Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

petrajda
29. pro 2009

tak do obchodů bych taky vyrazila,byli jsme v pondělí v LB a všude samé slevy akce. Teď s manžílkem vybíráme ten nějaký zájezd,tak asi se na slevy a akce zatím budu muset vyprdnout a uskromnit se 😔 . Zatím to opravdu pořád vypadá na ten Egyp,poznávací zájezd od Firo tour. Nemáte některá nějaké zkušenosti s touto cetovkou?Našla jsem všemožné typy zájezdu od i neznámých cetovek a na to sem teda moc opatrná,i když by to možná vyšlo levněji.Tahle je už tady dlouho,nicméně to neznamená,že nemůže skrachovat.Jenže to stejně předem nepoznám.
zatím jen doufám,zní to hnusně,ale cestovky začínají ,podle mých statistik,krachovat v létě 😅 .Tak třeba by jsme to mohli ztihnout 😀

zelvinka
29. pro 2009

Ahoj holky, i já vás zdravím po vánočním přežírání, návštěvách a lelkováním,...no teda to lelkování teda zůstalo 😉
Dneska se chystám na nákupy, tak uvidím co kde budou mít hezkého ,jestli už nebudou mít jen velikosti S,...většinou než se rzohoupu, tak mám smůlu 😀

sidi.m
29. pro 2009

Takjsem se dnes bylatrochu poohlídnout v Ikee a na to jaký reklamovali obr výprodej nic moc a akorát strašně lidí,tak jsem toho moc nepořídila.A když jsem viděla parkoviště v Letňanech,tak na to nemám nervy chodit dovnitř. Nesnáším jak se mi tylidi u pokladny lepí na záda,brrr 😠
S firo tour nejezdím ,nemůžu říct,ale mám ozkoušený blue style a exim tour a ted i blue marlin.Mužu doporučit

krtek.93
29. pro 2009

Tak já byla dneska s mamčou po výstavách a taky na svém už bývalém pracovišti, to bylo takový divný (ještě tam musim pro zápočťák a chtěla jsem pani účetní požádat o nějaký ty papíry pro pracák, ale pani se stejně nekonala, tak tam musim volat zítra - ach jo, takovýhle průtahy zase 😠 ). Pak jsme byly na Strahově - taky dobrý, z výstavy nás ve 12 vyhnali, že maj půl hodiny pauzu 😕 Což jsem teda na netu četla, ale myslela, jsem, že se to týká jenom pokladen, ne celýho prostoru 😕 Tak jsme tam zalezly do restauračky na svařáka - ještě jsme venku chytře mrkly na kafe a kolu, jestli maj jakž takž přijatelný ceny - jenže pak jsme si vzpomněly na toho svařáka a ačkoliv pivo, kafe i kolu maj tak nějak normálně, tak ten svařák stál 96, což teda nám trošku ztuhly rysy, když na nás při placení vypálili dvě stovky 😅 Pak jsme zvládly ještě jesličky u Kapucínů a jednu výstavu na Hradě, ta byla úžasná - starý ozdoby a betlémy a hračky... 😵 Dost jsem tam toho taky nafotila. Nakonec jsme daly na Malostranský v jedný ověřený restauračce jídlo a pokec a já jsem pak přeci jenom jukla do třech obchodů tady na Floře, koupila jsem halenku, ale zítra se chystám někam do Palladia nebo tak, tady toho moc neni a navíc odpoledne je všude děsně moc lidí 😒 A já nutně potřebuju do nový práce kalhoty (džíny se tam myslim nesměj) - nesnášim nakupování kalhot! Žádný mi neseděj, když už konečně nějaký jo, tak je stejně musim zkracovat - asi zkusim Marks and Spencera, ten naštěstí dělá i krátký velikosti.

jizi
autor
30. pro 2009

Ahoj dámy 🙂 Opožděně přeju krásný svátky a do novýho roku jen to dobré.

Prosinec byl u nás krajně hektickej a o víkendu před Ježíškem jsem lehla s horečkama, takže super konec roku, fakt že jo - už je to lepší, kašlu sice jak starej tuberák, ale už aspoň nemám pocit, že každou chvíli zhebnu 😀

Co je jinak nového? Co budete dělat na Silvestra?

krtek.93
30. pro 2009

Uf, tak jsem dneska absolvovala nákupní maratón - ale krom jiného mám konečně! do čeho dát svatební fotky 😀 Mám jedno docela drahý album k nalepení, tam se vejde snad kolem stovky fotek, a druhý levnější na 200, to by mělo snad stačit. teď ještě jak to rozdělim, to teda fakt netušim. Chtěla jsem obě nalepovací, ale to na 200 bylo tak krásný zvenku, žejsem ho prostě musela mít, i když je zasouvací. Tak teď prostě musim vybrat nějaký ty úplně exkluzivní k nalepení a ten "civilní" zbytek zasunout 😀 To zas bude práce na tejden, s mojí nerozhodností 😀

jana1k
30. pro 2009

ahojte,tak je po ježíšku,a první noc před štědrým dnem chytl horečky malý a na první svátek vánoční manžílek,a to jsem ho ještě tak neviděla. No chřipajzňa jak "sviňa"......chvála bohu,že je to za náma. Nóóó nebo ještě můžu lehnout já a bude to úplný 😅 . Jinač byl ježíšek a vůbec vánoce super, 😀 líbilo se mi to a to moc. Ale už ted se těším na ty příští na baráku,hrome to si teprv užiju 😉 . A silvestr...?? No nic,jsme doma 😝 🙂 akorát od rána do večera budeme u tchýnky,tak aspon tak,bo tady z toho prostoru v bytě už začínám mít ponorku jak blázen 😖 😎 🙂 ....

Takže taky přejí všem to nejlepší do Nového roku a hlavně nejvíce zdravíčko 🙂

Krtek: tý jo,to brzo s těma fotkama 😀 ,no já měla prvně s těma jak se musí lepit ty rožky,a už nikdy,drbala jsem se s tím 2 večery a stejně jak na ty fotky někdo koukal tak vypadávali,tak jsem koupila taky jiné a vše znovu překopávala,ale už je to taky pár týdnu,takže tak.....

No nic jdu žehlit.....opět..... 😅 😀

krtek.93
31. pro 2009

jana: No já včera strašně dloho koumala, který fotky kam. Nalepovací mám zatim hotový tak do půlky, ale fakt jenom lepim, už to mám všechno promyšlený 😉 A zastrkovací hotový celý - to je pak hračka, když už to nějak sesumíruješ. Ale jestli teda lidem budou ty fotky vypadávat z alba, tak jim asi urazim ruce 😅 Teď přemejšlim, že na to jedno udělám nějakej obal, je krásně krémový, tak aby nebylo za chvíli jak prase.

Já před Štědrým dnem vyžehlila všechno, co jsem tu měla 😵 Ovšem už by bylo potřeba pomalu vyprat - muž měl tejden dovču, tak nepřibejvaly košile, ale od pondělka zase dělá 😒 No a pak to začne s žehlenim nanovo 😀

salomme
31. pro 2009

Holky, hezky si ten konec roku užijte, ať už ve víru dění a nebo doma v posteli, hlavně v pohodě 🙂 My jedeme ke známým, tak snad bude pěkná zábava.

petrajda
31. pro 2009

Ahoj holky - přidávám se k přáním vše hezké v novém roce. My asi zůstáváme doma,nakonec mě to ani nemrzí,včera jak sme stěhovali věci z kutlochů,které snad v příštím roce přeměníme v obytný prostor,strhla sem si záda,že mě manžílek musel při obědě krmit 🙂 a pomáhat sedat. Vážně to byla síla,tak se dneska celej den šetřim.

S fotkama je to u nás zatím tak,že nám sice před vánoci přišly,nicméně u toho skončilo.Ještě nemám ani album,jen sem stihla je rozdělit a část z nich už rozdat.Ty naše mám zatím v krabici a někdy budu doufat,že si udělám čas a seřadím je jak mají být. A určitě je dám do jedinýho alba,snad tak velký seženu 🙂 ,ale viděla sem na 300 fotek,tak to snad půjde.Nechci nic rozdělovat.Nebo si nějaký album vyrobím,uvažovala sem koupit si šanon,vkusně látkou nebo hezkým papírem polepit desky a vyhrát si i s vnitřkem.To ještě uvidím.

krtek.93
31. pro 2009

petrajda: No vidíš, vyrobit si svoje - to mě nenapadlo. Taky jsem chtěla původně jedno, ale to na 200 se mi tak líbilo... A jedno by bylo fakt obrovský (pokud bych chtěla lepicí, tam nejsou ty fotky tak namrskaný jako v tom kapsičkovým), takže někam to třeba tahat, když je chce někdo vidět... No já mám docela radost - to nalepovací, který jsem nakonec vybrala, vypadá vevnitř fakt hezky, pergamenovej papír mezi stránkama, na začátku pár řádků na nadepsání a na obalu jsme ve vyříznutym srdíčku my dva 😵

Jinak jsem dneska byla v práci pro zápočťák, všechno v poho, ještě jsem se nějak stihla rozloučit s pár kolegama, pak jsem jela do teska pro pár "nezbytností", to už teda bylo horší, a nakonec vyzvednout objednanej parfém - a to mě fakt naštvalo! Včera mail i SMSka, že to tam je, v mailu navíc, že to bude připravený dneska od 14 hodin. Tak jsem tam nechtěla fofrovat hned včera, že by to třeba nemuselo bejt ještě ready... Tak tam jedu dneska, na dvěřích cedule, že maj do 4 (bylo asi čvrt na tři) - a uvnitř nikdo! A pani na vrátnici tvrdila, že se tam celej den nikdo neukázal a že nejsme zdaleka jediný (sešly jsme se tam dvě), kdo se tam dneska naštval. Tak jsem teď psala docela rozhořčenej mail, třeba to vedení ani neví, jakou si tam dělaj zaměstnanci cochcárnu. Původně jsem měla chuť jim napsat, že si to nevyzvednu, a jít si to koupit jinam, protože se na ten parfém fakt děsně těšim 😅 Dokonce jsem si objednala větší, než jsem původně chtěla, protože měl kratší dobu doručení - ha ha.

No, každopádně přeju všem veselýho Silvestra, ať to všichni ve zdraví přežijeme (třeba pes mejch rodičů nechce chudák už skoro tejden kvůli těm petardám chodit ven a večer dostane nějakej oblbovák, aby nedostal infarkt 😅 ) a pa pa v novém roce 😉

salomme
1. led 2010

Všechno nejlepší v novém roce, dámy! Jak na nový rok, tak po celý rok - to asi budu celý rok zase kynout u PC 😅

krtek.93
1. led 2010

sal: ... a já vstávat v poledne. A též kysnout u kompu 😀

Teď jsem teda četla nějaký astrologický a věštecký a bůhvíjaký předpovědi a lepší nečíst. Můj děda má takovou teorii, že v lidech je potřeba udržovat neustále strach, pak že jsou líp manipulovatlený a líp se jim vládne. Co takhle sleduju inetrnet, začínám mu dávat za pravdu 😒 Přestávám číst Novinky.cz a sledovat zprávy na Nově, jinak zblbnu 😀

Všechno nej! Ať je ten rok 2010 pro všechny úplně skvělej!!! Ať se konečně podaří, co se třeba nepodařilo letos, no a co se letos podařilo, ať jenom vzkvétá a prospívá (manželství, děti, práce... všechno 😉 )

estrellita
1. led 2010

ahoj holky,
moc za vama nestiham chodit, ale snazim se obcas aspon docist 🙂

preju vam vsem vsechno nejlepsi do noveho roku, at se vam splni vsechna prani 🙂 hodne zdravi a lasky 😵

jinak u nas zadne novinky ☹

janicka006
1. led 2010

Nazdárek kočulenky,

zdravím v Novém roce 2010.Snad jste si svátky moc hezky užily.....
U nás nic nového není...ještěrka kope,ale každý mi říká,že bříško mám zatím malé..tak jsem ráda...i tak toho mám občas jako buchet....v noci 3 x čůrat,do toho už se ozývají záda v kříži...no jako stará bába🙂))

Sidi v Ikee byla moje kolegyně z práce,dokonce je v nějakém tom klubu,takže měli otevřeno přednostně a říkala,že tam měli spíš krámy než něco opravdu hezkého☹(((

Tak ať se vám všem splní očekávaná přání,doma vám to klape,v práci vás nesejří a snažilky ať brzo pocítí výsledky!!!
Papa
P.S.: nám se teď přiblížil sen na baráček..Pepča sehnal pozemek..tak uvidíme,jak to dopadne.

petrajda
1. led 2010

ahojky 🙂 ,tak vše nejlepší do nového roku všem snažilkám i nesnažilkám a i těm co dosnažilkovaly zadělaly 🙂
Mejdan se u nás nijak moc nekonal a ve finále jsem byla i ráda. Do devíti jsme byli na návštěvce u strejce a pak jeli dom.Pustili si film a pohada vytuhli jsme u něj,pak se z okna koukli na ohňostroj a v půl jedné nás asi 30 místních hasičů-dobrovolníků,vytáhlo ven na chodbu-naštěstí byli rozjásaní a nikde nehořelo 🙂 . Jsou to kamarádi co nám přišli popřát a tak... Takže pohoda a i veselo bylo. Druhej den , tedy dnes, jsme dopoledne vyrazili s mužem na Ralsko. Viditelnost byla výborná, viděli jsme si maximálně do očí sněžilotchu foukal vítr,ale já byla nadšená,že jsme vypadli někam ven,počasí nepočasí,bylo to fajn. Zvlášť po tom raním zjištění když jsem si stoupla na váhu a zděšeně seskočila. Tak sem si dnes dala aspoň do těla.

Krtku - s tím albem ještě uvidím,ale měla bych už sebou hodit. na šestnáctýho máme pozvané známé a jdeme na bowling,tak bych jim nějaké fotky měla předvést. Jsou to veskrze lidi ,kteří na svatbě nebili,tak bych měla něco ukázat...sem teda na sebe zvědavá jak to stihnu

estrellita
2. led 2010

holky, ja vam taky reknu, jak jsme na tom s fotkama, jsem na toho naseho kamarada dost nastvana, protoze do ted nam nedal finalne upravene fotky a dost me to mrzi. pristi tyden s nim chci hodit rec. je to profi fotograf a pro nas to delal jako darek, ale pak se na dokonceni proste vykaslal. tak uvidime 🙂

krktu: nezvladam docitat celou diskuzi,ale jak jsi na tom? drzela jsem palce, aby si nasla praci, ktera by se ti libila 🙂

zalvinko, jani: koukam, ze uz jste v tehotenstvi dost daleko 😵 doufam, ze se nas k vam co nejvic brzy prida 😔 nejak ty konce cyklu ne uplne dobre vzdy ustojim...

krtek.93
2. led 2010

petrajda: já právě dosud ss sebou nosila takový klasický mrňavý album za 70 korun s těma fotkama od fotografky, bylo to docela praktický a nemusela jsem se bát, že se to album zničí 😉 Tyhle velkýá asi už zůstanou doma, maximálně třeba babičce nebo tak, ale každopádně převážet už je budu daleko daleko opatrněji, ne jen tak hozený v tašce 😀 S těma růžkama to teda bylo zdlouhavý, ale s výsledkem jsem spokojená. jenom tam možná ještě nějak lípnu sem tam nějakou vylisovanou kytičku, myrtu...

estrel: No mám něco dohodnutýho od února, ale je to na dobu určitou 1 rok. Administrativa. Já myslim, že by mi to momentálně mohlo i vyhovovat. Odpočinu si od přímýho kontaktu s davama lidí 😉 Uvidíme, v úterý tam jdu - během ledna bych se tam měla zapracovat jakože na brigádě. Akorát bych radši něco ne neurčito, ale to je teď fakt sci-fi, každá firma využívá tý možnosti dát ti to jenom na rok 😒 Jsem vlastně s tou první prací měla obrovský štěstí, že jsme měli hned smlouvu na neurčito... A za ty dva roky jsem se i s platem vyšplhala do docela únosnejch hodnot (nástupní byl fakt nic moc). Takže se mi bude stejskat 😅 Ale zase po těch hádkách s turistama a nedomyšlenosti ze strany vedení ne 😉

estrellita
2. led 2010

krtku: tak to gratuluju, ze aspon tohle vyslo, uvidis, treba se behem roku naskytne neco lepsiho, zajimavejsiho, co te nadchne 🙂 a mas recht, nejtezsi je stejne prace s lidma 🙂

acimedaca
2. led 2010

ahoj holky, do nového roku vše nej, at manželství klape, kopu dětí a tak dál .....🙂 jsem z toho sulvestra nějak unavená a vůbec se mi nechce do práce, ještě, že je zítra teprve neděle....

zelvinka
3. led 2010

ahoj holky, taky přeji vše nej a nej do toho našeho roku plnýho změn 😀
Tak už se začínám koulet🙂,....bříško roste přes noc a za necelý dva měsíce budeme slyšet už dětský křik

sidi.m
3. led 2010

zelvi:Ten čas tak strašně letí vid.A Janička ta asi bude mít mimíska dřív vid.To už dáváte dohromady výbavičku co?Koukala jsem do alba a moc fotek teda nemáš,nějak po skromnu 😠

zelvinka
4. led 2010

sidi - výbavička už je komplet nakoupená, jenže mi nějaké dobračky smázli všechny fotky. už mi zbývá nakoupit jen věcy pro mě jako kojící podprsenky, a nějaké věcy do porodnice. A Janička nechci kecat, ale myslím že mají termín až měsíc po nás, počkej kouknu jo jo ti to čekají v dubnu

petrakellerova
4. led 2010

Ahojky holky, přeji do nového roku také jen to nej, ať se splní všechny přání 🙂
My jsme Silvestra strávily též doma a jelikož byla opravdu mlha že by se dala krájet, tak jsme neměli nic ani z ohňostrojů. 😒
Jinak už jsem bez HA a docela to pociťuji na pleti. Snažilkování jsme zatím ale nezačali. (manželovi názory jsou ponkud jiné než ty moje 😀 )

estrellita
4. led 2010

petro: ja jsem to teda taky pocitila prvne na pleti, ale ted zacinam 6. cyklus a musim rict, ze se mi plet zase vraci do starych dobrych koleji. ale pred tim jsem vypadala jako pubertak 🙂

a manzel tedy jeste nechce?

petrakellerova
4. led 2010

tak alespon malá útěcha že se to snad srovná. 😉
No manžel je takovej nerozhodnej, tak nevím, tvrdí že ne, ale je na něm vidět že by chtěl. Já vůbec nevím.
Stejně o tom budu mluvit tak dlouho že nakonec podlehne 😀
Ale ještě určitě počkáme na 1. menstruaci po vysazení. A pak snad 🙂

petrajda
4. led 2010

ahoj holky 🙂
zelvinaka - jeje- tak už aby se březňátko narodilo a po něm dalčí dubňátka a snad ještě letos nějaká přibudou..
u nás snad se dopracujem aspoň k tomu bříšku 🙂 je to mé a manželovo velké přání...

kolik vás je už v práci? Já měla otvírat zejtra ale vypadá to,že si dám ještě malý voraz... Takže snad ve středu otevřu. U mě záleží kdy mi dovezou zboží...jaksi se letos na burze v holandsku flákaj 😖

janicka006
4. led 2010

Čau děvčátka,

tak já se teda hlásím,že v práci už jsem☹((.Je tady toho halda,ale docela elán mám.
Miminko čekáme až po Zelvince,takže doufám,že tam taky v břuchu v pořádku vydrží.Ale jinak už jsme ready.Máme opravdu všechno.....Sidi uvidíš pak sama,že najít si čas a všechno nafotit..no nějak nestíhám..pořád si říkám o víkendu a o dalším víkendu a tak dokola...a nějak se k tomu nemůžu dohrabat.Věci mám totiž u našich..doma do února,než vymalujeme ,nechci vůbec nic.

Jinak pro ty,kteří trochu bojují s financema..tak mám zprávu,že jsme se vešli s výbavičkou do 12.000 Kč....a to myslím sakum prdum...včetně kočárku,autosedajdy.....jediné,co máme půjčené je postýlka a tchýně nám zaplatila do ní novou matraci a moje mamka nám koupila španělskou deku a plymo do kočárku.A to rozhodně nejsme žádný hadrníci z druhé ruky...sice mám hooodně věcí po někom,od kamarádek...ale mám i nové do poradny....Takže musím říct,že z toho mám i dobrý pocit...že jsme zběsile nenakoupili všechno možné výhradně nové.Protože když vidím,jak pak mají maminky problém věci zase prodat a třeba na MMB jim věci leží týdny...tak jsem ráda.

Petrakell - já mám teď pleť eňo ňůňo....moc se mi těhotenstvím zlepšila....doufám,že to nezakřiknu,když řeknu,že teď vůbec nevím,co jsou bedíci.A jinak manžel...pokud máte zázemí,on práci a nic vás netrápí...tak uvidíš,že až zahlásíš //,tak bude rád.Kdyby tvrdohlavě nechtěl,tak je to něco jiného,ale takhle to myslím bude příjemné zjištění....

estrellita
4. led 2010

jani: a jakou mate sedacku a kocarek? kupovali jste z bazaru? nebo jak jste se vesli do te castky? 🙂
a gratuluju k holcice 🙂

petrajdo: mame stejne prani 😔

petrakellerova
4. led 2010

já si to také myslím, on je takový měkota.
jinak výbavička za takový peníze je opravdu paráda. 🙂
já jsem už také v práci, ale nijak mi to nevadí. Z toho velkého dostatku mě už boleli záda 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru