Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

petrajda
3. lis 2009

krtku - no máš pravdu každej by to měl už vzít na vědomí s tím jménem,zejména já a nějak se teda zatím snažím... A včera jak sem volala na ten finančák a pani mi radila jak postupovat tak byla z toho trochu zmatená,říkala,že to je vždycky problém,když měním nejen bydliště,ale i jméno.Když to přechází z jednoho úřadu na druhý pod starým a pak najednou novým jménem,může se stát,že mě zařadej špatně,protože k ní to přijde pod dřívějším jménem a do Liberce už pojedu na novo,takže aby se mi ty mé papíry daly pak zase zpátky dohromady a přiřadili mě zprávně.Prej se může stát že mě budou urgovat k nějaké dani,kterou ani nemám platit.Jako nedivila bych se - to se mi stává - tak sem si myslela,když teda konečně budu mít všechno téměř pod dohledem a nebudu muset kvůli každé prkotině cestovat do Prahy,že to bude lepší.

janicka - neviděsila jsi mě. já prostě tak nějak si začínám urovnávat v kebuli,že to třeba nebude tak jednoduchýa že se nemá na to myslet. ale copak to jde??

janicka006
3. lis 2009

Aci ty to bereš ale tak nějak vzdáleně...počkej až se ti v břuchu začne něco dít a uvidíš černou fazolku,pak červíka,kostlivečka a nakonec už hotové miminko....víš tak pak budeš mít taky jiné pocity.Takhle vnímáš jen spíš to,co tě bude omezovat a ne moc to hezké jak tady vychvaluje Zelvi...pohyby,nákupy,výběr jména a milion dalších věcí.
Jinak já jsem doma už tak nějak naťukla mamku a je ochotná mi tak půlroční mimčo denně 4 hodiny hlídat...takže když budou trochu přístupní,mohla bych si vždcky skočit pro práci a pracovat doma,na chatě nebo u našich...No uvidíme,to je ještě dlouhá doba.....takže tohle plánování je zatím malinko zbytečné....ale je fajn,že o té nabídce vím.

Krti Pepan taky není žádný testozkoumavec a tak,ale zatím jsme byli na jednom UTZ a na ten by měl jít asi každý chlap..bylo to ve 13tt,kdy miminko už vypadá jako človíček....a chlap si uvědomí CO to obnáší,že má doma těhotnou ženu.....Ono je sice fajn ukázat mu test s //..ale chlap je rád,ale to je asi tak všechno..ale tady už mu došlo,co se vlastně děje.Teď si kolikrát ráno s Edíkem v břuchu povídá.Nebo mu dává pusu..je to moc hezk..nejsem nějaký divoký romantik..ale tohle je fakt moc milé...

janicka006
3. lis 2009

Petrajda nejde.. ☹
a upřímně pokud někdo říkal,že těhotenství je krásná věc...tak já bych si teda dovolila nesouhlasit....od první chvíle od // pociťuju strach,aby bylo všechno v pořádku,pak jsem 3 měsíce blila jako Amina-už jsem z toho byla opravdu na prášky,vysílená,otrávená,doma na nic nesáhnuto,program od 15 hodin do spaní byl vždy jasný,pak jsem se bála na ty triplíky a teď se bojím zase na velký UTZ,aby to tam neodhalilo nějaký problém a bylo všechno ok....
Ale abych moc nepřeháněla jsou tam i ty hezké chvilky jak jsem psala výše...
Těším se až nám řeknou zda je to kluk nebo holka,až si půjdeme po Novém roce koupit autosedačku(už jí máme vybranou!!!),až složíme postýlku,až si dám věcičky hezky vyprané do komody...

janicka006
3. lis 2009

Holky já jsem tak ráda,že jsme zase všechny tady🙂🙂...tady jsme všechny jako v jednom z mála témat normální holky..žádný divočiny,hádky a tak. 🙂 🙂 🙂

jizi
autor
3. lis 2009

Ahoj ženy 🙂 .... V Praze je echtovně hnusně - šedivo, mokro, zima, bléé... Navíc, když jsem se před půl dvanáctou vyhrabala z postele, zjistila jsem, že neteče voda! Takže jsem se se zalepenýma očima dopotácela k Číňanům na roh koupit balení vod, abych si měla aspoň v čem vyčistit zuby - fakt lábuš 🙄

Kláro, já taky fotky nestihla ☹ Nechceš je hodit třeba na rajče nebo někam, kam si můžeš dát i heslo a nikdo vás nebude moct šmírovat?

Jinak to vypadá, že jsem tu největší mlaďoch - ještě pořád 25 😀 ... a s dárkama k Vánocům mám zatím pro T. jenom triko a dárky pro mýho taťku, pro neteř a kocoura 😉 ... nějak se letos nemůžu dokopat to začít víc řešit...

Smrtelnou mužskou chorobou na sedm muž naštěstí netrpí, kolikrát mě spíš štve s tím, když je nachcípanej jak pes, k doktorovi nejde, když už si tam po tejdnu, kdy stihne nakazit všechny kolem sebe, dojde, tak stejně nevydrží v posteli, protože ho to "nebaví" ... A co se týče představ jeho přístupu k potomkovi, tak to radši neřeším - on je v některých věcech dost nevyzpytatelnej, ale myslím, doufám, že to bude v normě 🙂

bzzmajka
3. lis 2009

Ahojte, mám na predaj svadobnú bábiku na auto...u nás je požičanie velmi drahé, tak radčej kúpila a zase predávam...len 900,- korún/v starej mene

janicka006
3. lis 2009

Ahojky bzzmajka..my jsme tady ale už všechny vdané....přesnunuly jsme se sem z beremka,kde už máme své "odpracováno" 😉 😉 ...takže u nás asi nebudeš mít úspěch ☹

zelvinka
3. lis 2009

janičko - jo jo manžílek taky každej den si povídá s miminkem a mazlí se s ním,..takže kolikrát se třeba převlíkám že jdeme ven a on mě ani nenechá vklidu si navlíct svetr 😀 ale jsem za to ráda.hodně se to změnilo od ultrazvuku, předtím se taky mazlil, ale když tam viděl ty prstíčky, a nosánek a jak se mele,..tak je to všechno takové intenzivější.Nenechá mě nést ani tašku s chlebem a rohlíkama.
a s tím jak pociťujeme těhotenství,...určitě bych si to tolik neužívala kdybych ho třeba prozvracela, nebo mě potkalo to co tebe s Pepčou,....ale určitě se z toho těšíme obě stejně. 😉

petrajda
3. lis 2009

janicka - no tak nějak si to jednou u sebe představuju taky-ten průběh těhotenství. Já se totiž ze všeho prostě musím nervovat.
Jo jinak jak sem tu psala o kolegyni,sem takovej blázen,tak sem si byla dozadu do kladu vyměřovat místo na postýlku pro to svoje mimčo až ho budu mít já tak ho budu mít u sebe a budu moci pracovat-sem teda zvědavá jak budu zvládat řvoucí a hladové mrně a příval zákazníků v jednom. Ale vzhledem k tomu že momentálně se příval zákazníků nekoná tak to třeba budu zvládat. Nejsem psychopat,já prostě momentálně nemám co na práci a vymejšlim kraviny.
Jinak muž si vždycky vzpomene na ten vtip a tak nějak se postaví a nohy,ale jinak je fakt že umí marodit vzorně 🙂 . Záleží ale na okolnostech. Pokud nemá čas a něco hoří,tak je zdravej v tu ránu.

jo a jani - asi je to trochu předčasný,ale plánujete že bude manžel u porodu??

petrajda
3. lis 2009

jéé zelvi vy tak bude rodit pospolu??? 🙂

janicka006
3. lis 2009

Petrajda chtěla bych aby byl u toho a on taky...ale mám takový trochu problém,jsem hodně úzká..byť mám jinak zadek jako valach 😝 ,takže mi svého času hrozili císařem....Takže se uvidí, jak to všechno dopadne.

Jizi ty dneska volníš,že nejsi v práci?????Záááávidím 😠 ...já bych šla do hajan.

Zelvi blinkám pořád,ale proti tomu co bylo na začátku,tak teď je to úplně parádička.
Jen mám takový blbý chutě na to,co zrovna nesmím...Nivu,rybí salát,polívku z pytlíku,Hermelín...Minule jsem byla na O s kolegama,tak měli bramborový salát a vinnou klobásu.....no a já jsem musela sušit pusu u brambor..vrrrrrrrr 😠

zelvinka
3. lis 2009

petrajda - jo jo původně manžel nechtěl u porodu být, že by prý čekal na chodbě, ale postupem času aniž bych na něj tlačila, tak řekl že si i v práci nahlásí tejden dva dovču, aby ten porod nepropásl,..hrozně se na mimáčka těší,....a bude u porodu 😎
janička - tak chutě mě naštěstí nestihly, takže pohůdka,....jen e obávám že tentokrát poprvé po pěti měsících už jsem něco přibrala,...ale teď je to prej tolerováno,..ky jindy by měla ženská přibrat aniž by to někdo komentoval 😀 😀 , musím říct, že stále nosím svoje původní oblečení,...zatím ani kalhoty jsem nemusela kupovat nové,..mám bokovky a roste mi zatím jen bříško

petrajda
3. lis 2009

jani - já tomu nerozumím,bambory nesmíš,nebo prostě ty přísady? jako majolku ,cibuli atd? a Hermelín tak ne jo?

jizi
autor
3. lis 2009

Jani, nevolním, pořád ještě chodím do školy a pracuju doma...

Zelvi, Jani - už víte, kde budete rodit?

petrajda
3. lis 2009

zelvi - ty máš štěstíčko,že tolik nepřibíráš.Já co viděla v porodnici,když sme se jeli podívat na synovce a okolo nás se kolébaly maminy s ještě plným bříškem 🤐 .Sem si říkala,že taková určo jednou taky budu.
Jinak práv když se nám narodil synovec tak sme se tenkrát ještě se skoromanželem bavili o tom,zda by byl u případného porodu. No řekl mi že kdybych fakt chtěla tak asi jo,ale jinak vím,že by raději počkal na chodbě.jako né že by byl nějaký ciťa,ale tak nějak vím,že tohle by proň nebyl ten pravej pohled.Trochu zklamání,ale zase aby tam sestřičky museli ošetřovat ještě jeho,tak ať raději sedí na lavičce 🙂

zelvinka
3. lis 2009

ještě ne,..mám na výběr v Brně tři porodnice a jelikož v jedné tchán pracoval jako údrbář 😀 😀 a zná všechny ty kapacity 😀 😀 tak je mi ta porodnice samozřejmě strašně vnucovaná. Na druhou stranu je pravda že je vyhlášená, alě měla jsem tu čest tam jít z kraje těhotenství na pohotovost a byla jsem v šoku. Jemně jsem špinila, protože mám vřídek na čípku, takže teoreticky to s těhotenstvím nemělo co do činění,...aqle to jsem nevěděla,...a doktorka mě seřvala co tam lezu, že mám snad svého gynekologa a žeš kedyž už jsem teda tam tak se teda na mě milostivě podívá. Holky větší krávu jsem nezažila.

jizi
autor
3. lis 2009

Zelvi, to muselo být maso - takovýhle doktory (a lidi vůbec) fakt nesnáším ... Pinda jedna.

zelvinka
3. lis 2009

teda já zas píšu jako prvňák 😀
Petrajda - už jsem to tady vysvětlovala s tím přibíráním, tak tady s tím nechci nudit,...prostě jsem kvůli štítný žláze nabrala dvanáct kil ještě než jsem otěhotněla,...a teď ty kila jdou sami dolů ale zárověň přibírám na miminku, takže jsem pořád na stejným. Ale myslím si že teď když jsem doma, nevstávám ve čtyři,..nestresuji se,...mám víc než dostatek spánku a mnohem míň pohybu, tak to asi teď začne to přibírání🙂

zelvinka
3. lis 2009

jizi - jo jo a na to právě krátce tchán jak je to tam super, a jaký tam jsou kapacity,...atd. Je pravda že na pohotovosti se málokde na tebe nasmívaj, ale tohle bylo fakt silný kafe i na mě.

acimedaca
3. lis 2009

holky, vy jste se rozjely co jsem byla na obědě.....

janicka006
3. lis 2009

No víš co můžeš tyhle věci..ale třeba v hermelínu a syrečkách objevili tu lysteriozu nebo jak se to jmenuje...a myslím,že maminky pak o miminka přišly...bylo to i v TV...je to sice taková ta kauza,kterou média asi i nafoukla...ono takových rizikových jídel je stopro víc a člověka by nenapadlo,že by je neměl....ale já jsem si tím vytvořila nějaký blok a prostě si to nedám....Kamarádka zase třeba jí skoro denně kupované chlebíčky..kde je majolka,br.salát......já to mám nějak mozku a nevzala bych si to.
A polívka pytlíkačka..to jsou myslím asi samá éčka a tak..to asi není teď to pravé ořechové...
a obecně sýry jako je parenica,korbáčky,hermoš....není to úplně upravené,tak tam je riziko větší....
Pokud ale plkám,tak mi to klidně vyvraťte..chichi..ráda si to dám🙂)))))Takový rybí salát..hmmmm...máme tady přímo výrobnu,kam během roku jezdíme a tam dělají nejlepší rybí věci na světě....
Jééé já už tady slintám 😝 😝

zelvinka
3. lis 2009

janičko - je pravda, že já taky odmítám např. jíst jakékoliv uzeniny značky Tesco apod. Normálně salámům moc nedám, ale když už si dám Vysočinu, tak prostě nějakou od někoho známýho jako je MP Krásno, nebo Steinhauser atd.,...na druhou stranu je fakt že i tady mě může něco postihnout, ale myslím že je ta pravděpodobnost mnohem menší,...než v těch levnejch salámech a stejně tak se sýry,...no jo něco jíst musíme a chleba s máslem se taky nedá jíst věčně že? 😉

acimedaca
3. lis 2009

petrajda: jojo, pánskou smrtelnou nemoc na sedm zná snad každá ženská 🙂 no to by bylo,a by klegyně byla těhotná - to snad ví, ne? jestli to plánuje, nebo jestli to připadá v úvahu....

janicka: to já vím,ž e to mimčo jsou i hezké věci, jak roste, pak začíná vnímat, chodit , mluvit....akorát se teda netěším na období PROČ? to jsem zažila se synovcem a už jsem často nevěděla, co dělat....včera jsem viděla v bazénu maminku s takvou malou "holčičkou pročkou"...."maminko, proč máš ty krátkej rukáv a já dlouhej" - maminka" protože já mám ještě svetr" a holčička" a proč máš ještě svetr?" a maminka"no abych nebyla nemocná" a holčička "a ty seš mín nemocná než já, vid...a proč seš mín nemocná"....a takhle to jelo pořád dokola 🙂 proč je venku zima, a proč máš tepolotu když seš nemocná a proč a proč...musela jsem se smát jako blázen a zroveň sjem koukala, jak ta maminka ze sebe chrilila ty odpovědi na nelogický dotazy 🙂

zelvinka
3. lis 2009

No volal už manžel že je na cestě, tak ho do patnácti minut budu mít doma, tak jdu smažit bramboráky,...aby je měl pěkně teplý a nemusel čekat na papačku,...musím si ho teď hýčkat,....po porodu bude zase hýčkat on mě a mimiško 😀 😀

acimedaca
3. lis 2009

jizi: ty si žiješ, vstávat ve 12 ☹ bledá závist.....jo tady je taky hnusně a ještě navíc sněží

pohotovosti jsou kapitola sama pro sebe, kolegyně z práce tam byla, že jí bolí břicho a rovnou jí řekli "á zase jedna slečna, co se jí nechce pracovat".....ona má mámu dokrotku,ale v jiným městě, tak po tom, co to ten sloužící doktor zjistitl, tak jí ještě řekl "proč si nejdete za maminkou"...úroveň hrůza....vůbec Liberecká nemocnice a porodnice nemám moc dobrý jméno, spíš naopak....☹

janicka: jo, v těhle plísňových sýrech a majolkových salátech by se mohla ta listerioza vyskytnout a to je pak jasný konec těhotenství, to je velké riziko....ale myslím, že v parenici uzené by to být nemělo, spíš sýry plísňové a tak..a v majolce zase salmonela, ale ta snad není tak nebezpečná

acimedaca
3. lis 2009

zelvi: no pěkně ho rozmazluj, snad tti to pak oplatí 🙂

zelvinka
3. lis 2009

aci - to jsi mi připoměla,..kamarádka má už dvě holky mi tuhle říkala taky s čím malá přišl ze školy. Seděla prej na záchodě a ptala se mámy co je pravda na tom že mezi zadečkem a čůráním je ještě jedna dírka a tam že tatínek zasune pinďourka a dá semínko(malá totiž znala celou pravdu, přes dělohu placentu,...jen jí bylo zamlčeno kam že to semínko příjde, a ona prostě žila v tom že do pupíčku,..jak jinak 😀 😀 😀 no a div při tom nebrečela že jí všichni ve škole lžou ) Máma jen zalapala po dechu a říká jo je to pravda,...a víte co malá na to kňouravým hlasemřekla mámě?,.... 😀 😀 prej A TO SIS JAKO NECHALA LÍBIT? 😀 😀 😀 já byla mrtvá smíchy ještě hodinu po tom co mi to říkala ta mamina.b tak na tyhle otázky se taky netěším

petrajda
3. lis 2009

zelvi - nojo..promiň já si na to hnedle vzpoměla 😕 Jinak doktorka fakt k...a!
jani - no je fakt že švagrová hermoš vlastně taky nejedla a tyhle sýry.A tuším,že to odůvodnila kvuli té lysterioze. Jenže já si samozřejmě,frajerka,ťukala na čelo,že zas moc čte.Ona prostě našeho synovečka vychovává podle brožury,ale to je její věc,já třeba jednou nebudu lepší.
aci - kolegyně určitě neplánuje a byl by to takový omyl zřejmě,ale samozřejmě že sem se ptala co by v takovym případě dělala,tak jediné co řekla,pokrčila rameny a že těžko by asi chodila na potrat. Tak to chápu,já taky. My jsme spíš takové kamarádky,neberem se jako zaměstnavatel a zaměstnanec o)) .A spíš sme to plánovaly naopak,že já budu na mateřské a ona makat o))

acimedaca
3. lis 2009

😀 😀 jo, to je slušný, někdy je to fakt síla 🙂
my máme známý,c o s námi jezdí na silestra a na hory, je to prá rodin a všichni už mají děti. Jedni mají hočičku 4 roky a je nadprůměrně inteligentní, dost si nás pamatuje a ví o nás (jako že za ten půl rok co se nevidím na nás nezapomene)...a přišla její mamka s tím, že před svatbou se Andulka ptala, " koho že si ten strejda Luboš (můj manžel) bude brát za nevěstu, když už má tetu Evu (mě)"...to jsem se taky řezala neuvěřitelně 🙂

petrajda
3. lis 2009

aci - tak to o liberecké nemocnici a porodnici jsem slyšela taky. Počkej co nás tam jednou čeká..Sme zhýčkané možná z Prahy,ale jak se to vezme.Tam to taky možná stojí za prd! Jinak ale švagrová byla s porodnicí v LB docela spokojená. Neměla žádnou špatnou zkušenost

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru