Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

jizi
autor
20. bře 2010

Není tam žádný heslo, vstup má každý, jehož nick se tam uvede.... takže hlavně nesmím na nikoho zapomenout 🙂

zelvinka
20. bře 2010

holky nějak jsem nepochopila, když najedem do svého profilu a máme tam fotku tak vedle ní je ještě panáček, to jako manža? ale nevím jak tam tu fotku vložit, protože malou už tam mám,...a ta se vkládá jinde

zelvinka
20. bře 2010

tak přinejhorším tady napíšeme, ať ti pisnou do IP kdyby jsme na někoho zapoměli, předpokládám, že to tam může dávat jen ten kdo to založí

jizi
autor
20. bře 2010

takže dámy, poslední přesun 😀 !!

petrajda
20. bře 2010

holky mě to neklape, v čem dělám chybu? ☹ ten odkaz mi to nechce pobrat ☹

zelvinka
20. bře 2010

mě ten odkaz teda funguje, tak si to najdi pod FÓRUM, vlevo SOUKROMÉ SKUPINY a tam UKECANÉ EX NEVĚSTY ZE ZÁŘÍ 2009,..a jestli ti to nepůjde ani tak, tak mě jedině napadá, jestli tě jizi špatně nezadala

zelvinka
20. bře 2010

PEtrajda, tak jsem koukala do členů v uzavřené diskuzi, a nejsi tam,...takže v tom je háček,...buď na tebe jizi zapomněla úplně, nebo se uťukla a špatně tě napsala

jizi
autor
20. bře 2010

Pardon, moc se omlouvám!! ☹ Už tam samozřejmě jsi!! Jsem hlava děravá, naví mám kocovinu, skoro jsem nespala a musím makat, tak omluvte moje výpadky

brumdinka
20. bře 2010

tak fajn, aspon Vás líp najdu

jizi -- jen doufám, že sme na někoho nezapoměli 😅

tak na to chvíli mrknu, jak to funguje a jdu vařit panenku - mamka mi jí minulej tejden přinesla od strejdy a včera sme měli půl roku výročí od svatby - tak se to trochu i hodí 😀

vcelka77
22. bře 2010

POMOC 😠
já jsem se na vás tak těšila a nemůžu k vám 😀

lowe
22. bře 2010

ahoj holky, tak tedy ten nový koník se mi vůbec nelíbí
a jak je?

acimedaca
22. bře 2010

vcelka...já napíšu jizi, aby tě rychle přidala.....

lowe: diskuze se přesunula do "soukromé" 🙂

vcelka77
22. bře 2010

teda vy nám v tom děláte bordel 🙂

lowe
22. bře 2010

jak do soukromé a proč jak to najdu???

acimedaca
22. bře 2010

někde o stránku dřív je odkaz...aby nás nemohl číst nikdo cizí......a jinak je to kategorie forum "Soukromé skupiny"

janicka006
24. bře 2010

Ahojky děvčátka,teda tohle je můj první příspěvek na nového koníka...a přiznám se,že se mi vůbec nelíbí...jak tady někdo psal..než jsem vás vyčenichala to byla hrůza.
Jinak jsme pořád dohromady,ale už bych snad i rodila..jsem neohrabaná jako Brouk Pytlík,chodím každou hodinu čůrat,takže když se hrabu někam do města,tak musím využít v každém obchoďáku hajzlík..o courání v noci ani nemluvím.
KOukám ale,že tady asi už jste to nějak ukončily a přesunuly se jinam..tak když budete někdo tak moc hodný a pošlete mi prosím odkaz na to nové.Moc díky🙂)
Opatrujte se kočičky a já se zase brzo ozvu.
Papa

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru