Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

janicka006
16. únor 2010

chichi..jsem tady vyvolala finanční poradna pátrá radí informuje..chichi

Zelvi,teda ty už to počítáš na dny,co???Už se moc těšíme na miminko...snad má někdo Tvůj foun,abychom měly čerstvé informace až to bude aktuální!!!!

petrajda
16. únor 2010

holky a víme co vlastně čeká janička?? nebo to je taky tajné??

vcelka77
16. únor 2010

janička to neví jistě 😀

petrajda
16. únor 2010

tak by jsme měli pomalu taky hlasovat 🙂

vcelka77
16. únor 2010

tak můžete začít já zas dám dohromady nějakou hezkou tabulku 😀

petrajda
16. únor 2010

jé to budeš hodná. Já zůstanu u holčičky. třeba aspoň někde padne 🙂 ,teda vykulí se 🙂

vcelka77
16. únor 2010

tak já tedy také tipuji holčičku 😀

klara.k
16. únor 2010

já taky typuju holku 🙂
Jdu domů vyplínám PC, ne že budu zítra zase v šoku, kroť te se, jasný 😀
Pěkný den a večer

zelvinka
16. únor 2010

ahoj holky - přesně tak jak některá z vás napsala,..miminko už minule vážilo 3,5kg a bohužel přibíráme víc než 300g za týden,...takže si dokážete představit pak toho cvalíčka🙂, a velikostně jsme tedy podle doktorů o týden a 2 dny větší,..teda aspoň minulou středu, takže uvidím zítra, tak proto možn dojde na vyvolání a odpadne stres s tím kdy to na mě příjde,..jestli bude manža po ruce,...jestli dojedem včas,...no jak se to blíží,..tím víc začínám mít obavy,..ani ne tak z bolesti, ale tady z toho všeho okolo.
Jinak já si u Janičky tipuji kluka.

petrajda
16. únor 2010

zelvi a to by si tě na vyvolání objednali a nebo by jste rodili hned 😕 .nějak tomu nerozumím

brumdinka
16. únor 2010

zelvi - teda tuhle informaci sem neměla, tak to bude teda pořádnej cvalík 😀

jinak takhle to měla jedna moje známá, má kluka, klasickym porodem a váhu měl skoro 4 kila 🙂

zelvinka
16. únor 2010

no nám to právě vychází, že kdyby jsme rodili normálně a přibírala jsem tak jak se má,...tak by jsme vážili 4,2kg, jenže od té doby co jsem byla v porodnici, přibíráme víc.
A jestli by si mě tam nechali hned to se právě dozvím zítra podle ultrazvuku, protože jsme se s doktorem domlouvali že podle ultrazvuku a toho kolik přiberem by jsme to uspíšili. Miminko je donošené 38.týdnem a plně vyvinuté,..tak by snad nemělo nic hrozit. jinak to vyvolání není tak hopem. Co jsem zažila když jsem byla v nemocnici a vyvolávali tam porod, tak večer dali tabletu na přípravu porodních cest, ráno zavedli nějakou tyčinku na vyvolání porodu a večer kolem šesté bylo miminko na světě,..jenže někomu prý musí i pomáhat kapačkama, nebo mu dávat několik těch tablet či to, každá jsme hold jiná.

petrajda
16. únor 2010

tak vám moc teda držím palce,aby vás moc netrápili. Miminku by se už mohlo chtít ven samo,přece tam musí bejt srolovaný a musí mu bejt těsno 🙂

sidi.m
16. únor 2010

zelvi:Já myslím,že to vyvolávání je horší než když to na tebe přijde samo.A hlavně musíš být v nemocnici,mám spoustu kamarádek co si ty ´počáteční kontrakce odbyli doma ve vaně a s porodnicí byli na telefonu a pak tam jen dojeli na porod.Ale držím palce at to všechno zvládnete.

vcelka:Janičku tipuju na holčičku.
Že se vracím k Avataru,já taky scifi moc nemusím,ale tohle měfakt nadchlo,bylo to užasný,už jsem to viděla 2x 😉

zelvinka
16. únor 2010

sidi - to jsem taky slyšela, že ty kontrakce nepříjdou postupně,..ale udeří v největší síle, ale k té vaně musím říct, že tam ji mají na porodních boxech, ale doma je doma, to máš pravdu.

sidi.m
16. únor 2010

zelvi:Moje 3 kamarádky to takhle udělali,ale samanevím,těžko někomu radit.Alekdyž vyvolávají prod tak se říká 12-24 hodin,normální 😒 A myslíš,že budete rodit dřív?Nebo nato s mužem hupsněte to prej taky vyvolává porod 😉

zelvinka
16. únor 2010

to bohužel nemůžu, protože mám vřídek na čípku, takže mám přísnej zákaz,...a hlavně s tím vyvoláváním jde taky o to,...že mi funguje úplně minimálně ta ledvina a čím je miminko větší tím je to horší,..jak na ni tlačí,..proto asi nemám tak velký bříško jak jste říkali,...mimčo mě utláčí uvnitř, proto jsem i čůrala tu růžovou moč a pak ležela v té nemocnici. Nejde tu jen o váhu.

zelvinka
16. únor 2010

To víš že bych byla úplně nejradši kdyby to na mě nejlépe zítra odpoledne až se vrátí manžel z práce na mě přišlo a bylo 😀 😀 , jenže i doktoři mě řekli, že to že jsme o týden a dva dny větší neznamená že budu o týden a dva dny rodit dřív.Navíc jak jsem tady psala máme to v genech a než císaře, tak to radši to vyvolání. Chjo,...co si my ženský musíme vytrpět.

petrajda
16. únor 2010

teda to jsou zvěsti. Přeju ti abys to už měla za sebou a miminko doma v zavinovačce aby spokojeně nakrmené chrupkalo. A hlavně aby porod byl co nejrychlejší a natotata mimčo venku 🙂

brumdinka
16. únor 2010

no nevim podle mě je lepší, když se mimi narodí tak jak má v termínu i když je větší, ale chudák mamka; ale pokud tam je i zdravotní riziko ohledně té ledviny, tak bych to nechala na doktorech a Tobě želvi přeju at´to máte brzy za sebou at´už máš po startu a krásné mimi v zavinovačce 😉

zelvinka
16. únor 2010

brumdi - to máš pravdu za předpokladu, že by jsme vážili 4.2kg, ale vážit pět kilo to už je něco jinýho. bohužel přibíráme mnohem víc než jen 300g týdně,..no nic nebudem předbíhat, prostě uvidíme zítra

petrajda
16. únor 2010

zelvinka - určitě dej vědět jak jste dopadli 😉

sidi.m
16. únor 2010

zelvi:S tou ledvinou to je blbý.A zítra tě čeká kontrola jo?Kdyby to ohrožovalo funkci ty ledviny,tak si myslím,že to vyvolají.Já myslím,že tencísař není až tak hrozný určitý rizika jsou,tak zítra držím palečky 😉

acimedaca
16. únor 2010

zelvi: taky držím palce, at to dopadne tak nejlíp, jak to jen jde.....

copak asi edvi, když už jsme u těch držení palců....

petrajda
16. únor 2010

to je pravda edvi se dlouho neozvala,snad se rozhodnou pro další pokus ..

jaká jsou rizika pro císaře??

zelvinka
16. únor 2010

no to by nám asi nejlíp řekla sidi, já jen slyšela, že třeba když čekáš pak druhý a jde to i normální cestou tak ti může popraskat ta původní jizva,..ale jinak nevím,..po pravdě jsem plašan,..takže jem se v tom radši ani nebabrala.
Holky jste hodný, že nám držíte palečky.určitě se zítra odpoledne ozvu.
Máte pravdu, že tu edvi dlouho nebyla, asi se dává dokupy,..musí to pro ní být těžký.

petrajda
16. únor 2010

jednou někdo někdy říkal,že holka co šla podruhé na císaře,tak jí zjstili,že starou jizvu jí drží snad jen tenká blána. Že mimčo mohlo vypadnout kdykoliv. To je fakt,vzpoměla sem si na to následně co psala zelvinka...

Holky,psala sem tu v poledne jak sem byla u té pedikérky. Mluvila o nějaké zdejší léčitelce,že prý je dobrá. Možná jsem cvok,ale trochu těmhle "praktikům", věřím. Snad seženu na ní číslo.Že prý dokáže dát lidi do pohody... Připomíná mi to trochu tu paní Mojžíšovou,která taky rovnala rodičky,které nemohli otěhotnět. Ale asi to není pro každého..Když je příčina opravdu vážná nepomůžou ani čárymáry 😀

krtek.93
16. únor 2010

Ahoj! Já přišla před chvílí z práce 😝 a to mě muž straší, že nám maj aktualizovat program, na kterým účtujeme, a celý se to pak protáhne tak o dvě hoďky. No to je teda mazec, to bych přišla dneska skoro v jedenáct 😕 no uvidíme, mužíček je taky "černá aura" 😉

Ještě k těm výdajům - my taky utratíme ve dvou tak kolem 4000 (+- 500), když nepočítám případný večeře v restauračkách a žrádlo pro psa 😉

zelvi: moc držim palečky, ať se to brzy vykulí a ať jevšechno v pořádku! Já taky nejsem zastáncem vyvolávaček, ale teda radši to než pětikilovýho obříka "normálně" 😝 A císaře bych teda taky nemusela, docela se divim těm, co si to málem vydupou, aby nemusely rodit klasicky. jedna moje bejvalá kolegyně měla jedno dítě císařem a druhý přirozeně, tak mohla srovnávat - a toho císaře by prej klidně oželela 😅 A taky mám poslední dobou pocit, že ženský si obecně tý bolesti užijou za život snad stokrát víc než chlapi 😠 Já třeba pořád čekám na MS a už od soboty je mi každej večer blbě - a furt nic. To když se nasčítá s bolestma při porodu a pak problémy třeba v přechodu, tak je toho až až (a chlap ti na to pak klidně řekne "ale my se zase musíme holit 😀 😀 ).

petrajda
16. únor 2010

krtku - 😀 😀 😀 musíme holit...
asi chvíli potrvá než se to srovná...ale srovná 😉
no já jdu si asi lehnout, muž přijede za chvílu z práce a já celej večer zas dřepím u počítače a hledám nějakej penzion na Slovensku. Jenže jich je a vyberte si. Ale aspoň mám teď jen tyhle starosti,což je docela fajn...ono se to zase otočí...

klara.k
17. únor 2010

krti - a my se nemusíme holit 😉 Chlapy jsou experti, ale co bysme bez nich dělali že, bylo by nám krásně, nikdo nás nerozčilovat atd. no nojo no

zelvi - taky držím palce

holky fakt jenom 4000 za měsíc, tak to já to teda spočítala na víc, budu muset na to kouknout. To jako že máte 4000,- za oba dva na měsíc na jídlo - snídaně, obědy večerě a víkendy? 😲

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru