Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

vcelka77
21. led 2010

zelvi, ty si jak muj manžel, pokud něco chceme kupovat, udělá si v excelu tabulku a porovnává 😀

zelvinka
21. led 2010

já jsem z toho byla úplně zoufalá,..fakt,..od rána jsem seděla u počítače,..a když manžel přišel z práce, tak jsem ještě pořád seděla u počítače a říkala si tenhle je lepší v tomhle,..a tenhle v tomhle,...hrozný 😀 😀

petrajda
21. led 2010

jo tak takhle sme si s mužem připadali,když se nám narodil synovec a švagrová v makru chtěla po nás koupit pleny co tam měli údajně v akci. Ono se řekne huggies,ale tam jich měli..a ty závratně nízké ceny..Teď už vím,že to je podle váhy,že to maj nějak očíslované 1 pro novorozeňata atd... no ale stzejně je to mazec.
Jedna mamina mi vyprávěla,že maj známé co jezděj nakupovat do žitaty,maj to kopusek a tam to přijde výrazně levněji,ale tam každej se nedostane..

zelvinka
21. led 2010

ale jediný v čem mi to pomohlo, že jsem se nepřeblikávala mezi několika okny,...ale jinak výsledek nula 😀 😀 manžel to už nevydržel, zašli jsme do obchodu, kde měli zhruba tři z těch vybranejch, ošahali jsme si ho, povozili po prodejně a ani nevím jak se to seběhlo a byla zaplacená záloha 😀 😀 ještě že tak

zelvinka
21. led 2010

petrajda - kam že jezdí nakupovat?

petrajda
21. led 2010

zelvi - tak jak ty kočárek,já podobně vybírala pračku 😀 😀 a nakonec jsme ji nekoupili,a máme tu starou a slouží dál...něsmím bejt moc rozcápaná...

petrajda
21. led 2010

zelvi 😀 😀 no já teda píšu 😀 . Jezděj nakupovat do Žitavy

zelvinka
21. led 2010

aha 😀

lowe
21. led 2010

petrajda: taky jsem včera koukala na kočárky, jeden jsem si dala do alba i barva je můj styl
no ale to asi to bude hodně složité, to byl jen první adept, ale taky to chci omakat

petrajda
21. led 2010

no já včera totiž dostala takové malé školení od paní co má osmiměsíčního prcka.Stejně si z toho nic nepamatuju snad jen to jak je tohle všechno okolo dětí u nás strašně drahé a v německu to sežene vše levněji. Ale zase tam někdo někoho musí mít aspoň kolem hranic.Jinak se to nevyplatí tam jen tak zajet...i benzín něco stojí...
Ona tam nakupuje ty kaše,nějakou dětskou kosmetiku,pleny a prej pak bude i sunar nebo co se dnes¨vlastně kupuje

lowe
21. led 2010

jo to mi kamarádka, říkala, taky co tam žije, že oblečení, elektronika jsou tam o dost levnější, ale potraviny zase dražší, takže si člověk asi nevybere

petrajda
21. led 2010

lowe- no jednoznačně krásnej.Mě se tříkolky taky líběj,ale nevím jestli jsou vhodné na ten náš terén...
Holky to bude asi pak fakt problém ☹ M+ě to zase chytá. Tohle období jsem měla někdy loni koncem roku. pořád sem něco zjišťovala sjížděla stránky,zbírala informace. Pak se nedělo nic,já myslela že se zadařilo,tak sem se pak naštvala,všechny odkazy,chytrák,smazala a už mě to zas bere 🙂

petrajda
21. led 2010

lowe - jojo nevybere. Kupujou tam jen to co je výhodnější a mají to blízko

lowe
21. led 2010

no já chci spíš 4 kolák, ale tenhle vede, zatím, ale času fůra
no vidíš, to já odkazů spoustu i ještě na svatební dekorace..magor

petrajda
21. led 2010

já ty odkazy na svatbu musela smazat ještě před ní. Asi bych z toho zešílela.. 🙂

lowe
21. led 2010

fakt, tak to já je mám, co kdyby se od nás někdo vdával, ne

petrajda
21. led 2010

ty důležitý mám v hlavě 🙂 a navíc nejvíc jsem čerpala na beremku...

lowe
21. led 2010

no to já taky nebýt beremko tak se snad ani nevdám, hodně spoléhám na koníka, že mi pomůže

holky mějte se tu krásně, zítra mám dovo a doma net nemáme takže budu až v pondělí, užijte si víkend a snažte se 😉

brumdinka
21. led 2010

zelvi - to seš jak můj muž, ten taky máme něco koupit a dělá si všude přehledy - jen si to píše na papír, co najde na netu - on a excell + celkově PC nejde moc dohromady 😀

lowe - ale prosim Tě, vdala by ses i bez beremka 😉

petrajda - máme Německo co by kamenem dohodil 😀 a je fakt, že některý věci tam sice levnější jsou, ale neni to tak markantní - ono to u většiny vyjde tak nastejno 🙂

u kočárku bych já nejvíc řešila praktičnost, jinak se mi vůbec nelíbí ten nynější modni trend černých kočárku - my příde, že tam jsou ty dětičky jak v rakvičce 😝 😀

petrajda
21. led 2010

brumdinka - hm...ale na každym najdeš něco jiného praktického ☹ . Asi se na to zas raději vyprdnu,když stejně není důvod. Až bude, tak bude fůra času něco někde najít a vymyslet...

Sem zvědavá jak dlouho mi tohle předsevzetí vydrží 🙂
Ale černá mi nevadí,ani na kočárcích.. Přeci nejsou celé černé...vždy je to nějaká kombinace,nebo ne?

vcelka77
21. led 2010

holky my jezdíme občas do Polska a tam zase mají taky spoustu věcí na miminka za super ceny, opravdu tam seženete všechno. Dokonce i kočárky, ale to bych si asi netroufla 🙂
Takový krásný zavinovačky a šatičky, no prostě všechno 🙂

brumdinka
21. led 2010

pet - tak jasně, záleží na co natrefíš 😉 jinak právě, že jsou celé černé 😅

petrajda
21. led 2010

sousedka měla z polska kočárek a v poho..pak ho ještě střelila dál,byl v dobrym stavu

petrajda
21. led 2010

brumdinka - jako fakt? Celé černé? Já zatím viděla jen třeba v kombinaci černá-bílá, černá-šedá,černá s bílými puntíky atd.

acimedaca
21. led 2010

teda holky, vy hrozně mluvíte....teda píšete 🙂

zelvinka
21. led 2010

vcelka - ono většina kočárků co se prodává v ČR se vyrábí v Polsku 😉

petrajda
22. led 2010

ahoj holky,přeji krásný den při pátku,sice trochu mrazivý. Snad to rychle uteče a z práce rychle vypadnem.Já sice zejtra na chvíli musím 😢 ,ale je to jen půl dne.
Já jen načrtnu to jak sme se včera bavili o vztazích,tak v mém okolí jsou nějaké erupce..jednak ta paní co jí zahýbá manžel a včera v závěru mé pracovní doby sem se dozvěděla,že známá vyklízí byt a utíká od přítele. Takže sme se sešli stěhovací komando a pomáhali stěhovat. Je to šílené,já doufám,že nic takové mě nepotká a žádnou z vás taky ne 🙂

acimedaca
22. led 2010

ahojky...dneska mě dostalm anžel, poslala jsem mu, at si udělá test co je dneska na idnes "kvalita vztahu je měřitená" a on mi napsal, že náš vztah je natolik dobrý, že si nepotřebuje dělat test 🙂 tak mě to potěšilo, že si to myslí 🙂

vcelka77
22. led 2010

aci: tak to je milí 😉

petrajda
22. led 2010

milé to je 🙂 . nicméně sem se fakt od srdce zasmála 😀 prostě mě pobavil už jenom ten název testu..

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru