Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

janicka006
10. lis 2009

U nás mají Matějovského normálka v obchodě.

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

holky to je tak krásný....doufám,že budeme mít toho kluka,protože u holčičky bych se asi zruinovala...už začínají působit mešuge těhuhormony 😀 😀

krtek.93
10. lis 2009

Ale to stou dírou si snad někam pověsim já jako motto 😀 Mě to včera tak rozesmálo. Jo, taky jsem se nedávno dost nasmála tady u nás v OC Flora. Maj tam takový hejbací hračky a měli zrovna puštěnou takovou příšernou růžovou žirafu, která si zpívá naprosto debiní písničku, chodí a jednou z čas se zastaví a zavrtí zadečkem 😀 😀 Ptákovina, ale tak božsky naivní až dementní 😀 😀 Holt po tom, co člověk musí za těch 8 hodin zkousnout v tý pitomý práci, už se rád zsměje čemukoliv. Mě třeba děsně točí, jak se mě spousta lidí ptá, co mi je a proč se tvářim tak a tak, jestli se jako něco děje 😕 No, děje, to si toho ještě nevšimli nebo co? 🙄

acimedaca
10. lis 2009

krtek: moc pěkný rčení....
pterajda: super,to si snad vylepím v práci na nástěnku 😀
dneska mě v práci tak s..ou všichni....kolegové,šéf, všichni

janicka :to já doufám,že mě to pak nebude tolik brát,co tomu malému oblékám...ale přiznáms e teda, že nepochopím, proč musejí maminky nakupovat v Nextu,dkyž tam jeden hadřík na malé dítko stojí 800 Kč...přitom takových ženských je spousta...

krtek.93
10. lis 2009

jani: Jééé, já měla taky takhle vyšívaný oblečení, když jsem byla malá 😵 Naši jsou oba takoví šikovný, mamča vyšívá, táta na mě sem tam něco ušil, mamča taky... 😉 No já bych jednou chtěla holku, ale je fkt, že by mě to asi taky zruinovalo 😅 zase s klukem nevim, co bych jako dělala, nikdy jsem kluk nebyla, tak nevim no 😀 😀

krtek.93
10. lis 2009

Teď mi pro změnu zazvonil telefon, to zvednu... A tam ticho. Tak nevim, ale začínám mít divnej pocit z toho tozesílání CV. Vlastně člověk sděluje dost osobní údaje úplně cizím lidem 😒 Stejně si myslim, že některý to zneužívaj ke všem těm telemarketingům a tak. Ale jak jinak se dneska dá hledat práce, že jo?

krtek.93
10. lis 2009

Ehm, mail: "po zvážení bla bla bla... jsme se rozhodli, že vám pozici nenabídneme". Nemůžu si pomoct, ale tahle formulace mě prostě rozesmála 😀 😀 Hlavně že po nás - uchazečích se chce "jednání na úrovni" 😅

petrajda
10. lis 2009

krtek - já si tuhle říkala,v bláhové naději že sem v tom 😀 ,jaké to bude mít holčičku nebo chlapečka. A teď mi začalo šrotovat v hlavě. Chudák holka,já bych jí ani neuměla pěkně učesat,takové ty culíčky,berušičky jak má kamarádky dcera ta je prostě kouzelná 😵 .Mě se to na těch holčičkách strášně líbí,ale mě doma nikdo culíčky 🙂 nedělal,byla sem ostříhaná na kluka a ségra byla o dost starší a když měla své děti mě bylo sedm a pak se odstěhovali.

No jinak mi ted PPL přivezli balík a je tu paní K..... sem na něj dobu čučela co chce 😀 -no furt to jméno já si snad nezvyknu..

No a k těm cenám dětských hadříků,já tuhle četla,že snad v Praze? je někde butik kde dupačky vyjdou i na 3500 ve slevě! To je mazec.A prej se pani chytla.Já to teda nechápu. Oni ti lidé co na to prostě maj žijou v jiné rovině.Kolikrát si říkám jak by to bylo u mě bejt v rovině tam v horních desetitisících.Jak bych přemejšlela.
okolo mě kamarádky jsou šťastné když nějakej ten hadřík na mimi dostanou od starších kolegyň a nadšeně vrkají když seženou tričíčka a dupačky za pajdu někde ve slevě.

petrajda
10. lis 2009

krtku - to ti volali nebo psali mejla 😢 .To je zas smůla

krtek.93
10. lis 2009

petrajda: Já zas přemejšlim, kdo a jak by kluka naučil čůrat 😅 Já určitě ne a muže si taky neumim představit 😀 No, při našem štěstí budem mít rovnou dvojčata - kluky, ať si to mamina pořádně užije 😀 😀

S těma hadříkama - to je děs. Přitom dneska je tolik pěknejch věcí, který nejsou až tak drahý... (i když v tom množství, co člověk na mimčo potřebuje, je asi každá kačka dolů dobrá 😉 ) Já se třeba rozplývám i v "blbým" Tesku 😅 Osobně moc nechápu ani ten Next. Už to je drahý jako prase. Jako chtěla bych jednou na mimčo nový věci, ne že ne, ale zase ne za každou cenu. Já trošku spolejhám na to, že se jednou vyžiju v různým pletení a tak 😉

krtek.93
10. lis 2009

petrajda: no oni když chtěj sdělit něco negativního, tak vždycky píšou maila 😉 zatimco pozitivní zprávy bejvaj po telefonu. No uvidim, v pátek mám další "šanci" - manžel se k tomu vyjádřil, že tam berou každýho blba. Tak mu řikám, ať si tyhle řeči nechá, že o to blbějc si pak budu připadat, až mě nevezmou 🙄 Asi bych měla zase zkouknout jobsy a odpovídat a odpovídat, ale nějak mě to fakt nebaví... Ale zase čekat na pohovor a pak na výsledek, to je vlastně minimálně tejden prakticky ztracenýho času, tak nevim no... Třeba až budu v tom lednu fakt doma, tak se do toho pustim s větší vervou.

petrajda
10. lis 2009

krtek - no vidíš,tak to máš velkou výhodu.Až se budeš doma nudit a nebude tě bavit se učit psát všema na klávesnici, můžeš klidně už začít. To je fuk,že mimi ještě neni ani na cestě.Mě pletení jde akorát když pletu šálu 🙂 .
Jinak si myslím,že každá mamina si něco nového určo pořídí,ale naopak je i ráda,když něco dostane. To mrňavý škvrně,co sice místa moc nezabere zato dokáže naplnit dvě pračky denně 😀 .
Jinak nám tak nějak dvojčata hrozej. Moje mamka z dvojčat je..takže pořád vyhrožuju a kupodivu to negativní následky nemá.Muž si děti přeje taky moc,ale asi po jednom. Já bych dvojčata možná brala,nevím. Bylo by to najednou..

jana1k
10. lis 2009

ahoj holky,
Krtek a Petrajda: dobrý motta 😀 😀

Janicka: masakr ta sestra,jo všude se vždycky najde nějaká kráva 😅 ,u mojeho gyndaře je též hrozně mrzká a nervní sestra (satrší paní),ale už jsem přišla na to jak na ní 😉
A ty oblečky to je boží. Vždycky si říkám,že na holčičky je toho k sehnání víc 🙄 ,jak oblečení tak hraček. Ale ted jsem se naučila nakupovat na mimibazaru,sežene tam člověk super věci (nové) a za dobré ceny. Hlavně pyžamka,tepláčky,punčocháčky atd. I hračky už jsem tam koupila. Ted i zimní bundu. Takže paráda. Ale ráda taky kupuju v tescu (cherocke - nebo jak se ta značka píše 😅 ), hlavně jak byl ještě malý menší,bolerka + overalky,trička atd.Tam jsem malého oblíkla vždycky.

krtek.93
10. lis 2009

petrajda: Manželova maminka je z dvojčat 😉

petrajda
10. lis 2009

ahoj jani - jo tesco mi v Lb taky chybí.A nejen kvuli dětskejm hadříkům,ale kvůli dospěláckejm. Právě v tom cherocky jak píšeš se dalo sehnat docela levně a hezky. To co se za tesco v Liberci vydává teď stojí za starou bačkoru. Jediné za co jsem ráda,že tam je pořádná čajovna pro nás čajoholiky 🙂

jana1k
10. lis 2009

jo jinač zubař včera super,malý ani nepíp,a taky sám otevřel paní doktorce pusinku,až jsem čuměla,jak byl hodný 😀 . Normálně dneska se tak bouchnul do pusy,jsem myslela,že má přední zuby vyražené,jak řval a jak mu valila krev,jsem myslela že se zblázním. Ale po obkladech si nechal na pusinku šáhnout,a mám "jen" překousnutý ret zevnitř v pusince. To jsou někdy nervy 😝 😉

Normálně jedna moje známa mi dneska psala (dlouho se už neozvala),je stejně stará jak já a má už tři děti. (ted v březnu to třetí) a normálně je na prášcích jak už to nezvládala. Je to mazec ,fakt. No já asi do druhého půjdu,ale druhé a dost. Už tak se člověk bojí,jestli to zvládne s prachama. A taky,se nechci nějak psychycky zhroutit. Neřímám,že se zhroutím,ale člověk nikdy fakt neví. Takžeještě jedno,at není prcek jedináček,a dost. No chtěla jsem ještě počkat,ale asi na to jaro začnu uvažovat,at to mám všechno při "jedným" bordelu jak se říká 😉

krtek.93
10. lis 2009

Včera jsem si v práci dělala srandu, že bysme ten nedostatek prostoru mohli v případě mimča vyřešit takovou tou "indiánskou" houpačkou místo postýlky, jak se to pěkně pověsí od stropu... No, v případě dvojčat by nám snad ani nic jinýho nezbylo 😅 takže já teda dvojčata určitě neeee!!!

petrajda
10. lis 2009

jana - taky obdivuju jednu známou. Maj kluka a po něm dvojčata -kluky.Docela zvládá,ale je vidět jak je unavená.od staršího chlapce je má po roce a čtvrt.Už sem to tu asi psala víckrát,to že čeká dvojčata se dozvěděla při porodu..

krtku 😀 ,dobrá indiánská maminko

krtek.93
10. lis 2009

jana: Vidíš, to jsem se vlastně chtěla včera zeptat - vy už jste byli u zubařky? 😕 doufám, že jenom preventivně 😉

petrajda: Panebože, to musí bejt šok - když to má doma člověk vešchno přichystaný prpo jedno dítě a nejednou dvě 😅

Mimochodem, taky se vám dneska ty stránky tak děsně pomalu načítaj, nebo je to jenom můj problém? Docela mě to neba 🙄 Ale co, stejně musim konečně zvednout zadek a jít na nákup. Dneska mám volno, ale jsem tak děsně líná... Si řikám, jak to bude vypadat, jestli budu fakt od ledna doma. To tu zbláznim, v totální izolaci, normálně zakrnim 😕

petrajda
10. lis 2009

krtku - jenom tvé zdání to není,ale já to přičítala svému dědouškovi počítači co mám v práci 🙄 .
děti se narodili předčasně v sedmim měsíci. Byl to šok, byl 😲

estrellita
10. lis 2009

ahoj holky, nestiham docitat vse, ale postrehla jsem, ze jsme na tom s Petrajdou stejne.
taky jsem zklamana 😔 a jeste to pocasi k tomu moc neprida. posledni dva dny jsou uplne na nic 😔

estrellita
10. lis 2009

krktu: to rceni je super 😀 presne potrebne na dnesni den 😅

povleceni od matejovskeho vypada super, ale jeste jsem tam nenasla tu moznost udelat si vlastni, to by mohl byt fajn vanocni darek 🙂

estrellita
10. lis 2009

krktu: nejak jsem nestihla pochytit vse - kolik tedy nabidek mas? vypada to nadejne?

ja bych klidne i dvojcata, ale jedine holcicku a chlapecka 😵 ze dvou kluku bych se musela zblaznit a presne, jak rikate, nevim, co s tim pindikem 😀 😀 proste u holcicky vite, co s ni delat, jake jsou, co maji rady 🙂

petrajda
10. lis 2009

ahoj estrelko - nesmíme házet flintu do žita.Ono to prostě chvilinku bude trvat 😔 .
a s dvojčaty souhlasim,sice pak bych si třeba nadávala,ale teď mi to přijde jako dobré řešení,ale nesmím být náročná 🙂 Aspoň jednoho drobečka 🙂

estrellita
10. lis 2009

petrajda, presne, budu stastna za jedno mrne 😔

filu
10. lis 2009

Ahoj mladé paní!

Nějak sem málo píšu, ale čtu poctivě vše! 🙂 V práci mám sice čas sem chodit, ale většinou ne náladu odepsat a jak máme doma malé kotě, tak večer se s ním jednak snažíme hrát, když je přes den samo, a jednak ono si i samo tu pozornost vyžádá, jako že chce člověku u telky spát na klíně, tak pak mám na klíně notebook a ještě kotě a horko těžko přes něj mačkám klávesy. 😉

Jinak motta úžasná, četla jsem to tu i kolegům z kanclu (samozřejmě jen ta motta, žádné info o tom, odkud to beru 🙂 ) a nasmáli jsme se tomu pěkně.

Nepříjemní doktoři/sestry, to je fakt hrůza, hlavně když se člověk setká s takovým jednáním většinou v nějaké chvíli, kdy mu samotnému není dobře, je ve stresu, že mu třeba něco je atd... Já mám štěstí, že všude, kam teď chodím, jsou všichni milí, někdy až moc. Jako když pak zase doktorka s každým hodinu v ordinaci vykládá o soukromých věcech, kde byla na dovolené apod., to je zas druhý extrém. 😉

Spací oblečení a povlečení 🙂 - díky za tip na tu firmy, musím to taky omrknout a můžu si přát třeba od rodičů k Vánocům 🙂. Já mám na spaní převážně pyžámka s nějakými infantilními obrázky stylem hello kitty 🙂 Líbí se to i manželovi, tak proč ne. 🙂 A zároveň je to u mě to, na co bych měla řádnu nakupovací úchylku - spací a domácí oblečky. V těchhle odděleních nejradší prohlížím, ale jsem k sobě přísná a nenakupuju. Do práce střídám pár svetrů a triček (stejně když si toho člověk víc nakoupí, tak má obvykle své stálice, co nosí nejčastěji, nebo aspoň já 😉 ), tak by mi přišlo uhozený mit třičtvrtě skříně pyžam se Snoopym, medvídkem Pú a spol. 🙂 Nicméně když si chci udělat radost, tak tohle je tutovka. 🙂

jana1k
10. lis 2009

krtek: taky mě to dneska šlo pomalu,už jsme myslela,že je to jen u mě 😅 ,ale ted už je to OK. Jo byli jsme na preventivce. Paní doktorka jen jukla,poučila co a jak. Správně se má chodit od 1 roku dítěte,ale my sehnali zubařku,až když měl malý 1,5 a stejně,v té době sotva otevřel pusu,takže to jsme si ejn pojezdili na křesle atd. 🙂 ,ale ted už se malý fakt nechal,až mě samotnou překvapil.

Jinač počasí je fakt na prd 😒 ,mají nám už konečně dodělat komplet střechu. Ale kdy,když je furt hnusně 😠 .

krtek.93
10. lis 2009

estrel: Já v tom mám už taky zmatek 😅 každopádně teď aktuálně mám jeden domluvenej pohovor. Dva pohovory předtim nevyšly, vzali někoho jinýho, z ostatních prací se buď ozvali zamítavě, nebo ještě vůbec.

Já teď přišla z nákupu - to počasí je fakt děsný, jsem si řikala, co všechno dneska udělám, a pak jsem sotva nakoupila a zbytek proseděla u kompu 😅 Jsem si pustila youtube a to je vždycky konec. Začla jsem s nějakýma písničkama a proklikala se nakonec až k poslední scéně z Vlasů od Formana, to mě totálně dostalo, jsem tu bulela jak želva. Tak jsem usoudila, že je nejvyšší čas to vypnout a jít nakoupit, nebo mi šibne 😀 Fakt nechci vidět tu variantu, že bych měla bejt takhle sama doma furt 😖

jana: Roční dítě k zubaři? Pane jo, ale to spíš fakt tak jenom na vysvětlení, co a jak ne? Si neumim ani představit, jak takový prtě na tom křesle vůbec udržet 😅

Já teď šla kolem nově otevřenýho obchodu s věcma pro děti, tak jsem nakoukla. Jenom na kraj 😉 Věci teda nádhera, ale ty pálky... Miminkovský šatičky s tričkem 690 😖 A když si člověk vezme, že to dítě z toho za pár tejdnů vyroste... Kolikrát asi takovou parádu stihne vzít na sebe? Dvakrát? Třikrát? To pak i v těch bazárkách je to prakticky jak nový ne?

petrajda
10. lis 2009

jana - to jsi napsala trefně, aspoň se u zubaře povozil 🙂 na křesle.Ale je dobrý že byl teď statečnej.

krtek - a kdy jdeš na další průzkum pracovního místa??
Jo ty dětský hadříky jsou fakt děsně drahý.Mě se na tom líbí nejvíc to,když teda přestanu koukat na ceny,že ty maličkatý věcičky jsou jak ušitý pro dospělí,akorát jak pro trpaslíky. U někerejch věciček co má třeba synovec se fakt rozplívám až si všichni ťukaj na čelo.

filu - ty máš vlastně doma takové předmimi,že 🙂 Jo a s doktorkou co vykládá každému kde a jak byla,že na každýho pacienta má hodinu tak také jsem se setkala. A musím teda říci,že to byla má známá,že mi fakt bylo trapně tam sedět a poslouchat a ještě trapněji vylézt z té ordinace. Naštěstí sem se pak přestěhovala,takže tento problém ustal sám od sebe 🙂

katcha.
11. lis 2009

Ahoj.
Estrel: Matějovský nabízí možnost povlečení s vlastním potiskem- z digi fota, akorát ta cena je šílená= 5.000 za 1 povlečení ☹
Dneska ráno di půjdu zažádat o novej řidičák a pak k zubaři a do rachoty 😒

janicka006
11. lis 2009

Dobré ranko,

holky tak moje historka z gyndy má pokračování.....Včera jsem byla na té přednášce...přednášecící byla ta milá sestřička... amy jsme s kamarádkou čekaly venku..a ona přicházela,tak jsme pozdravily..a ona říká dobrý den...a otočila se na mne a povídá..tak co už jste se zklidnila????Holky kdyby mne někdo profackoval,tak to bylo snad lepší...připadala jsem si jako nějaká mešuge z Bohnic...a to jsem tam v pondělí prostě šla jenom s tím,že bych chtěla UTZ,o kterém jsem nevěděla,že se nedělá automaticky,čekala jsem tam,nepindala,omluvila se a byla za 5 minut venku....ach jo...

Aci pokud se jedná o věci Next,tak sice dělají moooc hezké věci,ale cena je někdy opravdu dost přemrštěná a to i u věcí z druhé ruky...jako koupit si "jetou mikinu" za 500 korun na roční dítě,které mi z toho vyroste na 3 měsíce...je to věc každého,já bych to neudělala.Navíc pokud se jedná o úplná miminka,tak se mi třeba víc líbí tolik neprofláknuté značky jako ZipZap a JumboJet...mají super overálky a bodýčka.
Ale třeba taková Pepčovo ségra je na Nextu úplně ujetá...děti musejí mít všechno Next, a pak je v tom nechá klidně válet i doma.Každý den šmejdí na MMB(A).Děláme si z toho s Pepčou už legraci,jak je tím pošahaná mít věci Next..protože teď třeba mámě řekla,aby dětem nekupovala žádné oblečení k Vánocům....tak jsme s Pepčou dodali.."bylo by to málo Next"....Neříkám,že doma nic od téhle značky nemám,to bych kecala,ale prostě vybírám spíš očima..co se mi líbí a ne zda je to zrovna Next.Třeba místo jetých bodýnek od Nextu si plánuju koupit nové v Multipacku v Tescu...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru