Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

acimedaca
30. říj 2009

jizi: to je super 🙂 to video 🙂
mě se líbí ještě taky zuzana, ale to je moje nejlepší kámoška a manžel je z ní trochu mimo, protže má pocit, že mě kazí a neví, co si má o ní myslet 🙂))) takže tohel jméno se mu moc nelíbí ☹ to já si to tak řeším jen pro sebe, drahého s tím nezatěžuju,t o by se ještě mohl začít těšit, že už z toho něco bude 🙂

klara: mě se do toh nechce vůbec,ale budum uset...aspon ještě ty banky a pojišťovna , to je důležitý
Justýna je taky pěkný 🙂 kryštof je takové pro mě hodně složité jméno 🙂

jizi
autor
30. říj 2009

Kozinka: V Sony Vegas

A díky za pochvalu - se tu tetelím 😀

katcha.
30. říj 2009

Jizi, teda ty jsi číslo 😀

janicka006
30. říj 2009

Majitel už v prachu..myslela jsem,že tady bude tvrdnout déle...

Aci já měním,OP,ŘP,banku(i když tam mi řekli,že pokud to nevadí mě,tak jim určo ne..a klidně by mi tam nechali původní jméno),zdravotní pojišťovnu,stavebko,životko,penzijko,katastr,ČEZ a plyn,Sipo....no zatím mne nic víc nenapadá....ještě kdo je majitelkou auta,tak jestli tam něco..to já nejsem,tak jsem se o to nezajímala.

acimedaca
30. říj 2009

jizi: no váženě je to super 🙂

žádnou nemovitost nemám, nájem nic neplatím, ani sipo, nic....taky jsem si říkala, že by jim to v bance mohlo být jedno, na jaké je to jméno - zrovna my totiž vydali kartu, tak se mi nechce jí zase rušit, když je to na staré jméno....no v pondělí tam vyrazím

jana1k
30. říj 2009

jizi: tak to video je supéér 😀

Aci: já už mám změněnou OP,zažádaný o nový řidičák + kartu zdr.pojišt., pak mám už změněné jméno na životku + v bance (to už taky čekám na novou kartu), pak telefon (paušál). No ještě musím pak tam kde fuguruju u našeho malého. No a pas ted kašlu,stejně se ted nikde nechystáme,to až pak jak to bude aktuální... Jio a ještě musíme na katastr k vůli baráku...

jizi
autor
30. říj 2009

Díky díky díky 😎 (musela jsem se pochlubit 😀😀)

... Jani, jak jsi měnila telefon? Volala jsem operátorovi nebo jsi zašla na nějakou prodejnu? Taky mám paušál a vůbec mě nenapadlo, že je to potřeba změnit...

jana1k
30. říj 2009

Zašla jsem do pobočky O2,bylo to změněno během minutky...

katcha.
30. říj 2009

ty jo, holky nevíte jak je to teď s novými pasy? Už se berou otisky prstů či se skenuje sítnice? Já se těhle biometrickejch nesmyslů stranim jak čert kříže, pro mě je to moc osobní, ztáta identity. Ale jestli ne, tak si ho jdu hned vyměnit 🙂

acimedaca
30. říj 2009

no paušál na telefonu mě taky nenapadnul, občanku a řidičák už mám a na pas zatím kašlu 🙂 tu pojištovnu a ty banky dám v pondělí - doufám 🙂

katcha:no já myslím,ž e tedka už je pas s těma biometrickýma údajema....ale nepíšou, co to přesně je - jestli ty otisky, nebo sítnice...nedělají tohle jen v americe na tom letišti?.....jestli to "biometrický údaj" jen neznamená, že tam je někde schováno a uloženo víc údajů, než je tam čitených na první pohled

katcha.
30. říj 2009

😕 si to budu muset načíst. Přinejhoršim budu zatim cestovat jen po EU na občanku 😉

kozinka
30. říj 2009

nové pasy - mají (teda aspoň u nás) přímo na pasovém spešl foťák, takže nemusíš nosit fotku, přesně jak jsi psala, scanujou sítnici, fotka v pase je pak černobílá 😉

jizi
autor
30. říj 2009

... sítnice se u nás nescanuje 🙂 ... berou se otisky dvou prstů a elektronicky se podepisuje. Je to velká výhoda na letištích typu Frankfurt - nemusíš pak čekat na pasovce - jdeš k terminálu, kam přiložíš ke scanu pas, projdeš do další části, tam se podívaš do kamerky - ono to zkontroluje podle fotky, jestli ti sedí proporčne hlava a jdeš - žádný čekání na pana znuděného celníka 😀

petrajda
30. říj 2009

katcha - myslim,že snad jen ty otisky,ale nejsem si plně jistá

jizi - já už se těším dom až zkouknu tvé videjko,čtu samou chválu. V práci mi to počítač nezkousne 😒

jinak já si veškeré oběhávání dokladů nechávám na příští týden.Netěším se vážně vůbec 😖
Co se týče změn na mobilu a pevné,měnila jsem to přes operátora a zatím vše zas přišlo na staré jméno.Tak třeba jen nejsou ta rychlí...

janicka006
30. říj 2009

Telefon!!To je nápad..to ještě nikoho nenapadlo,ale ten mám já na manžela 😉 ,takže to asi bude muset on.
A pas u nás není podstatný....když se dostanu do zahraničí,tak maximálně k příbuzným na Slovensko 😀

Aci a jak to teda máš s tím snažením???Už jsi o tom nějak hlouběji popřemýšlela??Vím,že ses ohlížela na partnera,který je o něco starší než Ty...už sis to sama v šišulince nějak srovnala???

katcha.
30. říj 2009

Teď sem si všimla- vy co máte s dětma něco společného, tak máte vedle jména detaily aktuálního stavu, co? To jsem ale blesk 😀

acimedaca
30. říj 2009

janicka: já nevím pořád.....teda já moc nechci, manžel chce nejlíp hned...zase vím,ž e odkládat to do nekonečna to nejde, když jsem si ho vzala, tak sjem vlastně souhlasila s tím, že si děti pořídíme..jsem zhýčkaná z VŠ, nějak se mi nechce se té svobody pustit 😒

acimedaca
30. říj 2009

katcha: to jsi dobrá, já si toho nevšimla vůbec 😀

zelvinka
30. říj 2009

mayner - tak se drž, jak píšou holky medicína v dnešní době dělá i nemožné, tak když budeš vše dodržovat, tak to určitě bude dobrý
Janičko - kamarádka má Štěpánka, a je to hrozně hezký jméno, i Jakub je krásný
Jizi - tak to kraťoučký video je super, to nemá chybu

zelvinka
30. říj 2009

Katcha - jo jo mě na to holky taky museli upozornit, tak jsem i to tam zadala, ale jsou tam navolený nabídky, takže když jsem si tam chtěla dát že to co čekáme je překvápku i když my to víme jestli to bude holka nebo kluk,...tak to prostě nanabízí,..takže jsem musela zvolit že se necháme překvapit 😀 😀

Holky já vím, že proti vašem zdravotníím problémům to bude znít jako prkotina, ale je mi dneska nějak ouzko. Tak dlouho jsem se těšila na to, až příjde dnešní den a já půjdu naposledy do práce a když to nastalo, tak jsem to v práci před všemi obulela. Všichni byli skvělí,..dostala jsem obrovský pugéty,....a přišlo mi strašně líto,..že to všechno končí,...vím že už se tam nikdy do té práce nevrátím,...přítel šel na hokej a já tady teď tady tak sedím sama a chce se mi zas brečet.Strašně jsem tu práci milovala, a nějak to na mě padá, vlastně už bulím...i tu svatbu jsem ustála, ale tohle mě fakt dostalo

petrajda
30. říj 2009

jizi - video fakt supr,vtipný,super dramahudba 😀 .Jsi šikula!!!!!

zelvi - ty jo já tě normálně chápu..taky bych nerada opouštěla svou práci,ale vzhledem k okolnostem mě to moc nehrozí. To bude dobrý..teď jsi jeden den doma nevíš jak si s tím volnem co počít,ale brzo nalezneš ty výhody.Určitě máš nějaké koníčky,záliby...poddá se to 😉

janicka006
30. říj 2009

Zelvi a z jakého důvodu se tam nemůžeš vrátit???
A proč jdeš vlastně tak brzo???
My teda rodíme v dubnu a pokud to půjde,tak bych chtěla tak do poloviny března rozhodně do práce chodit...
Jinak já jsem také z těch,které se nebudou moci vrátit....u nás v práci se to nenosí..soukromík..prostě vymění kus za kus...žádný ohledy jako ve státní správě,kde berou pouze záskok na dobu určitou..
Ale jinak Zelvi Tě chápu asi jako nikdo...já nejsem ulejvací typ,nikdy jsem nějak úmyslně nemarodila,jen proto,že se mi nechtělo pracovat,i když je mi zle tak se většinou do práce nějak dokopu...takže si nedokážu představit,že prostě místečko,které jsem si vybudovala já..udělala ve firmě systém na pojistné události...a teď to prostě "schramstne" někdo jiný.....

Jinak pokud mi neprojde ten Honzík,tak asi kývnu na Štěpulku..i když naše mamka se na to tvářila,jako kdyby snědla žížalu 😖 😖

janicka006
30. říj 2009

chichi Jizi taky jsem okoukla to video...je to bomba..a jak už tady někdo říkal,vybrali jste k tomu naprosto super hudbu!!!!

Sidi kdepak se flákáš????Nejdřív mě sem nalákáš,a pak se tady nějak míjíme,viď☹(((

krtek.93
30. říj 2009

Ahoj! Díky za ty palce 😉 A nějak nezvládám moc dočítat - teda snažim se, ale moc to nevnímám, ještě jsem moc plná toho pohovoru 😅 Výsledek se dozvim do čtvrtka. A bylo to takový klasika - víc se pitvali ve všech těch odpovědích v dotazníku a v životopise, plus mě posadili k notebooku a nechali mě něco dělat (šíleně mě znervóznilo, že nemá číselnou klávesnici 😅 ) s tim, že tohle by byla valstně moje pracovní náplň. No, co se týče odpovědí, byla jsem brutálně upřímná - jsem tak nějak ve stavu, že mě nebaví si na něco hrát a vymejšlet nějaký stategie 😒 A jako je mi vlastně jedno, co budu případně dělat, hlavně že nebudu sedět doma na podpoře (takhle jsem jim to samozřejmě neřekla 😀 ). Na druhou stranu si za tohle zpětně nadávám, že absolutně nejsem ambiciónzí a že jsem fakt taková zbytečně rezignovaná skromná trubka, se kterou každej vytře podlahu. Jsem přišla na to, že jsem asi ten typ, co se možná "najde" jednou v pětatřiceti nebo pozdějš 😀 Jo, a naštvalo mě, že nakonec padla otázka, jestli jsem single. Sive s tim, že neumim odpovídat, ale v tomhle případě žásná odpověď je taky odpověď a oni to moc dobře vědi 😠 Takže jak jednou takovýhle otázky padnou, tak si čloběk prostě už nijak nepomůže.

janicka006
30. říj 2009

No a pocity..jako že jsi to zvládla v pohodě a nebo myslíš jsi je tam moc nepřesvedčila????Myslím jako jak to cítíš ty sama....

krtek.93
30. říj 2009

mayner: Jak píšou holky, zatim se snaž nepanikařit. Měla jsem kolegyni s touhle diagnózou a vedla celkem normální život, nesměla teda alkohol (ale docela dost hulila, což jsem nikdy nepochopila, že to nevadí 😅 ) a občas se jí ten záchvat teda přihodil a byla pak unavená, ale nemylsim si, že by jí to vloženě omezovalo a bránilo bejt šťastná. Dneska má roční holčičku, spokojenou rodinku... 😉

Ke jménům - já bych byla pro Štěpánka 😉 Z těch tří variant teda. Jinak u mě vítězí jasně Ondra a z holčičích jak kdy, momentálně Šárka a Lada nebo Milada (akorát nesnášim ty zdrobněliny "Laděnka a Miládka" 😖) Taky Marie.

Z průkazek mám zatim novej OP, pas nechávám až to bude aktuální, kartička pojišťovny mi přišla dneska a taky jsem byla na spořce (tam mi měla karta přijít do tejdne - a nikde nic 😕). Ještě skočim na stavebko, na mobil, asi časem do knihovny a ke konci roku se poptám na Open kartu, jestli je taky nutný to měnit.

jizi: To video je super 😀 😀 😀 Fakt dobrej nápad. Akorát bych místama trošku zrychlila střih (jako drama - chápeš 😉 ) a může to jít tady do Palace Cinemas 😀

zelvinka
30. říj 2009

no holky, dnrka končím pátý měsíc a každý den vstávám ve čtyři hodiny, ...pak se trmácím autem přes celý Brno(cca půl hodiny)tam přesednem do druhýho auta a jedeme cca 60km do Meziříčí,..v práci jsem vždy skončila v 16:00hod, bus mi jel až o půl páté, takže člověk půl hodiny strávil venku na zastávce(přes zimu to je bomba tam stát v mínus patnácti) no pak se hodinu kodrcám busem zpátky do Brna,..tak se dobelhám vyřízená na šalinu a cca 45minut trvá než šalinou dojedu k baráku,,..takže cca o půl sedmé jsem doma v bytě,a druhej den nanovo,..to je důvod proč už to nezvládám,...když se chceš najíst, nedejbože si snad uvařit něco teplého, umýt a vyfoukat si vlasy tak se do postele dokodrcáš kolem půl desátý a padneš na hubu totálním vyčerpáním. Je to i důvod proč se tma na 99%nevrátím,..nedokáži si představit, že dítě půjde samo do školky,...a já ho uvidím večer kdy mu líbnu hubana před spaním. Manžel nemám maminku, takže tady v Brně hlídání nemáme a děláme ve stejné firmě, s tím rozdílem že on se domů vrací cca 14:00hod,..prostě až rozveze zboží po Brně, tak už rovnou zůstane v Brně a jede domů.
A ke jménům Janičko nic si z toho nedělej,..moje máma taky aniž by věděla co máme vybraný za jména tak nám říká"co máte vybraný za jména?hlavně nedávejte jméno Denisa,..to od malička nesnáším" a já na to "Deniska a Dominik" 😀 😀

krtek.93
30. říj 2009

jani: Já nevim. Jako asi bych skoro nic neudělala jinak (až na to, jak jsem trošku tápala u toho noťase - byla jsem nervní, tak jsem četla jednu větu třikrát a pořád nechápala, cože mám kam vyplnit 😅 ). Jinak jsem měla celou dobu pocit, že je bavim, což teda nevim, jestli je zrovna dobře. Ale přede mnou tam byla jiná holka a taky se celou dobu smáli. Jako třeba ten personalista tak povytáh obočí, když jsme poznamenala k tomu typu práce, že vlastně každá práce je časem stereotypní (až na to učitelství, od kterýho jsme zdrhla). Ale tak to je. Fakt nevim, jakou mám šanci - podle mě jsme musely bejt všechny plus mínus na stejno, to už je fakt o jejich pocitu a možná o nějaký strategii (kolik chtěj toho člověka dát a jestli chtěj spíš někoho průraznýho, nebo hodnýho troubu, jako jsem já). Jsem zmatená havně ze sebe, že vlastně sama nevim, co bych chtěla dělat. Občas mám pocit, že neexistuje práce, která by mě vyloženě bavila, že vždycky to bude jenom práce a vždycky budu ráda, že můžu v pět zavřít šuplík a jít domu. Jediný, co mě zatim fakt bavilo, bylo pinglování v hospodě - ale to bylo taky kolektivem. A dneska bych to už dělat asi nemohla.

zelvinka
30. říj 2009

krtek - máš pravdu, že kolektiv tu práci strašně ovlivní

janicka006
30. říj 2009

Hmm..Zelvi tak to docela chápu..i když já se přiznám,že já jsem v tomhle takový mezek,takže bych asi ještě jeden měsíc vydržela....ale zase na druhou stranu..jak já jsem byla ráda,když jsem se zbavila dojíždění do Prahy a našla si práci přímo u nás ve městě.Ono navíc u vás na Moravě jsou zimy trochu jiné,než tady,takže než abys někde riskovala v závějích a tak,to raději opravdu zůstaň v klídku doma.Navíc pokud manžel chodí dom už okolo druhé,tak to bude paráda....než se vyhrabeš z postele,dopoledne se zabavíš a než doděláš oběd a umyješ nádobí,tak ho máš doma...to je fajn🙂))

Krti tak uvidíš...ono pokud jste prošly už nějakým výběrem,tak mezi váma nemůže být opravdu asi už tak velký rozdíl a tak si možná trochu vybírají i podle sympatií a "ksichtu".....Ale buď ráda,že máte šance rovncenné....u nás jsme malé město,takže tady se na dobrý flek bez tlačenky prostě nedostaneš...i konkurzy co probíhají na Městském úřadě,Finančáku,pracáku jsou jenom na oko...už jsou předem vybrané....
Hned po škole jsem jako naivka se vrhla do konkurzu na místi na OSSZ..myslela jsem si,že jsem čerstvá,mám v tašce diplom,tak si sednouna zadek....hmmm,ale nesedli....pak sjem zjistila,že nás cca 20 ženských tam dělalo tajrdlíky a přitom už ta "pravá" byla vybraná!!!!!

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru