Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

krtek.93
15. únor 2010

petrajda: Fotky krásný, ale ty květy jsou prostě jiný. To byly takový jednoduchý pěticípý hvězdičky, jak umělý... no přála bych ti to vidět, ty bys to určitě ocenila 😉 No, sousedi to teda taky ocenili 😠 Vlastně já jí možná na fotce mám! Ale nechce se mi kvůli tomu zakládat celý album 😀 tak možná pozdějc 😉

janicka006
15. únor 2010

Petrajda copak to máš v albu za kočárek???
Takový máme taky,jen ten náš je černo-khaki-oranžový....
Jsem v tomhle klasik,takže jsem nechtěla ty pidi kočárky,ale pořádný "landaur" do kterého se mi vejde i obřík.

petrajda
15. únor 2010

skrblíkus harpagonus 😀 😀 😀 dost dobrý...na každym se něco najde. Já sem za mého muže ráda,myslím,že je málo takovejch...Když u nás onehdy byli na obědě švagrovci, ani nevíš jak se rychle zapoměla na všechny možné vítky,které jsem kdy na manžela v duchu měla. Mít za muže mého švagra-z manželovi strany,páč mám ještě jednoho,říkám vlastního 🙂 ,- tak bych ho asi musela přinejlepším přizabít!!

janicka006
15. únor 2010

A kampak se přesně chystáte do Tater???A jak tam pojedte???
My jsme byli před 4 lety ve Starém Smokovci a bylo to tam super...navíc jsme tam nejeli autem,ale hezky s krosničkama vlakem....byla to opravdu paráda....jen na Lomničák jsme se nedostali..bylo tam tak strašně moc narváno....

petrajda
15. únor 2010

krtku - jen si album založ...co když se ti bude brzo hodit 😀 .Říká se jim Calendiva,ale jen říká,není to ani druhové jméno, jen takové obchodní 🙂. Ty na těch fotkách nejsou úplně klasické,ale lepší jsem nikde nenašla.

janička - na ten kočárek jsem někdy někde narazila,ale už si zaboha nevzpomenu kde. Byl ve výprodeji a líbil se mi tou kostičkou. Jsem kostičková 🙂 Mohu vědět kolik vás asi stál?

krtek.93
15. únor 2010

Jo, každej chlap má něco. Můj je zase línej zařizovat tu dovolenou 😀 plus občas bejvá "ochota sama", takovej trošku neotesanec 😅 Ale jak píše janička - to jsou věci, nad kterejma já třeba přimhouřim oko, protože je na něj spolehnutí, neslibuje zbytečně, netahá za nos, nevyrábí problémy tam, kde nejsou. Nevypadá, že by mi někdy utek, protože "už mě nějak nemiluje" 😝 😀 To je třeba priorita pro mě. A taky to vychází z předešlejch blbejch zkušeností. Jenže přesně - člověk se svěří, když má problém, ne když je všechno v pohodě, takže už mi ho dost lidí vymlouvalo s tim, ať si najdu "pořádnýho chlapa" a že "mám na někoho lepšího". Nedaj si vysvětlit, že máme skvělej vztah, jenom prostě každej má svoje slabiny a já třeba slabou chvilku... No, už se radši nesvěřuju, a když, tak ve srandě, protože jinak se mi to zatim vždycky nepěkně vrátilo 😒

janicka006
15. únor 2010

Petrajda opět dostojím svému...a jako správná hýřilka..náš kočárek stál 2700 Kč....Mám ho od kamarádky,ona ho používala necelý rok,pak už jen parkoval doma..nikoli ve špinavé kočárkárně,takže si troufám říct,že máme skoro nový kočárek.Základní barva je sice černá..ale je tam hodně oranžovo-khaki kostiček..takhle to možná zní blbě,ale mě se moc líbí.A opravdu když se na něj podíváš,i dovnitř a tak,je vidět,že je minimálně používaný....toho si cením.Od někoho jiného bych kočárek možná nekoupila,ale jí znám a vím jaké měla voňavé miminko.Kamarádka má ten stejný..ale podklad má tm.modrý a kostičky sv.modré a béžové.Už v něm odvozila dvě své děti a taky vypadá dobře...
Jen ta má kamarádka zničila tašku(používala jí i na golfáče)takže tu jsem si koupila novou od Emitexu a koupila jsem si zelinkavou španělku...

petrajda
15. únor 2010

jmenuje se to Stará Lesná a nebo Oravský Biely Potok. Ale ještě nejsme rozhodnutí.Mám někde vybrané i nějaké kempy,ale to už nevím kde přesně.Já ještě nikdy na Slovensku nebyla,chci si sehnat ještě nějakou mapu abch viděla kam přesně co v danym místě je. jediné co jsem vyloučila tak jižní Slovensko.
A jak pojedeme, no já bych taky ráda vláčkem,manželovi by to nevadilo,ale možná vyhraje to auto.Když sme se bavili o naší letošní dovolená,tak určitě padá v úvahu jet na vodu,to se budem tejden plácat s partou po Otavě a po tábořištích a stanech - což je pro mě naprosto úžasnej relax 😵 no a o tom Slovensku jsme si říkali,že by jsme možná jeli jako správní dovolenkáři snobáci autíčkem. Na celej tejden!! To jsme spolu nikde takhle dlouho sami ještě nebyli. Vždycky jen ukradené víkendy.
A jak jste spali? po kempech?

krtek.93
15. únor 2010

petrajda: teď jsem na to jukla a má to i jiný listy, ne hladký, ale rejhovaný 😒 No, to je fuk, třeba si někdy založim album a tam to dám 😀 Už mám dokonce i pár fotek, který se týkaj dětí a zaujaly mě - no přece to pak "jednou" nebudu někde zoufale hledat že jo 😉 Ale tu kytku bych případně přeci jenom dala na beremko do přípravnýho. Stejně uvažuju, že si znova založim to svatební, jenom s pár fotkama - nějak mi tam chybí. Já jsem děsná 😅

krtek.93
15. únor 2010

jani: kočárek za 2700, to je paráda! kéž by se mi jednou taky poštěstilo...

sidi.m
15. únor 2010

brum:Tak já nevím jestli Mirek topolánek nebo Jiří Paroubek?🙂) 😉 Ale je to každýho věc.

janicka:Holt je pepča takovej spořivej spíš to hlídat aby vám to za pár let nepřerostlo v to,že on si koupí co chce a ty nic a posloucháš.My máme každý svůj účet a co se týká domácnosti tak na půl.Nechci se ptát a dovolovat se třeba na dražší boty a tak

Co se týká kytek ráda si kupuju,ale já vždycky spolehlivě všechno zahubím jak říká můj muž

petrajda
15. únor 2010

krtek - to je právě to.Taky porovnávám z těch předešlejch zkušeností,i když jim mnoho nebylo,ale neměla sem to vždycky v životě růžové,ale tím se nechci litvat,protože kdybych se litovala tak by mi ti lidé,kterým sem v životě ublížila i já museli vynadat|!!!! Ale dost!!!Otočme list!!
Třeba tchyně nám říkala, v dobrém,že u nás šlo asi už i rozum,když sme se dali s Jirkou konečně dohromady. Já jí na to řekla,že když se člověk zamiluje tak se moc rozumě nechová 🙂 .

jani- tak to je paráda. Já bych asi taky nejdřív obešla bazary. mě to vůbec nevadí. Třeba švagrová by si jinej než novej kočárek představit nemohla,ale to je její volba. Nekritizuji jí za to,našetřila si na něj.

janicka006
15. únor 2010

Krtek já si o těhle věcech s nikým "hmatatelným" ze svého okolí nepovídám...protože přesně jak říkáš,pak se to ještě obrátí proti tobě....a nebo si lidi myslí,co to máš za trubku....ale přitom to tak není.
Já jsem předtím měla neskutečně společenského partnera...o kterém si každý myslel,jak s ním musí být legrace žít....ale že se pro práci nenarodil,dokonce si doma vyráběl sádru,aby nemusel do práce,že doma neudělal ani ťuk,a jen by navštěvoval hospody a nakonec to dopadlo tak,že jsem dostala i pár facek....Proto si Pepči vážím,i když mne někdy moc štve,ale tohle by mi nikdy neudělal....

krtek.93
15. únor 2010

sidi: S penězma to máme stejně. ještě plánujeme jeden společnej účet, na kterej by se hlavně spořilo, ale já skoro nemám z čeho 😅 tak je to zatim odložený na neurčito. Ale třeba hypotéku jednou asi bude platit hlavně pan manžel, on má prostě vetší plat no 😔 je mi to blbý, ale já asi případnou půlku hypo neutahnu. teda určitě ne, pokud bych měla platit veškerý jídlo a provoz jako doteď.

petrajda
15. únor 2010

sidi - nekaž mi jméno Jirka 🙂 . to je můj manžel 😀

petrajda
15. únor 2010

krtku tak si album založ už te\´d,když už máš nějakou přípravku 😉

janicka006
15. únor 2010

No po kempech je to zase lepší tím autem...přeci jen jsou to velehory a počasí je tam nevyzpytatelné....My jsme byli zase v hotelu,takže když bylo potřeba něco usušit,přemáchnout..tak jsme taky měli komfort.
Jako v Tatrách jsem se při bouřce opravdu poprvé bála..tam to není vůbec žádná legrace!!!!
A vodu,tu ván neskuuuuuuuutečně záááávidím.Loni jsme byli v jižních Čechách,takže jsme byli i v Krumlově a jak tam máš tam jez...normálka mne to opravdu svrbělo.Naši loďku mají,takže jsme dřív jezdili...dál než na háčka jsem se teda nedostala..nemám ty správné kapitánské vlohy.....spíš kapitán po 10 frťanech...chichi..takže mi to jezdí po celé šířce řeky...ale jeli jsme Otavu,Vltavu,Ohři....byla to opravdu bomba....jela bych z fleku hned.

krtek.93
15. únor 2010

jani: Tou sádrou jsi mě pobavila 😀 Fackama už teda míň 😠 On tvůj manžel nemusí bejt přímo harpagon, těm chlapům často vůbec nedocvakně, kolik co stojí. Můj se strašně diví, kolik utratim - ale že mu už pět let obstarávám veškrý šampony a sprcháče, sem tam košili, všechny jary a prací prášky taky nejsou jenom můj výmysl, žrádlo pro psa už vůbec ne... On si to prostě neuvědomuje. Jinak já jsem ráda, že mám kolem sebe nový lidi a fakt jsem odhodlaná dávat si na tohle bacha. Bejvalý kolegové toho věděli někdy až moc a pak mi z toho bejvalo smutno, když už se u nás "rozjasnilo", ale jim zůstaly argumenty proti mýmu mužovi že 🙄 To se vždycky vrátí, když to člověk nejmíň čeká...

janicka006
15. únor 2010

Šári ono se říká,že se všechno s věkem prohlubuje,takže opravdu doufám v to,že jednou nebudu dostávat od Pepči kapesné....což mi teda ale už taky navrhoval..nebo limity na kartu a tak....To všechno tady bylo.
Ale zase je fakt,že od té doby,co chodí i dost nakupovat i on,tak je to lepší...už si nemyslí,že ty prachy žeru,ale vidí,že blbá návštěva v marketu,poloprázná taška a 200 v háji....

Krtek já jsem to taky nejdřív myslela tak jako vy..každý svůj a jeden společný....ale štvou mne poplatky za účet...když si to vezmeš za rok,je to docela nezanedbatelná částka a pak hlavně,kdybych měla dávat opravdu na všechno poctivě půlku,což jsme ale dělali poctivě ještě tak před rokem,tak bych měla na účtu pořád nula nula nic.

petrajda
15. únor 2010

jani - Ohři sme byli loni a paráda. vystřídalo se nám tam bezmála čtvero ročních období,ale byla to bomba! Jo v Krumlově je vždy dostatek diváků pod jezem. A je tam skvělej obracák 😀 Ale neudělali sme se ani jednou. já sem taky háček a kormidelník ani náhodou,to by Jirka nepřenes přes srdce,ale já sem hýčkanej háček 😅

Já jsem několikrát táhla muže nakupovat,aby viděl. A viděl! Ale jinak sem ráda,když jdu nakoupit sama. taky občas trpím sindromem jak ,myslím, psala janička ..aby bylo dost!!

Máme vyhlídnuté dva penzionky a tři kempy. Ještě se musíme rozhodnout i kdy. Kamarádka vyhrožuje svatbou,tak jen doufám,že se netrefíme do stejného termínu. I s tou vodou. To by nás s manžou oba moc mrzelo. Ale zase sem jí loni slíbila pomoc,protože,sice né ona,ale její mamka nám strááášně moc na naší svatbě pomohla. tak by mi to zase bylo blbí.

krtek.93
15. únor 2010

jani: No to já právě dávám. Muž platí bydlení (nájem, plyn, elektšinu, internet...) a já ten provoz - jídlo, drogerii, ty nákupy prostě. A větší věci jedem napůl (třeba povinný ručení jsem teď paltila já a letní "dávkuů bude platit on). Což ještě jde. Ale kdybysme spořili, tak muž si přestavuje, že budem dávat oba stejně - což je ale nefér, když beru skoro půlku toho co on. Jemu zse přijde nefér, že by měl dávat víc... Tak na tom jsem se zasekli. Navíc - co si budem povídat - on prostě nepotřebuje tolik kosmetiky a hadříků no 😅 Chlapi obecně podle mě míň utrácej - stačí jim pár triček/košilí, což jim ještě navíc často kupuje ženská, jedny džíny a čuňasprej 😝 A taky nemaj takový sklony "dělat si radost". ten můj si tak dvakrát do roka koupí něco do počítače a je spokojenej.

krtek.93
15. únor 2010

Holky, já mám na sporáku véču - včera jsem vařila kuře na paprice, mňam, už se těšim 😵 tak se loučim, pa pa!

janicka006
15. únor 2010

Petrajda proto říkám,že jsme se v pohodičce vešli do výše porodného.....Jinak se ale porodné musí brát jako drobný příspěvek pro miminko,nikoli částka pro základní výbavu....Pokud totiž někdo chce více věcí nových,tak se do toho nevejdeš.
A tak uvidíš,třeba seženeš taky nějaký pěkný kočárek od kamarádky.....Přeci jen,když jí znáš je to lepší.
Jinak taky jsem už viděla asi tři moderní,nové kočárky a řekla jsem si,že jsem třeba měla jít do nového...kecala bych,kdybych tvrdila,že ne...ale pak jdu k našim a podívám se na něj a jsem spokojená.Pořád si říkám,že si pak koupím nové golfáče.....i když znám se,zase půjdu do jetého...
Navíc obě Pepčovo ségry dostaly peníze na nový od Pepčovo mámy,ale já tím,že jsem si vybrala jetý,tak nedostaneme nic......tak jsem si říkala,zda nejsem šetrná kráva(pardon)....ale tak ať si to strčí za klobouk...

acimedaca
15. únor 2010

janicka: teda ty ses rozepsala, ale je to pěkný.......no já být tebou, tak si prostě nechávám nějaké peníze pro sebe....je to tak, že i když mají lidi společný účet, tak by měl mít každý nějakou částku měsíčně pro sebe, aby se nemusel nikomu zpovídat, za co to utratí - oba vyděláváte, tak oba máte nárok a to je bez debat....že peča si koupí bicí a ty si koupíš povlečení, to je fuk, za co to utratíš, ale oba máte nárok.....ale to my za tebe nevyřešíme, at budeme diskutovat jakkkoliv....🙂 tak doufám, že to jsou jen občasné starosti a že to vyváží všechno to, proč sis pepču brala 🙂

krtek: já si píšu výdaje od září.....to je strašný, co toho prožereme.....a to do těch výdajů nepočítám výdaje osobní, jen výdaje na společnou domácnost - velké nákupy, benzín a tak.....svoje náklady nepočítám radši, prostě ty prachy mám a tak to neřeším....od září jsem začala pravidelně odkládat prachy stranou,a by něco bylo, kdyby něco a to se mi zatím daří 🙂

petrajda
15. únor 2010

holky já si nedovedu představit,že by jsme jeli oba na půl.v současné době by to u nás ani nešlo. Ale myslím si,že máme oba rozumu dost. Když byly přebitky 😅 ,koupil si muž do dílny stolní pilu,což nebylo fakt levné.Máme společnou kasu,neboli spíš hrnek. Ale nenapadlo by mě jít a vzít si z něj prachy a jít to utratit třeba za hadry a kabelky a boty,když vidím,že prostě teď je u nás nedostetk - to sem možná přehnala, prostě jepotřeba zaplatit ručená,koupit známku,zaplatit složenk. no a prostě na víc není.
Já si myslím,že vždy si člověk dokáže najít rezervy,na kterejch se dá prostě ušetřit. Když sem tu před lety začínala kupovala sem si k jídlu skutečně jen levné těstoviny a kečup. A když bylo i trochu na víc tak na to i sejra.

janicka006
15. únor 2010

Krtek teď jsi mi mluvila z duše....víš Pepča se přistěhoval do bytu a měl prostě jen oblečení...jinak do bytu ani vařečku..všechno jsem měla já.....takže když se nám rozbil sprcháč a bylo potřeba koupit nový říkám ať ho koupí,že 3000 by mohl investovat...ale nepochodila jsem,prostě prý všechno na půl.....to samé se set top boxem.Sice si ho vybral dle svého výběru..takže zatímco ostatní normální lidi mají box za 1000 korun,my museli mít nějaký s harddiskem za 4,5...ale zase řekl napůl....Takže jsem to pak už taky vzdala a nezkoušela mu navrhnout,že by se taky mohl zajímat i on sám...nikoli vždy za mé poloviční podpory....

petrajda
15. únor 2010

aci - a kolik prožerete? 🙂 Já kdysi spočítala,že máme tak tisícovku na tejden,možná víc. A dneska v Týdnu je článek jak se ve světě a u nás plítvá jídlem. Je tam nějaká paní,která tvrdí,že její ,snad čtyřčlená , rodina utratí měsíčně za jídlo 3500 - 4000 korun. Mi jsme dva a utratíme snad i víc 😅

acimedaca
15. únor 2010

teda já nechápu, jak jste mohly za ty dvě minuty, co jsem psala ten svůj příspěvek napsat dalších 15 příspěvků...

petrajda
15. únor 2010

že jo...dneska večer sme fakt ukecané 😀 😀 😀 a to sem měla v plánu žehli a večer trávim u počítače 😀 😀 no děs

acimedaca
15. únor 2010

no u nás je to střídavě.....manžel je živnostník, vydělá víc, ale zase má nepravidlený příjemn....já jsem na tom o něco hůře než on, ale zase jsem zaměstnaná, tak to mám pravidelně....takže někdy živím i já jeho, když zrovna čeká a prachy 🙂....my jedeme doma na teoretickou polovinu.......já platím to co krtek-jídlo a domácnost, hadry a tak....manžel platí úvěr a benzín a věci na auto.....

petrajda: no my tak ty 4000 za měsíc.....je to síla, ale je fakt, že se neškrtíme.....kupuju i třeba lososa, různý lepší věci a vínko na víkend a tak.....kdybysme žili jen na rohlíkách, tak je to výrazně méně...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru