Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

vcelka77
11. bře 2010

tak zase pokud to není jasné tak to chápu. ale některé miminko se tím vyloženě chlubí 😀
pokud by to nebylo jasné a nebylo to potvrzené třeba víckrát tak chápu že se to tají. Ale pokud ti to třeba3x potvrdí že to bude ??? tak pak už je celkem malá pravděpodobnost že by se sekli. 🙂

petrajda
11. bře 2010

někdy třeba miminko na UTZ ukazuje zadeček 😀

petrajda
11. bře 2010

včelka - já a slepička drbnička, no dovol 😀 😀 😀

vcelka77
11. bře 2010

já jsem řekla že my 😀 a ještě řekni že zrovna ty by si nám to chtěla tajit 🙂

lowe
11. bře 2010

vcelka77: vy už to víte, ale to jsou jen doměnky, realita může být jiná

petrajda
11. bře 2010

ne já bych asi netajila 😅 . Sice si nejsem jistá zda bych to chtěla vědět dopředu nebo ne,ale to se uvidí až ta situace nastane.Teď to mám tak půl na půl. A pokud bych už věděla,tak bych to řekla i ostatním 😉

petrajda
11. bře 2010

lowe má na zahradě čápy,takže bude rodit samé kluky 😉

zelvinka
11. bře 2010

teda holky,..vy šibalky, to bylo vyzvídání ap odle toho co píšete bude taky většina zvás tajemná tajnůstkářka co se týče pohlaví

klara.k
11. bře 2010

známe čekala jasnou holčičku, pokaždé holka, měli jméno jen pro holčičku a narodil se chlapeček, tak byl asi den bez jména, že s tím fakt nepočítali, ještě když jí ho položili na prsa, tak si myslela že je to holka, dověděla se to vlastně nějak náhodou 😀 , nejdřív že to přeslechla a pak čučela 😀

vcelka77
11. bře 2010

klarko tak to muselo být opravdu zajímavé. chudák těšila se na holčičku a pak se diví co to tam mezi těma nožkama má 😀
i to se může stát. ale to už je teda hořší,protože bys asi chudák celý v růžovém.

klara.k
11. bře 2010

no ona naštěstí nebyla úplně praštěná a měla i jiné barvy, ale pak poslala jednu fotku na které je kluk v šatičkách které měl mít jako holčička. Byli tmavě červené a moc mu to slušelo. 😎

vcelka77
11. bře 2010

klarko 😀

petrajda
11. bře 2010

klara 😀 😀 tak to muselo být teda skvělé 😀

salomme
11. bře 2010

aci: Jj, je to známá, takže nám to řekla na rovinu, že není stavař 🙂 Že bychom si měli sehnat minimálně stavební dozor nějakého stavaře, který to po ní zrealizuje.

klara: My prohlídli asi 900 typových domků a ani jeden nám nevyhovoval, líbila se spousta, ale vždycky tam něco bylo, co by se muselo upravit ☹ Je to pálka, 100 papírů. Tady na okolí teda komplet dokumentaci nabízejí firmy kolem 50-60 tisíc se vším všudy (projekt, napojení na sítě, radon, energetický štítek...). Spousta lidí nám řekla, že například domluvit se s E-ONem bylo nad jejich síly a nakonec si na to někoho museli najat....tak nevím, uvidím, jak dopadneme, dnes jdeme teprve přepisovat pozemek a katastr se odkládá na další týdem, pač jsem od zítřka zase 3 dny non-stop v práci.

vcelks: Jeee, ti psíci jsou krásní! 😵 😵 😵

salomme
11. bře 2010

Děvčata, jaké jste kuchařky? Já se právě koukám na netu na prostřeno a docela se bavím 🙂

vcelka77
11. bře 2010

na co se díváš?

lowe
11. bře 2010

petrajda: no nevím, při naší smůle budeme mít holku , ale je mi to tak nějak jedno, hlavně aby vše klaplo
salomne: na to koukám taky, ale od šesti večer, to je hustý hlavně Lída 😝

acimedaca
11. bře 2010

salome: no takt o určitě budete potřebovat nějakýho projektanta, co vám nakeslí projekt k ohlášení....nemluvě o tom inženýringu...
na "Prostřeno" jsem koukala včera to je docela masakr

petrajda
11. bře 2010

to je ten pořad jak se rodina vzájemně navštěvují: Neviděla sem ani jeden díl, stojí to za to??

vcelka77
11. bře 2010

já také vůbec netuším o co jde 😀

lowe
11. bře 2010

petrajda: ne není to rodina, je to 5 cizích lidí, vždy z nějaké lokality a vždy jeden vaří pro ty zbývající u sebe doma, a ty ho pak za to ohodnotí od 0-10 a ten kdo získá nejvíce bodů vyhraje 25tis., tak asi tak

klara.k
11. bře 2010

salome - právě e.on byl naprosto šílený, a vlastně ho řeším do teď. Ale už to vypadá, že jsem u konce, doufám. Jinak stavební dozor máme taky, ale co koliv nám kontrolovat, tak bylo takový jako doporučení, ale ne že by jsme to tak měli udělat určitě. Projektatn nám to vlastně namaloval, já jsem si pak udělala vše k vyjdářením všech orgánů, pak na stavební úřad a vybrat firmu a už to jelo (skoro) a jedeme pořád dál. Ale vypadá to, že se v létě stěhujeme - snad, doufáme.

Na TV te´d nemáme vůbec čas. Včera jsme seděli u elektriky, předtím kuchyň a před koupelna. dnes je kontrolní den a zítra prozměnu koupelny. Ale když je někdy volno, tak to je balzám na duši. Má to svoje kouzlo takový zápřah. Dokonce je mi už někdy i smutno, a říkám si co budu dělat potom. 😀 😝 Trochu magor no 😀

petrajda
11. bře 2010

hm..tak to si dávaj vzájem¨ně co nejmíň bodů. Kouknu do prgramu kdy to dávaj,ale bude to zas nějaká blbost co 🙂

estrellita
11. bře 2010

holky, vy mi davate 🙂 pul hodiny docitat 😅

lowe: no co ja vim, tak se opravdu pres bricho dela az ten geneticky screenign. ja jsem byla tech v 10 tt na kontrole a delal mi vnitrni, takze to tak asi opravdu bude. Manzel ma cas, takze 100% pujdeme spolu. taky jsem si prave rikala, ze to pro nej snad bude hezky zazitek a kdyby bylo neco spatne, aspon tam nebudu sama, ale verim, ze bude vsechno dobre.

holky a na tom NT se nechavaji kalhotky? 🙂

my si urcite nechame pohlavi rict a i ho budeme rikat 🙂 jen jmena nerekneme, prootze to jsme rekli a hned nam do toho vsichni kecaji 😝

estrellita
11. bře 2010

klarko: tak to pro kamaradku musel byt hrozny sok, kdyz se vlastne tak nejak s tim ditetem spojis jako s tim pohlavim, nehlede na to, ze mela doma asi par saticek, vid? 😅

filu
11. bře 2010

Ahojte,

estrell: ten NT screening se opravdu dělá při plném oblečení, stačilo si jen rozepnout knoflík od kalhot. 🙂

estrellita
11. bře 2010

filu: no tak to je super 🙂 ja jsem si rikala, ze chudak manzel bude koukat na to, jak tam budu naha rozcapena 😀 😀

petrajda
12. bře 2010

Dobré ráno 🙂 , já dneska nemůžu nijak dospat až se sama sobě divím.Ale asi to je tím,že mě ráno čeká taková nepříjemná záležitost,tak už ji chci mít za sebou 😕 .
Když vás těhulky tak pročítám je to jakoby člověk chodil do školy. Vaše zkušenosti a ty vyšetření. Aspoň člověk ví co ho čeká kdyby náhodou o))) A na co si dát třeba pozor.

Na televizi mám taky málo času-ani do toho programu sem se nekoukla-a když spíš si pustíme nějaké dývko.Navíc nám tu teď jdou jen dva programy,takže výběr fakt nic moc 🙂 .Ale mi jsme takový netelevizní.Na podzim nám tu snad spustěj zbytek digitálu,tak si třeba koupíme konečně ten setopbox nebo jak se to píše 😅 .Ale zatím to nijak neřešíme.

včera sem potvrdila dovolenou-to Slovensko,máme vybranej penzion a jedem v červnu, huráá už se těším.A ubytování nás vyjde 9.90 euro na osobu,tak mám ještě větší radost,dali nám akční cenu.

klara - to jak píšeš,že když se nic neděje tak je to takové smutné tak to znám. Přijdu si vždy taková nevyužitá a nechápu,že si taky můžu někdy natáhnout nohy a relaxovat 🙂

zelvinka
12. bře 2010

ahojky
vcelka - můj brácha když čekali mimčo, tak do osmého měsíce jim několikrát řekli že to bude kluk, no a pak Barborce upadl pindík,..protožese narodila holka,..takže ono to není ani tak to pohlaví jistý
Petrajda - teda ty jsi ranní práče

petrajda
12. bře 2010

zelvi - to te´d poslední dobou jen vyjímečně 🙂 Jinak když můžu tak si ráda přispím. 🙂
A nejhorší to je když má muž odpolední,to se mi z postele vůbec nechce 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru