Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

krtek.93
18. únor 2010

brum: no na tebe jsem si tuhle vzpomněla, jak je to děsný, tady ten systém, co nějak nemyslí na ty, co prostě nemohli pracovat kvůli škole, dětem... a hodí je do jednoho pytle s flákačema 😠 Takovej čistě hypotetickej příklad - pokud chci bejt třeba doktorka, tak se prostě k tomu nedostanu jinak než přes vejšku, a to tak (podle mě) náročnou, že nějaký částečný pracovní úvazky nepřicházej moc v úvahu. A s takovým člověkem pak stát nakládá stejně, jako by si prostě šest let válel šunky, že se mu jako ještě nechce dělat 😠 podle mě by tu měl fungovat nějakej systém delších povinnejch praxí při škole, klidně neplacenejch, ale aby se to prsotě počítalo do těhle sociálních... věcí, prostě aby to mělo váhu stejně jako zaměstnání.

salomme
18. únor 2010

Zdravím 🙂

Doufám, že Želvinka moc netrpí a jde to rychle.

Janičce tipuji holčičku a moc bych jí ji přála...já totiž všem přeju holčičky 😀

Vidím, že se ti probírají kuchyně - ty odkazy na tu žlutou jsou fakt zajímavé. Já taky nejsem moc na ten rustikální styl a tahle je tak mile hravá. S manželem přemýšlíme čím dál víc, že bychom si chtěli psotavit domek. To by ale znamenalo, že bych ještě hodně dlouho nemohla na mateřskou, protože na jeho plat bychom hypotéku nedostali. A celkově mě děsí splácet třicet let třeba deset tisíc měsíčně, já se dluhů hrozně bojím, ale bez nich to holt nepujde, pokud si ten domeček nebudeme chtít postavit až v padesáti 😝

Jak vám jde prosazování barev a typů nábytku, kuchyně apod. v manželství? Mě občas přijde, že ten můj je snad barvoslepý a nebo neuvažuje....jemu se prostě něco líbí (tvarem) a to mu stačí, barvu už neřeší. Takže se bojím, že jednou povedeme velké boje, aby to u nás nevypadalo jako u cirkusáků 😅

brumdinka
18. únor 2010

krtek - jo přesně 😒 + větší spolupráce škol s firmama - na co je nám spousta vysokoškoláků, když pak firmě stačí středoškolák atpdod. nebo jinak řečeno ve škole do vás nahustí spoustu teorie, která je ve výsledku na 2 věci 😝 (něco jak má v Boleslavi škodovka - prostě škola pro odborníky a po škole šup do závodu 🙂

jinak pokud si to myslej na pracáku, tak mi to zas tak nevadí, horší je že čím dýl sem doma tim si to pomalu začíná myslet i manžel 😖 😝 no nic hodte veselejší téma

estrellita
18. únor 2010

sal: tak unas je to s barvama podobne. mame svetle drevo - nabytek a zed tmave vinovou zbytek bile. a manzel vybiral vez a jeho prvni navrh byla vez s bednama ze dreva visen a tvrdil mi, ze je to preci skoro stejny jako vinova zed 😀 😀 tak jsme nakonec udelali kompromis, on vybral technicke parametry a ja barvu 😀

krktu: ach jo, to je des. ale doufam, ze budes mit stesti 🙂

krtek.93
18. únor 2010

estrel: Děsnej je v tomhle hlavně můj muž, kterej mi furt kazí radost, "abych si pak nestěžovala, že mě nevaroval" - jak kdybych byla blbá a nevěděla to 😠 Ale prostě chci bejt optimista, zatim je to takhle, baví mě to, celkem myslim že i jde, tak to je teď důležitý. A co bude za rok, budu řešit za rok. A teď tomu svýmu pesimistovi jdu uklohnit večeři, tak se loučim 😉

estrellita
18. únor 2010

krtku: no ono s tim ted stejne nic neudelas, tak by mel byt rad, ze mas praci 🙂 a jestli te bavi a jde ti, tak to jsou same plusy 🙂

ja se koukam na olympiadu 🙂

jana1k
18. únor 2010

holky,zdravím po delěí době. Jen jem dočetla,že zelvinka by měla dneska rodit 🙂 ,jééé,snad ji to vše dobře dopadlo !!!! Tipuju ji Kluka...... 😀 jako buka...... a Janičce tipuju holčičku 😉

petrajda
19. únor 2010

co asi zelvinka

k té shodě názorů na design,tak v tom u nás není naprosto žádný problém.Máme podobný vkus,líbí se nám dřevo a kontrasty.Barvy světlá i tmavá ,ráda kombinuju,snažím se nedělat divočiny,spíše přírodní tony terakoty a podobně.Manžel mi nechává volnou ruku,protože oba víme,že se nám to bude líbit oběma.Samozřejmě,že přednesu návrh ,seznámím ho s ním a když to odsouhlasí jdeme do toho.Ale ještě se nestalo že by něco nezkous 🙂 .On je kutil,má dost často dobré nápady na provedení,na které bych zas já nepřišla,prostě se skvěle dopňujem.

zelvinka
19. únor 2010

Ahoj holky,zdraví vás manžel od želvinky. Porod jsme úspěšně zvládli a šlo to jak po másle.Ve středu(17.2) o půl osmé večer jsme dorazily do porodnice a ve 20:25 se nám narodila Deniska- 49 cm a 3,3kg. Mamka byla ráno v nemocnici na kontrole a druhý den měla jít na vyvolání,ale dopadlo to jinak. Už odpoledne měla kontrakce,ale jěště to bylo v pohodě. Pak asi od čtvrt na šest už byly kontrakce pravidelné a tak jsme vyrazily do porodnice.Sestřčky měly skvělej přístup a ani ony nečekaly,že to půjde tak rychle,když jsme rodily poprvé.Mám vás moc pozdravovat od šťastné maminky

fire85
19. únor 2010

zelvinka-tak moc moc moc blahopřeju,Deniska je krásný jméno, hlavněje zdravá tak paráda.Hodně štěstí a at vás brzy pustí domů 🙂 🙂 🙂

petrajda
19. únor 2010

Holčička já to říkala !!!!!!!!!!!!!!! Moc moc gratuluju a díky manželovi za podrobné informace. To je teda naprosto geniální. Kdyby měl každej chlap k tomu takovej přístup. 🙂

brumdinka
19. únor 2010

zelvi - jé tak to jsou nádherné zprávy 😵 tak moc moc velká gratulace, hodně zdraví a štěstí spokojené rodince 😉

brumdinka
19. únor 2010

vcelka - uprav si tabulku 😀 vyhráli jsme sázky - je to holčička 😎

petrajda
19. únor 2010

tak aby byli co nejdřív doma!!!
manželi-pozdravuj ženu jsi-li ještě tu. Že přejeme všechno všechno nej..a tobě taky gratulace k mimísku 🙂

sidi.m
19. únor 2010

zelvi:To je super,strašně moc gratuluju a ať jste brzo doma 😉

klara.k
19. únor 2010

estrel - neomlouvej se , beru to někdy i sportovně 😀 Nedá se nic dělat, uvidím jak to půjde. chtěli jsme začít hned, ale raději počkáme na další cyklus (jdeme na genetiku na pohovor a výsledky za tři měsíce, tak možná nás uklidní jen pohovor a možná budeme čekat na výsledky)

aci - tak ta je pěkné, jednoduchá, ale pěkná a navíc perfektní okkno, to by se mi taky líbilo.

Dnes nám dávají okna na barák - hurá

klara.k
19. únor 2010

edvi a nechceš počkat třeba na jaro, ať si odpočineš a tělo si trochu odpočine 🙂

my si teda s mužem rozumíme perfektně - v tom co se nám líbí a nelíbí - až mě to kolikrát překvapuje, jak moc, to je výhoda, navíc má docela velký cit, takže se jím kolikrát nechám ovlivnit a je schopný něco udělat sám, nějaký poličky, do bytu udělat stolek pod tv, několik poliček a knihovnu, takže to je výhoda

mě to zase nepřijde tak strašný že se ptají na všeobecné znalosti. Dost mě štve když teď obchází velkou spoustu firem a líbí se ti jejcih produkt, a oni nejsou schopni ti nic říct. A když mluví tak je slyšet že to jsou prostě tupci. Tak asi chtějí předejít takovým to blbům, ne?

vcelka77
19. únor 2010

ahojky, te zelvinka nás takhle překvapila a porodila ještě dříve než jsme na ní začali myslet 😀
veliké gratulace a už se těším na fotečky a děkujeme manželovi 😉

zelvinka
19. únor 2010

Děkuji za gratulace 🙂 V neděli by ty moje holky měli pustit domů,pokud nenastanou nějaké komplikace. Já doufám,že ne a mamča už se na vás těší,až vám všechno povykládá 😀

estrellita
19. únor 2010

manzel zelvi 🙂 dekujeme za zpravu, zelvinku moc pozdravuj 🙂 a gratuluju k holcicce 😵

klarko tak budu drzet palce, at to dopadne co nejlip 🙂

klara.k
19. únor 2010

koukám že si píšu sama se sebou, ale reagovala jsem jak jsem četla, protože pak si nic nepamatuju.

taky gratuluju želvince a jejímu muži ke zdravé holčice, ať jsou brzo spokojení doma a jen si spolu užívají!!!

estrellita
19. únor 2010

koukam, ze uz jsou sazky na janicku, tak ji taky tipuju holcicku 😀

brumdinka
19. únor 2010

taktak taky přeju, at´jsou želvíci brzy doma 😉

a janičce taky tipuji holčičku 😀

fire85
19. únor 2010

krtek-chtěla jsem napsat že můžeš být určitě ráda že máš práci i když smlouvu jen na rok,ale i tak je to fajn, navíc když tě to baví ta práce.dneska dávají pomalu smlouvy jen na 3 měsíce nebo půl roku a na neurčitou dobu ti jí nedají asi nikde.
a pokud se musí smlouva na určito dát jen dvakrát tak v bývalé práci teda nedodrželi zákon,ptz holky ted dostaly už potřetí smlouvu právě na neurčito.

janicka006
19. únor 2010

Holkýýýý..já tady bulím jako želva 😝 😝 ....asi ty hormouše nebo co🙂))Tak Zelvi má holčičku.....
Tak hlavně,že jsou obě v pořádku,tatínek to přežil a už se budeme těšit na fotky.Přeju hlavně hodně zdravíčka!!!!

A jinak jsem narazila na zajímavý článek...
http://www.novinky.cz/zena/deti/192153-tatinek-...

brumdinka
19. únor 2010

fire - jo já měla předtim smlouvu na půl roku s tříměsiční lhůtou a stejně nás po 5 měsících donutili odejít, a co se zákonů týče tak spoustě firem nic neříkaj (mě dodnes dluží peníze za přesčasy v prosinci 😠 a silně pochybuju, že je někdy uvidim)

krtek - pokud Tě práce baví, tak je to super, málokomu se povede, aby ho práce i opravdu bavila, spíš do ní chodí protože musí 😒 anebo je to tak, že pokud tě práce baví, tak je mizerně placená atpod........

no hodtě veselejší strunu, tohle už mi leze na mozek 😝 😀

fire85
19. únor 2010

brum-jo jo už mi to taky leze na mozek,navíc pořád čekám jestli se ozve ten chlap z těch oken,jak sem byla včera na pohovoru, ale asi nic...ach jo

no tak veselejší struna 🙂 co dneska k obědu ? já budu dělat rizoto,máme na něj chut,musím dojít nakoupit,akorát nevím jestli dát konzervu nebo kuřecí maso,to je sice zdravější,ale mě to vždycky přijde suchý,tak něco vymyslím.

brumdinka
19. únor 2010

fire - jo to já taky čekám, že se pan ředitel ozve, jestli ne, tak v pondělí to všechno zas obvolám.

jinak já dneska nevařim, včera se byla moje mami podívat na Jiříka a přinesla nám kuřítko s bramborama 😎

janicka006
19. únor 2010

Fire u nás je dneska spořící den....takže já jsem měla k O brambory s máslem a švestkový kompot...ale mám to moc ráda.No a Pepčovi jsem včera vyštrachala ještě jednu pipikozenku,tak jsem mu udělala řízek...
Na víkend má oba dny denní 12,takže jeden den dostane zemlošku a druhý den asi sekačku...

fire85
19. únor 2010

janičko tak to je fajn, brambory s máslem mám taky ráda a švestkovej kompot jsem už dlouho neměla tak asi koupím.
jinak jak sem doma tak přítel říká at se hlavně najím já,on má obědy v práci,ale vždycky se stejně nají znova když přijde domů,nenažranec 🙂
já sekanou snad ani neumím,dělala jsem jí jednou a nějak sem jí nedopekla nebo co,ale karbanátky mám dobrý,tak nevím,vždyt je to to samý 😒

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru