Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

petrajda
23. říj 2009

no budem se snažit,snažilko 😀 😀 😀
Prostě si to vzala do svých rukou,konečně někdo 😉

petrajda
23. říj 2009

jo a jizi - dobrý a výstižný název tohoto tématu 😉

acimedaca
23. říj 2009

tak jsem tady taky

petrajda
23. říj 2009

hurá už se začínáme houfovat 😀
tak teď která bude z těch první v očekávání 🙂 Já teda doufám že edvi,že jí všechno dobře dopadne.Pak Klára atd.

jizi
autor
23. říj 2009

Jééé, super 😀 Já ti klikám na ten odkaz co půl minutu a už jsem si říkala, že jsem možná neměla být aktivní (i když moje maminka vždycky říká, že je lepší být aktivní než radioaktivní - a jak známo, maminky mají vždycky pravdu 🙂) a ono hurá, jste tu 😀

jizi
autor
23. říj 2009

Jinak jak na tom vlastně kdo s tím potomstvem je?

Zelvi a Janicka čekají, druhá Janička už jednoho sviště má, Edvi je v očekávání výsledků a ze syna už je skoro chlap 😉, Klaře budeme všechny držet palčáky, aby to dopadlo všechno co nejdřív co nejlíp... Nechtěla by se třeba Krtkovi udělat nějaká tabulka, když teď válí v Excelu? 😉

jana1k
23. říj 2009

jsem zde !! 😀 ahóóój

petrajda
23. říj 2009

dobrej nápad jizi, krtkůůů kde jsi!!!!! 🙂 🙂

jizi
autor
23. říj 2009

Jani, ahóóój 🙂

... já nakonec šla do toho koně, protože jsme si s mužem konečně (!!) dneska dopoledne (než odjel do práce, odkud pojede rovnou k rodičům na chalupu pomáhat usazovat novou jímku, takže je ze mě do zítřka slaměná vdova, fňuk) promluvili na téma "Potomek" a víceméně jsme se dohodli, že bychom se mohli začít o něco pokoušet od května, což mě samozřejmě velice navnadilo - plus modrá je dobrá a koně jsou krásná zvířata 😉

jana1k
23. říj 2009

ahoj,
Jizi: po pravdě,už tu asi hodinu brouzdám, koukám na miminkovské fotečky a usmívám se. 🙂 To na BRM jsem furt,měla takový zvláštní pocit úzkosti,furt ty fotky ze svatby,až mě to vždycky přišlo líto. Ale tady....je čas,se posunout dál. Svtaba je za náma,a život pokračuje prostě dál.....a kam by se měl jinam posunout než k miminkám.
Taky jsem uvažovala po květnu,že bychom se mohli začít snažit o druhé mimi. Ale kdo ví,se ještě uvidí,u nás je ted nejdůležitější domek,který snad do toho jara bude 🙂 ...tak holky, vykročit do toho nového tou správnou "nohou".... 😀

filu
23. říj 2009

Ahoj, holky, jsem tu s Vámi! 🙂

Permanentně držím Edvi palce, ať jí to vyjde! A Zelvince a Janičce samozřejmě taky.

Musím říct, že jsem tady na koníkovi už trochu zevlovala, ale zatím se nikde do diskuse nezapojovala, tak jsem ráda, že tady máme zase tu svoji. Trošku by mě asi deprimovalo jet v nějaké diskusi snažilky od... a figurovat v nějaké tabulce kolikátý mám den cyklu a kolikáté snažení už postupuju, kdežto takhle to tu máme takové pohodové a nenásilné. 🙂 Super nápad!

acimedaca
23. říj 2009

jizi : no vidíš, aspon máš nějakej výhled do budnoucna......
my jsem se domlouvali na svatební cestě, vyšlo z toho,ž e po novým roce, ale já mám tedka takový depky a krizi, že o tom nechci ani slyšet a ani na to myslet...

petrajda
23. říj 2009

filu - no ty grafy mě přišly taky docela trhlé.

jinak mi sme se s mužem o díťátku už taky bavili a dokonce před svatbou. Malinko jsem doufala,že třeba se zadaří už na svatbu,ale bohužel.Jsem taká nedočkavá,mimíska bych brala.Takže se zatím jen snažíme 🙂

jana - kolik je vlastně malýmu?

jizi
autor
23. říj 2009

Filu je tu!! 🙂 Hurá! Co koťátko, jak to vypadá? ... Přemlouvám muže, abychom se jeli v listopadu podívat na umísťovací výstavu na Chvalskou tvrz (pro všechny, koho by to zajímalo: http://www.kocky-online.cz/jportal/articles.pht...) - chtěla bych Chesterovi pořídit kamarádku, přijde mi, že by si potřeboval mnohem víc hrát... Jenže zároveň netuším, jestli je to dobrý nápad - aby z toho neměl akorát stres plus kam budeme dávat dvě kočičky, když někam pojedeme? Naši nám kocoura pohlídají, ale dvě kočky mi přijde už trochu moc - psicím trvalo víc jak rok, než si na něj zvykly... 😒

Jani - mám naprosto stejný pocity, taky si na BRMS přjdu tak nějak nepatřičně - smutno mi z toho ani není, spíš že už mě ani nezajímá, co se v těch diskuzích probírá, protože se mě to netýká a koukat na cizí svatby mi poté, co je ta naše za náma, přijde prapodivně ujetý... Baráček závidím, my skončíme ještě vděčný někde v paneláku - ty ceny v Praze jsou hrozný...

Aci: Co se děje?

jizi
autor
23. říj 2009

Petrajda: Tyjo, tak to je super, snad se co nejdřív zadaří - já netušila, že už na mimču pracujete 😉

No, jak říkám, chce to tabulku a Krtka - kdepak se courá?

petrajda
23. říj 2009

jizi - přiznám se já bych do dvou nešla,ale já bych nešla ani do té první 😉 .Za prvé nemůžu kvuli mužovi,má alergii,za druhé asi bych to doma neustála. Jako papoušky, rybičky,želvy a jinou podobnou havěť můžu,ale kočky a psy nee.

jizi
autor
23. říj 2009

Filu: Nějak jsem se tu taky v žádné diskusi nenašla - hlavně se mi asociálně nechce se znovu seznamovat, když jsme si tak hezky všechny sedly 🙂

jizi
autor
23. říj 2009

Petrajda: 😀 Fakt? Tak to je dobrý... já si to bez nich nějak nedokážu představit - první pejsku jsem na našich vykručela v pátý třídě (do tý doby to byly rybičky, kteřčci a andulka) a od tý doby mám kolem sebe pořád nějaký čtyřnohý chlupatý existence 😎

acimedaca
23. říj 2009

jizi: no nějak mám z toho manželského stavu depku...byla jsem na super mejdanu a přišlo mi,že tam na mě všichni blbě koukají a že už jsem stará a pak,že bcyh třeba chtěla trochu změnit práci a že se mi nechce být s prckem doma.....prostě se ozvala moje stará známá slabost pro vlastní svobodu ☹ která se nechala nějak utlumit těm přípravama na svatbu,ale teda vykoukla ☹

já bych kočku chtěla hned,ale mám taky alergii....máme 2 kočky na chlupě, takový domácí a tedka k nim nové koťátko - hihi, je super 🙂 pořád strašně mňouká, tak mu z legrace říkáme Mňukna, mysleli jsme to jako legraci,ale asi mu to zůstane.....straé kočky si pomalu zvykají - kocour ho přijal v pohodě (je to kočička), ale kočka je z něj úplně na větvi - strašně se ho bojí, to by mě nikdy nenapadlo, úplně před ní utíká a jak mňoukne, to je úprk,jako by tam byl pes....

jana1k
23. říj 2009

jinač samozřejmě držím edvi palečky.....uvidíš...vyjde to!! Musíš doufat 🙂 Janičce taky a zelvince taktéž 😀 . Já byla na nemocenské taky celé těhotenství. Ale je fakt,že já s eo malého celou dobu jen bála,nevím,snad si to druhé užiju víc. Měla jsem pár komplikací,ale dobře to naštěstí dopadlo.

Malému ted bude 5 listopadu 2 roky,letí to šíííleně....

Už jsem kukala jak zaůložit album,ale malý se vzbudil,tak ted nemám čas,ale jak chciličku bude snad po večer,hodím pár foteček malého od narození až po ted 😉 ,jen tak ....

Jizi: souhlas,taky se mi nechce znovu seznamovat....k někomu se jakoby vetřít.....takhle je to dobrý nápad. 🙂
A co se týče baráku,tý jo,ani nemluv jak jsem ráda. Ale pomohlo i to,že T.měl svou zahradu a tím jsmeč nemuseli kupovat pozemek,a to máme kousek od centra,takže paráda. Už se fakt těším. Hlavně jak malému budu dělat pokojíček,to svoje království.... 😀

jizi
autor
23. říj 2009

Aci: Jednak nejsi stará a druhak se nenech do ničeho tlačit, z toho nikdy nic dobrýho nekouká - a muž by nemohl být na mateřský? Plus si myslím, že hrůzu z toho, co s sebou mateřství přinese prožíváme všechny - na tom není nic divnýho... A Mňukna je dobrá 😀 Sousedi mají kocoura Mňouka (skutečné nomen omen) 🙂

Jani: No hurá, sem s fotkama!! Myslím, že rády všechny pokoukáme! ... S tím barákem to máte fakt super - já se zamilovala do kanadských srubů, našla jsem si jeden barák, který vypadá, jako by ho architekt navrhoval přesně podle mých představ 😉 a nějak se nejsem schopná se dál pídit po bytě, když je na druhý misce vah ten dům 😒

katcha.
23. říj 2009

No ahoj ! Teda vy ste rychlíci. Než se člověk rozkouká, už drbete na dětskym serveru 🙂 .
Jizi: ty střídáš ty ikonky jak fusky, co? 😀, já vždycky než se zorientuju....
Tohle mi bude taky chvíli trvat, než si problikám, o čem tenhle server je a jak tady vše funguje (doufám, že stejně jako na BRMS)

jizi
autor
23. říj 2009

Katcha: No nazdár 😀 U týhle ikonky už chvilku asi zůstanu 😉 ... Funguje to tu naprosto stejně 🙂 ... Jinak co žabky, jak vlastně dopadly?

edvi
23. říj 2009

už jsem tu taky.🙂 ted budu asi internetový maniak, když musím ležet. S nohama nahoře. 🙂
Jizi jak to dopadlo budu vědět za dva týdny.

petrajda
23. říj 2009

jizi - no jako dítě sem vždycky chtěla psa,ale panelák atd...naši nechtěli. Teď už bych nechtěla ani já,ale není to z důvodu že bych je nemala ráda,prostě to s nima neumim,to sem si už mnohokrát dokázala 😀 Za to bych nejraději chtěla ohromnou voliéru a ptačinec.No třeba se někdy dočkám.

jinak se taky přidávám s tím že tady je to s váma moc fajn..
no musím jít něco dělat.tak pak budu dočítat. Dnes asi po třech měsících u nás zjistili lidi že maj v městě květinářství😀 .Tak třeba nebudu o vánocích zavírat 😉

jizi
autor
23. říj 2009

Edvi: Když tu budeš s námi žvanit, tak ty dva pekelný týdny určitě utečou! 🙂

Petrajda: Ptačinec? A jaký pipáky bys chtěla? Nějaký papagáje?

acimedaca
23. říj 2009

jizi:původně to byla Mňoukalka, ale bylo to moc dlouhý 🙂

ono je to těžký....manžel se mě ptal už dávno, co děti a tak...on na to čeká, je o dost starší - 35 let a taky na to už má věk...mohli jsme se rozejít a mohl si najít nějakou, co by chtěla děti hned, ale on čekal až se bude chtít mě....chápu to trochu jako závazek, že takys i přeje ty děti už mít, abysme je neměli až do důchodu....

já jsem byla vždycky taková "svobodomyslná", i když rodinu si představuju,ale tedka je prostě nějaká krize a mě se do toho vůbec nechce ☹

jana1k
23. říj 2009

petrajda: no má segra s přítelem mají doma papagája 😀 ,no a musím říct,že to mají jako svoje dítě,fakt!! 😅 🙂 Ale je krásný,teda vlastně krásná,nechali si zjištovat podle dna pohlaví a mají holku,fakt jsem se pobavila jak mi to ségra vykládala....Mají papuška Žaka (fakt sory,nevím jak se to píše),a už mluví atd.

Aci: co se týče ztracení "svobody" když příjde mimi,tak naprostý souhlas s jizi.....Todle prožívá beztak úplně každá. A podle svých zkušeností vím,že i Já....My máme výhodu v hlídání (Obě dvě babičky),takže když je nějaký ten bowling,či pivko,vždycky pohlídají. A když chceme někdy vyrazit zapařit (no moc často to už taky tedkom není),tak natáhnu super tílko,stáhnu pupek a jdem. Ale druhý den už jsem zase ta správná máma 😉 . Takže tím chci říct,že když příjde mimi,úplně ta zábava nemusí skončit......

Holkky mletím,chlopek se vrátil z práce a je hladový....tak zatím papa 😀

petrajda
23. říj 2009

jizi- no zatím má dvě andulky 🙂 nejdřív jen jednu ale ne a ne ji ochočit tak sem jí ještě pořídila kámoše.Takže ochočený nejsou ale to neva.No a jednou mi můj drahý koupil časopis "Papoušci" no a já se normálně zbláznila do ptáků 😀 .Prostě by mi nevadila zahradní voliéra a ptáci habakůk. Netvrdím hned,že bych chtěla bejt chovatelkou,tak zkušená nejsem,s andulkama 😀 !
Ale jak píše" jana" tak klíďo nějakej pár Žaků, nebo něco středního,líběj se mi rosely,papoušíci atd.

já si taky nemyslim,že s dítětem končí zábava.Možná je to o něco složitější si dohodnout hlídání,ale zase co..mě to třba přijde doma takový trochu prázdný..prostě láska je pořád nadevše,ale to dítě by jsme si přáli oba.Takže mám trochu obavy aby to čekání nebylo moc dlouhé,když jsme oba natěšení

jizi
autor
23. říj 2009

Aci: Pětatřicet není u chlapa až takový věk - on by měl respektovat, že se na to ještě necítíš, přeci jen bude největší nápor vždycky ležet na tobě... Spíš jen zvážit, jestli nebudeš mít strach vždycky...

Tyjo, mluvíci papušáci, to musí být něco 🙂

Petrajda: A máte v plánu stavět voliéru? To je krásný koníček... 😉 ...

Osobně se hodně bojím toho, co s námi dítě udělá, nakolik se změním já, nakolik muž a nakolik to změní nás vztah - ale když do toho nepůjdeme, nedozvím se to 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru