Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

acimedaca
15. únor 2010

petrjada - Jakuba manžel nechce

janicka: moje tchýně je taky slovenka a jmenuje se Mária 🙂

petrajda
15. únor 2010

No vybrat si jména fakt je asi problém. Sem zvědavá u nás. Janičku mi manžel už kdysi schválil,ale nevím,když půjde do tuhého zda to nebude chtít změnit.A u klučičího jména bych si moc jistá nebyla. Jeden čas se mi líbil Petr,ale teď už moc ne a jiná jména mám zošklivená právě taky různejma lidma..např. Monika a Karolína. Ale kluk se mi líbí i František

lowe
15. únor 2010

ahojky, my budeme mít Františka (po tatínkovi) a asi Tinu

vcelka77
15. únor 2010

ahoj, a Tinu jako Tinu nebo Kristýný nebo Justýnu? 🙂

klara.k
15. únor 2010

aci a co Kryštof, na toho mám spadýno já. už přemýšlíš na jménem, to je zase o krok dál 😀

lowe
15. únor 2010

vcelka: jako Tina, jako je Tina Pletánková

vcelka77
15. únor 2010

aha, 😀 tak to je také hezké, krátké, milé a dá se hezky skloňovat.

acimedaca
15. únor 2010

lowe: Tina je moc pěkné 🙂..Františka ani žádného neznám....ale je to hodně dlouhé...i když se spíš bude asi představovat Franta, že jo...

klara: no to je jen taková obezlička, aspon o něčem mluvíme

brumdinka
15. únor 2010

ahojte, koukám, že řešíte jména. Tak u mě jasně český jména, všeljaký ty cizí se mi nelíbí zvlášt´ když je k tomu české příjmení. A úplně alergická jsem třeba na Natálku 😀 (to má moje švagrová a ted´mi řikal Jirka, že jeho kolegyně z práce, co je těhořtná chtěj taky Natálku 😝)
No a moje kamarádka, co má půlroční dvojčátka jim dala jméno Jan a Jana.

pet - já jsem Jana, jinak můžu se zeptat proč píšeš, že sestra byla! Jana (jestli nechceš tak neodpovídej)

no a já byla včera cvičit, přídu domů a bylo mi děsně blbě, asi sem to chytla od malýho - tak se ted´kurýrujeme oba 😝

petrajda
15. únor 2010

brumdinka - já píšu a moc nečtu. To sem si neuvědomila. Sestra už nežije..je to už hodně dlouho...

janicka006
15. únor 2010

Aci tak Márii nebrat..opravdu je to tchýně jako Brno....
Pepča chtěl pořád Natálku,ale už si to naštěstí rozmyslel.....pak jeden čas chtěl Pepču..to hlavně,když zemřel jeho táta...jenomže to byl skoro alkoholik,nadělal si děti a pak se nestaral,navíc s ním bylo mc těžký vyjít..a i když jsem ho znala jenom chvilku..nějakého 1,5 roku,tak opravdu to nebyl pro mne příjemný člověk.
Pak měl éru Jakub...no a nakonec si Pepča vymyslel klučičí jméno Štěpán....sice je můj favorit HOnza,ale Štěpána taky kousnu...Ale je plno další jiných jmen pro kluky..tam jsem opravdu problém neměla.Ale u těch holčiček....teĎ strašně frčí Nela(jenomže to má kamarád psa a k tomu mám další tři kamarádky co jí mají nebo čekají)...a přiznám se,že na jěké divočinky moc nejsem.
A další věc,co tady někdo zmiňoval,mne docela hodně ovlivňuje,že má jméno nějaký blbec...
A jméno,které má někdo v rodině bych dala naprosto s klidem....

vcelka77
15. únor 2010

Jani to máš pravdu, mě se moc líbí jméno Sára, ale pojmenovala jsem tak pejska 😀

petrajda
15. únor 2010

Holky já se prej měla jmenovat Peggy 😀 jako čuba naší bevalé sousedky 😀 Prej přání tatínka

brumdinka
15. únor 2010

pet - no mě top napadlo, ale bylo mi blbý se ptát takhle přímo 😅 asi o tom nechceš moc mluvit, vid´ 😔

vcelka - jo tak to bych dceři tohle jméno nedávala, to samý je u mě Filip - to byli vždycky nějakejaký čoklové co měli starý báby na vesnici, kam sme jezdívali za babičkou a dítěti bych to teda nedala, blé 😝 😀

jinak já mám na mysli pro kluka tak Petr, Ondřej (ale to se moc nehodi k našemu příjmení), doma už máme Jiříčka

janicka006
15. únor 2010

A taky jsou jména co nejdou s naším příjmením.....
Ono ani Michalka není výhrou protože máme hrozně dlouhé příjmení.....Ale líbí se mi k tomu.
A spoustu klučičích příjmení nemůžeme kvůli tomu,že končí na š..a my máme příjmení na Č......Takže třeba Matyáš Černohorský....mi přijde docela ušišlané...

brumdinka
15. únor 2010

pet - Peggy jo, napadá mě ženatý se závazky 😀 😀 😀 jinak já měla bejt původně Viktorie po tátovi, ale mamka nechtěla že se mi budou děti smát, že sem bláznivá Viktorka 😀 já o tom jméně, ale dnes uvažuju pro dceru (teda jestli nějaký druhý mimi vůbec bude 😅 😀)

janicka006
15. únor 2010

No já jsem tady byla zastánkyně jednoho mimča..ještě nemáme ani to jedno a Pepča už mluví o druhém.....jenomže jestli takhle vyšiluju a bojím se o to první v 31 letech..tak co budu dělat třeba v 35.....

janicka006
15. únor 2010

Petrajda a co se nejvíc prodávalo za kytičky.....pokochej i nás co jsme nic nedostaly.....I když my na to nejsme ani jeden....ale třeba kolega z práce koupil manželce spodní prádlo tipuju tak za 3000.

petrajda
15. únor 2010

😲 janička - kolega se teda plácnul přes kapsu. Letos kralovaly růže a pak taky dost kombinované kytice a letěli dost orchidee. Prodalo se i dost tulipánů,asi chtěj už všichni jaro a tomu v kontrast i exotické květiny,jako třeba Protea,Strelicia,Heliconia,Jinzzer a pod.Takže se dá říct,že asi skoro všechno. Já si domů přinesla pár tulipánů co sem neprodala.

brumdinka - mě zas sousedky jorkřírka s beruškou na hlavě a mašličkou.Puntikatou,takže takovej ferda mravenec.

sidi.m
15. únor 2010

Tak mi až budeme mít mimi,tak kluk po tátovi Mirek a holka po mojí mamce Marie.

brum:Jana a Jan to je takový divné ne?

acimedaca
15. únor 2010

sidi: Mirek,to se mi taky líbí, ale mě přijde, že s tím naší příjmením moc jmen neladí.....☹
petrajda: takže jsi měla úspěšý víkend 🙂

janicka006
15. únor 2010

Jééééé tulipánky...taky po nich pasu...a Pepča mi slíbil,že mi je koupí,ale musím vyhrát sázku.....On si totiž myslí,že jsem strašná marnotratnice,takže mi dal nějakou částku a s tou musím vydržet do doby,než půjdu na MD....docela to šlo,ale když z toho mám koupit i maso na oběd a zeleninu a tak..tak se mi to teď ten poslední týden nějak strááášně moc ztenčilo...a nevím,jak vydržím....Ale co bych pro tulipány neudělala,že....
Jen mne to od něj docela mrzí..i vy tady víte,jak jsem na svatbu každou věc honila bůh ví kde,jenom aby nestála moc peněz,takže jsme se pak v celkovém počtu dostali na slušnou částku...ale prostě Pepča mne vidí jako hýřivku.

vcelka77
15. únor 2010

sidi, také se mi líbí Mirek, ale doma jsem s tím neuspěla.
Jani, tak to je teda pěkně blbý, no mě kdyby někdo řek že jsem hýřivka tak mu měsíc vařim brokolici a koprovku 😠
a přitom já trošku hýřivka jsem 😀 Tak ale vydělávám si a to je asi také rozdíl.
Ale to by říkat neměl. Naopak jste mladý peněz si máte užívat a ne je škudlit. Neříkám všechno rozházet, ale proč si neudělat radost že.

klara.k
15. únor 2010

tulipány já miluju, už mám doma 14 dní plnou vázu tulipánu, to je fakt moje 🙂

jani - to my jsme asi hářivci oba, pořád se nějak snažím najít systém jak neutrácet a najedou se to rozkutálí. To přitom nekupujeme ani oblečení, kosmetiku, nic, prostě nevím asi černá díra nebo co 😀 ale nakonci roku když jsem to zpočítala co jsme vydělali a kam jsme to dali, tak to bylo dobré. Ale jen tak mám pocit že je to tragéeedie.

vcelka77
15. únor 2010

Jo jinak tady někdo doporučoval Avatara, a já se připojuji ve 3D naprosto úžasné. A také doporučuji muzikál "děti ráje" bylo to moc krásné.

lowe
15. únor 2010

taky miluji tulipány, hlavně ty bílé, v loskutákovi nedávno ukazovali svat. kytku z tulipánů...paráda

acimedaca
15. únor 2010

já jsem byla ve čtvrtek na "Zloděj blesku" nebo tak nějak se to jmenovalo a nic moc.....taková obyč fantasy....nijak mě to neuchvátilo.....

janicka: teda, na tohle téma bych sis tím tvým mužem trochu promluvila a to vážně....přece oba vyděláváte, tak snad oba můžete žít život po svém....a Pepča šetří? odepře si třeba pivko, nebo co já vím, jakého má koníčka?

klara.k
15. únor 2010

kdybych se vdávala te´d tak to jsou 100% tulipány

janicka006
15. únor 2010

Vcelka ono je to na dlouhý povídání....dřív jsem opravdu hýřilka byla,ale nemyslím si,že víc než kdejaká jiná baba,prostě jsem si koupila občas nějaké tričko..ale hodně věcí třeba v sekáči...a je to přesně tak..do práce chodím,vydělávám sice polovinu toho co Pepča,ale nejsem žádnej flink a kdyby mi v práci propláceli přesčas,tak jako to mají oni,tak bych si klidně šla i přivydělat...Někdy to od něj kousnu v pohodě...a obrátím to v žert...ale někdy je toho už příliš,takže si pak s ním nedělám žádné štráchy...a řeknu mu co si myslím.Pak zklapne a je klid.
Klárko ano....kosmetika..další věc...koupila jsem si jednou Dove na ruce a dostala hned sprďana,že máme indulonu..ale když mi smrdí,tak co mám asi tak dělat.Nemaluju se.....normální baby kupujou voňavky(já mám už 2,5 roku tu od něj Davidoff od Vánoc)...do minulého měsíce jsem nekupovala ani šampon..měla jsem zdarma zdroj(6 let jsem nekoupila šampon)....ale zdroj vyschnul,tak musím začít kupovat....Ale mudra mi doporučila sprchovat se jen čistou vodou...obzvlášť po potratu...takže ani sprcháč...
Pokud to sečtu sakum prdum..tak moje hýřivost obsahuje jelení lůj,řasenku(zdarma),šampon(doposud zdarma),vyhýřený Dove na ruce,olej na břuch,a tuhý deo..protože opravdu nechci smrdět jako tchoř....možná jsem na něco zapomněla,ale byla by to nějaká nepodstatná částka.....

brumdinka
15. únor 2010

sidi - proč, stejně mu budou řikat Honzo 😀 jinak mě se Mirek nelíbí to si vzpomenu hned na Topolánka 😝 😀

jani - no tak to bych s nim pěkně rychle vyběhla 😀 a k obědu by měl brokolici 😝

ale je mi nějak divně, jdu si radši lehnouut, mějte se fajn 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru