Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

janicka006
12. bře 2010

Estrel kdybys jí slyšela jak békala...brrrrrrr.....
Ale doufám v to co říkáš..teď se mne to nějak těsně nedotýkalo,tak si mylsím,že jsem to vnímala i jinak,než to bude potom...
Cítím se dobře..i když miminko přes den kope v normálu,ale ozvývá se večer a než jdeme spát,ale o to intenzivněji....opravdu to dost bolí.Navíc má nožičky pod mým pravým žebrem,tak mne tam pořád žďouchá....
Je to hezké i nepříjemné zároveň..jsem zvědavá,zda mi to pak nebude chybět...
A na porod to určo nevypadá..myslím,že v klidu dodržíme termín 8.4...ne-li déle.
V pondělí máme už poslední poradnu.....holky to tak strašně moc rychle uteklo!!!!

petrajda
12. bře 2010

janička - 8.4!! 😲 toto letí. A neboj všechno bude dobré 😉

janicka006
12. bře 2010

Petrajda nevím jak u vás,ale tady to teda na nějaké jaro nevypadá 😠 😠 ..myslela jsem si,že 8.4. už si budeme užívat malinko sluníčka...byť aprílového...ale tohle je hnus velebnosti... 😠
A co vy,jakpak pokračujete???

estrellita
12. bře 2010

jani: pry od dubna ma byt tepleji, tak to treba vychytas a kdyz pujdes z porodnice, bude vam svitit slunicko na cestu 🙂
urcite jo, jsou pry zenske, keter silene rvou a pak jsou ty klidnejsi, ktere to snaseji lip, tak uvidis.

no kvuli tomuhle se bojim toho Apolinare, ale na druhou stranu bych tam mela jakousi protekci od mamky, zaruceny nadstandard, chovani urcite ke mne dobre, a mam termin na dobu, kdy tam maji castecnou uzavirku salu, takze registruji jen 6 rodicek na den, takze by to tam mohlo byt klidnejsi, registraci mi tam taky zaridi v pohode. Zatimco Podoli je velka neznama, vyhoda je tam toho soukromi na sale, ale jinak tam vyhody oproti Apoli nejsou zadne. tak ja neviiiiiim. uz mam jen 3,5 tydne na rozmylsenou 😅

petrajda
12. bře 2010

janička - je nasněžíno 😠 ,tak jen teď čekám kdy jim nahoře dojde materiál 😠 Pokaračujeme s čím, se snažením 🙂 nebo se stavbou? 🙂

vcelka77
12. bře 2010

jani neboj, to miminku musí přece nějak ven 😀 a příroda si to zařídila tak jak to má být. Rodička třeba křičela, ale vůbec nevíš co prožívala. To bude určitě dobré. Až přijde čas tvé tělo i psychika se na to připraví a bude ti to připadat přiroznené. A my na tebe budeme všichni moc myslet 😉
Já jsem jak kniha. Chci jednou vidět sebe 😀 😀 😀

lowe
12. bře 2010

tedy holky, vy jste ukecané
est: myslíš, že už bude vidět pohlaví?
já se taky bojím toho NT, ale určo to bude v pohodě...doufám
no a pohlaví holky nevím, hádat můžete no 😀

jo tady taky pořád poletuje sníh, a je hnusná zima, ach jo

petrajda
12. bře 2010

tak janička, už mám v kalendáři osmého dubna tlustě zakroužkováno,abychom nezapoměli 🙂

estrellita
12. bře 2010

lowe: to jsou jen tipy, tim se tu bavime a vcelka dela tabulky 😀

no u nekterych je to videt, hlavne pry kluci jsou dobre viditelni na NT, protoze ty UTZ jsou hodne podrobne a miminko se detailne zkouma. u holcicek je to tezsi 🙂

estrellita
12. bře 2010

vcelko a jestli budes delat tabulku uz i lowe, tak ja tipuju chlapecka 😀

zelvinka
12. bře 2010

holky tak lowe tipuji holčičku a estrellitě chlapečka 😅 ale samozřejmě budu ráda když se hlavně vyplní jejich přání🙂
Janičko - porodu se neboj, nesmíš si to připouštět, podívej se na mě, bylo to tak rychlí, že jsem ani pořádně nevěděla že něco bylo,...to samozřejmě malinko přeháním,..neříkám že to nebolí,..ale uvidíš že to zvládneš a až to příjde,...už s tím hlavně nic nenaděláš,..prostě mimčo ven jít musí 😀 budu držet pěstičky, ať to máš stejně tak rychlí jako já,..ať si už hodinu po porodu řekneš, že o není zas tak strašný,..i když při kontrakcích budeš proklínat všechny

acimedaca
12. bře 2010

pořád mi to vůbec nemyslí, chtěla bych reagovat, ale jsem ráda, že si to tu přečtu 🙂

vcelka77
12. bře 2010

holky zapisuji si typy a až bude chvilka vytvořím tabulčičky.
Jani já ti taky přeji aby to bylo co nejvíc bezproblémové. Abys nás tu pak neděsila 😀
To určitě bude dobré,a to mrně ti pak všechnu tu bolest vynahradí.
ze ano zelvinko.

vcelka77
12. bře 2010

aci, ty máš tedy dneska hloupý den 😀 tak ale je pátek. ted budeš moci snad o 2 dny vypustit a relaxovat.

petrajda
12. bře 2010

tak já i lowe tipuju holku. Abych si to pak nepletla 😀
Jinak přeju všem krásný víkend 🙂

werunka87
12. bře 2010

Ahoj holky, mooc gratuluji nově přibylým těhulkám 😀 a koukám že řady přemýšlivek nám nějak řídnou, abych tam nakonec nezůstala sama. Jinak doma už je to lepší asi nějaké erekce na slunci 🙂 v práci toho je hafo tak ani nestíhám dočítat 😒

sidi.m
12. bře 2010

werunka:Tak to je dobře,že už se doma blíská na lepší časy.

janicka:Neboj to zvládneš.

estre:Jakou máš u Apolináře protekci?

estrellita
12. bře 2010

sidi: mamku 😉

petrajda
13. bře 2010

werunka- to je dobře že mračna se snad už rozehnaly

U nás pořád chumelí. Pořáp píšu ,že ta zima snad nikdy neskončí a přitom dřív bylo normální,že v listopadu napadl sníh a roztál v dubnu. Loni teda napadl 15 října až sme se všichni divili co se dějě,ale nakonec vánoce byly na blátě a sníh se oběvil tuším v lednu.
Tak přeju pěkný zachumelený den.

sidi.m
13. bře 2010

astre:Tak to je nejlepší 😉 A v jaký je pozici,jestli se můžu drze zeptat?

Tak v Praze naštěstí a zatím nesněží,ale nejak na mě přes noc skočila viróza.Jsem v práci ale vůbec mi není dobře ☹

estrellita
13. bře 2010

sidi: IP 🙂

jinak preju hezke sobotni odpoledne 🙂 my jsem zatim po snidani 😀

estrellita
13. bře 2010

sidi: tak snad ti bude brzy lip!!!!
Petajdo: ale takova zima, jko byla tuhle zimu, ldouho nebyla, si pamatuju, jak jsme byli na vikendovem svatebnim pobytu pred Vanocema a jeste, ze jsme meli vyrivku na pokoji, protoze kdyz jsme se sli projit ven, tak jsme malem umrzli, bylo minus 20 😀

estrellita
13. bře 2010

jezis, fuj, pardon - samozrejme virivka 😅

krtek.93
13. bře 2010

Ahoj, holky!

Tak předně, abych na to nezapomněla - etrel tipuju na holku a lowe prostě bude mít kluka, to je ložený 😀

jani: Ty jo, se ti ani nedivim, já bych z tý porodnice šla asi pěkně vybobkovaná 😕 😅 Ale neboj, to tělo si určitě v ten pravej čas poradí. Já jednou viděla nějakou reportáž na Nově, sledovali tam budoucí maminu od příjezdu do porodnice, a naopak mě strašně překvapilo, jak byla klidná a tichá, jako by se nechumelilo 😅 A teda ten konec byl dojemnej, jak tam najednou byli tři (i s tatínkem) 😵

Já byla ve čtvrtek organizovat sraz 10 let po maturitě, nějak jsem se ani nevim jak dostala do tý skupinky, co si to vzala na starost 😅 A teda na jednu stranu se těšim, ale na druhou jsem z toho byla trošku zdrblá, jak se ty lidi hrozně měněj... A taky z konkrétních věcí, ale to tu nechci rozebírat. Ale! Jedna holčina je asi tři tejdny po IVF a vypadá to dobře, resp. teď čekaj na ultrazvuk, jestli budpu mít jedno mimčo nebo dvě. Zrovna jí to strašně moc přeju, ona je taková pořád stejná a pohodová... Ani to IVF v jejím podání neznělo nijak dramaticky, prostě to vzala jako že je to potřeba, a přitom třeba i odsud vim moc dobře, že to neni vůbec příjemný 😒

A včera jsme měli firemní akci - turnaj v bowlingu, a bylo to naprosto super! Konečně jsme měly taky čas si trošku víc popovídat a poznat se, bowling mě děsně bavil - skončila jsem jak naši hokejisti - poslední, ale měla najevíc ze hry 😀 😀 Hrála jsem to podruhý v životě a už jsme se domlouvali, že to musíme někdy zopakovat jenom my tři kolegyně s partnerama třeba... A bylo to prostě takový fajn odreagování. Ale v pondělí... to máme vždycky poradu a tentokrát tam bude asi hodně co probírat 🙄

sidi.m
13. bře 2010

krtek:Tyhle akce mimo práci jsou vždycky fajn relax.

estre:Tiše závidím mě je pekelně a jdu ještě zítra.Jinak děkuju za odpověd 😉

estrellita
13. bře 2010

krkt: ak to musel byt prima vecer s kolegy. je videt, ze se ti v te praci libi nejen po pracovni strance 🙂
co se tyce tech zmen lidi, tak jsem ted potkala byvale spoluzaky a neverila jsem, jak se nekdo muze opravdu tak hodne zmenit, ale bohuzel to tak je 😔

sidi: tak to te opravdu lituju, tak snad budes co nejdrive doma v posteli a dej si hezky caj s medem a citronem 🙂

petrajda
13. bře 2010

tak jsme zpátky doma z rodiného dýchánku a jsem upřímě ráda,že to mám za sebou.Muž leží v postýlce a je mu taky nějak blbě.

sidi - práci ti nezávidím

krtek - tyhle firemní akce bývaj jen ku prospěchu.Ale někdy se to dokáže i přehnat. Vzpoměla sem si,když byl muž na první firemní akci v nové práci, tak šli do nějaké vinárny,nebo hospody,nebo herny - nevím- a jeho kolegové se tam tak vožrali,že příště už tam nemůžou ani strčit nos 😅 . Jinak muž ten nepije tak z nich měl leda srandu,ale pak už to bylo fakt vostrý.

na třídní sraz bych nešla. Sice mě několikrát zvali,ale zaprvé jsem daleko, za druhé nemám ani na jednu školu dobré vzpomínky,nebyli jsme dobrý kolektiv a já byla vždycky taková out 😕 ,takže si nic oživovat raději nechci. Mám ráda svůj současný život a minulost nechám spát.

petrajda
13. bře 2010

http://www.stream.cz/video/362266-tepic-cestovk...
možná některé jste už viděli 😀

brumdinka
14. bře 2010

ahojte, tak z výletu sem doma a bylo fajn, jestli z toho pracovně něco bude netušim, ale uvidíme 😀

janicka - víš já tadytyhlety návštěvy porodnice nechápu, prostě až přijde čas tak porodim a to co nejblíž a nepotřebuju to opravdu vidět - stejně je to jak píšeš spíš naopak k neprospěchu - to se ti nedivim, to by mě taky odradilo 😅 😀 a neboj, jak píše želvi zas tak strašný to neni a za chvíli si na to ani nevzpomeneš 😀 a mimi musí někudy ven 😉

krtek - jo takovýhle akce jsou nejlepší, jen že jako vždy záleží na lidech, někde kde sem pracovala bych s nima nešla ani za milion 😀

se srazem to mám stejně jako pet, lidi který bych opravdu chtěla vidět spočítám na prstech jedný ruky, u těch ostatních není o co stát 😀 navíc sme stejně nikdy kolektiv nebyli - sousední třída se schází každej rok už odmatury, naše se nesleze nikdy 😝 😅 😀

sidi.m
14. bře 2010

brum:Já si myslím,že není špatný vidět do čeho půjdeš,zas nežijem ve středověku. 😉

Takjsem včera musela odejít z práce dřív jak mi bylo zle a dneska ležím poctivě v posteli 😒

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru