Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

jana1k
23. únor 2010

zelvi: teda,přímo ukázkový porod 🙂 podobného jsem měla i já,akorát mě praskla plodová voda doma,takže jsme fičeli do porodnice hned a bolesti přišli až tam.....Ale super....A jé dobře , že manžel tak pomáhá,tak to má být. Tak se opatrujte......

Petrajda: brzo se uzdrav,at ti je líp. Takové viry jsou svinstvo,zrovna nedávno toho byla plná Opava u děti,nějaké reto viry či co, nám se to naštěstí vyhlo,ale známá byla s malou dokonce v nemocnici....

No my musíme ted být zdravý,protože jde malý 8 března do nemocnice,tak se modlím,at je ok,a to jedeme ted v pátek na celý víkend do beskyd.....a hned v pondělí na krev k naší paní doktorce,tak snad se malý udrží,protože kolem nás je samá rýmička a kašel.....

zelvinka
23. únor 2010

ahoj já vás zdravím,...ještě vám musím říct jak mě doma chytali kontrakce ,tak já hloupá to napsala mámě a netušila že mi bude volat zpátky a bude si chtít povídat, vždycky když to na mě přišlo, tak jsem hodila mobil po manželovi,..jenže máma samozřejmě slyšela jak strašně sprostě nadávám 😀 a pak když mě manžel vrátil telefon, tak jsem si to schytala,...že ať se neopovažuji takhle sprostě mluvit v porodnici.
Jinak ještě k porodu, ač vím, že mě asistentka ukazovala a i říkala tak teď se nadechneme zhluboka ,zavřete oči a zatlačíme, tak jsem samozřejmě oči nezavřela, takže mě docela dost v jednom oku popraskaly žilky, ale už se to vstřebává,..byla jsem jak angorák,. když jsem se druhej den podívala do zrcadla.

sidi.m
23. únor 2010

zelvi:Tak to je super,že jsi ten porod takhle perfektně zvládla a bylo to fakt rychlí na první mimi vid?To měla taky švagrová popraskaný žilky v obou očích.Asi se vyplatí poslouchat ty asistentky co ti radí.To je super,že je manžel takhle zlatej a pomáhá 😉

zelvinka
23. únor 2010

sidi - jo to máš pravdu, ale jepravda, že v tu chvíli nevíš sama co se sebou,..takže rady moc nevnímáš, vím že jsem je poslechla až když řekli že udělají malinkatej nástřih,...tak abych nevěděla kdy to příjde 😀 i když jsem viděla asistentku že v ruce už drží nějakej inštrument, i když musím říct že ho nechávala jako dole ne jako tak a teď jdu na to a koukej jak se k tobě přibližuji 😉 a co jinak tady nového? nemohl by jste mi to někdo zhrnout? já si vás dočetla popravdě jako ty gratulace a ostatek jsem brala letem světem ☹

vcelka77
23. únor 2010

zelvi tak to si bude vždycky pamatovat mít zavřené oči. Od bratránka žena měla těžký porod a pak vypadala jak zombík, protože nezavřela oči. A vydrželo jí to asi měsíc. Ta neměla bělmo, jen krvavé oči.

acimedaca
23. únor 2010

zelvi: probraly jsme kde co.....🙂 děti, kdytky, bydlení, kuchyně, nemoci....🙂

zelvinka
23. únor 2010

aci - a co edvi a snažilky?

vcelka77
23. únor 2010

snažilky nic ☹

vcelka77
23. únor 2010

ale strell má už za sebou první kontrolu a srdíčko 🙂

zelvinka
23. únor 2010

jé tak to je dobře že jsou v pořádku

petrajda
23. únor 2010

já si pamatuju jedno album ještě z loňska,kdy rodička se nechala vyfotit hned po porodu a upřímě sama tam psala že vypadala jako upír. Nebyl to pěkný pohled,ale samozřejmě že za čas se to srovnalo. Byla to ve skutečnosti hezká ženská.

jani a proč musíte do nemocnice? Máš pravdu těch virů je všude okolo moc,ale to bude dobrý 😉 .Musíme nabrat někde imunitu jak se říká.Ale když tohle postihne děti je to ošklivý.

brumdinka
23. únor 2010

zelvi - no super, si měla rychlej porod - já to měla podobně, mě začalo pobolívat bříško v půl 4 ráno, ale ani sem to nepočítala, kontrakce nepravidelný, šla sem se vosrpchovat a vykadit 😀 pak už byly častější, tak Jirka trošku plašil co má dělat - tak tchýně na něj no snad volej sanitu, né 😀 tam mu říkali, jak mám času spoustu a přijeli až v půl šestý, pak mě krokem vezli do Chebu (nějakejch 35 km od nás) a v sanitě už sem měla stahy po 2 minutách - přijela sem hned na příštroj, napíchli mi vodu a už sem jela 😀 - Jirka to stihnu jen tak tak aby byl s kamerou u toho (neměli sme ještě svoje auto, tak otravoval kamarády, kdo ho odveze 🙂) no a malej se narodil v 6:35 🙂

mi to příde, jak kdyby to bylo včera a to malej slavil ted´6 let 😅 no jo no, si to potřebuju zopakovat u druhýho, tak snad se nejdýl do 5 let zadaří 🙂 , radši dřív 😀

no je to prostě nádhera - tak si to užívejte 😵

brumdinka
23. únor 2010

jinak já neměla popraskaný oči, ale tim tlačenim mi pro změnu vylezl hemeroid 😅 naštěstí nebolí , ale od porodu mám takovýho malinkýho hemeroidka na zadku 😀 😀 😀

zelvinka
23. únor 2010

Holky koukni te co jsem objevila, to je super, tak do toho jdeme s mužem,...uděláme si to do chodby,..a možná i jako dárek babičce,...ale musím říct, že je to i super dárek pro těhotnou kamarádku.
http://www.odlitek.cz/

brumdinka
23. únor 2010

zelvi - jo to je super, už sem to někde viděla, jinak my máme Jiříkovo ručičku asi když mu byly 3 roky klasicky v keramice vytlačenou - to sme dělali tehdy z holkama v klubu maminek, kam sem s malym chodila 🙂

klara.k
23. únor 2010

ahoj holky,
zelvi, to je fantitický vykládání, už se na to asi těšíme skoro všechny až to takto bude. Už má Deniska týden nebo až zítra?

Já jsme zpátky z genetiky, je to zajimavý vyšetření a musí to být i zajímavý povolání.
Zatím pá, musím sidát kafe a najíst se, ještě jsem nejedla ani nepila

petrajda
23. únor 2010

jééé to je moc pěkné. Viděla sem to taky někde....

petrajda
23. únor 2010

klara- tak popovídej 😉 myslím,že nás to tu bude zajímat. Tak po tom kafy jo?

brumdinka
23. únor 2010

tak já si Vás dočtu později, zas sem se tu nějak moc zasekla a já pak vlbec neudělám to co potřebuju a pak si nadávám jak sem nemožná - že furt sedim u PC a drbu tu s Vám - takže nic a zatim se mějte fajn 😉

sidi.m
23. únor 2010

zelvi:To je krásný mají to v hračkářství v puntanele. 😉

zelvinka
23. únor 2010

sidi - tak děkuji za tip,..protože do toho stoprocentně jdeme, ještě jsem našla že to mají tady v Brně ještě v jedné prodejně, ale tam bych musela jet jenom kvůli tomu.

vcelka77
23. únor 2010

zelvi ty máš tak hezké starosti 🙂 už aby nás tady bylo více maminek. 😉

acimedaca
23. únor 2010

zelvinka: jéééé, to je moc pěkné 🙂 akorát si nedokážu úplně představit, ajk mimčo udržíš, aby se nehýbalo 🙂

estrellita
23. únor 2010

klarko: no a co vam rekli? delali vam i testy, nebo uz pred tim a dneska jste meli vysledky? 🙂

zelvi: otisk je krasny napad 😵

estrellita
23. únor 2010

zelvi: porod probehl super a dost rychle, co? 🙂 a je skvely, ze ti manzel tak hezky pomaha a chce se zapojit. 😵

estrellita
23. únor 2010

aci: mamka rikala, ze ty otisky mne a brachovi delala, kdyz jsem spali 😉

acimedaca
23. únor 2010

estrel: no to asi jo 🙂 jinak si to nedokážu představit......a máš ty svoje otisky? aspon to můžeš porovnat se svým mimčem pak 🙂

vcelka77
23. únor 2010

holky tady jsem našla u jedné pani v albíčku krásné video porodu. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=BgZ5z6RB06c
zelvinka
23. únor 2010

na těch stránkách i radí, ostatní co už je dělali kdy je dělat ty otisky,..jako třeba při kojení nebo vytáhnou ze spaní nožičku mezi šprušlemi v postýlce🙂 tak se na to moc těším jak to dopadne. 😉
Klarko, taky mě zajímá jak jste dopadli tak šupík s informacemi sem

klara.k
23. únor 2010

tak už trochu žiju, ale jsem ještě v šoku. Bylo toho hrozně moc a včera jsem byla nervozní jak blázen, jsem se doma rozbrečela a museli jsme jít do hospody abych trochu nemyslela. Výsledky budou za dva měsíce nejdřív. teď nás vyslýchali, co jsme kdy měli, jaký nemoci, operace, potom výslechy - co rodiny - co kdo měl, kdy umřel až do takových kolen že se mi o tom nezdálo. Spíš jako tak, jestli můj bratranec někdy něco neměl a tak. To fakt nevím a jaký mají jeho děti nemoci, to prostě netuším, ale snad šlo jen o takový ty hlavní, jako že kdyby měli downa, tak to víš, že. Pak nám vzali krev a šupajda do práce. Ale fakt to bylo zajímavý. Pak nám vlastně řeknou co by se mohlo stát a co by mělo být v pořádku. jsou to informace tajný nesmí je nikomu předávat. Jsem uložení v genetické bance a kdyby byl někdy problém tak s naším materiálem 😀 budou pracovat dál.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru