Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

acimedaca
2. pro 2009

u nás dneska docela dobrý, ale zase poznámka na téma - kdy už si pořídíme to mimčo....☹ tak nevím, no....

petrajda
3. pro 2009

ahoj holky,
já včera hlídala synovce,byla to docela bžunda,malej měl tentokrát docela veselou náladu a hlavně u nás našel novou atrakci,mužovo akvárko,které si konečně o minulém víkendu založil. Má v něm zatím čtyři torakáty a furt tam špejděj,take malej z toho byl unešenej,pořád natahoval ručičky a naše dvě andulky jsou zapomenuty 🙂 .Blbli sme,dopoledne bylo docela akční pořád něco,včetně kominíků,výběru zboží z-pro něj-velikááánského auta (kdyby jste ho viděli jak tam pobíhal...),návštěvy sousedky s o půl roku mladším miminem,náhodného setkání s jeho prababičkou atd....prostě byla s ním prdel 😀 .

Já se včera veselila a teď tu čtu jak jizi smutní po kočičce. Toxoplazmoza je fakt blbá nemoc-chjo,je mi to moc líto.Chudák malá,chudák jizi.... 😢 Fakt mě to mrzí....když vidím jak se někdo o zvířata opravdu dokáže postarat má je rád.. 😢

aci - zkus tomu nechat volnej průběh. Já si myslela,že to půjde ráz na ráz a ono zatím pořád nic. nejraději bych si přála,abych si přála 🙂 že dítě nechci a ono by určitě přišlo. Švagrová všera právě obíhala doktory,byla na ultrazvuku a její mimísko je zatím malá 7mm kulička s pumpujícím srdíčkem. Docela sem nechápala,beru to jak malý zázrak,jak se tam to srdíčko dostane do 7mm?? No blbá otázka já vím,inteligencí jsem nikdy neoplívala,ale když mi to vyprávěla,hřálo mě to a málem sem se rozbulela.

petrajda
4. pro 2009

ahoj holky,co dneska děláte?? Krom toho,že jste některé v práci??

acimedaca
4. pro 2009

ahoj....
petrajda. tak co spálená ruka, uzdravuje se to?
my jedeme tenhle víkend péct cukroví a navíc jeduz ítra s mamkou na celodenní výlet do Dráždan, takže chlapy (můj táta, brácha a manžel) budou péct cukroví sami.....:o) teda v tu sobotu, v neděli jim budeme pomáhat 🙂

petrajda
4. pro 2009

aci - ale jo,koupila sem si na to takové ty speciální náplastě na popáleniny a hojí se to. Jinak sem při pečení cukroví projevila zručnost a popálila si i druhou ruku 😀 .Mám letos nějak smůlu.Díky za optání 🙂
Jinak co se cukroví týče mám hotovo. V sobotu jeden k našim a polovinu jim odvezeme.Jinak to dávám na stůl už teď protože to nechci sušit ve skříni ,když stejně o vánocích návštěvy k nám nechodí,spíš chodíme mi a po štědrym dnu minimálně dva dny nebudem doma.U nás to jí hlavně muž a taky mi pomáhal.Aspoň linecký vyválel a vykrájel.

A zdál se mi na dnešek zase rodičovský a dost živý sen.Že se nám narodila holčička Hanička s černými vlásky a bylo to teda číslo Nechtěla se fotit,když sem chtěla zmáčknout spoušť pořád se schovávala - no nevím jak to zvládla ale byl to sen 🙂 . A mě v tom snu strašně mrzelo,že sem si vůbec nepamatovala porodní míry.

petrajda
4. pro 2009

jo a aci - máš teda šikovné chlapy a užij si Drážďany.Ty musej bejt v tuto dobu fakt pěkný,trhy a tak...Jednou sem viděla fotky a fakt pěkný,skvěla atmosféra z nich čišela..

acimedaca
4. pro 2009

petrajda: doufám, že tam nebude pršet, na zítřek předpověď nic moc ☹
muž je šikovnej, že i vyvaluje 🙂

mayner
4. pro 2009

ahojky děvčata,
aci: tak štastnou cestu do draždán.
co se týká plánování miminka tak to musíme o 2 roky odložit ze zdravotních důvodů. mi má neuroložka doporučila že by bylo vhodné 2 roky počkat z důvodu eilepsie.a vzhledem k práškům které beru. takže taky nic moc. je mi 29. takže až v mých 31 letech. takže jsem z toho všeho nějak hotová. ale manžel je skvělý je mi hroznou oporou. já ho nemít tak fakt nevím.
jinak zítra odjíždíme na víkend do špindlu tak se těším že na to chvílu zapomenu.
mějte se fajn.

petrajda
4. pro 2009

aci - linecký vyvaluje proto,že mu nejvíc chutná 😉 Takže se snaží..

mayner - tak to je taky smutný,ale ještě že máš fajn muže a na horách přijdeš na jiné myšlenky. Prostě někdy něco nejde,bohužel,hned 😔

Potřebovala bych taky na konzultaci ke gyndoktorce,ale 14 dní tam nebyla a teď se to zas kvůli práci nehodí mě.Tak to vidím až po novym roce.

sidi.m
5. pro 2009

Ahojky,tak dneska s mužem vyrážíme na poslední dárky a máme to z krku.Jsem docela ráda.

mayner:To je mi líto,ale lepšídát si zdraví trochu dohromady a pak mimi,určitě se dočkáš.Užij si víkend na horách

zelvinka
6. pro 2009

Ahoj holky, zdravím vás po delší odmlce,...
Občas sem kouknu, ale nechci vás nakazit svou negativní náladou,..ty hormony jsou asi svinstvo,...všechno se s.re a všechno mě s.re, z ničeho teď se nějak nedokážu radovat, jsem nějaká úzkostlivá,...do toho se nám přihodilo pár nemilostí,..jako např. že nám nenávratně vydechlo auto,..takže je na vrakáči,...teď si tady byla stěžovat naše jinak fakt sympatická sousedka, že když jsme teď dělali nové okna, tak stáli jejich autem pod našimi oknami, a i když jsme jim autíčko zakryli starým prostěradlem, tak místama prý mají úplně nepatrně skvrnky od betony.V prd.li bych se viděla,..bylo to tak nepříjemné, i když jsem nedostala seřváka, ale spíš upozornění, ale prostě mě to strašně mrzí,..protože chci tady bydlet s dobrými vztahy se sousedy, už jsem to stihla i obulet.Tak to zítra bude manžel zkoušet dostat dolů, aniž by jim podřel lak,....nějak mě fakt nic netěší,...chjo,...aspoň že miminko je v pořádku a roste,..doufám že ho s vou náladou nějak neovlivním do budoucna, protože už se to takovejmahle maličkostma táhne už nějakou dobu. ☹

jana1k
7. pro 2009

ahoj holky,zdravím.....
Zelvinka: uvidíš,bude líp....to je ted jen takové "pitomé" období. Mě zase chybí slunko,jsem jak pes podrážděná,když je venku tak břidko ☹ ,kdyby byl radši sníh a my mohli konečně vyrazit na lyže (aspon něco),vánoce mě letos jaksi neberou ,nevím....jako dárky mám a fůru ale to je tak všechno. Zítra jedu s malým do Ostravy do nemocnice,ve čtvrtek jde na operaci,ale "jen" v lokále,tak doufám,že na víkedn už budeme doma,nebo nás tam zase budou držet,halvně at je všechno v pohodě!!!! Prosíííím.............
Už mám z toho depky,až jsem onemocněla,a ke všemu jsou tam zakázany k vůli chřipce návštěvy,tak doufám,že jako matku mě tam na celé dny za malým pustí,bo mě jebne,nedovedu si představit,že by tam měl být sám,už tak jsem na nervy z toho,jak tam bude zvládat ty noci sám,když i doma pořád knučí a někdy nespí,no jsem zvědavá,ale hlavně že se to pohlo dál,a dobře to ve finále dopadne.......Tak se mějte,a užívejte tu před vánoční náladu..... 😉

krtek.93
7. pro 2009

zelvi: Z toho si nic nedělej, to fakt může bejt hormonama, taková přecitlivělost 😉 Hlavně že mimčo je v pořádku.

Já už taky nějak teď nestíhám chodit, před těma Vánocema je tolik práce... Jsem tu narazila na téma "daruj hračku" a ještě si něco na ten hrb přihodila 😅 Ale nelituju, momentálně mi ta akce dělá větší radost než cokoliv jinýho 😉 S pečenim jsem ještě nezačla, ale tenhle pátek jdu naposled do prác, tak to pak holt musim dohnat no... 😔 Zatim se spíš snažimuvést byt do nějakýho útulnějšího stavu a pomalu se daří 😉

janicka006
7. pro 2009

Nazdárek kočičky,

teda koukám..tady je ale ošklivo....ale snad bude brzo líp 😉 😉
Abych nevypadala jako nějaký trapný optimista,tak musím taky něco vyšťourat......jooo já zase nevyhrála ve Sportce 😀 😀 😀
Ba ne,včera mne docela dost nakrkli v Kaufíku..chtěla jsem platit kartou..zadala PIN a všechno a nakonec to tam slečna tak nějak pomotala,že to nešlo..tak teď nevím,zda jsem ten nákup zaplatila hotově nebo hotově i kartou....
Do poradny jdeme až za 14 dnů a bude bez UTZ,takže se nic nového nedozvím.Jinak už mi ale docela festově začíná tvrdnout břuch až je to nepříjemné☹((NA poslední kontrole nás mudra navíc poslala na kardiograf,něco se jí tam nezdálo..ale dobře to dopadlo,máme všechno v naprostém pořádku a navíc pan doktor nám opět ,stejně jako předtím mudra, potvrdil holčičku🙂))
Včera jsme s mamkou upekly 4 druhy cukroví...na sobotu plánujeme další 3-4 a tradá...víc ani ťuk🙂)).Já už tak vypadám,jako kdybych snědla dýni....takže se budu držet spíš mandarinek🙂))...Ale na salát s klobáskou se teda neeeeeskutečně těším...mlask🙂)))

acimedaca
7. pro 2009

ahoj holky těhulky, už jsem si říkala, že jste se dlouho nezozvaly...tak je fajn, že prťata se mají dobře 🙂

zelvi: neboj, ty nálady zase přejdou 🙂 netrap se tím tolik, tak vědí, že stavíte, tak by měli dát pozor, kam auto parkují....

já byla v těch dráždanech, zima byla jako blázen, ale bylot o moc pěkné 🙂 v neděli jsme pak upekli asi 10 druhů cukroví, tak příští týden už jen dodělat ty nepečené a ty s krémem a bude to 🙂

krtek.93
7. pro 2009

Taky mám radost, že u těhulek je všechno v pořádku 😉

aci: My se chystáme na nějaký výstavy tady po Praze, ale je toho letos nějak moc. Už vim minimálně o čtyřech, který chci určitě vidět. A zase nechci třeba na dvě v jeden den, páč bych z toho pak měla akorát zmatek se bojim 😒 Taky mám nějaký dodělávky dárků doma, pořád ještě spoustu úklidu a celý pečení plus zdobení perníků, to je taky tak na dva večery... No jsem zvědavá, kolik toho nakonec stihnu.

klara.k
7. pro 2009

ahoj holky, taky všechny zdravím

Jani a co je malýmu? Ať vám to dobře dopadne!

Mayner - je to určitě těžký, ale jako výhru máš skvělého muže, když tě dokáže tak podržet, to se moc cenní.

My zatím máme jen perníky, začneme péct až tento víkend, začínám se těšit. Dost dárků už taky mám, ale není to ještě všechno, nějak je těch starostí moc, ale to každy rok na konci je náročnější.

pápá

petrajda
7. pro 2009

zdravím všechny 🙂
aci - drážďany musely být super.mi akorát v praze u našich a na zpátek sme se stavili v Ikee. Jo a vlastně koupili sme si stromeček. stříbrný smrček.

Cukroví mám hotovo a myslím,že už nic jiného opravdu nezačnu 😠 .jak sem byla zprvu naladěná na pečení,tak mě to dost rychle přešlo.Byla sem jen na skok u kámošky,zrovna pekla. no a že jí to baví,tak na tom to bylo taky vidět. a že mě to nebavilo tak vidět je to taky 😀 .sme se nasmály když sem jí ukazovala své perníky,tentokrát letos nazdobené!!! nojo-nezastírám,že sem na to lempl,ale tátovi a mamce sem udělala radost.hkdyž jsme jim toho dcela dost přivezli.

zelvi - ahoooj, mamino!! Taky občas na tebe vzpomínám jak asi rostete. sousedské vztahy jsou složitá věc,ale dobrý je že paní byla aspoň trochu korektní a vyloženě nenadávala

jani - držím palce s malým.Určitě to dobře dopadne a tebe jako matku do nemocnice snad pustěj..

petrakellerova
7. pro 2009

Ahojky vespolek.Jsem ráda že jsem našla tuhle diskuzi. některé si Vás pamatuji z beremese, hlavně krtka, protože jestli se nemýlím, měli jsme stejný termín 🙂
Po svatbě si připadám že do žádné diskuze nepatřím, miminko také nečekám, takže jsem se vůbec nikam nehodila. 😀
Jinak já doufám že už brzo začneme miminko plánovat a taky robit 😀 , nějak mě berou mateřský pudy 😀 😀 😀 což se mnou manžel, který studuje, bohužel nesdílí 🙂

petrajda
7. pro 2009

ahojky petro- s mateřskými pudy jsme na tom podobně,s tím rozdílem,že u nás berou i mého manžela 🙂 .Snažíme se snažíme a zatím,bohužel, nic ☹ .
Tady probíráme snad všechno. I stavbu baráků když na to přijde.

petrakellerova
7. pro 2009

tak z toho já mám největší strach, že až se konečně rozhoupeme, tak to nepůjde.... 😒
Ale to je příroda, to moc neovlivníme.
Jak dlouho se snažíte? abych měla představu 😉
Jinak stavbu baráku snad nebudu muset zažít, když vidím jak dlouho trvá než mi někdo pověsí na zeď novou televizi, tak s takovou rychlostí bych asi nikdy nebydlela 😀

zelvinka
7. pro 2009

tak holky manža před chvílí přišel z práce a byl se za denního světla kouknout na to auto jak jsem vám včera psala a prej to v pohodě půjde dolů vodou,..tak se za chvilku půjde na to vrhnout, tak se mi ulevilo.
Nějak teď máme velký vydání,...pořád se něco děje, šetříme taky na nové autíko(jako o jeté, ale pro nás nové🙂 ), do toho vánoční dárky a hlavně výbavička,..je to mazec. Ještě nám pro mimiško zbývá kočárek a jinak už snad všechno máme. Kočárek už jsme vybrali, a dodají ho do měsíce, takže už je to jen o tom tam zajít a zaplatit zálohu.
Jinak miminko nám dělá oběma velkou radost,..je skvělé jak reaguje na hlasy, když na něj mluvíme tak začne dělat kotrmelce nebo či co, prostě i manžel cítí pohyby, dokonce už miminko už využívá čtyři smysl - sluch, hmat, čich a dokonce i zrak. Na jednejch stránkách jsem se zaregistrovala a zdarma mi teď každej den chodí mail o miminku, o tom jak se vyvíjí, a co a jak se děje nejen s mým tělem ,ale i psychikou,..o chlapovi aby se necítil odstrčenej, o polohách při milování atd. je to hrozně super, protože si tam člověk zadá termín porodu a každej den mi příjdou informace týkající se dne v kterém se nacházím.Jinak dokonce i manžel každej den zvědavě nahlíží do mailu aby si o miminku přečetl, jak mě např. už tahá za pupeční šňůru atd.

petrajda
7. pro 2009

snažíme se nějakej pátej měsíc,takže nic dramatickýho se zatím nekoná. Příroda je příroda jak píšeš.Já si jen v té své palici myslela,že když sem nebrala žádno antinu,že to půjde rychleji. A naopak známá co antinu brala otěhotněla hned po vysazení.Každej sme jinej to já vím,ale když si něco přeješ tak to prostě z palice nejde vytlouc i když mi to říká každej. Ale zatím z topho vědu nedělám. možná o tom jen víc mluvím,no 😨
A s řemeslníky máš pravdu,všichni maj hodně času. My nestavíme ,"jen" rekonstruujem a někdy je to na palici 😒

petrajda
7. pro 2009

zelvi - to je tak krásné jak to popisuješ,normálně sem zase na mměkko 😵

petrakellerova
7. pro 2009

já jsem z toho teda také na měkko, je to krásné že? když má někdo takové starosti 🙂
Tak pátej měsíc ještě jde a je pravda že když si to přeješ zrovna to nejde. Ale ted jsem slyšela manželovu tetu, kterak známé vysvětlovala (té také nešlo otěhotnět) at si užívá nechráněného sexu a netrápí se že to nejde 😀

petrajda
7. pro 2009

😀 pravda.
Švagr nás zve zase na příští léto na vodu.Tak si to naplánujem na tuty a třeba se zadaří 😀 😀 A když budu na nějakym tom začátku tak snad jet budu moct 😝

zelvinka
7. pro 2009

Jo jo zatím to jsou starosti co se týče miminka příjemné, ale je fakt že mě napadá, jak to budeme zvládat potom,..jak proběhne porod a tak. Teď už jsem si zajišťovala pediatričku,...protože si ji člověk alespoň tady v Brně musí zajistit dopředu, tak snad jsme vybrali dobře.
Jinak letošní vánoce budou bez bruslení a zimních radovánek, mám to preventivně od doktora zakázáno,..ale na druhou stranu přeci jen v sedmém měsíci bych si už na lyže asi ani netroufla,...ale ty brusle,...no,...no nebudu nic riskovat🙂 Moje kondička je na nule. Anio nevím jestli jsem vám napsala jak jsem nakonec dopadla s těma vycházkama,...nakonec jsem ho ukecala pouze na vycházky přes týden od 14:00 do 17:00 a So a Ne celodenní,..tak aspoň že tak. To by mě zabilo být uvázaná úplně doma. V polovině ledna už ale budu nastupovat na mateřskou tak to už budu moct zase ven kdykoliv.
Janičko - koukám že jsi taky nakupovala na cipískovi,...taky jsem tam objednávala pár věciček,..jsou docela levní.
Petrajda - uvidíš že se brzo zadaří,..budou vánoce,..jsou dlouhý zimní večery🙂,..to by bylo aby nebylo. Držím všem snažilkám palečky

petrakellerova
7. pro 2009

To víš že jo, určitě nemá cenu přemýšlet nad tím co bude, zrušit to můžeš vždycky, tvé důvody by všichni pochopily.
Tak to ti závidím že jste alespon v kroku snažení. Ono se zadaří 🙂
Je to stejně krásné, stvořit nový život, zvlášt když máš po boku milujícího chlapa 😉
V okolí jsou ted 2 čerstvá miminka, jsem z nich vždycky úplně mimo a házím na manžela psí oči 😀

petrakellerova
7. pro 2009

zelvinko, ted jsi mě pobavila těma dlouhýma večerama, asi to doma navrhnu 😀

zelvinka
7. pro 2009

Petrajda - na vodě to musí být super a je fakt že bazén jsem měla jako těhulka zakázán, ale myslím že tam šlo o ten klasickej bazén, a musím říct, že jsem to samozřejmě přes léto nevydržela být doma v těch hicech a taky se mi to malinko vymstilo,....asi před měsícem se mi udělali z bazénu samozřejmě tam dole ☹ bradavičky,..takže jsme je museli doma s manželem roztokem potírat. Nebylo to nic až tak tragického,...ale jak jsem psala nahromadilo se spousta takovejhle všelijakejch nepříjemnejch maličkostí a já měla pocit že se mi ale vůbec nic nedaří. Dokonce i mobil 🙂 mi kleknul, měla jsem ho půl roku,...naštěstí je v záruce, takže mi dali zatím náhradní. jak říkám nic tak strašně tragickýho ale už mě to fakt všechno dostávalo. Ale snad už teď bude líp, vždycky si pak nadávám že si to nemůžu všechno tak brát, že všechno jde nějak řešit,....já obdivuji mého manžela,...dost mě podržel.
Jinak fakt nejsem taková tragoška 🙂 ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru