Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

jizi
autor
23. lis 2009

Rada "nepřemýšlej o tom" mi přijde dost na pytel - těžko jde o něčem takovém nepřemýšlet... 😖

Aci: A co, pokoupilas?

petrajda
23. lis 2009

aci - 🙂 máš samo pravdu.Jenže když vidíš okolo sebe mamky s pupkama,ženský s kočárkama,příbuzný a známí co jsou sice na začátku ,ale přes to tak ti to prostě nedá na to nemyslet a neblbnout. Já si to samozřejmě rozumem říkám taky,ale někdy to tak nejde.manžel to ví,že se tak trochu tím trápím,ale naštěstí to před ním nedávám zas tolik najevo,alespoň si to myslím 😉 .On je prostě zlatej.
Naštěstí mám teď docela dost práce okolo sebe,takže mohu i myslet na jiné věci a nejenom na to jedno 😀 😀 .Abych nedopadla jak jisté paní co zavedla doma řízenej sex. To sem fakt slyšela o naší bejvalé sousedce 🙂

petrajda
23. lis 2009

aci - nakupovalas dárečky?? Tak třeba napiš inspiraci,ještě mi něco chybí 😉

monianet
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jizi
autor
23. lis 2009

Petrajda: Tohle dlouhý snažení je na pytel - moc vám přeju, aby se zadařilo co nejdřív, neumím si představit, jak to musí s jedním cvičit - a s tou švagrovou: srdce vylejvej dokud nebude vylitý, myslím, že tě tu všechny chápeme!!

petrajda
23. lis 2009

já taky všem kdo chtějí,plánují a přejí si mimísko přeju brzké zadaření 🙂

Dítě roku - co to je? Už jsem někde slyšela a četla,ale nikdy nezjišťovala....

acimedaca
23. lis 2009

no jo , já vím,že sjem to napsala asi blbě......že to asi nejde, když člověk to mimčo moc chce, na to nemyselt....ale myslela jsem to dobře, aby se petrajda nestresovala, protože pak je to často horší...a vede to k tomu řízenému sexu....vzpomeň si na ten film...s Geislerovou..Medvídek...jako pořád měřila a říkala ted méďo 🙂

jizi: nekoupila jsem nic.....ale vymysela jsem, že mámě dám šperkovnici (dostala jsem jí loni od přítele a je to super věc) a kámošce dám věšáček na šperky....

jinak sjem si chtěla koupit kalhoty,ale nemám nic, nic mi nebylo, jsem tlustá jako prasátko, už mě to fakt štve, musím začít hubnout...ale nikdy sjem to nedělala, tak neví, jak na to...

jizi
autor
23. lis 2009

To je jasný, žes to myslela době 😉 Vždycky mám taky sto chutí přesně tohle napsat, protože to člověk myslí dobře a říká si, že je to nejlepší možná cesta, jenže při představě, že se budu měsíc za měsícem zoufale čekat, kdy už to ksakru nedostanu a ještě mi budou všichni ve chvíli, kdy už nebudu schopná na nic jinýho ani myslet, říkat "neřeš to, to se poddá" si umím živě představit, jak budu reagovat... 😉

S těma kalhotama a hubnutím jsme na tom stejně... (tím nemyslím, že bys byla jako prasátko 😉) Všechno oblečení mi je festovně, nakupování nesnáším kvůli tomu pocitu, kdy se člověk snaží v tý pidi kabince v přetopeným obchodě narvat do kalhot a všude kolem sebe vidí jenom svůj zadek a stehna, uáááá! 😠 Vždycly jsem pak akorát nasraná, nic nekoupím a vůbec...

petrajda
23. lis 2009

aci a jizi - já z podobného důvodu už fakt nerada nakupuju.Jsem vzteklá už jen z toho pocitu,že něco dochází,schází,něco potřebuju. V sobotu jsme byli u šváry,já čtyři kila navíc v krátké době které na sebe vidím i v zrcadle a oni jééé ty si zase hubená 😠 .Knoflík na kalhotech už skoro visí na poslední nitce.A nechce se to zastavit. Kdby to aspoň bylo z jiného důvodu to přibírání 😀 .
Jinak já před lety schodila víc jak dvacet kilo ale způsobem který bych moc asi neradila. Pila sem jen kefíry a čaje,jedla minimálně.Takže nic moc zdravé hubnutí a pořád si musím dávat pozor aby mě váha nechtěla přečůrat.Svou váhu jinak nerudržím než občasnou hladovkou,ale ta mi už teď nejde.Prostě ráda jím,kdyby aspoň zdravá jídla,ale já sem vyloženě vychovaná na klasické české kuchyni.Akorát teď si k obědu vždycky do práce udělám nějakej salátek,ale vždycky v něm musí plavat aspoň nějakej sýr a nebo aspoň tuňák.na jenom zelenině bych asi dlouho nepřežila.

petrajda
23. lis 2009

no a dneska mi přišel do schránky další časopis o bydlení a v něm samé úžasné "zdravé" recepty,jako kachna,vepřová pečeně atd. ještě že to cukroví mě nechává chladnou. A pak si hubněte...!!!!

estrellita
23. lis 2009

Ahoj holky, zase se hlasim po delsi dobe 🙂 v prubehu dnes se vas budu snazit docist 🙂 pripadne zitra.
jizi: ja jsem vysadila pred 4 mesici, druhy mesic tomu nechavame volny prubeh 🙂 jinak jsem prvnich 5klet mela Pramino, posledni 3 roky Yadine - oboje uplne vpohode. ale lekar mi to prvni vymenil za to druhe, ze pry uz mam mit jednofazovou (Pramino je trifazove)

nemalujte decko na zed 😀 😀 😀 jsi me pobavila 🙂))

jizi
autor
23. lis 2009

Estrell: No vidíš, můj doktor vůbec neřešil, že deset let žeru třífázovou... 😒 ... Jak se vlastně vede?

jana1k
23. lis 2009

jizi: tak já brala asi cca 4 roky třifázovou (už nevím jak se jnemovalo),a pak (a ted) taký beru Yadine 🙂 . Co se týče baráku,no tak kachličky a na kuchyn,si ještě musím počkat 😅 ,i když já bych už chtěla strašně 😀 ,ale proti tomu co máme za sebou,je to už ted paráda 😀 ,baráček stojí,střecha skoro hotová,okna taky....ted ty vnitřky.....jééjej malý se vzbudil,letím,později písnu....... 😉

acimedaca
23. lis 2009

jizi a petrajda : no jo,ale vy jste hubené a štíhlé holky......já jsem bohužel ten "zadkový typ" kdy mám všechny ty kila navíc na zadku a na stehnech....přitom pas mám jako vosa, tak si pak kupuj džíny....kam nacpu zadek, tak mám v pase 10cm díru....☹ A to vedro a ty malý kabinky, tomu dává ještě víc zabrat....

já jsem taky odchovaná na české kuchyni,takže pro mě zelenina není jídlo ☹ navíc, když jsem v práci,tak furt musím něco zobat....no a najděte mi něco,co se dá zobat a není to kalorický....a není to nakrájená zelenina 🙂

já měla třífázový Tri minuet asi 8 let (od 15ti let) ..a pak různéjednofázovky....a tedka mám rpůlrok taky třífázovku - Pramino (akorát jsem po něm přibrala asi 5 kg a ztratila chut na sex)

Hurá hurá, tedka jsem vyřídila výměnu průkazky pojišťovny, přijde poštou....doufám,ž e to stihne 11.12. jdu k zubaři..

petrajda
23. lis 2009

aci - já byla na VZP minulej tejden a dali mi takovej papír,něco jako náhrada průkazky než mi dojde poštou.K mudr jdu ve středu,tak doufám,že jim to bude stačit,k paní Bayerové 😉 minule byla nemocná. A zase tam byla ta "příjemná" setřička co mi připomíná nějakou úču ze školy.

Hm..a nekalorické věci na zobání,tak to bych taky ráda věděla..

jizi
autor
23. lis 2009

Aci: To se ti jenom zdá - většinu kalhot neoblíknu přes stehna - nevím, na koho to šijou 😀 Ale na mě rozhodně ne... A jenom zelenina pro mě taky není jídlo ... jinak užírám většinou ořechy - prodávají cosi, čemu říkají studentská směs (a není to ta čokoška) - jsou tam různý ořechy a rozinky... 🙂

acimedaca
23. lis 2009

petrajda: jéžiš, ta sestřička tam je fakt strašná.....přitom je to mladá holka, tak by měla být milá a radovat se ze života a ona je to taková otravka.....hlavně jí nijak neodporuj, nebo dostaneš nálepku do spisu "nepřizpůsobivá pacientka" 😀 jako jsem to měla já

jizi: jenže já jsem na většinu ořechů alergická a oni jsou taky dost kalorický...za den bys měla sníst max 50g
kdysi jsem zobala slunečnicový semínka,ale na ty jsem už taky alergická ☹

petrajda
23. lis 2009

aci 😀 "nepřizpůsobivá pacientka" jo?? Tak to je hustý. No já vlastně od nich nikdy nic ještě nechtěla a nepotřebovala,teď zase ne..jen když jsem se tam zapisovala,tak se stráááášně divila proč až do Liberce?No já tehdy byla ráda,že sem nějakou doktorku vůbec našla.A tady u nás sice doktor je,ale jen ve čtvrtek a to mi zas nevyhovuje.Navíc když někdy něco,tak stejně do Liberce budu muset jezdit. tady nemáme středisko,i když se to tak tváříAle to byla jiná,teď tam je zas taková starší a ta je taky naránu.

Jinak na ořechy mám alergii taky a dost na ovoce a někerou zeleninu,takže já a zdravá výživa...nevím co bych jedla 😀

acimedaca
23. lis 2009

petrajda : jo, to byla story, to bys nevěřila......

jinak já mám alergii na ty slunečnicoá semínka - tím to začalo....pak na kešu, ty jsem milovala, ted je už vůbec nemůžu...leda tak solený a to není ono ☹ pak ja lískový oříšky...-zatím nemám na mandle, para ořechy a vlašské...ale u těch vlašských se mi tuhle zdálo,že mě nějak lechtá pusa, tak u těchs e to asi taky rozjede ☹ naštěstí zatím ani žádná zelenina a ani ovoce....

jizi
autor
23. lis 2009

😀 😀 Nepřizpůsobivá pacientka je fakt hodně velký nářez!

acimedaca
23. lis 2009

petrajda: napsal sjem ti to do IP, jak říakal Janička, že se tu šmíruje, tak abych se někde nedostala do problémů....

jizi: no to nevíš ,jaká je k tomu story....taky ti to pošlu, aby ses pobavila 🙂

petrajda
23. lis 2009

já mohu jen paraořechy,ty mi z nějakého neznámého důvodu nevaděj,ale jinak ani ťuk. A nejhorší jsou mandle.Ale pokud jsou opražený tak bezevšeho.Stejně to tak je s ovocem a zeleninou,vařenou,dušenou,naloženou,kompoty mohu.Ale nikoliv čerstvou.Takže ač jsem se dřív bránila léků a vitamínům,tak teď je beru.Jiank nevim jak bych je do sebe dostala. Samozřejmě citrusové plody můžu taky a zelninu třeba ledový salát atd.něco taky.Jen musím dávat bacha.

hm...tak to sem zvědavá co mě tam kdy potká, u té doktorky

acimedaca
23. lis 2009

petrajda: no s doktorkou jsem nikdy problém neměla....a těžko říct, jestli ví, co ta sestra provádí....

jizi: no se mnou to fakt málem seklo, když jsem to slyšela, já si myslím, že jsme dobřa a slušně vychovaná, všude zdravím a děkuju, chovám se slušně, mám vysokou školu a ona o mě řekne tohle.....

jizi
autor
23. lis 2009

Aci - nepsalas tu storku tady před časem? Je to teda síla, někteří jedinci - a je fuk, jestli jsou za přepážkou nebo za nějakým stolkem, jsou prostě na přesdržku - podle mě to má co dělat s jakousi nutkavou potřebou moci, které se jim jaksi nedostává...

Petrajda: Tak to HC s tím jídlem...

petrajda
23. lis 2009

jizi- HC? Já sem asi dost natvrdlá 😅 😀 😅 😀

jizi
autor
23. lis 2009

Jako Hard-Core 🙂

petrajda
23. lis 2009

Aha 🙂 ,jsem natvrdlá 😅 mělo mě to dojít 😀

acimedaca
23. lis 2009

jj, už jsem to tu psala, ale jen tak opatrně 🙂

já se dost bojím, aby se mi ta blbá alergie nerozvinula na nějkaý dlaší jídlo, už tak sjem z toho byla na prášky, když jsem začal být alergická na ty ořechy....to je tak rok a půl

jizi
autor
23. lis 2009

Nějak si neumím představit, jaký to musí být, mít vůbec na něco alergii - musím to zaklepat, naštěstí netuším o ničem, na co bych byla alergická 😀 Občas na práci, ale to nevím, jestli se počítá 😉

petrajda
23. lis 2009

jizi - tak to jsi šťastný člověk. Jak píše aci ,bojí se aby se jí alergie nerozvinula na nějaké další jídlo. Já v dětství měla "pouze" sennou rýmu. Následně mi začala vadit jíst jablka,hrušky,třešně no prostě skoro všechno naše ovoce až na jahody a borůvky.Pak se oběvila alergie na ty ořechy vyjma na paraořechy a poslední dobou zjišťuju i reakce na tu zeleninu ☹ .Za to posekaná tráva mně už nevadí 😅 .
Nějak mám ale pocit,že to mám nějakým způsobem vrozený.Přesně jako moje máma,i když alergie dědičná není.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru