. Ale aby to bylo jako že já jsem třeba jela k babičce na prázdniny na druhou stranu republiky tak to asi taky nehrozí.

petrajda
28. led 2010

vcelka výhody to má,máš blízko hlídání. A třeba babči vezmou často vnoučata na vejlety 🙂

vcelka77
28. led 2010

no to by taky šlo, aspon to budeme mít všude blízko 🙂

petrajda
28. led 2010

jasně žč jo. V všem je potřeba hledat pozitiva. Kéž bych se tím vždycky řídila i já 🙂

vcelka77
28. led 2010

tak se tím řid, ve všem se dá najít něco pozitivního.
To že se Vám zatím nepodařilo miminko má také spoustu výhod. Můžete si krásně užívat nechráněný sex, to se ti moc často nepovede, můžete plánovat nějakou hezkou dovolenou. třeba tu vodu, nemáš každý rádno hlavu v záchodové míse apod 😀

petrajda
28. led 2010

vcelka 😀 😀 😀 jo na vodu se těším jestli pojedeme..
a vy někam plánujete??

vcelka77
28. led 2010

já vůbec nevím...
manžel ted dělá zkoušky k policii, zatím má za sebou pouze fyzické, příští týden jde na psychické. No a pokud se tam dostane, tak ho čeká půl roku škola a školení.
V červnu dodělá (doufám)školu ale kdy nastoupí netušíme. Tak podle toho jestli tam zbyde místo (mezi školou a policií)

mě by se moc líbilo Rakousko na kola kolem dunaje. pak tě vyveze vláček na kopce a jezdí se po vrcholcích.
to máme zatím v plánu a pokud zbyde času víc tak ještě Maďarsko na kolech, kolem Balatonu. 🙂
Jsme takový sportovcí 😀

petrajda
28. led 2010

to je hezký nápad. Známí takhle jezděj na Ukrajinu a nebo do Rumunska,ale lezou po horách.Já bych ani kolo ani horolezectví,ale hezky pěšky. ..a nebo po vodě,ale samo dva bych si představovala turistiku. Sice míň vidíš,ale na kolo jsem hrozně lína 😅
Určitě se někam s časem vejdete 😉

vcelka77
28. led 2010

to si nemysli že já jsem nějakej blázen, já jezdím jen rovinky. Když to na mě zkoušeli na Šumavě, tak jsem to vzdala na prvním kopci a chodilo se hezky pěšky, ale když jsou rovinky, třeba Třeboň tak to je super.
Ale pěší mam taky moc ráda, to si zase nějakej ten vrchol ráda vylezu. No něco určitě podnikneme, když to nepůjde na dýl tak alespon o víkendech.
jinak vodu mam taky ráda, ale bohužel nikdo z našich známých vodu nejezdí a ve dvouch se nám nechce, to není ono.

petrajda
28. led 2010

přesně-ve dvou bych taky asi nejela,i když....možná zkusit jeden víkend,proč ne. Letos je v plánu asi Otava,neni tak provařená,...
A to mám teda ješvě v živé paměti jak sem plánovala letos Egypt a nebo Skandinávii. Z finančních důvodů sem to vzdala. 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru