Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

jizi
autor
1. lis 2009

Jak ses ptala na to zvykání na příjmení, tak mám pocit, že procházím krizí identity: netuším, jak se představovat do telefonu, jak se podepisovat pod maily, jak se podepisovat na úkoly do školy... Fakt peklo 😀 Navíc mi teď volala nejaká cizí referentka ze studijního - zjevně si mě, jen co jsem nahlásila změnu stavu, přehodily jak horkej brambor - a povídá mi: "Slečno J., ..." a to bylo fakt divný: prvak kombinace novýho příjmení se slečnou zněla fakt hnusně a druhak: tak snad není blbá, ne? Když mě k ní převelí, protože jsem se vdala, tak jak mi může říkat slečno? Muž si ze mě dělal srandu, že teď už budu nadosmrti "mladá paní" 😀 😀)

krtek.93
1. lis 2009

Já to mám se jménem tak, že na příjmení jsem si zvykla kupodivu rychle, ale vždycky mě dostane to oslovení "paní" 😀 Minule někdo do telefonu "mladá paní" - a mně prolítlo hlavou, jak to sakra po tom telefonu může vědět 😀

estrellita
1. lis 2009

no ja se obcas jeste predstavim tim starym, pak jsem zmetana, protoze na kreditce mam jeste stare, ale uz se jinde podepisuju tim novym, tak mam pocit, ze si o me musim myslet, ze jsem ji ukradla 🙂)
a nejdovnejsi bylo, kdyz nas kamarad nekomu jinemu predstavoval a rikal - to je muj kamarad, a jeho manzelka 😀

jizi
autor
1. lis 2009

🙂 ... banka mě ještě čeká - tenhle týden bych si měla dojet pro nový doklady, tak už to obíhání všeho, co je potřeba zařídit, nebudu moct dál odkládat...

klara.k
1. lis 2009

estrel - i já bych prosila o foto

holky s fotkama a videm paráda, bomba hudba a nápad, u edvi jsem zase úplně dojatá

edvi - taky jsem si dělala test a není na něm krom testovací čárky ani náznak, a taky doufám, že je to tím, že je brzo 😒

klara.k
1. lis 2009

K těm hádkam po svatbě, manžel má teď asi "svoje dny" protože je protivný jak pr..., raději mu jdu z cesty, řekla bych že to má tak po deseti měsících, docela pravidelně čtrvnáct dní je hnusný a protivný, takový blbosti, ale fakt ho nemusím vidět, tak jdu většinou ven nebo s kamoškama, cvičit atd. a za pár dní mi řekne že ten debil už od nás odešel, a je to zase v pohodě, pak donese nějaký dáreček a je miloučkej, 😝

taky se zkusím poprat s fotkama, že bych vám je konečně ukázala, ale už jsem to jendou zkoušela a nedobojovala jsem, prostě jsem to zvládla,

sidi.m
1. lis 2009

Ahojky,no já si tak nějakna přijmení zvykám,ale všichni to strašně komolí,nevím co je na Stelčovská,tak divnýho ☹
Myse moc nehádáme a když takkvůli blbostema za 2 hodky je vše zas normální,nrvydržela bych s ním nemluvit třeba 2 dny.

klara.k
1. lis 2009

to my spolu taky mluvíme, ale když má tady tu svou náladu, tak se pohádáme, usmíříme, zase podhádáme, zase usmíříme a při dalším náběhu na další hádku odcházím 😝

holky pokus s fotkama neprošel, jak je mám zmenšit? děkuju

edvi
1. lis 2009

Estrel: svatbu na sjezdovce přijali všichni naprosto v pohodě, pěšky jsme šli jen my dva. 🙂 Byla to romantika, cestou jsme potkávali různé turisty a houbaře co nechápali. 😀 Byla to fakt pohoda. 🙂

Klara: Já jen nevím jestli to není pro mě poslední pokus a možnost proto tak šílím s tím testem. Nevím co bude jestli to nevyjde . Jsem zničená psychicky, fyzicky a bohužel i finančně. Když si představím co jsem podstoupila...injekce, šílené dávky hormonů, dvě narkozy, rozřezané břicho, zhuntované tělo a nervy v kyblu... Dnes mi mamka mluvila do duše jak mě viděla at se s tím smířím a nechám toho. Což mě teda fakt povzbudilo. No nic, počkám jak to dopadne, v pátek jdu na krev, bude jasno.

estrellita
1. lis 2009

edvi: tak to musela byt fakt sranda, houbari aspon meli historky k vypraveni 🙂))

klarko: asi nejjednodussi je zmenseni k malovani, pokud treba nemas program od picasa. takze otevres fotku,pravym tlacitkem kliknes, das upravit a melo by se ti to otevrit v malovani ( a nebo zas epravym a otverit v programu - zvolis malovani). kdyz se ti to otevre, tak pak das nahore na liste - obrazek - zmenit velikost ci skosit - a zmenis procenta vodorovne i svisle stejne. nevim, jak mas tyto fotky velke, ale kdybys to zmensila moc, tak dej nahore na liste - upravy - zpet a muzes to zkusit znovu 🙂

zelvinka
1. lis 2009

holky tak já musím říct že jak jsem si nemohla zvyknout na nové příjmení,..tak máme doma cca týden svatební video,...a když jsme se na něj koukali a farář když nás oslovoval a mě oslovil ještě příjmením za svobodna,...tak mě to přišlo jak cizí příjmení,....poprvé po dvou měsících jsem cítila že už ot přeci nejsem já 😀 😀 hloupý co?
Edvi - musíš se hodit do klidu, já vím že se nám to všem kecá,..ale na psychice taky strašně záleží,..musíš se zabavit čímkoliv aby jsi na to nemyslela, aby jsi myslela pozitivně

jana1k
1. lis 2009

ester: taky zdravím 🙂 ,a taky prosííím o fotečky 😉
Edvi: bude dobře (jen tomu věřit), na test bych řekla že je ještě brzo,vím podle sebe. Taky mi nevyšel hned první.....

Jo holky vánoce,samozřejmě se taky těším,už k vůli prcka. Ale příští rok na baráčku,to budou teprve vánoce,na to se už těším ted 😀 . Jinak byl drsný prac.víkend. Šílená kosa a makalo se jak blázen,až můj mužík z toho onemocněl.A je mi ho fakt už líto. Od jara vlastně maká v kuse !!! 😖 Ale máme okna,a střecha je nachystaná - zítra dorazí střechaři,takže za oár dní už bude pod taškama,aspon to, hurááá !!! 🙂

Ve čtvrtek má náš malý 2 roky,holky,úplně vzpomínám co bylo před 2 rokama,to už jsem ležela v porodnici,není ani možné jak to všecko uteklo.... 😕

jana1k
1. lis 2009

edvi: moc pěkné to video 😵 až mám husinu po těle 😉

mayner
1. lis 2009

ahojky,
ester: pošleš mi taky fotky díky

zelvinka
2. lis 2009

ester - já bych taky poprosila o fotečky 🙂díky

acimedaca
2. lis 2009

ahoj holky, vy jste toho zase napsaly přes víkend 🙂 musím to dočíst..

zelvinka
2. lis 2009

Ahoj Aci - co je nového? 😉

petrajda
2. lis 2009

ahoj holky, já se taky už pak nedostala k počítači. O víkendu jsme pořád někde mimo a nebo sem prostě mimo 🙂 já.
Co se příjmení týká,tak si zvykám fakt těžko a to sem se domnívala,že to bude brnkačka. Není! Jednomu dodavateli se pernamentně představuju po staru,aniž bych chtěla-vždycky mit o prostě vylítne z pusy-,nejdřív si z toho dělal srandu teď už mu to asi přijde trapný-myslí si zřejmě, že to dělám schválně.Včera sem vyplňovala nějaké formuláře,tak už jako dobrý, zas tak moc nemusím už moc přemejšlet jak a kde se má podepsat jakým příjmením. No a dneska něco objednávám,představím se nově a paní nejdřív trošičku zmatená a když tedy nakonec vyklopím co a jak tak mi říká ať se všem radji představuju po staru 😠 .Ať prej vždycky hned ví o koho jde. Ve středu jedu do Prahy obíhat úřady tak sem na to zvěsdavá,kolikrát mě budou opravovat při vyplňování na registracích atd.Formuláře,složenky a já to nejde moc dohromady!!
Vánoce budeme mít letos společný už třetí,ale poprvé v novém bytě,takže se fakt moc těším.

janicka006
2. lis 2009

Nazdárek,
tak se hlásím z kontroly od mudry..teda dneska výjmečně od mudra..z toho jsem teda moc radost neměla,jsem nějak extrémně stydlivá nebo co,takže ukazovat se před doktorem mi nedělá moc dobře..ale přežila jsem .
Testy máme v pořádku,takže to mi spadl kámen ze srdce.Jsem sice stará hajtra,takže věk mi to celkové skore kazí..ale hodnotí se ještě další hlediska a souhrnně jsme obstáli dobře.Jen nemám novou fotečku kostivečka,protože doktor jen šup na kozu a alou pryč....s UTZ se nějak neprděl...

Mayner,tak jakpak..něco nového???

A co Edvi..testovatelka 😉 😉

Jinak s tím jménem,když jsem ve stresu,tak se představím původním..zatím mi to prostě pořádne"od plic" ještě nejde...dneska si jdeme vyzvednout OP,takže budu už ofígo paní Černohorská.Holky kdy jste si vyměnily nálepku na schránkách???já mám pořád strach,že mi přijde něco na původní jméno a oni mi to vrátí,když tam to jméno nenajdou.
Jinak anabáze se změnou jména na plynárně....musím dát Oddací list nebo novou OP na pobočku(když u nás jí zrušili a nejbližší je 60 km) a nebo poslet emailem...což se mi teda moc nechce..osobní údaje posílat mejlem...a kdybch byla nějaká bábina nad hrobem co teda v 70.letech neserfuje po netu..tak bych se mohla asi jít klouzat....To v ČEZu naprosto pohodička,změna po telefonu.Ale stejně blbou zkušenost mám ze SIPO...tam byla nejen neskutečně nepříjemná slečna,která navíc mluvila jako automat,ale ještě si vymýšlí nějaký kraviny...

petrajda
2. lis 2009

janicka - jak vysoký věk 🙂 🙂 ti kazí skóre??
Jé SIPO to bych taky měla změnit ..jéžiš mě se nechce ani do té Prahy. Volala sem na finančák tam byla docela příjemná a ochotná a trpělivá 🙂 paní,ale na VZP,sociálce a Žl byli na palici. Uf..se teda na tu středu netěšim..

acimedaca
2. lis 2009

já byla dneska v bance, myslela jsem, že to bude brnkačka,ale paní mi vnucovala tolik produktů, že sjem už myslela, že jí zastřelím.....jo a kartu jsem si nechala na svoje starý jméno a budu doufat, že se nebudu muset ke kartě nikde navíc identifikovat

zelvi: jo ty už jsi vlastně doma, co? a jak máš tu neschopenku, neomezenou, nebo s vycházkama?

janicka006
2. lis 2009

No oni to konečné skore vypočítávají asi z 5 věcí...
Moc tomu nerozumím,tak tady nechci být za chytráka...
Ale prostě kdyby se hodnitil jen věk,tak máme skore 1:780..což není moc dobrý....ale jelikož máme ostatní další náležitosti v pohodě...tak jsme se nakonec dostali na skore 1:100000 pro to,že se nám narodí Downík..nebo jiná taková nemoc..jmenoval ještě nějaké jiné...ale Downík je asi pro všechny nejznámější.

Petrajda vím,že jsi taky starší,stejně jako já,tak se tím ale proboha nestresuj!!!!!!Vždyť je to obecně známé,že čím je žena starší tím je větší riziko na všechno možné nemoci.A podívej..v celkovém výsledku jsme prošli na jedničku!!!

janicka006
2. lis 2009

Zelvi a co Tvoje depka..už je to lepší????Manžela máš už za půl hoďky doma,ne??..tak to bude zase veselejší 😀
U nás v bance jsou taky v pohodě..ale tohle "vnucování" nesnáším,i když na druhou stranu chápu,že to mají v popisu práce....vždycky je vyslechnu,řeknu,že nic nepotřebuju a že všechno máme a mám klid.

petrajda
2. lis 2009

janicka- ale nestresuju. teď ne 😉 Já vím že po třicítce už nějaké to ririko hrozí,mým rodičum sem se narodila když mamce bylo 36.Ale tam byly zas jiné problémy.
cenu to má řešit až ta situace s otěhotněním nastane. To se mi to hezky povídá,vlastně píše. Sem zvědavá ,kdy mě zas nějaké depka postihne. Tak pak mi holky dejte hned za uši... 🙂

acimedaca
2. lis 2009

janicka: tak je dobře, že i když máš blbej poměr, tak jste dopadli dobře 🙂
mě představování po novu už problém nedělá...🙂 ani podpis.....ale tak nějak se s tím smířit, s tím mám pořád problém

katcha.
2. lis 2009

Ahoj, zbývá mi dočíst posl. stránka, ale nestíhám, letím vyzvednout novou OP a pak zapálit svíčku na ty dnešní duše (100 km) a povzbudit maminu z podzimních depek. Estrel: vítám, už jsem myslela, že ses na nás vyprdla. Pošleš mi taky fotky, prosím? Sem strašně zvědavá. Díky. 😉

janicka006
2. lis 2009

Petrajda tak to jsem ráda..já myslela,že jsem Tě nějak vystrašila..to bych nerada.
Víš po tom našem karambolu už jsem taková jiná..nevím,jak to přesně nazvat,ale ikdyž vím,že když by došlo na lámání chleba,tak abych asi tak happy nebyla,ale prostě si říkám "co se má stát to se stane..a jak to chce příroda,tak to tak udělá"....

krtek.93
2. lis 2009

Ahoj!

Já přišla dneska z dalšího pohovoru a jako pocity - bylo to docela v pohodě. Asi mám štěstí, ale na nějaký blbý otázky nebo úkoly jsem opět nenarazila (tentokrát ani jestli jsem singl 😉 . jediný co, tak jsme chvilku konverzovali v angličtině a ze mě místo okamžitý odpovědi lezlo snad půl minuty eéé... Prostě jsem najednou něvěděla, jak začít. Ani česky, natož anglicky, ale pak jsem se snad rozmluvila (jsem děsnej nervák). Jinak nevim, jak jsem se líbila já jim, ale mně by se tam takhle na první okouknutí líbilo velmi. Do konce tejdne snad daj vědět. Jenom doufám, že případnej výsledek už bude buď a nebo, ne "postup do dalšího kola", to mě fakt neba 😒

Jdu vás dočíst 😉

krtek.93
2. lis 2009

petrajda: teda fakt nechápu, proč by ses kvůli něčí pohodlnosti měla předtsavovat starýn jménem? 😠 Prostě jsi vdaná, teď se jmenuješ jinak a ať to laskavě všichni vezmou na vědomí! U nás v práci si teda všichni zvykli hodně rychle, jenom někoho, s kým třeba nemluvim tak často, musim občas "trknout". A na rozpise (tam máme navíc jenom zkratky) - tam si teda nemůžu zvyknout ani já, ani kolegové 😅

edvi: Já tě nechci nijak nahlodávat, ale možná má tvoje mamka trošičku pravdu - ne že bys to měla vzdát, ale že kdyby náhodou to nedopadlo, tak bys asi měla dát nejdřív dohromady hlavně sebe 😉 zaměstnat se, hejčkat se, relaxovat a do něčeho se pokusit "zakousnout" - třeba nějaký úpravy v bytě nebo co já vim. Musí to bejt celý strašně vysilující a to tělo i hlava si případně taky potebuje odpočinout, aby bylo případně připravený na něco dál.

jani: Ty přece nebudeš "stará matka" ne? 😕 Myslim tim tak 38 a víc. Já vim, že ty rizika nad 30 let už pak stoupaj, ale zase mít první dítě tak lehce po třicítce je dneska snad úplně normální 😉 Já bych sice chtěla do 30, ale už teď vidim, že to nejspíš nestihnem 😀

zelvinka
2. lis 2009

Aci - jo jo už jsem doma, ale neschopenku nemám,..zatím🙂,...teď budu ještě čerpat víc jak půl měsíc dovolenou,...celej rok jsem skoro neměla,..no prostě workoholik 😀
Janička - jo depka už odešla, ale musím říct že po lidech a tom neklidu se mi strašně stýská, ale určitě je to zdravšjší i pro miminko,...byl by z něj nervák 😀 Jinak si musím najít nějaký koníčky,....abych se dopoledne zabavila.
Jinak k doktorovi půjdu někdy tento týden,..tak jsem zvědavá co mi poví na ty vycházky.Holky kolik vám vůbec je let když tady píšete o vysokém věku 😉 já myslela že jsem všichni pod třicet,..mě je krátce 😅 28let.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru