Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

estrellita
12. únor 2010

klarko: urcite si dam tt az budu videt srdicko 🙂

petrajda
12. únor 2010

brumdinka - ty si jak moje švagrová, ta v pátym měsíci jela tyrákem do Anglie,spali jak se dalo, a na trajektu byla snad jediná ženská-samozřejmě ochráněna svým manželem-ale na ní těhotenství nebylo vidět až do konce. Ona je taková nitka a stačilo aby si jen vzala volnější svetr...nikdo nic nepoznal.

brumdinka
12. únor 2010

teda dneska moc ukecaný nejste, když musím téma lovit z druhé stránky 😀

pet - tak na mě to pak bylo vidět, v poslednim měsíci sem se valila jak míša kulička 😀

no a na mě padla z toho všeho nějaklá depka, ch jo jdu radši spát 😒

janicka006
13. únor 2010

Dobrá ranko.....pracovní ranko....
Užívám si poslední pracovní sobotu v této firmě,takže jsem tady už od půl šesté.Jen jsem trochu naštvaná...kolegyně co má jít na mé místo o to vůbec neprojevila zájem...přitom jsem včera říkala minimálně 3 x že jdu v sobotu do práce....ale na druhou stranu je to její liga...ona by se tohle měla všechno naučit ne já.A jak jí pozoruju,bude se v tom plácat řádně...
Tak já jdu na to,ať můžu jít alespoň do dvanácti dom a z víkendu alespoň něco malinko mám.
Užijte si hezký víkend,tady zase napadlo..tak jsme ráno do garáže docela mrzli.Mužíček má dneska denní dvanáctku,ale přivezl si od své skvělé maminky ořechy,tak abych se asi neflákala,tak mám něco upéct...ale vůbec nevím co...Mám totiž ořechů jako pro celé město..
Papa

sidi.m
13. únor 2010

janicka:Tak to ti nezávidím pracovní sobota,já mám volno a jsem ráda,skočila naměnějaká rýma,hrůza.
Jinakvšerajsemviděla Avatar a všem doporučuju,je to nádherný

Hlásím,že sestřenka včera v 15 hodin porodila zdravýho kluka 3761 g a 50 cm,ale měla komplikovanej porod,placenta byla přirostlá,ztratila 3 litry krve a ješe na 2 místech natržený čípek.Takže leží na JIPu a v děloze má nafouklý nějaký balonek aby nekrvácela 😒

brumdinka
13. únor 2010

janicka - no tak to je k vzteku, ten přístup tý tvý kolegyně, co - co já bych za to dala jít takhle do práce a klidně i v neděli jen abych se to naučila a nějakou slušnou práci konečně měla 😔

sidi - tak gratulace k mimisku, a at´se z toho sestřenka brzo dostane 😉

no a my se chystali na maškarní a nepudeme nikam, jelikož malej mi od včerejška leží s kašlem a teplotou - ach jo a to se tak těšil a já taky ☹

janicka006
13. únor 2010

Teda Šári 3 litry..to je nějak hodně,ne????chudák,tak to jí teda určo není do zpěvu...ale tak hlavně,že miminko je v pořádku.Jaké vybrali jméno???A kdy se pojedete podívat...chichi..jsem zvědavá až si ho pochováte i s manžou,jka se na to bude on tvářit....třeba si to rozmyslíte 😕 😕 😉

teď je té rýmy nějak hodně,mám tady kolegyni,naštěstí v jiném kanclu,dorazila před chvilkou a taky říkala,že mají doma všichni horečku a blijou jako Alík...I mě ráno škrábalo v krku....

Holky myslíte,že je normální,že mám teď překrvený nos???Já normálka vůbec,ale teď mi docela často...Dokonce jsem vynydala Pepčovi,že všechny kapesníky doma zapatlal..ale zjistila jsem,že o jsem já.... 😝 😅

brumdinka
13. únor 2010

jani - jestli je to s tim nosem normální nevim, ale je fakt že já poslední dobou taky a to až tak, že se mi občas spustí i krev jak smrknu 😖

sidi.m
13. únor 2010

janicka:No bylo to tost měla částečně přirostlou plaćentu k děloze.Už je jí líp,snad byjí měli zítra dát na normální pokoj a dát jí malýho.Jmenuje se Samuel.No na návštěvu pojedeme asi příští víkend,uvidím jak jim bude.

estrellita
13. únor 2010

jani: ja jsem byla nastydla minuly tyden a radej jsem zustala doma a tropela jsem, ze mi nebylo dore a nemohla jsem si vuec nic vzit, tak jsme porad jen a jen spala 😀
tak hlavne, at to skrabani z krku co nejdriv vyzenes.

sidi: teda, to je mazec, 3 litry 🤐 chudak, ale hlavne, ze bude v poradku!!

petrajda
14. únor 2010

ahoj holky - zdravím z práce. To víte Valentyn 😒 . Ale vypadá to,že sem zbytečně nevstávala. 🙂

brumbinka - k té práci, málokdo si dokáže vážit práce a většinou až ve chvíli , kdy ji buď dlouho hledá a nebo má třeba i jiné problémy. Když za mě v bejvalé práci hledali slečnu,to byly neuvěřitelné věci co si ta či které dokázala diktovat. Pro některou to bylo na Břevnov i daleko ačkoliv to měla z Palmovky třeba 25minut jízdy tramvají aniž by musela přestupovat. Ale je to různý úhel pohledu.

sidi- tak gratuluju k synovci - on to asi úplně synovec není,ale tak nějak trochu 😉 Je dobře že už je v poho. Ona byla v Lb v porodnici??

janička - tak od zejtřka už doma viď? Závidím ti,což je trochu v rozporu s tím co jsem psala brumdince 🙂

brumdinka
14. únor 2010

pet - no jasně valentýn, ale aspon budou kšefty, né 😉

s tou prací no práve, mně se otvírá vždycky kudla v kapse 😀 😀 když slyšim takovýhle zkazky a nebo jiný věci jak si někdo stěžuje, že tuhleto a nebo tamhleto nebo že je polívka přesolená, když maj třeba stravování za hubičku atpod......... ona bohatě stačí diskuze na beremku baví vás vaše práce - je mi z toho akorát špatně 🙄 😔

jinak mě manža překvapil a dostala sem nečekaně Modrý z nebe 😀 😀

sidi.m
14. únor 2010

petrajda:Jo jo je v Liberci,ale jsou prejna ní hodný.Dneska už je na normálním pokoji,ale malýho jí nosí jen na kojení,říkala,že by to ještě nezvládla.

Tak jsem dnes dostala kytičku 🙂

zelvinka
14. únor 2010

ahoj holky,.. i mě manžel obdaroval kytičkou, tak mě to dojalo.
Sidi - tak ať se sestřenka brzo uzdraví, ať si může vychutnávat každičkou minutu s mimáčkem

janicka006
15. únor 2010

Dobré ranko,

Petrajda - ještě tento týden,ale už ho chci pojmout jako ryze odpočinkový....Slečně jsem řekla,aby si to všechno už řídila sama a já tady budu jenom jako poradce,když nebude vědět.
No a úplně naposledy se sem chystám v pondělí 22.Chci totiž upéct buchty..ty tady holky milujou....takže se tady stavím v Po jen s chlebíčkama a buchtičkama...ale stejně myslím,že to bude na déle...
No a v út,st už budeme doma malovat,ve čt chceme jet s mamkou do Ikey a od pá bude pak doma velký úklid....Pepča má pracovní víkend,takže si to tady budu moci hezky všechno sama v klídku uklidit....takže plánů máme ažaž.

petrajda
15. únor 2010

janička - mňam buchty 😵 . Taky bych si dala,ale nemůžu. Nějak nekontrolovatelně přibírám až sem z toho skoro zoufalá 🙂 . Kdybych aspoň měla důvod... Ale sním malý oběd,nic tučného a mám hned skoro 2 kila nahoře. 😠
sidi - to je dobře,že je sestřena dobrá a že se tam o ní dobře staraj. Na libereckou porodnici jsou různé reakce.Ono je individuelní.

Tak vy jste dostali kytičku,to je moc pěkný. Já teda nic, já si kytičku přinesla z práce 😅 .
Člověk se zařekne,že takovýto svátek neslaví,ale pak je příjemně překvapen,že 😉

filu
15. únor 2010

Ahoj holky,

my byli s manžou včera na valentýnským obědě, i nějakou maličkost jsme si dali...

Jo a ne že bych se toužila se nějak veřejně obnažovat, ale onehdá se tu někdo dožadoval fotky mého pupiku, tak jsem ho dala teda do alba. 😉

petrajda
15. únor 2010

jééé - hezké bříško 🙂 filu

acimedaca
15. únor 2010

filu: to je zatím jak nic 🙂

zdravím všechny po delší době, měla jsem toho tedka moc....
Valentýna neslavíme, takže u nsá nic...
nicméně...řešili jsme včera z manželem, jaký jméno pro kluka...opět si totiž rejpnul, kdy už budou ty děti.....a na žádný jsme nepřišli.....dejte holky nějaký tip.......

vcelka77
15. únor 2010

aci a chcete něco moderního nebo něco staršího?
Jinak u nás valentýn také nic, ani kytička ☹

petrajda
15. únor 2010

Honzík je sice šíleně profláklí,ale mě se líbí.Mě se líbí,taková ta česká jména,typu Vojta,Matýsek,František..

vcelka77
15. únor 2010

mě se strašně líbí jméno Martin 😀 a Adam
Honza je strašný, nejen že je to profláklý, ale mam ho spojený s někým strašným 😖

filu
15. únor 2010

Aci, já vím, ale teď zrovna jsem ve fázi, kdy ho hypnotizuju, aby bylo co největší, aby to bylo hezky vidět. 🙂 Je to přesně ta fáze, kdy si okolí říká: "Přibrala, nebo je těhotná?" 😉

S těmi jmény taky vůbec nevím. Klučičí ne a ne vymyslet. A když už se mi něco líbí, tak se to nelíbí samozřejmě manželovi, nebo slaví svátek kolem Vánoc nebo předpokládaných narozenin, což taky nechci. A nebo končí na L a protože tak začíná naše příjmení, tak by to chudák ani nemoh vyslovit... Takže celkem patová situace. 🙂 Jinak bez ohledu na výše uvedené požadavky se mi asi nejvíc líbí Michal, Petr a Jakub.

vcelka77
15. únor 2010

a nebo Marcel to je také hezké a není tak obvyklé

petrajda
15. únor 2010

já vždyckY chtěla janičku a honzíčka. Ale honzíčka mi už vyfoukla švagrová 🙂 ta doufám,že nebude chtím mít doma jana a janu 🙂

vcelka77
15. únor 2010

Já vždycky chtěla Haničku 😀 a Emilli.
Ale asi mi neprojde ani jedno

janicka006
15. únor 2010

Buchty děláme s mamkou musím říct opravdu mňamozní...dokonce i mlsnej Pepča..alias co vytvořila jeho maminka,tak je nejlepší,tvrdí,že naše buchty jsou nejlepší jaké kdy jedl...

Teda holky,tak to jsem tady jediná,kdo ještě břuch nevyfotil...tak já se pokusím to napravit,ju.Jenom mi neříkejte,že ho mám vyloženě klučičí...Protože mě teda tak ale připadá...ale zase bůčky už jsem měla i předtím,tak teď se asi neměly kam vyvýjet...a mám bříško opravdu spíš jen dopředu.
Jinak teď se mi bříško líbí jako myslím vizuálně ani nejvíc z celého těhotenství....ostatní věci s tím související už však méně...

Já jsem teda jednoznačně pro Honzíka,ale u Pepči jsem nepochodila...a jinak jsem pro ta starší,ale zase ne úplně...třeba jako Marie a tak..to men nebere..a navíc Marie je tchýně 😝 😝 ..i když ona je Slovenka,takže je Mária....

Jinak Petrajda nevím proč byste nemohli mít doma Honzíka.....je to VAŠE první dítě a to že ho má švagrová pro men není důvod ho nedat......Klučičích bych ale jinak věděla spousty..měla jsem problém spíš s tím vybrat holku...

acimedaca
15. únor 2010

filu: jasný 🙂

no já bych radši neějký střízlivý, nechci ani Maxe, ani Dominika nebo Sebastiana,....
žádný jméno z rodiny nepoužiju, to je pak pakárna...takže odpadá, jirka, tomáš, láda, pavel, david, štěpán...martin se mi nelíbí, matěj, ale toho mají naši dobří kamarádi.....Jakuba manžel nechce...jedniné snad co se mi pozdává je Vojta....

janička: no tak dej nějaký tip

petrajda
15. únor 2010

janička - já u klučičího jména zas tak moc na Honzíkovi netrvám,i když se mi asi líbí nejvíc. Ale jednou bych holčičku Janičku strááášně moc chtěla. To jméno se mi líbí moc moc moc už snad od dětských let. Jana byla moje sestra ,ale nevím,myslím,že tím ovlivněná nejsem. Jo taky mě napadlo,kdyby dali třeba Janičku zda pak jednou mi...ale asi bych se nenechala zviklat...nevím...vážně
Obdoba Marie je Mariana,to chtěla švagřice,ale manžel jí to neschválil
🙂

petrajda
15. únor 2010

aci - Kuba je taky hezký

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru