Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

vcelka77
18. únor 2010

no to je tím že předtím jsem se neměla dobře a byla jsem lehce podviživená 😀
tak asi začnu jíst jablíčka, pít mléčko a koktejly a uvidím. Mě to také moc dlouho nevydrží, ale aspon ty 2-3 kilča by bodly 🙂

petrajda
18. únor 2010

já mám jídlo taky ráda a ještě k tomu takovou tu klasickou českou kuchyni,takže se sama sobě nemůžu divit. Naštěstí muž není na takové ty vylžené vychrtliny,říká mi tak akorát nahoře a dole,ale bylo na co šahat 😀 No jo,ale co když to akorát najednou bude akorát až moc 🙂 Bohužel nemám to štěstí,že bych měla štíhlost od přírody.U mnažela v rodině jsou všichni strašně hubení - možná proto to studenočumátství 😀

vcelka77
18. únor 2010

aci tak to máš pravdu s věkem je to horší a horší. s tím nic neuděláme 😀

tak já jdu dodělat tabulku na zelvinku aby jsme to měli hotové než se to narodí 😀 Jen doufám že jí to vyvolali hned ráno, že ted někde neleží a nepřemýšlí nad tím co bude.

petrajda
18. únor 2010

jo a máme tady nějaké typy i pro janičku...tak když budeš mít čas můžeš i tu 😉 , jsi šikovná...

vcelka77
18. únor 2010

tak zelvinky tabulka je hotová, tak jukněte do albíčka a já se jdu pustit do janičky 🙂

acimedaca
18. únor 2010

jo tak chlapečci vedou....🙂 to jsem na to zvědavá 😉

vcelka77
18. únor 2010

tak tabulky jsou už hotové 😀 na zelvinku i na janičku. K janičce potřebujem ještě více tipů. 🙂

klara.k
18. únor 2010

holky zdravím, začetla jsme se na modré střeše na kuchyních. Taky vás vyzkouším z vašeho názoru na kuchyně. Co si myslíte o Sýkora, Hanák, Gorenje, Klvaňa a koryna. Kam byste šli? Nějaké reference, zkušenosti?

Včera jsme se byli dívat a chceme žlutou kuchyň bez lesku. Tak jsme zvědavá jak dopadneme.

na Zelvinku taky myslím.

já jsem na tom teď s váhou perfekně, a to fakt. Zkubla jsem a nějak se to nevrací, i když teď každý den mám zákusek nebo jinou sladkost. Stres ze stavby a těhotenství se může projevit i pozitivně. na pásku jsem na poslední dirce a kalhoty nosím ty co mi už byly malý. 😎
Doufám, že jsem vás moc nenaštvala a poradíte mi s kuchyní. 🙂 Díky

estrellita
18. únor 2010

klarko: ty jsi tehotna? 🙂

vcelka77
18. únor 2010

no to si nás tedy naštvala, a s kuchyní ti neporadíme hubeňoure 😀 😀 😀

brumdinka
18. únor 2010

myslíme na želvi at´už to má brzy za sebou 😉

ahojte, tak já byla dnes na gyndě na prohlídce. Menses sem měla naposled první 3 dny v lednu a od tý doby nic, ale těhotná nejsem, takže hormony po vysazení HA mi dělaj s cyklem neplechu 🙄 tak mi pích vyvolávačku na menses, do 10 dnů bych to měla dostat a když to nedostanu, tak mám přijít. Udělal mi i rovnou citologii.

no a ještě se mě ptal,jestli tu vyvolávačku chci - tak mu řikám, že nejsem doktor 😀 a co je pro mě lepší - tak prej, že ze zdravotního hlediska je to jedno, že pokud ještě momentálně nechci otěhotnět, bud´ještě počkáme než příde, ale pokud by sme se chtěli začít snažit, tak radši jo, abych to měla pravidelný - tak sem si to nechala šoupnout a uvidíme.

k váze - já si jí docela držim ale jak sem vlezla do 30tky 😀, tak mi nějak narostla prdel a mám povolený bříško (ještě po malym to neni tak jak bych si představovala 😀) - chodim každou neděli cvičit, občas do bazíku a jak sleze sníh, tak začnu běhat.

klara - my bysme šli k truhláři 🙂 - když sme před 10 lety dělali kuchyn, tak sme si obešli všechny kuchynsky studia, nechali si to navrhnout a spočítat cenu - ta byla pro nás dost vysoká (tehdy cca 100 tisíc). Nakonec návrh si udělal manžel sám a šli sme za truhlářem, kterej nám jí udělal za 60 přesně podle představ - takže klaro ani jedna 😀 😀 😀

acimedaca
18. únor 2010

klara: no nepotěšila jsi nás, ale budeme na tebe hodné a poradíme 🙂
já mám zkušenosti akorát s Korynou v Liberci - nabídka byla dražší...na náš požadavek kuchyně do 80tis. nám nabídli cenu 120 tis., trvalo jim to 3x déle než ostatním studiím a paní tam byla docela neochotná, když zjistila, jak málo peněz do toho chceme dát......
mám známou, co má kuchyn od Gorenje a moc si je pochvalovala, že byli ochotní, kvalita a i cena byla dobrá...
Sýkora jsou podle mě docela drahé kuchyně....ale ty chceš žlutou kuchyn, to je docela nestandartní, tak zase aby to někde měli......my máme světle modrou s vysoustruženou vodorovnou linkou 🙂 nakonec jsem ji koupili u menší firmy, kde byla ochotná obsluha, klidně x-krát předělali návrh

filu
18. únor 2010

Hezký den, holky.

Na Zelvinku myslím od rána a držím moc palce!

S tou váhou já se tak nějak držím pořád stejně, teď samozřejmě nebudu počítat těhotenství, ale snažím se pořád omezovat mlsání. Určitě by mi bodlo víc pohybu, s tím to dost flákám, ale tak na mateřský si to pak vynahradím, budu posilovat taháním kočárku a mimina do schodů a podobně. 😉

Co se kuchyně týče, tak mi měli nedávno doma řemeslníka, který nám radil s rekonstrukcí bytu (chceme dělat nové podlahy a taky kuchyň) a na rovinu nám řekl, že si myslí, že ty značkové jsou max. o takových 10% procent kvalitnější než z Ikei, tak jestli do toho nechceme vrážet víc peněz, než je nutné, ať si vybereme tam... Já to samozřejmě nemůžu posoudit, ale v našem případě mu budeme věřit. 🙂

brumdinka
18. únor 2010

filu - tak určitě jsou značkové kvalitnější než z Ikey - do Ikey by mě snad ani nenapadlo jít pro kuchyn 😅, ale jde to udělat i levněji a velmi kvalitně + navíc naprosto originální - prostě úplně stejnou kuchyn jako máme my nikde jinde nenajdete 😉

vcelka77
18. únor 2010

brum a kdy by se mělo zajít na tu vyvolávačku tak přibližně kdybych to nedostala?

petrajda
18. únor 2010

klara- tak mi máme funglovku novou kuchyň z masivu a od truhláře. Studia bývají dost drahá. Takže sem tě asi taky nepotěšila. A souhlasím s názorem na Ikeu,kuchyně nemají špatné,ale jsou řešené typu - dodělej si sám.I truhlář ti poradí,navrhne řešení a "namaluje" plánek.

vcelka77
18. únor 2010

holky tak přesně my máme kuchyni z hornbachu. 🙂 Jelikož to mělo být takové provizorní no a šikuvnej tatka mi jí postavil a dodělal tak pěkně že vypadá jak ze studia. 🙂
Ale až jednou se odstěhujem a budem řešit novou kuchyň tak bych také raději využila truhláře než studio.

petrajda
18. únor 2010

brumdinka - počít dítě je hotová věda. Jak je možné,že někdo se chytne hned a někomu to trvá 😀 😀 😀

brumdinka
18. únor 2010

vcela - no to nevim, mě se doktor ptal, jestli jí vůbec chci, že pokud ještě neplánujeme otěhotnět, že ze zdravotního hlediska to zas takovej problém neni, že to třeba dýl nedostaneš a jestli chci, tak ještě počkáme, na druhou stranu mi řek, že pokud bymsme mimi chtěli, tak je lepší vyvolávačka, aby se ti upravil cyklus a měla si to pokud možno pravidelný, aby to měl z čeho vůbec počítat 😀 😀

takže já měla zpoždění necelej měsíc, tak sem řekla, že radši jo 🙂

brumdinka
18. únor 2010

pet - vid´to mi řekni, když sem přestala brát antiko předtim, tak sme to jednou nehlídali a Jiřík byl na světě 😀

a ted´sme to nehlídali pomalu od října lonskýho roku a nic - no jo no už sme oba starý páky, tak už to tak holt nejde 😀 😀

brumdinka
18. únor 2010

no nic, mějte se, já se ted´loučim, budu tu zas večer, kdy sem zabrouzdám při prohlížení pracovních serverů, tak zatim 😉

vcelka77
18. únor 2010

brum já jsem mladice a také to nejde 😀

petrajda
18. únor 2010

a já už sem stará stařešina,tak se nemůžu divit 🙂

klara.k
18. únor 2010

estrelko - ne nejsem, blbě jsme to napsala, z nemožnosti otěhotnět 😒 , my musíme na ivf

aci - u tebe jsem si myslela, že budeš mít zkušenost, nějak nevím proč 😀 ona ta žlutá není zas tak neobvyklá - kdyby v laku tak skoro všude, ale my chceme folii matnou a to už mají jen někde. Manža byl včera u Sýkory - tam mají to co chceme, pak jsme byli u Hanáka a tam taky. Necháme udělat rozpočet a uvidíme, ale zajímají mě vaše názory a nevím kam ještě jít. Děkuju

V ikea jsme se taky dívali, ale nevzala bych si ji tam. Když to chceme na dlouho do nového domku, tak už bych chtěla ať to i něco vydrží. Já nejsem moc typ na ikea, i když je tam spousta věcí pěkných a něco jsme si i říkali, že si možná pořídíme. My máme problém, že nemáme pravé úhly v domku, tak to bude těžší.

klara.k
18. únor 2010

petru - ty stařeno, do konce roku odrodíš a budeš se divit jak 😉

vcelka77
18. únor 2010

teda petru tak to máš co dělat 😀

acimedaca
18. únor 2010

klara : no jo, já jsem taková zkušená 😀 ...v laku žlutou vidíš všude,ale nelesklou jsem ještě neviděla...
a co se týká Ikey, kámoška má od kuchyn a je spokojená.......nějakou dobu to snad vydrží

klara.k
18. únor 2010

http://www.fotogaleriekuchyne.cz/data/sharedfil...

http://sykora-opava.cz/cs/kuchyne/moderni-kuchy...

nevím jestli to projde, ale něco takového si představuju, jen jinak poskládáné, prostě jde jen o tu barvu

vcelka77
18. únor 2010

klarko tak to vypadá opravdu dobře, krásný výběr 🙂
mě by teda žlutá nikdy nenapadla

acimedaca
18. únor 2010

klara: to je pěkný, nezvyklý....

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru