Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

acimedaca
17. únor 2010

zelvi: no tak to máš opravdu za pár 🙂 tak držím palce a těšíme se, až nám dáš zprávu 🙂

petrajda
17. únor 2010

včelka - je fakt,že když to nejde,tak si aspoň užít jinak 😉 Nic si neodpírat..

Holky já sem zase v prd....Sice píšu trochu mimo téma,ale zase sem to obulela.Jde mi furt a jenom pořád o manželovu rodinu. Totálně sem mezi ně nezapadla,s tchánem ani tchýní se nedokážu bavit o něčem normálním,když se na něco zeptám tak mi tchán třeba ani neodpoví. Oni to nejsou zlí lidi,ale já prostě tu jejich studenočumáckou povahu nedokážu překousnout. Vím,že problém mám s tím asi jen já a vím i že to není nějaký strašný problém jsou horší věci na světě,ale mě to při mé povaze dost ubírá síly a psychyku mám pak v prd.....Pokaždé když tam jedem nebo se s nima máme setkat sem napjatá jak struna co bude...Pak se nedokážu uvolnit,chovám se divně a nepřirozeně. Než dnes odjel muž do práce tak sem zase bouchla,bulela sem..on mě má rád,ale nedokáže mi s tím pomoct,no a já sobě taky ne.Vím,že je chyba spíš na mé straně,ale co s tím...Tak mě omluvte že sem si tu zase vylila srdce a jsem tak trochu mimo téma,ale prostě sem toho plná.Závidím všem kdo se přes takovéhle věci dokážou přenést.

fire85
17. únor 2010

ahoj holky tak jsme tu po delší době,
petrajda-to teda zamrzí když si nerozumíš s manžel. rodinou,ale já to chápu člověk se snaží s nimi aspon trochu vyjít a stejně nic...
myslím že se omlouvat nemusíš

vcelka77
17. únor 2010

ahoj fire nějaké novinky?
petru, nebud z toho špatná, asi tě zklamu ale lepší už to nebude a ty se přes to opravdu musíš přenést, je to smutné.

petrajda
17. únor 2010

ahoj fire jak se máš a co je u tebe nového??
problém u mě asi je v tom že já jsem emotivní člověk 🙂 ,ale nemyslím tím hysterku, a oni snad žádné emoce nemaj.

petrajda
17. únor 2010

vcelka - já vím. Já to jen ze sebe musela nějak vychrlit... Já jen,že dokážu vyjít fakt skoro s každym,ale jako na potvoru zrovna tady mi to dělá problém 😒

janicka006
17. únor 2010

Petrajda klíídek..každý tady máme nějaký trápení...Od toho tady jsme,abychom se vyslechly,poradily si a tak🙂))
O sví tchýni jsem už tady napsala myslím elaborát 😀 😀
A tchán už nežije,ale taky to nebyl můj šálek kávy....
Máme prostě každý nějaké vychování ze své rodiny a pak nějak splácat to co je zvykem a vás a u manželovo rodičů je trochu problém.Víš,důležité je,že si rozumíš s manželem!!!!S tchánem žít ještě 40 let nebudeš,ale s manžou jo.

janicka006
17. únor 2010

omluvte hrubku ,asi jsem už dement...

petrajda
17. únor 2010

janička - jo máte všichni pravdu...já jen pro příklad...byl tu onehdy na návštěvě manželův strejc a před ním asi půl hoďky tchán. Byla sem sama doma,tchán to netušil, a musím říct,že půlhodina s tchánem byla mnohem delší než dvě hodiny se strejcem 🙂 .Ten je v poho...

fire85
17. únor 2010

holky díky za optání,u mě nic nového ani s tou prací bohužel ☹ akorát zítra jdu na pohovor,tak uvidím

janičko, přesně jak píšeš, s rodinou manžela nežiješ,kdežto s manželem jo

petrajda-máme to asi podobně,já sem taky dost emotivní člověk,ale myslím že vyjdu s hodně lidma, spíš nemám problém říct svůj názor a pak se to otáčí proti mně

janicka006
17. únor 2010

Petrajda já jsem Pepčovo tátovi,když jsme u nich byli na návštěvě řekla...."jééé,dobrý den,my jsme se dneska ještě neviděli"..a jeho táta mi odpověděl" no a co jako".......
Takže prostě na nevychovance nenarazíš......Kdyby řekl "no nazdar"..tak ok...ale tohle si taky mohl odpustit,mrzelo mne to...

vcelka77
17. únor 2010

když tady přesto je nejlepší se přenést a myslet si "blbec no" protože jinak to nejde. A proč bychom se měli trápit lidma který si to vůbec nezaslouží.

filu
17. únor 2010

Ahoj holky,

Zelvi, moc moc držím palce a už se těším, až Tě tady budeme mít zpátky i s mimčem. 🙂

Petrajda, určitě si to nevyčítej, holt každý jsme jiný a ne s každým si můžeme rozumět... Ale já sama mám taky tak nějak zažité, že by bylo dobré, aby ty vztahy s příbuznými klapaly, ale to si člověk neporučí. U nás třeba je to bohužel tak, že manželovy rodiče moc nemusí ani sám manžel, moc se nevídají ani nekomunikují... Jezdíme tam, to jo, ale třeba že by se jim svěřoval nebo sám vyprávěl, jak se má, tak to ne. Je mi to líto, že nemají hezký vztah, ale nedá se s tím nic dělat.

Aci, s tím náhradním mozkem, to teda sedí. 😀 I když je to spíš tragikomický někdy. Já na to kolikrát i rezignuju, když se ta věc netýká přímo mě, takže ho nechám klidně odjet na služební cestu bez pyžama, protože ten náhradní mozek nebudu dělat 24 hodin denně. 😉 Ale jsem aspoň ráda, že mi nevyvrací, že jsem mu něco připomínala nebo říkala, i když si to nepamatuje. 🙂

brumdinka
17. únor 2010

ahojte, teda tady člověk chvíli neni a takový noviny.

tak želvi, máš to chvilku do startu, tak pfuj, pfuj, hodně štěstí a at´to máš všechno brzičko za sebou a at´ jseš ty i mimi v pořádku a jste spokojená rodinka, neboj to zmákneš 😉

fire - já sem na tom stejně práce zatim nic, všude posílám životopisy byla sem na jednom pohovoru, kde je nástup od března a zatim se neozvali a dneska jsem měla telefonický první koho pohovoru do banky; prostě děs a hrůza, jestli tu nic nenajdu, tak budu muset tady nechat rodinu a jít třeba do Plzně nebo do Prahy 😒

pet - jen si vylej srdíčko 🙂 jinak víš nevim jestli ti to pomůže, ale zkus si to tak nebrat, nebejt taková citlivka, já vim těžko se to řekne, ale když jsou takový tak at´si trhnou nohou, jejich chyba - prostě je úplně zbytečný se tim nervovat, návštěvy bych omezila na minimum a hotovo dvacet - žiješ s manželem, né s nima 😉

já je mám oba v baráku a praktikuju to stejně jinak bych se z nich dávno zbláznila, at´mi políběj něco, když nejsou schopný se s člověkem bavit normálně ale hledat na něm jen chyby a furt do něčeho rejt - jejich problém, né můj 🙂 😀

brumdinka
17. únor 2010

p.s. - jo ajak píše filu, u nás je to to samý, manžel je taky moc nemusí, jelikož odjakživa mu dávali najevo, že on je nic, kdežto jeho bratr je nejlepší, přitom nebejt Jirky tak jim spadne barák na hlavu atdpod.. neustále se tu hádaj kvůli uhlí, kvůli zateplení baráku atpod.. do dneška za nbratříčka dělaj vše a došlo to tak daleko, že jeho bratr si sám nezařídí absolutně nic, dokonce i takový banální věci jako si pučit saně pro malou od nás 😀 😀 atpod..........

jo taky mě to mrzí a jsem ráda, že i přesto aspon občas pohlídaj malýho i když musim hodně hlídat, aby nedělali rozdíly i mezi nim a Natálkou (švagrovo malou), což už se taky stalo atpod........ jo mrzí mě to, taky bych radši aby to bylo trochu jinak, ale což je to takhle, já se s tim smířila, brečet kvůli tomu nehodlám a at´mi políběj něco, když to jinak nejde 🙂 😀

estrellita
17. únor 2010

ahoj holky 🙂

zelvi: moc drzim palce na zitrek 🙂

petrajdo 🙂 pribuzne si bohuzel nevyberes ☹ zkus se tim co nejmin trapit!! 😔

fire85
17. únor 2010

brumdinka-je to hrozný s tou prací, já už poslala do různých firem tolik životopisů,ale oni se třeba ani neozvou, no jsem od ledna na pracáku,tak sem zvědavá jak to bude dál, uvidím zítra, anebo prostě půjdu někam do obchodu klidně ke kase,hlavně at mám práci.nad prahou a nebo větším městem jsme ani neuvažovala,ptz tam sice asi je víc příležitostí,ale taky víc lidí,a ti zaměstnavatelé mají větší nároky,když je víc adeptů,je to těžký,přeju ti at si práci co nejdříve najdeš.

zelvi-taky držím pěsti na zítřek 🙂

vcelka77
17. únor 2010

holky s tou prací se vám vůbec nedivím že ste už zoufalý, všude je to strašný. Já kdybych přišla o práci tak jdu snad jezdit i tím vozíkem do obchodáku, cokoliv, za kasu, do skaldu prostě všude, protože kolem nás všechny firmy krachují. a jestli se to nezlepší, tak budeme bez práce všichni.

petrajda
17. únor 2010

holky jste hodný, já vím,že jsou mnohem horší problémy,třeba to s tou prací jak řeší Fire a Brumdinka. Já prostě v poledne bouchla,ale už sem se zase srovnala. Máte pravdu rodinu manžela/ky si nevyberete a ani vlastně tu svou. Já jsem taková cíťa,vím to o sobě,ale neni to tak pokaždé. Prostě jenou za čas se to nahromadí a pak buch buch 🙂 .
Na Jirkovi mi záleží a jemu zase na mě a to je prostě to nejdůležitější 🙂 .

klara.k
17. únor 2010

zelvi - zítra už jste možná tři 🙂

pet - vykašli se na ně, je to všude stejný. O nás se zase vůbec nezajímá, jeho otec nežije a matka, je taková divná. Třeba to že stavíme ji vůbec nezajímá. Jsme tam celou sobotu a posloucháme keci o jejích kolegyních z práce a drby z okolí a pak se nás zeptá a jak se vlastně máš? Když řekneš že dobře, tak tě ještě vnímá, ale kdybys chtěla říct něco delšího tak vidíš na tom pohledu jak se rozplizne a neposlouchá. Nikdy nám nezavolá, prostě nezájem, ale pka nám vykládá že manža je její nejmilovanější dítě. Straší a mladší sestra dostali půl baráku, manže nic ale má ho nejvíc ráda. Dřív jsme to řešili - oba- několik dní nám to leželo v hlavě, furt jsme to mleli dokola, teď to mám tak , že je taková, kašle na náš, tak co. je mi jí spíš líto a hotovo. Nic s ní nenadělám.

hlavně že je manža jinej a je nám s nima dobře.

petrajda
17. únor 2010

klarka - přesně tak. A s tím barákem,na druhou stranu handrkovat se s někým o barák,když ho mám s někým napůl taky neseká dobrotu. Aspoň si stavíte svoje vlastní. Samozřejmě,že tchyně mohla projevit zájem i jinak.
Ach jo,všichni máme nějaké to trápení.
tak hlavně aby zelvinka byla ok a mimčo co nejdřív na světě. Už aby tu byly čerstvé zprávy 😵

brumdinka
17. únor 2010

fire - no tak to sme na tom stejně taky od ledna a navíc nemám na nic nárok, jelikož jsem po mateřský odpracovala jen necelejch 5 měsíců a aby byl nárok musí být víc atpod..... (no bejt černá, tak tu podporu a všelijaký dávky mám hned 😠), no manža z toho taky neni nadšenej, že táhne všechno sám, takže čím dýl sem bez práce, tim se víc hádáme, jelikož má pocit, že to asi už dělám schválně a baví mně se válet doma 😖 - ted´mě dorazil tim, jestli mám zaplacenej internet (sem myslela, že ho nečim majznu 😀)

pokud se vůbec z firmy ozvou tak je to zázrak, kolikrát když tam volám já (v lepším případě, když vůbec uvedou číslo) tak mi div nevynadaj, že tam volám; a jen si nadávám, že já trubka nešla studovat pajdu, ale lezla na ekonomku co má každej druhej 😝

no nic, radši řešte radostnější věci, at´se nám zvedne trocha nálada 🙂

petrajda
18. únor 2010

ahoj holky 🙂 ,teda kde jste? tady to nějak stojí 🙂

bejt bez práce je vopruz a ještě větší jsou ty domácí dohady.jako bychom to dělali fakt schválně

vcelka77
18. únor 2010

ahoj holky, jak je při čtvrtku? Petru musíme začít s nějakou tou dietou, také nějak nabývám, dokonce mi i manžel řek že jsem rosol ☹ Jenže já když držím nějaké diety, tak to jsou opravu takové drasťárny, Nedokáži držet třeba dietu měsíc takovou že si pořád něco vážíš, to bych asi nezvládla dodržet. Jenže když chci miminko, tak mi přijde blbý jíst celý den jablka, nebo pít nějaké koktejly. 😒

petrajda
18. únor 2010

vcelka - já když držím dietu.tak je to právě taková drasťárna jako držíš asi ty. Celý den piju čaje,jakékoliv a kefírové mléko. Já teď se snažím,páč jdem zejtra na ples a šaty mám s tenounkými ramínky,takové sexy 😀 ,tak nechci aby to na mě nevyznělo moc komicky 😀 . No uvidím. Muž mi řekl,že mi sluší,ale znáte to,chlap ten snad pochválí všechno pro dobrou večeři 😀 😀

vcelka77
18. únor 2010

a myslíš že to takhle na rychlo funguje? 🙂
Já nejsem vůbec tlustá, jen prostě mám o 8 kilo více než když jsem potkala manžela. A jediná moje problematická partie je bříško. Navíc jak to mám asi ted někdy dostat, tak jsem strašně nafouklá a mohla bych konkurovat kdejakým těhulkám 😀
No ale hryže ve mě co kdyby tam to mimčo bylo a já mu dopřeju jenom koktejly 😠

janicka006
18. únor 2010

Holky copak asi ta naše Zelvi..musím na ní myslet!!!!

vcelka77
18. únor 2010

no jo naše zelvi už někde heká a proklíná manžela co jí to proved 😀 😀

petrajda
18. únor 2010

taky na ní vzpomínám...už aby bylo mimísko venku

včelka - tohle si říkám furt,co kdyby tam to mimi bylo,ale nějak pořád není 🙂 .Já jen tenhle tejden se snažím trošku víc uskromnit v jídle a výsledek je i vidět na váze,ale pak toho asi nechám.Já se i pak celkově cejtim líp,když nemám nafouklé bříško.Ale před menses to cejtím taky,jsem jak balon a celkový stav nula nula prd!Na druhou stranu když už tam mimísko je tak některé maminky ty počátky těhotenství dost prozvracej,tak tomu mimísku taky moc nedodaj.
A že máš víc než když si potkala manžela? To je vidět že se máš s ním dobře 😉

acimedaca
18. únor 2010

no jo, copak zelvinka.....

petrajda....já se taky snažím hubnout, ale nic moc mi to nejde....nechci se nijak omezovat, jídlo mám ráda, taks e snažím zařadit víc sportu a nejíst vůbec pečivo, ale je to fuška.....

vcelka - no to já mám minimálně 10kg víc, než když jsem spolu začali chodit, ale tak když si vezmu, že jsem spolu už 9 let, tak to snad má člověk nárok trochu přibrat.....manžel taky už není ten vysportovaný svalovec, ten řeší ty diety ještě víc než já....nechápe, že stářím se spomaluje metabolismus a že prostě přibíráš a že 3 kila navíc nic není....

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru