Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

jana1k
21. únor 2010

Zelvi,tak Tě vítám zpět "maminko" 😉 . Ještě jednou Vám mocinky gratuluji k holčičce. Je nádherná,opravdu 😵 ,takový andílek 😵 . Je to zvláštní ale krásný pocit,že? Jak najednou jste 3 a né jen 2. Tak se opatrujte........A pak i napiš,kolik princezna vážila,zdá se mi z fotek docelá veliká 🙂 . Tak krásnou první společnou noc doma............

krtek.93
21. únor 2010

zelvi: Ahoooj! Tak jste to nakonec zvládli parádně co? Malá je nádherná 😵 Tak ať vám dělá samou radost, hezky spinká, papá... A hlavně to zdravíčko celý rodince přeju!

brumdinka
21. únor 2010

zelvi - jé malá je nádherná 😵 ještě jednou velkágratulace, jak jste to rychle zmákli 😉 Tak at´Vám dělá jen radost a hlavně zdravíčko - a prostě si to užívejte - je to vážně nádhera 😉

petrajda
22. únor 2010

ježiš holky já bulím jak želva dojetím. Zelvátko je tak nádherné... Garuluju k miminku a že vše šlo jak po másle....

Jen dávám takový příspěvěk.Říkám si,že tohle je zrovna zajímá..přitom je takovejch jinejch úniků.Jdou po tom co je pro ně snažší zjistit.
http://www.novinky.cz/ekonomika/finance/192798-...

acimedaca
22. únor 2010

zelvi: malá je nádherná 🙂

petrajda: jojo, o tom už jsem slyšela a netýká se to jen maminke, ale třeba všech lidí,c oprodávají přes Aukro a nedaní to....

vcelka77
22. únor 2010

Zelvinko ještě jednou velká gratulace ke krásnému spokojenému miminku 🙂 Moc Vám to sluší. A jestli jsem to dobře pochopila tak si také čekala že to bude chlapeček? 😀

petrajda
22. únor 2010

aci já vím,ale kdo si bokem nepřivydělá. Samozřejmě pokud někdo jede ve velkym, všechno má ale své ale....
kamarádka co dělá v Lbc na FÚ vypráví ,že i k nim choděj takový ti podomní prodejci,občas je to veselé. Proč zrovna k nim 🙂 Už několik jich tam vyhmátli..

tak sem byla natešená,že teploty venku budou už jen stoupat vzhůru a jaksi to bere opačný směr... ☹

vcelka77
22. únor 2010

ale to je podle příjmů. já dělám oriflame a do určitého výdělku se nemusí nic vykazovat ani platit daně, to je daný zákonem.

acimedaca
22. únor 2010

vcelka: no jasné, ale ta částka za rok není moc velká, ne? já už si to teda z účetnictví moc nepamatuju, taky už se to za tu dobu x-krát změnilo....

brumdinka
22. únor 2010

ahojte, taky už sem o tom slyšela, hlavně na aukru - jinak do určité částky to není a mám pocit, že je to max.do 10 tisíc ale ted´nevim za jak dlouho jestli za měsíc nebo za rok 😅 porad´te at= můžu začít aspon trochu vydělávat, když sem bez práce 😒 😀

petrajda
22. únor 2010

no navíc se to měnilo.

holky vy co máte řidičák...kolik bodů musíte pozbírat aby vám odebrali řidičák a za jaké přestupky ho vezmou hned na místě??

vcelka77
22. únor 2010

no určitě to není 10tis ročně. Ale to měsíčně se mi zdá reálný.
tak brum můžeš zkusit nabízet nějakou tu kosmetiku nebo parfémy nebo něco jiného. Ale tím se moc nevydělá. 😔

vcelka77
22. únor 2010

petru, tak maximum je 12 pak ti ho vezmou
a seberou ti ho když zaviníš nehodu se zraněním, když jedeš o více jak 30km než je povoleno a za alkohol.

sidi.m
22. únor 2010

zelvi:Moc gratuluju malá je kouzelná,to je dobře,že je hodná. 😉

petrajda
22. únor 2010

tak strejda jel traktorem s dvouma vozy z nichž jeden neměl platnou technickou. Pokuta 5000 na místě a zabavené papíry na půl roku. Já jen chtěla přirovnání,za jaké přestupky ještě ti papíry seberou na místě 😝

vcelka77
22. únor 2010

tak to musel narazit na nějaké blbce. Tak přestupek to určitě je, ale že by až takovýhle. A neměl už nějaké bodu předtím?

filu
22. únor 2010

Ahoj holky,

ještě jsem nějak nestihla ooobrovsky pogratulovat zelvince. Holčička je kouzelná!

My šli včera s manželem chvíli na procházku a nevěděli jsme kam, tak jsme se šli projít do porodnice, kde jsem zaregistrovaná. 😀 No a zrovna jsme tam viděli nějakého pána a paní, jak odcházejí k autu a nesli si košíček s miminkem, tak mě to úplně dojalo - říkala jsem si, že si ho určitě akorát odnášejí domů a že to je jako zelvinka nebo za chvíli jako janička nebo za dlouhou chvíli jako já. 😉

petrajda
22. únor 2010

vcelka - já přesně nevím,ale dost pochybuju. Vím že to přestupek je. On jezdí jen po vesnici a traktorem s naloženými vozy moc rychle někam nedojede. 🙂
Jen sem si říkala u tchánovců maj přímo před barákem ten radar ,takovej ten informativní, muž to vyhodnocoval a nejvyšší naměřená rychlost u nich ve vesnici byla v prosinci 130 teď už je to nad.Když daj policajtům avízo v kterou hodinu tam ti blbci jezděj - romumějte,oni takhle soutěžej,kdo rychlejc-tak se policajti postavěj doprostřed té rovinky a "hlídkujou".
Jako je mi jasné,že přestupek to byl,ale já jen chtěla to porovnání. Chápu,že takhle je to pro kontrolu pohodlnější. ten traktor fakt jim neujede...

vcelka77
22. únor 2010

no jo petru, vždycky to odnesou ti u kterýh to maj policajti nejjednodušší. no a co ted bude strýc dělat?

petrajda
22. únor 2010

filu - jojo košíčky nám během roku budou přibívat.
byli sjme v neděli u švagrové na narozkách a tam se probírali hlavně miminka kdo kde a kdy čeká.je jich teda na cestě požehnaně... A taky jedni čekatelé na adopci..ti co se jim nepocedla ivf.Nás se taky všichni ptali,tak sem říkala že si asi uplácáme nějaké ze sněhu. dělala sem si srandu,ale já už zase dnes vím,že budem zase čekat minimálně další měsíc 😢 . Spíš mi z toho bylo tam smutno. Dříve sem se radovala.

acimedaca
22. únor 2010

petrajda: my jsem měli prošlou technickou a manžel dostal pokutu 500 Kč.....ale bylo to v den, kdy nás nabourali, tak možná proto se ti policajti slitovali....

petrajda
22. únor 2010

vcelka - já nevím. zaplatil prachy a...bude si to pak muset zpětně vyřídit. On vede hospodářství,maj fakt hotovej statek,takže jezdit potřebuje. Ale co já vím tak nejdál jezdil do Lbc a nebo do Stráže na jatka.A to ještě jednou za čas. Má dva kluky tak asi budou muset víc pomáhat...Jinak nic moc bližšího nevim..

petrajda
22. únor 2010

aci - to je dobře. Ono fakt asi záleží na koho narazíš. Nás jednou taky vyhmátli,ještě v našem starym rezavim favoritu 🙂 ,technickou jsme měli,ale nějak ná neměli na evidenci. Trvalo dobu než se to vyřešilo...

vcelka77
22. únor 2010

petru nebud z toho smutná. víš že máš plán tenhle rok porodit 😀
já mam zase problém že to nemůžu dostat, a to už jsem se těšila na další snaženíko 😀 Jenže mrcha si dává na čas. Tak přemýšlím kdybych tak šla na tu injekci. Asi je ale ještě brzo, jsem 33 DC. Ale raději buch měla cykly krásné aby sme se mohli hezky snažílkovat 😀 😀

petrajda
22. únor 2010

a nemůžeš být těhotná?
jj vím co psala Klárka...do konce rokupočnu,vysedím a odrodím... 😀

vcelka77
22. únor 2010

myslím si že ne, že jen nemám srovnaný cyklus. Tak hezky seď a ono se to určit povede 😉

estrellita
22. únor 2010

ahoj holky, tak se hlasim ze sve prvni kontroly 🙂 mrne ma 8 mm a nadherne mu bilo srdicko. doktorka byla strasne hodna a vsechno mi ukazovala 😵 😵 😵

estrellita
22. únor 2010

jej Petrajdo, promin, koukam, ze jsem to sem nenapsala v tu spravnou dobu 😔 moc drzim palce, aby uz to vsem vyslo 🙂

vcelka77
22. únor 2010

estreli tak moc gratuluji a jaký si tedy týden. Už si to můžeš dát za jméno abychom měli přehled 🙂

estrellita
22. únor 2010

vcelka: dekuju 🙂 ja se jeste nejak bojim si to tam dat 😅 😅 ale mam to v albu - odpocitavadlo. Dneska jsem 6plus6,posledni den 7. tydne 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru