Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

vcelka77
5. únor 2010

co blbnete? vždyt je pátek, to se přece nepláče
jani copak, vždyt se ještě ani neloučíš.

zelvi, to je ještě docela malý bříško 😀

petrajda
5. únor 2010

no holky ,vy mě děsíte? Co se tady děje? Jani proč chceš plakat?

sidi - čupr koš,fakt nádherný 😉

zelvinka
5. únor 2010

sidi- tak ten koš fakt nemá chybu
Jani - nebreč, vykašli se tam na všechny, máš to už za pár,..tak se k romu stav, tak jako oni k tobě,...řekni si mě je to tady všechno ukradený,..důležitý je spokojený usměvavý miminko 😉

vcelka77
5. únor 2010

zelvi to od vás teda není hezké že to tajíte 😀
to musí být všichni dost napnutý co? 🙂

klara.k
5. únor 2010

janičko - co pak se děje, nelekej nás a honem napiš!!!

zelvi - podle bříška holčička, že jo?

koš je parádní, ale asi jen na začátek, mimina hrozně rychle rostou. Já spíš budu investovat do té chůvičky taky

zelvinka
5. únor 2010

klára - no přesně holčička 😀 😀 a nebo taky chlapeček 😀 😀

vcelka77
5. únor 2010

zelvi teda ty seš ale zlá 😀

zelvinka
5. únor 2010

😀 😝 😀

vcelka77
5. únor 2010

a ví to aspon manžel? 🙂

salomme
5. únor 2010

Ahoj holky, zdravím nově příchozí a přeju estrel, aby všechno bylo jak to vypadá 😉

Zelvinka: Máš krásné bříško a vypadáš pořád štíhle, to je super! A hlavně to už máš za pár a my se dozvíme, zda je to holka, či kluk 🙂

jizi: Jeee, tak cestování závidím a nejvíc tu Káhiru. I když je mi jasné, že bydlet tam a pracovat je asi trochu jiné, než jet na výlet k pyramidám 😅

janička: Vyprdni se na zaměstnavatele, už máš na to nárok!

Jinak já mám dnes dobrou náladu, u nás je nádherně, něco nad nulou, všude haldy sněhu od kterých se odráží slunce, nádhera 😵 A ještě jsem se byla ostříhat, což se taky povedlo, tak snad mi ta nálada vydrží i přes víkend, až budu v práci.

petrajda
5. únor 2010

zelvinka - já bych to teda nevydržela tajit 🙂 Dyžtak bych určitě všem říkala,že nevíme,že se necháme překvapit- i když by jsme to věděli. To by jinak byly ataky 😀

zelvinka
5. únor 2010

vcelka - jasně že ví,...byl se ,mnou na 3D ultrazvuku, a už když jsme šli z něj tak se ptal kdy půjdem na další 😀
Je pravda že jsem to řekla jedné kamarádce, když jí umřel tatínek, tak jsme ji chtěli nějak rozptýlit, ale jinak jsme to fakt vydrželi, ale někdy je to boj, protože doma samozřejmě miminku už říkáme jménem a pak před ostatními najednou říkat ty naše miminko,..nebo tak něco,..nám už skoro nejde přes pusu 😀
salomme - děkuji, navíc na té fotce můžete vidět že mám pořád ty klasické rifle

vcelka77
5. únor 2010

zelvi tak to jste opravdu dobrý 😀 a nechat všechny ostatní napínat, to si myslím je taky fajn 😀 😀
každopádně teda nemůžu se dočkat až se to dozvíme 😉

zelvinka
5. únor 2010

petrajda - jo jo ataky byli hlavně v práci,...a tak to vyřašili nakonec tím že sivšichni dali typ 😉

vcelka77
5. únor 2010

holky takže sázíme na prcka zelvinky můžete dávat typy 😀
Já myslím že chlapeček 🙂

brumdinka
5. únor 2010

děvčata, tak uzavíráme sázky na prcka želvinky - já říkám, že to bude holčička a držím bank 😀 😀 😀 😀 😀

estrellita
5. únor 2010

ja tipuju holcicku 😀

janicko, copak? 😒

sal: dekuju moc 🙂 a jak ty se mas?

vcelka77
5. únor 2010

zapisuji a udělám tabulku 🙂

zelvinka
5. únor 2010

jéé holky to je hezký,...jsem ráda že nám přejete oboje 😉

estrellita
5. únor 2010

vcelka: super 🙂

estrellita
5. únor 2010

pockejte a zelvinka nam pak rekne, ze tam jsou dvojcata holcicka a kluk 😀

zelvinka
5. únor 2010

ne ne dvojčátka tam nejsou 😀 😀 to bych snad ani nerozdejchala 😀 😀 asi bych je nezvládla 😉

estrellita
5. únor 2010

zelvi, kdyz musis, tak musis 😀 😀

zelvinka
5. únor 2010

doufám, že se Janičce nestalo něco vážnějšího krom práce - nějak se neozývá, snad jen teď nemůže na net

petrajda
5. únor 2010

tak já se přidávám...říkám holčička,ale určitě to bude kluk 😀 . Ale já všem prostě vždycky přeju holčičku,nevím proč... 😉

zelvinka
5. únor 2010

Petrajda - jestli to nebude tím, že sama by jsi ji chtěla 😀 😀 ,..jo on člověk říká že je to jedno a hlavně když to bude zdravé,...ale stejně ve skrytu duše si něco přeje

brumdinka
5. únor 2010

zelvi a copak si přeješ ty?

jinak já vždy chtěla první mimi kluka a to mám 🙂 druhý bych ráda holčičku, at´nejsem na ty chlapy sama 😀

jani - no tak co je, ozvi se 😅

vcelka77
5. únor 2010

já bych si také přála oboje, napřed kluka a pak holčičku 😀 ale to bysme toho chtěli trochu moc 🙂

tak koukám všichni typujou holčičku jen já chlapečka

zelvinka
5. únor 2010

no jsem ženská takže jsem si vždycky přála holčičku,abych ji mohla nakoupit všechny ty panenky, který si třeba naši nemohli dovolit,..atd.,...ale když to vezmu z praktickýho hlediska, tak jsem si zase říkala prvně kluka, potom holku,...o kluka se asi člověk bojí malinko míň až začne chodit po diskotékách atd a pak by na tu holku mohl trochu dohlídnout🙂 ono je to fakt těžký, ještě že to osud rozhoduje za nás, vemte si že by to fungovalo 😀 😀 😀 tak, že by jste si to dopředu museli nějak navolit 😀 😀 já vím že to zní jako hrozná kravina, ale to by byl mazec

vcelka77
5. únor 2010

zelvi staršího bratra mám a že by na mě dával někdy pozor, např. na diskotékách tak to opravdu nehrozilo.
Ale ted to bere jako výhodu, že má ke komu chodit na obědy 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru