Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

petrajda
25. led 2010

krtek - taky se divím 😉 asi to tak je a jinak bacha na nezdařilé geny,ale snad se vám tam zamýchaj i ty tvého manžela...

krtek.93
25. led 2010

petrajda: No, ty bláho - po tom, co se v tý rodině z tátovy strany nakonec projevilo... Ale táta je fakt strašně hodnej a poctivej člověk, tak se nebojim 😉

salomme
25. led 2010

Mě teď zaujalo jméno jedné paní - Lia. Fakt se mi líbí 🙂

petrajda
25. led 2010

krtek - Tea nebo Tea už zní dobře,to mě nenapadlo. Ochlastanost ale dědičná není 😉 ,existujou na to studie 🙂 .Tam jde spíš o povahu člověka.
Jinak tchyně se jmenuje Vlastimila po svém tátovi,který je Vlastimil. Strašně si děda přál syna (tudíž mu dát jméno po sobě),ale nejdřív se jim narodili dvě holky a až teprve pak po delší pauze kluk Milan.V ženskym rodě to jméno (Vlastimila) v kalendáři není,takže děda s tchýní slavěj svátek stejně.Ale jak je vidět do křestního listu jde asi napsat jakákoliv podoba jména. O tom sme se tu už tuším bavili. Janina-Jana 😉

klara.k
25. led 2010

jani - nestavíme, ale kdyby firma neměla zpoždění tak se mohlo. Celou hrubou stavbu staví firma, potom ještě všechny rozvody nám budou dělat lidi a pak už nastupujeme mi, což je ale vlastně nic. Potom budeme dělat sami dvůr a zahradu, podezdívku pod barák a vrchní pokoje necháme a uděláme je až budou peníze.

Barevnost - kuchyň teplá žlutá - matná, spodní velká koupelna bude červeno bílá a vrchní nevím. Je to dům v proluce, tak máme okna jen vepředu a vzadu, tak volíme světle odstíny tmavých barev a nebo tmavé tony např. té žluté. Dveře budou buď bříza nebo javor, je to skoro stejný a podlahy asi dub. ale vše ještě uvidíme, musíme to napočítat a nějak nakombinovat.

Tobě by se to líbilo jak?

klara.k
25. led 2010

edvi - halo jak se ti daří?

anna1308
25. led 2010

AHOJTE VYE MI NIEKTO PORADIT MAM 2,5 ROCNEHO SYNA A CHCELA BY SOM HO DAT DO MAT.SKOLKY MOZEM AJ NADALEJ POBERAT RODICOVSKY PRISPEVOK AJ KED SOM NEZAMESTNANA?odpoved my mozte napisat e-mailom na anna1308@azet.sk dakujem 🙂

brumdinka
25. led 2010

teda holky, vy jste toho zas nakecali - kdo to má číst 😀 😀 😀

krtek - no dík, už sem uražená 😀 😀 😀 mě příjde zas takový nějaký jméno Hana 😀

jinak můj tat´ka má taky sestavenej náš rodokmen a vpodstatě sme smíchaný ze všech koutů světa, Slovensko, Čechy, Německo 😀 a nová informace pro mne byla, že praděda byl Československej legionář v Rusku 🙂

vcelka77
25. led 2010

hanička je hezké jméno 🙂
mě se zase nelíbí petra 😀

petrajda
25. led 2010

vcelka-viď 😉 ? Ale Petra taky. Mě se prostě líbí spíš taková ta normální,jen některá mám zhnusená nějakou osobou,např. Monika 😖

vcelka77
25. led 2010

monika je taky hezké. Ale je pravda, že když to máš spojené s něčím špatným tak se ti pak přestane líbit.

petrajda
26. led 2010

ahoj holky 🙂 ,jak dneska je?
Já vám občas zahejbám na jinou diskuzi o životním prostředí. Celkem mě to téma zajímá a občas tam jsou zajímavé postřehy a rady a i recepty 🙂

acimedaca
26. led 2010

petrajda: jaký je vás počasí? tady je úplný opar a mlha a tlačí se skrz to sluníčko 🙂 s výhledem z 9.patra to vypadá docela zajímavě 🙂

petrajda
26. led 2010

u nás minus dva a sluníčko se už protlačilo 🙂 . Tak doufám,že to zvládne u vás co nejdřív. V jedenáct jedu do LBC,tak ať se to tam rozzáří...

klara.k
26. led 2010

ahoj holky - petrajdo - kde je diskuze kam zahejbáš. Taky bych tam někdy zahla.

petrajda
26. led 2010

klara - na tomto tématu s názvem "ochrana životního prostředí-vaše přínosy a hříchy" 😉

filu
26. led 2010

Ahoj holky,

před chvílí jsem se vrátila z kontroly od doktorky, prcek se snad má dobře. 🙂 Zítra kdyžtak držte palce na NT screening, ať dobře vyjde... pak už se přehoupnu do 4. měsíce, tak snad budu taková trochu klidnější.

Probíraly jste tu jména, holčičích se mi líbí hodně, dokonce jsme se s manželem shodli na Verunce, ale kdyby to byl chlapeček, tak jsme úplně namydlení. 😉 Mně se líbí Petr, ale to bylo zamítnuto (i když si pořád říkám, že jak budu nabývat stále větších a větších rozměrů, budou se mé argumenty možná manželovi zdát časem pádnější 😉), další jména nejdou s příjmením nebo jsou ve špatných obdobích (coby slavící svátek na Štědrý den opravdu nechci, aby dítko mělo svátek v prosinci nebo kolem narozenin)... tak nevím, jak to dopadne. 🙂

vcelka77
26. led 2010

filu tak ti budu držet palečky aby bylo vše v pořádku 😉
vypadá to, že se nám všichni přestohovali na životní prostředí 😀
Opravdu můžu potvrdit že je dobré mít narozeniny a svátek dál od sebe. Můj táta to má např. hned za sebou. Což je strašný.
A ačkoli se mi líbí jméno Adam tak bych se asi rozmýšlela.

brumdinka
26. led 2010

ahojte, filu no to je blbý to mít všechno najednou třeba se jmenovat Adam a narodit se 24.prosince 😀

já osobně znám Adama jen jednoho a pár lidí co se narodili toho 24. prosince, já sama mám narozky 19.prosince, což bohatě stačí 😀 (dárky dostávám většinou najednou pod stromek) 😀

vcelka77
26. led 2010

brum, já znám strašně lidí kteří jsou nrozeny 19. 12 např. bratr, manželův strýc, kamarádka, bývalý....
je to nějaké magické datum 🙂

kozinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sidi.m
26. led 2010

kozinka:Tak máš ho tam.

filu:Tal držím palče,at máte vše na jedničku.

petrajda
27. led 2010

holky u nás minus dvacet jedna 😲 ,věřím,že leckde je i hůř. Na chodbě mi zamrzla voda na podlahu,což je dobrá verze ještě aby zamrzla voda v potrubí 😅 .
Včera na návštěvě se dozvěděli,že se narodilo další nové miminko císařem,a šlo o den dřív...prý měli volno na sále 😀 . Těch miminek okolo najednou přibývá... 😵

acimedaca
27. led 2010

v liberci je jen -18 🙂 ale máme v kanclu holčinu z Desné v Orlických horách a prý měli ráno -26

klara.k
27. led 2010

tak v Brno hlásí -18, ale kolegyně z Vysočiny měla -24 😉

kozinka - jak se daří, dlouho jsi tady nebyla.

vcelka77
27. led 2010

ahojky, Beroun hlásí -21 🙂
Ahoj kozinko, hlas jsem ti také poslala. Jak se jinak máš??? 😉 Nepojedem spolu zase někam na dovolenou 😀

Jinak teda holky, já potřebuju otěhotnět 😀 v práci je fakt krize, bude se propouštět a snižovat platy 😠 bohužel si nemůžu dovolit ani jedno. Za prvé jsem živitel rodiny když manžel studuje a za druhé kdyby mi snížily plat a já pak otěhotněla, tak budu mít nižší mateřskou. ☹
Musíme na tom zapracovat 😀

petrajda
27. led 2010

vcelka - tak šup na to. Kdyby to šlo naplánovat,viď?
Jinak u nás se sluníčko snaží už "jen" minus dvanáct.

vcelka77
27. led 2010

jo kdyby to šlo naplánovat to by nám bylo hej 🙂
petru a když jsi u té ekologie, jaké budeš používat plenky? 😉

petrajda
27. led 2010

já to mám tak nějak půl na půl. Nejraději bych klasické bavlněné,ale dneska se už prodávaj látkové kalhotové kalhotky,ale mám pocit,že stojí balík. Ale daj se kupovat zase postupně. A jediná nevýhoda toho prej jen že schnou dýl.Každá mamina doporučuje jiné a jednorázové taky nezavrhuju,i když moc teda ekologické nejsou 😅 . Ale třeba je kombinovat. Hlavně prej nekpovat je moc dopředu,kvůli možné alergii,ale dítě může být alergické i na prášek na praní,kterým ty látkové pleny pereš.

filu
27. led 2010

Ahoj hollky,

Praha hlásí -18. 🙂 Teda ráno, teď už bude asi "tepleji". 😉

Předem moc děkuju za to držení palců, ještě ale musíte vydržet do 18:00. U toho doktora je hrozný nával, prý nové pacientky už odmítají, tak jdu až takhle navečer. Nějak se bojím i těším zároveň. 🙂

Vcelka: s tou prací je to u nás dost podobné, měla jsem velkou kliku, že jsem stihla teď otěhotnět, jsem si skoro jistá, že by jinak buď mě nebo někoho jiného z našeho oddělení jinak vyhodili, protože je pokyn shora snižovat náklady za každou cenu, až se díky tomu celá firma sesype, protože se propouští a člověk není schopen dlouhodobě dělat jednou tolik práce ve stejné kvalitě... no nic. Teď držím palce ještě jedné kolegyňce, aby se jí taky zadařilo, protože tady už je to fakt na bednu. :-/

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru