Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

vcelka77
28. led 2010

v Čechách je také hezky, proč jezdit takovou dálku 🙂
pro mě je teda hlavní vypnout z práce a od starostí doma, jako vařit, uklidit, prát atd. a je mi jedno kde jsem 🙂

petrajda
28. led 2010

to pro mě taky. Letos sme si říkali,že jsme třeba naposled sami 🙂 ,tak by jsme vyjeli někam dál a sami. Prostě toho využít,těch výhod jak píšeš 🙂.
JInak sama pro sebe si ideální dovolenou představuju s ruksakem na zádech a spaní pod širákem. To mi bohatě bohatě stačí.
Tak třeba pak někdy na dalekou dovolenou vyrazíme s potomstvem bude-li nějaké a bude-li na to.

vcelka77
28. led 2010

teda pod širák, to bych asi nezvládla, by po mě lezli pavouci a někde by něco zahoukalo a já bych z toho byla posr.... 😀
tak to tě obdivuji, já si raději zaplatím ten penzionek 🙂
ale pěšmo mam moc ráda, takhle v zimě mi to strašně chybí, protože ta příroda dokáže krásně nabít pozitivní energií.
Já už se tak těším na jaro 🙂

petrajda
28. led 2010

jo to já taky. Zimu ráda nemám,na zimní sporty taky nejsem , vlastně jsem neuvěřitelně línej člověk 😔
Ale spaní pod širákem nebo převisem,to miluju 😵

tmt
28. led 2010

já jsem skromná, stačil by mi i stan, ale spaní tak na "ostro" pod širákem - bojim, bojim. 😕

brumdinka
28. led 2010

ahojte - díky ale zas jako vždy nic, ted´ mám na vejkend aspon brigádu, s tim že zejtra kvůli tomu musim jet do Prahy, ale tak snad se něco brzy najde - jelikož jestli ne, tak tu budu muset nechat rodinu a jít do Plzně nebo do Prahy, kde jsou ty možnosti větší než tady v tý naší díře a okolí 😒 😝

a nebo jako vcelcin manžel zkusit policii (na to se chystám dlouho - nechala sem si kvůli tomu loni odstranit dioptrie a ted´začala zas cvičit (dřív to kvůli tý operaci pořádně nešlo), abych zmákla ty fyzický testy - chtělo by to ale aby slez sníh, abych mohla chodit ven běhat - na mrazu se mi teda opravdu nechce 😝 😀)

vcelko - uvítám jakékoli info od manžela ohledně testů k policii, díky moc 😉

petrajda
28. led 2010

tmt - já jen pokud spím uprostřed,ale jinak to zbožňuju. Sem takovej ten kotlíkářskej a vandroidní typ.Ale dlouho,už dlouho jsem nikde nebyla 😔 .Muž je spíš na kempy,ale tam je na mě zas moc lidí..ale beru to jako kompromis

petrajda
28. led 2010

brumdinko - s prací je to teď těžký všude,bohužel. Tak to je smůla že to nevyšlo ☹

brumdinka
28. led 2010

petrajda - to seš můj člověk 😀 na vandru v takový starý dřevěný chatě sem byla sice naposled před 10 lety, ale klidně bych vyrazila znova 🙂 jinak my se chystáme v červnu do itálie - mužskej objevil někde zájezd za super cenu, a pak bysme ještě rádi jeli za mojí neteří do Skotska, ale to nevim, když neseženu brzo práci tak nepojedem nikam a budem rádi, že bude aspon na chleba 😝 😅

petrajda
28. led 2010

brumdinka - viď - to je romantika 😵
a ty teda pomýšlíš,že s tebe bude policajtka?

tmt
28. led 2010

Letní dovču zatím neřešíme, uvidíme jak to bude s penízkama a s miminkem 😀 Ale být milionář tak jedu do LAS VEGAS nebo do MIAMI 8- 😀 😎 😀 Ráda koukám na tu krimilku 😎

brumdinka
28. led 2010

petrajda - no ráda bych, ale neni to tak jednoduchý 🙂

petrajda
28. led 2010

tak já mít peníze a čas začnu střední amerikou,budu pokračovat směrem na jih a časem se přesídlím i někam blíž na asijskej kontinent 😵

petrajda
29. led 2010

tak holky,jak se máte? Konečně pátek. Sice zejtra zas na chvíli do práce,ale příští tejden mě čekají skoro 3 dny volna,jupííííí. Sice tak trochu pracovní,ale nebudu muset bejt v práci celej den....

acimedaca
29. led 2010

v liberci napadlo asi 30cm těch bílých sr..ek ☹

petrajda
29. led 2010

aci - ano tady taky. poznala sem to při odklízení okolo baráku 😠 ale jinak je reletivně teplo. a obač tady máme sněhánkový záchvat 😖

vcelka77
29. led 2010

brum, asi tě zklamu, ale od roku 2010 udělali stop stavy a momentálně nikoho nepřijímají. 😒
ale to se může změnit a ty mezi tím můžeš hezky trénovat, protože je opravdu co.
Co se týče fyzických testů, tak se běží kilometr, člunkový běh, celomotorický test a KLIKY
Pošli mi do IP mail a já až budu mít chvilku tak ti nascenuju ty požadavky, i s hodnocením. ale bude to asi až po víkendu, protože jedu na hory, tak se moc těším 🙂
Jinak ženy nemají vůbec žádné výhody. Podle mě jsou nejtěžší ty kliky. Musíš jich udělat min. 14 jinak jsi okamžitě vyloučená. A to pánských. Já když to doma zkoušela, tak jsem jich udělala 2 a půl 😀 Tak můžeš začít trénovat 🙂

vcelka77
29. led 2010

Jinak tedy dobré ráno 😉

petrajda
29. led 2010

ahoj vcelko - tak když to čtu asi mě jít k policajtům nikdy nenapadne..já bych pánský klik snad neudělala ani jeden 😒

vcelka77
29. led 2010

no je to docela makačka, zvlášt pro ty, (to jsem i já) kteří vůbec netuší, že takové svaly v těle vůbec existují 😀
také všechny ženské co byly u zkoušek asi 5 vyházeli.

petrajda
29. led 2010

to se fakt nezdá...
zatím chodím posilovat jen na stavbu a ráno když uklízím chodník. Už vám to zas cpu,že jo 😀

vcelka77
29. led 2010

to je hezké že uklízíš chodník 😀 ještě že je letos toho sněhu tolik, u toho si zaposiluješ ažaž 🙂

klara.k
29. led 2010

holky ahoooj,
koupám že má petrajda už vybraný kočárek 😉

já jsem teda taky spíš pro turistiku pěší, tu milujeme, dva roky po sobě jsme byli v českým ráji a byli jsme nadšení. Ale já potřebuju spaní v penzionku, prostě postel a koupelna. Ale už je mi jedno jestli je to s jídlem nebo bez, raději bez se vždycky nějak zařídíme. letos jsme měli v pránu moře - poprvé spolu, ale asi nebudou peníze tak snad aspoň ČR. Jinak manža je typ jak petrajda batoh na záda, usnout u ohně a klid a pohoda. Naposledy takto byl v Rumunsku, byla jsem ráda když se vrátil.

Já bych teda k policajtům nešla, nějak je moc nemusím 😀

klara.k
29. led 2010

jo a nevíte kam se poděli naše těhulku - zelvi a jana, dlouho tady nebyli, že by už? U janičky snad ještě ne to by bylo moc brzo, ale zelvinka ta možná už mohla rodit nebo ještě ne? Halo ozvěte se 🙂

vcelka77
29. led 2010

no jo, zelvi tu dlouho nebyla 🙂
na to rumunsko jsem slyšela od všech docela chválu. nevíte jestli tam jsou rovinky? že bysme měli další zemi na kolo 😀
I když teda v Rumunsku bych žít nechtěla. Chlap si válí šunky a manželka všechno obstarává, zvířectvo, dobytek, dřevo apod. prostě všechno. 😠

petrajda
29. led 2010

klara - zelvi má snad termím na březen tuším,ale nejsem si moc jistá a myslím,že snad byla první,ale nevím,nevím.
ty si si všimla? Nojo já musím být vždycky v předstihu.jen sem koukala ,tenhle se mi líbil vizuelně,ale asi bych ho nekoupila,není to ten skládací nebo jak se jim říká. Ale líbí se mi kostičky 😀 .
Tak v Rumunsku jo? To bych taky jela,ale takto na vandru jsem za hranicema nikdy nebyla ale s mým manželem taky jedině do penzionku. On taky rád chodí,ale je moc opatrnej-není strašpitel to zas né,ale už to tak nechávám bejt. Aspoň se občas poflakujem po kempech, to mi musí stačit. Jednou ho chci vytáhnout aspoň přes noc na Ralsko.

acimedaca
29. led 2010

no a co teprve jizi, ta už tu nebyla ani nepamatuju...janička psalal myslím předevčírem, že mají v práci děsnou zimu....

petrajda
29. led 2010

vcelka - já myslím,že v Rumunsku je všechno. Hory, skály , spalvné řeky 😵 a rovinky. Taky bych někdy na Ukrajinu,tam je to prej taky pěkné po přírodní stránce a do Maďarska. A samozřejmě Slovensko. Tam sem nikdy nebyla a možná letos by jsme vyrazil,když nejsou korunky na to jet někam dál. Kempy tam nejsou drahé -levně vychází i nějakej ten sroubek,tak snad...

pravda jizi...

vcelka77
29. led 2010

tak zelvinka má ternín 1.3 a je ve 36 tt, tak sice je ještě brzy, ale myslím si že už klidně může rodit. to jí tedy přejem 😀 😀 😀

Slovensko je také krásné, ty jejich hory a plesa.... také jsme plánovali, ale sešlo z toho, tak snad někdy jindy.

petrajda
29. led 2010

a kam jste tam chtěli jet? Měli jste v plánu,kemp,chatu nebo nějakej jinej relax? Kolo?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru