Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

brumdinka
19. únor 2010

no nic tak se mějte krásně pro dnešek končim s kecáním 😀 😀

fire85
19. únor 2010

brum já taky na chvíli,musím do toho obchodu,ale nechce se mi do toho počasí

klara.k
19. únor 2010

jani - ty jsi číslo 😀 ale je to úžasný, že najednou nejsou dva ale tři 🙂

my měli včera houbovku, tak to dostane manža (je celý den s oknaři, tak si zaslouží) a já dojím chléb - asi. na oběd jsem měla nudle s tvarohem - mnam

petrajda
19. únor 2010

přidávám se k meníčku, měla sem rohlík 😀 a teď si v mikrovlnce hřeju kedlubnové zelí.Miluju ho jen tak...A zejtra to vidím na smažák,podle stavu žaludku jak na tom bude hlavně muž, jdem večer na ples,tak třeba mu zejtra bodne spíš česnečka 🙂

janicka006
19. únor 2010

fire to víš,že je to to samý....ale se sekačkou je míň práce....jen jí uplácáš a frkneš do trouby....A přiznám se,že já jsem se pro kuchyni nenarodila....ještě tak pečení..to mne docela ba...ale vaření....jen bychom neumřeli hlady...

Petrajda a jaké máš šaty???A na jaký ples jdete???

fire85
19. únor 2010

petrajda-užij si ples,my jdeme zítra
jani já taky moc ne,doma s rodiči jsem vůbec nevařila až co mám přítele tak musím a dost mě to baví když se mi to povede 🙂

acimedaca
19. únor 2010

zelvi: já jsem opožděná, moc moc gratuliju želvince k holčičce,tak jsem tipovala dobře 🙂 to jsem zvědavá,c o nám bude vykládat pak 🙂

petrajda
19. únor 2010

janička - je to hasičskej ples...a bude tam skvělá tombola-od místního řezníka 🙂 . Šaty mám dlouhé tm. zelené zcela jednoduché s tenkými ramínky. Jsou to mé nejstarší,ale cejtím se v nich nejlíp.

fire - taky hezký víkend. A ať něco vyhrajeme 😉 . Sice tam nejdu kvůli tombole,ale místní řezník umí samé dobré věci 🙂

estrellita
19. únor 2010

petrajda: hasicsky plesy jsou pry nejlepsi a treba neco vyhrajete a hned budou vikendove hody 😀 UZijte si to 🙂

fire85
19. únor 2010

pet to ti závidím,hasičskej ples jsme prošvihly,ale nevadí,a snad něco vyhrajem,teda od řezníka něco dobrýho mnam

jana1k
19. únor 2010

jééé,tak zelvinka to má fakt za sebou...a je to holčička 🙂 ,tak to jsem tipovala špatně 😀 . Moc,moc gratuluji a přejí malé hlavně co nejvíce zdravíčka 😵 ......

My byli na plese minul.týden a vyhrála jsem v tombole normálně šicí stroj 😀 ,já takový antitalent na šití,pletení a pod. Ještě furt leží v orig.balení u nás v předsíni 😀 ,manža už se těší jak mu budu látat monterky a tak. No nevím,jestli to zvládnu 😀

fire85
19. únor 2010

jana1k-tý jo vyhrát šicí stroj,to je bomba.ale já jsem na tyhle věci taky antitalent,tak bych ho asi prodala 🙂

brumdinka
19. únor 2010

ahojte, my jdeme zítra na mysliveckej bál a jak si nevim, co na sebe 😅 😀 kámoška jde prej v kalhotech a saku a já netušim zda si vzít šaty nebo kalhoty, ach jo - no jo no sme dlouho nikde nebyli 😔 😀 😀

brumdinka
19. únor 2010

jo a má bejt taky bohatá tombola, tak doufám, že nevyhrejem třeba jelena 😀 😀 😀

jana1k
19. únor 2010

fire: 😀

Brum: taky jsem byla v kalhotech,sice šaty mám,ale byla jsem po nemoci,a ještě ke všemu byla venku šílená kosa,tak jsem měla kalhoty a top,a pohoda.....hodně ženských tak bylo oblečeno,a taky se líp pařilo 😀

fire85
19. únor 2010

brum-já jdu v šatech,ale ani nejsou moje 🙂 ted vypadám jak nějaká socka,ale mám je půjčený od kámošky,už na jeden ples,zítra na další a pak vracím.jinak bych si taky vzala kalhoty,vždycky si říkám že je to jen ples na vesnici 🙂 ale takový jsou nejlepší

brumdinka
19. únor 2010

fire - no přesně 😀 ale fakt nevim, uvidim - blbý je, že nemám pořádný slušný kalhoty a kostým se mi brát nechce. No nějak to vyřešim, stejně budu největší oříšek tam dotáhnout chlapi, už ted´se oba cukaj, co sme si na ně prej vymysleli 😀 😀

brumdinka
19. únor 2010

no nic, jdu trošku poklidit šuplíky at´se v tom vyznám a asi vzbudit manžílka - dneska chrápe po tý noční nějak moc dlouho 😀 😀

petrajda
19. únor 2010

brumdinka - když je u nás mysliveckej bál tak hlavní cena je vždy prase . A pak třeba kachna a třeba rozporcovanej jelen. Já se vždycky bála aby jsme tu hlavní cenu nevyhráli 😀 😀 😀
jinak boty sem štrachala třeba včera a teda nic moc,ale už nemám kdy a kam si třeba zajít koupit nový,ale zase jít na ples v novejch šatech by asi taky nebylo ono. A co se šatů na ples týká tak já sem taky socka. Ty jak sem zmiňovala sem před lety koupila v Praze v jednom sekči za dvě stovky. Ale fakt jsu hezký a cejtim se v nich nejlíp. Jinak má garderoba moc vybavená na tyhle příležitosti není..

petrajda
19. únor 2010

omluva - jít na ples v novejch botech - sem myslela 😀 😀 😀

brumdinka
19. únor 2010

pet - no já právě taky socka hadr 😀 😀 😀 nic pořádnýho nemám 🙄

petrajda
19. únor 2010

brumdinka- no já nevím jak u vás,ale tady to holky strašně řešej co vezmou na sebe. Přitom mě to připadá,ten ples,že to je taková zábava co má název ples,bál atd..Akorát se hoděj lidi do gala. Takže něco jako plesové šaty mám,ale že bych šílela jako jiné holky tady u nás a snažila se sladit s polovičkou to tedy vážně. 😀

krtek.93
19. únor 2010

Ahoj! Já teda než pořádně dočtu, tak hlavně musim moc pogratulovat a pozdravovat všechny tři Zelvinkovy!!! To to dopadlo úplně parádně! Až teda na to, že já tipovala kluka 😀 Už se tu na maminu těšíme 😉

krtek.93
19. únor 2010

jani: Pipikozenka mě tedaážně pobavila 😀 Ale mimochodem, kuřecí řízky můj muž naprosto zbožňuje. My tu máme od včerejška zapečený brambory s mletým masem a taky se chystám vařit hovězí pollívku. plus ještě něco na víkend, zatim nevim co.

S tou smlouvou na dobu určitou je to tak, že zaměstnavatel jí může dát potřetí (jako třetí rok) jenom tehdy, když si to zaměstanec vysloveně vyžádá. Jenže... pokud máte možnost "vyžádat si" (když vám šéf mezi čtyřma očima sdělí, že jinak se s váma rozloučí), nebo bejt bez práce, tak co tak člověk asi zvolí že? 😒 Aspoň tak to teda chápu já podle toho, co jsem nedávno četla v zákoníku práce. Tady se prostě všechno dá obejít, to je děs 😠

Jé, plesy vám závidim. my byli za pět let tušim jednou 😒 na druhou tranu, bejt teď někam pozvaný, tak fakt nevim, co bych na sebe kde sháněla, ze všech šatů jsem poněkud "vyrostla" 😅 A v kalhotách na ples teda já nikdy, já mám šaty ráda, jenže nějak neni příležotost se "parádit", tak těch pár plesů jsem si vždycky v tomhle ohledu užila 😉 A štve mě, že muž se sem tam dostane na nějakou akci z práce, minule přišel úplně vedel, že tam nějaká kolegyně měla korzet a vypadala jak princezna... A já doma u plotny jak kuchta (to teda neřek, to já si tak připadala). Tak mi bylo líto že takhle vyfiklý vídá kolegyně a ne mě. Ale na svatbě jsem si to zase bohatě vynahradila 😉

petrajda
20. únor 2010

Ahoj holky,
sice po plese,ale už v práci,asi si umíte představit jak mi je. Vrátili sme se asi ve čtyři.Sice sem celou dobu pila jen džus- už sem si připadala jak žába,ale musím říct,že sme si to užili,. Byla to fakt vydařená akce. A musím teda pochválit muže,on většinou moc dlouho nikde nevydrží,ale nemusel se vůbec přemáhat. prostě to tak vyšlo.
Co se garderoby týče,tak tam se objevilo snad úplně všechno. Velká večerní,přes sukně s halenkami až po kalhoty s topem.Dokonce sem tam zahlédla i jedny džínsy,ale chlapec měl docela slušnou košili,ale jáohle neřešim.Já si tam přiadala jako popelka se svejma starejma šatama,ale zas nadruhou stranu cejtila sem se v nich dobře 🙂 .
Týjo jak já tady vydržim,chovám se trošku jak robot. Na oběd teda nakonec jedem k tchyni a po něm na oslavu narozenin.
Já chci spát 🙂

brumdinka
20. únor 2010

ahojte - pet - tak si jdi lehnout 😀 jinak mě manža před chvílí nakrk - slyšela sem kdovíjak nejsem hrozná a jak sem protivná a že na žádnej bál nejde atpod.... 😝 a to jen proto, že sem odmítla jet na nákup s tchýní (opravdu jí nemusim a on to ví) - stačí, že jí mám v baráku a ještě s ní budu jezdit nakupovat - no ani omylem 😀

jinak se to tady moc neřeší co na sebe, ale já to řešim, jelikož sme nikde nebyly strašně dlouho,fakt snad těch
5 let; no musim prohrabat skřín a snad něco slušnýho najdu (taky ráda nosim šaty a sukně)

zatim se mějte slíbila sem malýmu jednu hru na PC, tak ho musim pustit 🙂

petrajda
20. únor 2010

taky bych nejela s tchýní nakupovat. A teď sem konečně vyšvatla manžela aby jel popřát babičce k narozeninám,svátku a nevím co ještě jsme nestihli 🙂 ,protože tam taky osobně jet nemusim 😝

acimedaca
21. únor 2010

tak jestlipak už je zelvinka s prckem doma....🙂

sidi.m
21. únor 2010

aci:To už by mohla být doma,s porodnice pouští kolem oběda,doufám,že se brzo ohlásí 😉

zelvinka
21. únor 2010

Ahoj holky,. tentokrát už jse mto fakt já a ne manžel 😀 ,to bylo překvápko co? 😅 pustili nás až dneska,...ještě se aklimatizujeme,...snažíme se to tad nějak zaběhnout z malou,aby jsme měli všechno hned po ruce a jelikož je to andílek, kterej neustále spí a i na krmení ji musím budit, ...tak to docela jde. Víc napíši až zítra,..dám zatím do alba pár foteček,..jinak jsem vás dočítala,..a strašně moc děkuji že jste na mě mysleli,..a taky samozřejmě za gratulace,....ta naše Deniska nás převezla úplně všechny,....takže bylo pro mě i docela úsměvné(myslím to v dobrém smyslu)číst jak den po porodu jste na mě mysleli v určitou dobu a já to mohla srovnávat a říkat si tak to už jsem měla za sebou druhé kojení🙂,..nebo tak to jste trefili přesně ten čas, akorát o 24hodin později. Tak ještě jednou díky a zítra pisnu více.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru