Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

petrajda
9. únor 2010

janicka - podpis otce..... 😀 😀 😀 😀 ty fakt dneska bavíš 😀

klárko ozvi se,jakpak jste dopadli???

holky, když udělám takovou malou rekapitulaci toho co se tady mezitím událo než jsme přešly všechny z beremka na koníka,tak na začátku jsme říkaly,že se moc necejtíme na tuto diskusi. No a a kolik tu máme najednou novejch těhulek...

vcelka - neboj dočkáme se 😉

janicka006
9. únor 2010

no počkej až se bude muset podepisovat ten Tvůj....taky se to určo neobejde bez nějakého zaručené vtipného výroku.....něco ve stylu to je kdo...nebo soused není doma....až podle toho co vyleze-zda to nebude černoušek...to jsem si už všechno vyslechla.......sice si dělá srandičky...ale asi by se divil,kdyby na něho vykouknul malej Užumbura z Keni🙂)))chichichi.....Máme doma takovýhle ujetý humor,takže se omlouvám 😅
Dneska je mi nějak blitno....takže se loučím.JAk se mi zvětšuje břuch,tak mi asi tlačí na žaludek a čím dál tím víc mne pálí žáha..ach jo....
Klárko doufám,že tady zítra uvidím od tebe nějaké fajnové zprávičky!!!!!
Papa

zelvinka
9. únor 2010

brumdinka - tak to tiše závidím takhle rychlej porod 😉

petrajda
9. únor 2010

janicka - 😉 už se těším až se bude podepisovat

zelvinka
9. únor 2010

Janičko - po nás žádnej podpis nechtěli ohledně jmen, máme to tam už vyplněné jak mě příjmali do nemocnice když jsem měla ty problémy,..ale tak třeba to ještě budou chtít,...ale co vím,..tak i když víš pohlaví,..tak musíš udávat obě jména,...ta jedna spolupacientka, která šla na ten plánovanej císař,...tak byla v pasti, když ji příjmali, přijela večer před zákrokem a měla nahlásit obě jména,..ráno manžel koukal co tam nahlásila,..protože prostě tak najednou nevěděla,...nakonec to dobře dopadlo a narodil se jim očekávanej Štěpánek 😉

janicka006
9. únor 2010

Ještě tady čmuchám....my chceme taky Štěpánka...to je teda ryze Pepčův výběr,ale líbí se mi,tak jsem neprotestovala a dokonce jsem ustoupila z vysněného Honzíka🙂)))
U holčičího se Pepča zase před 2 týdny nějak šprajcoval,ale už je taky klid....takže si jsem tak nějak jistá,že už měnit nebudeme.
Na tom formuláři jsem vyplňovala jen svoje údaje ,RČ,bydliště,jméno...to samé u partnera...pak oba podpis a napsat ta jména miminek..to je všechno co se na tom formuláři vyplňuje....přijde mi to trochu jako zbytečný papír,mohlo by to být napsáno jinde.....jméno,bydliště a RČ rodičů se vyplňuje i určo někde jinde....
Dokonce jsem mylslela,že když pojedeme do porodnice teď někdy,tak že dostaneme nějaké vstupní papíry a až tam potom budu békat,tak budu mít všechny papíry z krku,ale tady kam chceme my,tak se to vyplňuje až když opravdu přijdeš rodit....Takže budu vykulená jako brambora a ještě tam něco sepisovat.....No každá nemocnice má jiné manýry..
Jdu si ale už opravdu lehnout,tak papa

zelvinka
9. únor 2010

po nás ještě chtěli oddací list, ale to chtějí asi taky všude kvůli příjmení

brumdinka
9. únor 2010

janicka - jako bych slyšela toho mýho chlapa - stejnej humor 😀 a neomlouvej se, my sme oba to samý 😀 - mělas mu na to říct, že asi soused ty truhlíku 😀 😀 😀

jinak jestli si to dobře pamatuju, tak sem ty papíry dostala už na gyndě u doktora a nechávali sme to tam, jak sme jeli do špitálu na ten velkej ultrazvuk - teda vážně netušim jak bych to tam ještě honila při tom porodu 😀
takhle sem tam stepovala s mobilem a volala mužskýmu, jestli už je aspon u Hazlova (půlka cesty), až už mi tam vynadali, že už mám ležet na koze 😅 😀 naštěstí, když sem mu volala, tak jeho mobil už zvonil v čekárně, tak ho jen rychle převlíkli a šel taky 😀 😀
no a určitě sem vypisovala obě jména, tehdy sme dali na holčičí jméno Ivana, což se mi ted´po těch pár letech už moc nelíbí 😅 no ale stejně se narodil Jiříček 😵

oddací list nechtěli, sme ještě ani žádnej neměli 😀 😀 s tim, že když se dítě narodí svobodné matce (což jsem tehdy byla), tak má automaticky příjmení po ní, tak malej byl hned po mě a pak sme to jen podepsali na matrice, že s tim oba souhlasíme a nechcem jméno po otci - to má až loni od září po svatbě 😀 😀

acimedaca
9. únor 2010

holky, tak jsem byla u kadeřince a je ze mě blonýdna...je to hzný, to jsem vůbec nechtěla ☹

krtek.93
9. únor 2010

Čauky! tak jsem konečně doma - v práci docela dobrý, akorát jsem grogy 😝 A povedla se mi "skvělá" věc - někde cestou jsem si v autobuse nějak namočila igělitku do nafty nebo čeho, samozřejmě jsem si toho nevšimla - a prsk s tim na úplně novou pracovní židli, v pátek je dovezli... Ach jo, to jsem se zase předvedla. malej flíček mám i na novejch "pracovních" klhotách, takže jsem ještě z práce jela koupit nějakej čistič, uvidim, co to udělá. Ale práce jako taková docela dobrý, tam jsem snad nic nezvorala 😅

O maliníku jsem četla, hodlám to jednou jednou až někdy... 😅 zkusit, ublížit to podle mě nemůže a na bylinky docela věřim. Prej to taky pak pomáhá při stahování dělohy po porodu nebo co... Akorát já teda v sobě nemám tu disciplínu pít jakýkoliv bylinky pravidelně. Teď jsem si koupila šalvěj na kloktání v krku a vydrželo mi to celý dva dny 😀

Asi jsem tu jediná, kdo jednou jednou až někdy... 😀 nechce mít chlapa přímo u tý "akce". A myslim, že se na tom s mužem shodnem. Ten už teď křičí, že nebude mít nervy ani na to, aby mě odvez, doslova řek, že s nim coby s odvozem rozhodně nemám počítat, ale to si to představuje teda hodně jednoduše 😀 Jako chtěla bych ho vedle sebe, dokud mi bude jakž takž, jako dokud bude nálada na vtipkování 😀 Ale pak bych se asi před nim styděla, obávám se, že by mě jeho přítomnost spíš brzdila. A k tomu odvozu - už jsem i slyšela od jedný maminy radu, že kvůli přeplněnosti porodnic se prej vyplatí zavolat si rychlou, protože ti tě prostě někde vyložit musej a maj aktuální informace, kde je zrovna "volno". Docela mazec, naše zdravotnictví v tomhle...

Jé, estrel možná taky jo? Jsem ani nepostřehla, tak to jsem zvědavá, zatim držim palce. Klare samozřejmě taky 😉

aci: Tak změna je život ne? 😅

janicka006
10. únor 2010

Aci hoď nám fotku!!!!

Krtek ale nikde není psáno,že manža tam být musí.....proč se nutit do něčeho,co by pro vás nebylo to pravé ořechové.....Přijde mi to normální 😉 ....Co už mi přijde trochu divné,když jde holka rodit s maminkou...to bych zase já raději sama..a že takovou holčinu taky znám.Ale prostě proti gustu....dneska už je povoleno hodně věcí....Můj táta je stará generace a když Pepča řekl,že půjde,tak se tvářil jako kdyby šlápl do bobika....on nesnáší krev,takže se hned kciftil...

petrajda
10. únor 2010

jo aci - hoď sem foto 😉

petrajda
10. únor 2010

holky a to jde zavolat si při porodu sanitku? Já někde slyšela,že nee.Že se na tebe vyprdnou. Pokud snad nejde o vyjímečný případ,třeba uvízlá ve výtahu a podobně 😕

janicka006
10. únor 2010

Petrajda říkali nám to i na přednáškách v MC,že santiku si můžeš zavolat úplně v pohodě.Jen si nemůžeš vybírat do jaké porodnice chceš,oni tě dovezou prostě do té nejbližší....Takže jako že bys měla vybranou 50 km a pak byla jedna 30 km od tvého bydliště,odvezou tě do té 30 km.
Taky si jí můžeš zavolat když třeba uvízneš s manžou na dálnici.
Spíš co mne zarazilo je to,že když už to na tebe přijde a ty se dohrabeš do té 50km porodnice a oni usoudí,že sice rodíš,ale je to ještě daleko a oni nemají volno,tak tě pošlou pryč!!!

petrajda
10. únor 2010

jani - dík za vysvětlení.Tamto to je fakt divný. Jako že porodnice,aspoň tady v Lbc bejvá furt přeplněná,švagrová měli na pokojích přistýlky,ale přece odmítnout rodičku....i kdyby já nevím co mela rodït v čekárně (no blbá představa 😅 )..

acimedaca
10. únor 2010

no po ránu už to vypadá lepší...ale je ze mě fakt blondýna...je to dost nezvyk....

brumdinka
10. únor 2010

krtek - záleží na Vás, zda tam chceš manžu mít nebo ne, mně osobně taky příde spíš divný tam mít mamku, to bych nechtěla a dokonce, když já byla v porodnici, tak tam měla jedna holčina u porodu tchýni - no tak to už vůbec ne 😠 😀

s tou sanitkou, to jsou nějaký novoty nebo co 😅 sem doted´žila v přesvědčení, že když snad rodim, tak je to akutní případ a sanitou mě odvezou do nejbližšího špitálu; aspon kkdyž se narodil malej tak to tak bylo - jen se mnou jeli tak krokem, že pomalu kdybych jela vlakem tak sem tam dřív 😀 😀

vcelka77
10. únor 2010

ahoj holky

s tou sanitou je to pravda a navíc krtek (pražačka) má opravdu výhodu, že mají aktuální informace kde je volno. Nevím jak jinde, ale v Praze mají pořád nějak plno 😀

až budu mít chvilku zaktualizuji tabulku 😉
aci a ty si typovala???

janicka006
10. únor 2010

Aci a co manža????Zaznamenal to vůbec??? 😀 😀 ..a pokud ano..líbí????

petrajda
10. únor 2010

janicka - já teď nějak nevím,vy víte co to bude??

klara.k
10. únor 2010

zdravím, díky za palce, jdeme na ivf, a můžeme hned. Ale ještě asi jeden až dva cykly počkáme. Sice včera jsem tam řekla že do toho jdeme hned, ale nakonec jeden cyklus bude jistý a druhý možná taky ještě počká (asi uvidíme možná snad, já nevím) 😀 😀

Takže to jsou dobré zprávy 😉 , navíc máme jít i na genetiku, což je taky dobře, takže proto to bude možná víc než jeden cyklus, ale možná i dva.

Aci - blond? Jak se to může stát 😀 , taky bych na tebe koukla.

janicka006
10. únor 2010

Vcelka do pražských porodnic semusíš registrovat už snad do 12tt.To mi přijde hodně ujetý..protože pořádně nevíš,zda se nemůže něco stát...v tyto týdny ještě není nic jisté.....viz já.A máš už někde stát frontu,abys mohla porodit v nemocnici.A to když mi popisovala hoka co chtěla do POdolí....tak ráno vstávala okolo půl šesté,aby v pořadníku byla max 12,protože oni si zapíšou denně prý jen 12 lidí.A pak ta radost když se odpoledne uhnaná dostala domů a křičela mám to mám to......No to mi přijde děs....takže velebím naší pidiporodnici v Žatci,že tam tohle absolvovat nemusím....

janicka006
10. únor 2010

Klárko tak super..však jsme tady taky všechny poctivě držely 😀 😀
Tak šup šup,ať se to tady už poměrově změní a nejsme tady s holkama v menšině.....

vcelka77
10. únor 2010

no vidíš tak to jsem ani nevěděla. Tak to je dost drsný. Takže by se tam nemělo stát že by měly přeplněno?

petrajda
10. únor 2010

klarko- to je pěkná zpráva 🙂

vcelka77
10. únor 2010

aci typovala 🙂 už to mám dávno v tabulce 🙂
klarko to je moc dobrá zpráva, tak doufám že za chvíli se připojíš k těhulkám a my ti budeme závidět 😀

acimedaca
10. únor 2010

klarka: tak to jsou dobrý zprávy.....blond se to může stát lehko, když řekneš kadeřnichci, že chceš jen melír a ona si to udělá po svým....🙂

manželovi se to líbí, říká mi "pšeničko zlatá" 🙂

brumdinka
10. únor 2010

aci - já se chystám tenhle tejden na melír, tak doufám, že mi tam něco takovýho taky neprovede 😀 😀

s tou registrací do porodnice je to síla, ještě že tady v Chebu to třeba není 😀 😀 i když až konečně vyřešej tu jejich přeshraniční spolupráci tak do němec to mám blíž 😀

no nic mějte se fajn, já sem se tu zas nějak zasekla a to tu mám práce jak na kostele 😀 - tak se mějte fajn 🙂

klara.k
10. únor 2010

taky mám šikovnou kadeřnici, která stříhá tak trochu co chce, sice se vždy zeptá, ale je to jak kdyby se neptala,
a pšenička zlatá je dost vtipné - mílý to muž tvůj

vcelka77
10. únor 2010

tak jsem přidala novou tabulku se sázkami i s novými obrázky 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru