Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

klara.k
6. lis 2009

ahoj holky, taky zdravím,
včeraj sem byla v Praze, tak jsem vás teď konečně dočetla. a zapomněla na co chci reagovat, tak si třeba časem vzpomenu.

Petrajdo - je to děs pořád čurat na papírek a pořád jen jedna čárka. Teď jsem si dělala srandu, čurala jsem na ovulační test, a tam ta jedna byla Ok a druhá byla slabá, tak jsme se smály s manžou, že aspoň někde máme dvě čárky 🙂 musíme si z toho dělat legraci abych se nezbláznila, aspoň prozatím

Jinak lidi jak píše Janča jsou paka, je to děs, nezbývá nám nic než vědět, že jsou to velice nešťastní lidi ☹ , ale pokud se ti něco přihodí tak je to potom hnus

To byl právě taky důvod proč jsem byla zezačátku na BRMS bez příspěvků a fotek, netušila jsem co se kde děje a ukrývá, až časem jsem začala trochu psát, ale svoje fotky jsem vlastně spíš poslala jen vám některým mailem a kdyby mi začal někdo ubližovat, tak aspoň neví komu ubližuje. Je to trochu paranoiidní 😖

Dnes mám jít s kamoškama večer na oldís party 😒 nemám to ráda, tak ještě nevím jestli s nima půjdu, Já jsem spíš na hospudků a vykládání než tanování na reprodukovanou hudku, když tak koncerty to jo. Mám ráda takové ty klubové, malý srmadlavý klubík s příšernou hudbou, ale sympatickýma lidima😉

klara.k
6. lis 2009

jo a můj mužíček, musel opět k zubaři, začalo mu to zase natíkat, tak je opět rozřezaný, asi si doma poslechnu jak trpěl, ale všechno to zvládl jako hrdina, 😀 můžná to bude důvod k tomu abych večer šla a nemusela to poslouchat 😲

petrajda
6. lis 2009

klara - jo máš pravdu,já sem nepoučitelná. Teď prostě musim čekat-což ze všeho nejméně ráda dělám ať je to cokoliv 🙂 ovu tak nějak u sebe poznám,respektive byla sem poučena jednou holčinou. Asi si začnu taky kupovat ovu test kvůli dvěma čárkám 😀 😀

jana - já bych ráda,ale čekat ,čekat a čekat !! Musim! Abych taky za chvíli nezačala být paranoidní 🙂

acimedaca
6. lis 2009

janicka: no to by mě ani nenapadlo,že může být někde tak hnusný....

klara: zuby, to je hrůza, když bolí.....
jen běž na tu párty, aspon se rozptýlíš a tak 🙂

jana1k
6. lis 2009

petrajda: jasně,čekat. Mě taky vyšel pozitivní až nějaký 6-tý test 😅 😉

Klára: určo jdi na párty, já bych šla si někde trsnout 😀 .

I když zítra slavíme u našich od malého 2 narozeniny,a zůstává hned u nich na noc,takže určo někde vyrazíme. Teda já chci 😀 . Sice asi jen pivko nebo kino,pařit až do rána asi néé,musíme v neděli ráno vstávat na barák 😝 😉 , i dkyž já bych trsala 😀

zelvi: tak co,jak si zvykáš být doma....???

edvi
6. lis 2009

Ahoj holky, omlouvám se nemám na to dočítat, jdu jen říct, že bitvu jsme prohráli. Krev je negativní. ☹ ☹ Je to pryč.

acimedaca
6. lis 2009

edvi: jejda, to je mi líto.....tak ještě máte možnost to zkusit znova, ne?

estrellita
6. lis 2009

edvi: to je mi strasne moc lito 😔 😔 drz se!!

petrajda
6. lis 2009

edvi - máte nějaké šance na opakování? Je mi to líto.....

janicka006
6. lis 2009

Edvi kočičko,tak to nás všechny moc mrzí.....tak hlavně se dej brzo dohromady,ať jsi v pořádku a zase můžete jít do dalšího snažení.Určo neházej flintu do žita,vždyť jednoho fešáka doma máš,tak to by bylo,aby nepřibyl ještě jeden..nebo fešanda🙂))).A co Ti řekl doktor????Pročpak to nevyšlo???Můžeš tomu nějak pomoci???Bylinkama..vitamínama????
Jinak se zeptejte mudry,ale obecně se každému doporučuje v první polovině cyklu pít kontryhelový čaj!!Já mám bylinky ráda,takže mi i chutnal...někdo na něj zase nadával,že je hnusný....Ale je to na zvýšení děložní sliznice,aby se tam ty spermíci měli kde dobře uchytit.

katcha.
6. lis 2009

Edvi- ☹ to je blbý.. tak dejte pauzu, přesuňte pozornost na něco jiného, ideálně manuální činnost, abyste mysleli na něco jiného, třeba okopávat kytičky 🙂 ,pak zkuste hodit nějaký relax a za čas to můžete zas zkusit. Jinak byste se utrápili, furt nad tím myslet. Držte se oba, myslíme na vás.
Janicka- to je něco neuvěřitelnýho, to by mě ani nenapadlo, že se něco takového může v diskuzích stávat. Ale je fakt, že jsem taky možná přehnaně obezřetná v tom, co tu píšu atd. A na ostatní diskuze ani moc nelezu, rozhodně ne na ty, kde je nějaké "horké" téma.
Estrel- díky za fotky, byla jsi kočka 😉

krtek.93
6. lis 2009

Ahoj! Jdu vás dočíst, jen první, co mi padlo do oka, byl příspěvek od edvi ☹ Edvi: To je mi moc líto. Drž se, myslim na tebe, ať je ti brzy líp po všech stránkách!

Jinak já hlásim, že zatim taky prohrávám na plný čáře - dva pohovory a dvě odmítnutí 😖 začínám si myslet, že jsem pro ně fakt moc stará. Nebo nervózní a neprůbojná... to se člověk bohužel nikdy nedozví. Každopádně jsem si aspoň pár dní odpočinula od pročítání inzarátů a teď se do toho vrhám opět s vervou, například teď jsem odeslala asi šest odpovědí 😉 😅 Kámoška mě nabila energií - prej existenčně se vůbec nemusim bát, na pokladnách přinejhoršim berou snad vždycky. A má vlastně pravdu. Vždyť jde stejně jenom o způosb, jak získat peníze na ten skutečnej život mimo práci, že jo. A popravdě, radši půjdu na kasu (tam je člověk aspoň užitečnej), než někomu vnucovat třeba úvěry nebo podobný "nezbytnosti" 😝

krtek.93
6. lis 2009

Uf, radši reaguju hned (ještě sem nedočetla), než to všechno zapomenu 😉

Mně teda už teď všichni tvrděj, že jsem zblbá z netu (muž na to svádí to, že už chci děti, a jiný lidi zase to, že se bojim, aby to jednou šlo. Jako fakt se bojim, věk na děti mám a podmínky ne - to je tak težký pochopit, jak se to teď ve mně pere?! 😠 ) Tim šmírovánim tady a tak jste mě docela zaskočily, ale zase - dokud se tyhle věci pořád točej kolem netu, tak je to docela v poho (i když chápu, že pokud je člověk zrovna v blbý situaci, tak mu to moc nepomůže). Já jsem spíš lehce paranodiní z toho, že by se třeba tyhle "drbárny" mohly nějak odrazit v reálným životě (viz moje paranoia z personalistek v souvislosti s tim, co tady teď probíráme 😅 )

Jinak doufám, že jestli tohle edvi bude číst, tak jí to moc nerozhodí, ale teď jsem zrovna četla článek v Instinktu o těhle klinikách a o IVF celkově - že neplodnost je dneska prostě zlatý tele (radši to nebudu dál rozebírat, ale článek fakt hodně zajímavej!). No, bejt edvi, zkusim ještě i jiný metody - cvičení, bylinky... Nechci tady bejt za chytrou, vim o tomhle zatim prd, ale nedalo mi to to sem nenapsat 😉

petrajda
6. lis 2009

ach jo- krtku-je to škoda, ale určitě jsou někde ,kde na tebe čekaj.A třeba i ta pokladna...na chvíli...I když to asi bereš jako krajní možnost
😉

Jinak jak píšeš o tom cvičení.Jednou mi kamarádka dala takovou knížku...ty jo jmenovala se....no nevim,ale byly to nějaké cviky paní Mojžíšové tuším. ta paní už nežije,ale měla s tím docela úspěch a vychovala spoustu terapeutek.Určitě jste některá o ní slyšela.

acimedaca
7. lis 2009

petrajda: no jo, to tom cvičení paní Mojžíšové jsem taky četla, prý to je docea úspěšná metoda...

krtek: to je škoda, že to nevyšlo,ale neklesej na mysli a uvidíš, ono se něco vyvrbí, zvlášť když se budeš aktivně nabízet...

edvi
7. lis 2009

Ahoj holky. díky za podporu. Naději na opakování máme, pokud to můj zdravotní stav ještě dovolí, ale ted se budu tak tři měsíce dávat dohromady, podstupovat testy a pak snad. Jestli to zvládnu do toho jít znova.

krtku já vím, že je to zlatý tele, bohužel taky mě to nehorázně štve, ale pro mě jsou jiné metody k ničemu. Nové vejcovody mi už asi nenarostou, takže přirozené početí je u mě zcela nemožné. Je to nenávratné. ☹ Takže bohužel tyhle kliniky jsou pro nás jediná šance.
Jinak jsme se rozhodli navštívit ještě jinou kliniku, manžel trvá na změně, tak půjdem na konzultaci a uvidíme. že bychom eventuálně podstoupili druný pokus jinde.

Ale musím říct , že manžel je zlatý, snaží se mě rozptýlit, tak si mám najít nějaký zájezd do Alp na lyže. 🙂 tak se jdu podívat po něčem. Jsme totiž oba lyžaří, teda on je dokonce instruktor. 😉

petrajda
7. lis 2009

edvi - pokud můžeš určitě to zkuste znova.A máš skvělého manžela,když tě takhle dokáže podpořit. 🙂

salomme
7. lis 2009

Ahoja holky, nestiham sem moc chodit, práce je hodně doma i v zaměstnání. Ale janicko, to je teda docela psycho, co nekdo napsal te tvoji kamaradce...Ale i dusevne nemocni jsou mezi nami, to se neda nic delat. My taky mame jednu takovou dusevne nemocnou osobu v okoli...

zelvi, uz pletes nebo sijes nejake oblecky, kdyz mas ted volno?

edvi: To je škoda...Ale je fajn, ze manzel je takova opora.

Krtek: Tak 2 odmitnuti neni zas tak moc. A je fajn, ze to beres pozitivne - ja si taky myslim, ze jakakoliv slusna prace je lepsi nez zadna a nevidim duvod, proc by si zrovna o pokladnich mel nekdo myslet neco jineho. U nich je to spis hrozne tim, ze tam musis vydrzet, dokud te nekdo nevystrida, ze je to docela stereotypni prace, ale pritom se zodpovednosti za penize. Kazdopadne jako takova ta posledni jistota na dobu, nez se najde neco jineho, je to dobre.

krtek.93
7. lis 2009

edvi: To je právě ono, je spousta jinejch metod, ale otázka je, pro koho jsou vhodný, každopádně zkusit příště jinou kliniku určitě neni špatnej nápad 😉 A hlavně musíš bejt v první řadě v pořádku ty 😉

S těma pokladníma - mně by nevadilo, že to neni zas až taková "prestiž", až na dvě "ale" - za prvé ta práce jako taková - podle mě šíleně vyčerpávající, úmorná, pokud v nějakým supermarketu, tak opět víkendy a svátky, plus honorář asi nic moc, a za druhý - je to blbý, ale prostě to nevypadá dobře, když se pak člověk pokouší dostat někam jinam, třeba jako ta asistentka, ale s tim, že dosud dělá na kase. Je to šílený, ale celej tenhle svět je tak nastavenej, podle mě pokrytecky a jak jeden velkej cirkus. Jste měli vidět, jak se tvářili na jednom z těch pohovorů, když viděli můj životopis 😒 Prej čim to, že to mám takový "různorodý" (no, asi tim, že člověk prostě potřebuje někde pracovat a nějak nehledí na to, jak se to nebo ono bude jednou vyjímat v životopise. Ale oni nejspíš chtěli slyšet, že jsem zkoušela všechno možný, abych se "našla" a zjistila, že chci dělat přesně a jenom to, co nabízej oni 😝 😀 )

Jinak ještě zvažuju, že kdybych měla bejt dýl doma, tak bych se možná zkusila trošku přiživit na "fleru", jestli znáte (takovej internetovej obchod, kde každej může kupovat nebo prodávat rukodělný výrobky). Já mám všemožný ruční práce a tvoření ráda. Ale chce to nápad - něco originálního, co ale půjde dělat relativně rychle, aby se to trošku vyplatilo (já třeba dělám věci, který jsou tak časově náročný, že by je stejně nikdo nezaplatil - viz ten patchwork. Ale třeba kámoška maluje na oblečení takovým úžasným efektním způsobem - špachtlí - to jde určitě i rychle od ruky 😉 )

estrellita
8. lis 2009

krktu: myslim, ze je moc fajn, ze se snazis vymyslet, kde by ses upltnila a zaroven proste nechces cekat, az ti neco spadne do klina,
fler je podle me hodne popularni, tak proc ne 🙂 kdyz jsi sikovna, tak to urcite pujde 🙂

jinak ja jsem nejaka smutna, nechce se mi do prace(posledni dny je tam nejak dusno), MS jsem nedostala, ale test je bily :_( a to uz by se dneska urcite neco ukazalo, jsem 13 DPO 😔

sidi.m
8. lis 2009

edvi:No já nevím jestli je dobrý to zkoušet zas někde jinde,budou vás vyšetřovat zas od začátku.A ted jste byli vlastně kde?Určitě to nevzdávej,šance je vždycky

krtek:Já myslím,že se pro tebe určitě něco najde.No za kasu si říkám,že bych taky radši šla než bejt u nás v tom blázinci.

krtek.93
8. lis 2009

estrel: Já jsem taky nějaká divná, asi je to i tim počasim 😒 Nějak mě vůbec nic nebaví. Třeba v práci - jsme dřív byli všichni tak ukecaný, ale teď - o tý situaci a pohovorech, to nemá cenu rozebírat, vždycky se akorát rozčílim a skočí na mě taková ta beznaděj. Ale zase o hovadinách, jako jak kdo nemůže sehnat kozačky a jestli se vyplatí koupit džíny za 5000, to mě teď prostě nebere. Mně jsou momentálně tyhle věci úplně šumák ☹ Ani ty nákupy mě nebavěj, a to už je co říct 😅 Ale co mě kupodivu baví čim dál víc, to je tlachání o dětech 😀 Fakt to na mě leze, to je hrozný 😀 A ty jsi momentálně ve fázi "snažení"? Asi jsi to i psala, ale nějak se mi to tu začíná plést 😅

estrellita
8. lis 2009

krktu: na me to taky leze 😅 😉
jj, jsme presne v te fazi, ale nechavame tomu volny prubeh.merim bazalni teplotu tak vim, zda byla ovulace a zpetne, jestli jsme se "trefili". no ted to bylo den po ovu, tak jsem doufala, ale ani MS, ani carka na testu neni 😕 tak jsem z toho jelen a doufam, ze do par dnu aspon jedno z toho prijde 😅

krtek.93
8. lis 2009

estrel: No jedno z toho přijde určitě 😉 Já teď vzala kalendář a mám poslední platíčko a kus HA - tak jsem s údivem zjistila, že vlastně už na Vánoce budeme "bez" - tak nesmíme zapomenout obstarat nějaký "jiný řešení" 😀 Sice by mi těhotenství asi nevadilo, ale takhle brzo po vysazení by to asi nebylo to pravý ořechový 😒 jsem fakt hodně zvědavá, jak to moje tělo bude bez HA vlastně fungovat - jestli se srovná rychle, jestli třeba náhodou nezhubnu 😅 nebo taky jestli mi nezhubnou jenom prsa 😠 😀 😀 😀 Normálně se na to těšim 😀 jak to tady tak čtu, tak mi najednou přijde skoro úchylný a cynický dělat ze sebe uměle "neplodnou", když tolik párů má pak problémy 😒

estrellita
8. lis 2009

krktu: muj gynekolog rika, ze v dnesni dobe jsou HA nizkohormonalni, proto neni potreba delam pauzy pred otehitnenim. ja jsem vysadila a vlastne musim zatukat, zatim to vypada, ze jsem vzdy mela ovulaci po 8 letech brani HA. no uvidime, jak to bude dal 🙂

krtek.93
8. lis 2009

Holky, já mám dneska takvou depku z toho našeho kutlochu tady 😠 malý, tmavý, špinavý... Teď nemyslim normální bordel, to je tu taky 😅 Ale zdi špinavý, loupou se, v kuchyni nemáme digestoř, takže všechno potažený takovým tim hnusným mastným prachem, mám pocit, že se tady pořád o něco bouchám, zakopávám... Skoro všechno je tu "původní", takže strašný - tapety, nábytek, lino... prostě na co se podívám, to mě štve, asi jsem dneska neměla vůbec vstávat z postele 🙄 A do toho bych chtěla přivést dítě... Blbej nápad ☹

klara.k
8. lis 2009

krti - a to je podnájem nebo pronájem? Navíc se ti určitě jen zdá. Kdyby jsi otěhotněla tak si vymalujete a něco by se vyhodilo něco dokoupilo a bylo by to. Dítě je malinky a ze začátku nepotřebuje moc prostoru. Já jsem měla tyto argumenty taky do bytu kde bydlíme přece nemůžu jít s dítětem (jednopokojáč) a kamošky říkali že úplně v pohodě a u sestry mám zkušenost s dětmi a vím, že bysme tady fakt mohli vklidu být. Vždycky se to nějak vyřeší, když musí. Teď už "jen" otěhotnět 😒

holky dnes jsem se byla projet autem. Řidičák mám sice už třetí rok, ale nejezdím, nejdřív jsem neměla kam a čím a prostě všechny možný výmluvy, pak se mi nechtělo, pak nešlo atd. Před svatbou jsem byla odhodlaná že už začnu jeszdit, dala jsem si dvě kondičky a zase nic, tak jsem byla dnes s taťkou a mám z toho dobrý pocit. Cítila jsem se dobře. Jeli jsme ven za město, ke kamošce se podívat na okna a bylo tam prá krp, ale na to že nejezdím tak to bylo, jo a taky nebyl provoz 😀 což bylo úplně nejlepší. Tak jsem si mohla na křižovatce pěkně zaskákat a znovu a znovu se snažit rozjet 😀

janicka006
9. lis 2009

Dobré ranko všem,

počasí opět nepřekvapuje..je tady dost hnusné..prší☹
Petrajda testovala jsi znovu???Jsem napnutná,zda ano🙂
Já jdu dneska v půl jední k doktorce..minule na kontrole mi ten nevrlý doktor neudělal UTZ a já už 6 týdnů nevím,jak to u nás v břuchu vypadá..takže jsem z toho docela nervozní...sice jdeme za 2 týdny na velký UTZ,ale nechci se prostě nervovat...Snad to mudra pochopí,že jí nechci zbytečně otravovat...Nechci aby mi tam nic ukazovala,jen to okoukla a řekla,že je všechno tak jak má být a zase půjdu.

acimedaca
9. lis 2009

ahoj holky, nějak jsem se o víkendu nedostala na net, dělali jsem dřevo a krůtu a vůbec, nějak jsem si neodpočinula a chce se mi hrozně spát ☹
všem snažilkám držím palce a janicka neboj, na kontrole bude vše ok 🙂

acimedaca
9. lis 2009

jo to vám musím říct, cos e mi stalo o víkendu ...byla jsem na nákupu v Orsay a vylezla jsem z kabinky do tý uličky před kabinku, jak jsou ta velká zrcadla...a když jsem se chtěla vrátit zpátky do kabinky, tak jsem nějak přehlídla tu dělící stěnu a narazila jsem do níc....takže mám na čele ještě dneska super bouli, bolí to jako čert....viděla sjem pěkný hvězdičky. Nějak mě zmáta všechna ta zrcadla kolem či co..

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru