Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

janicka006
31. led 2010

Ahojky holky,

Mayner moc mne to mrzí,myslela jsem,že už jsi v pořádku!!!Chystáte se někam na dovolenou ne???Tak si tam zkus odpočinout,nabrat síly a pak tradá na tu mrchu!!!!Budeme Ti tady s holkama moc moc držet palce!!!!

zelvinka
31. led 2010

ahoj Janičko, jakpak se vám s mimiškem daří?doufám že se máte moc hezky 😉

jana1k
31. led 2010

ahojte,dlouho jsem tu nebyla......Jen chci popřát Zelvince hodně štěstíčka,at porod dobře dopadne a a t je mimísek zdravoučký 😵 ,už to máš opravdu za pár,tak tfuj,tfuj.... 😉

a Mayner: holka co Ti psát....?? Jen hodně štěstí,drž se,snad to dopadne nakonec dobře !!!!

Janicka: a nápodobně jako želvince,taky se ti to už krátí..... 🙂

janicka006
1. únor 2010

Dobré ranko,

díky za přáníčko..no v práci už to mám za pár..nakonec jsem se rozhodla,že tady budu 19.2.naposledy....i když vím,že mne ještě určitě kvůli něčemu vytahnou...
Příští pondělí už máme velký UTZ,tak jdeme s Pepčou oba dva.Jen u nás ej to teď hrozný..mudra ordinuje sice od 7,ale než se nějak rozjede,tak je 8...já minule přišla v půl deváté a byla jsem 15!!!Navíc těhotné nemají před neobjednanýma přednost,jako tomu někde bývá..takže jsem si tam opravdu vyseděla 4 hodinovou čekačku....
Dneska jsem byla u truhláře zaplatit zálohu na skřínku,tak budeme mít pro pinďátko nakonec samostatnou...to jsem moc ráda.Jediné co nám ještě chybí je návštěva v porodnici..ale znám to tam z jara..jen prý dostaneme nějaké papíry.Takže po tom UTZ ,co nás čeká příští týden, se tam vydáme.

zelvinka
1. únor 2010

Dobré ránko i z Brna 😉
nějak jsem si po tom týdnu v nemocnici navykla vstávat v půl sedmé, takže už tady od rána vzpouzím, místo abych ještě spala tak jako dřív.

janicka006
1. únor 2010

Zelvi mám takový blbý dotaz...ale dodržují nějaké rozdělení maminek....víš jako na ty méně přizpůsobivé a ostatní???

klara.k
1. únor 2010

holky ahoj taky zdravím po víkendu.

jani - mám pocit že se nerozdělují na přizpůsobiví a míň, sestra měla na pokoji takovou dost halasnou paní a byla to docela radost. ale ani si nestěžovala, byla spokojená z malýho tak to dobře zvládla.

zelvi a kde jsi byla , pořád se ti líbí u milostrdných, nebo jsi jinde?

mayner - drž se, určitě bude dobře, musíš to zvládnout!!! Držím palce!

janicka006
1. únor 2010

Klárko právě že švagrová měla na pokoji docela dost bezohlednou rodičku..měla snad milion příbuzných,kteří chodili zásadně všichni spolu...hlučeli tam,nerespektovali soukromí ostatních,to,že švagrovky miminko spí nebo že ona je pár hodin po porodu ..opravdu to bylo ošklivé....

Našla jsem zajímavý článek...
http://www.novinky.cz/ekonomika/finance/190741-...

estrellita
1. únor 2010

Ahoj holky 🙂

zdravim zas po delsi dobe 🙂 a mam jednu hezkou novinu tp://www.fertilityfriend.com/home/295fcd 😵

tak doufam, ze se co nejdriv rozrosteme jeste vice 🙂 moc vsem drzim palecky a prosim, drzte i mne, at je to vsechno OK 🙂

estrellita
1. únor 2010

mayner: moc me to mrzi 😔 ☹ bud silna, jak holky psaly, psychika je strasne dulezit a urcite mas kolem sebe manzela a ordinu, co te podrzi.

estrellita
1. únor 2010

pardon, dala jsem spatny link: 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/295fcd

janicka006
1. únor 2010

Estrel..jupíííííí..tak potichoučku gratuluju,ať to nevystrašíme 😉 😉
Kdy se chystáš k mudře na potvrzení????

zelvinka
1. únor 2010

Janičko a Kláro - tak to bohužel nerozdělují,..já ten týden ležela na oddělení gynekologie, kde návštěvy probíhají na pokoji,..musím říct, že až na tu šestnáctiletou,.. byli všichni soudní a ohleduplní. Jinak na šestinedělí kde člověk leží po porodu probíhají návštěvy na takové uzavřené chodbě,...takže na pokojích se krom rodiček a miminek nikdo ani nemůže objevit. Musím říct že když jsem si to ze začátku četla,...tak mi to přišlo blbý,.ale ač nejsem rasista,...tak když jsem viděla jak za jednou romskou rodičkou přišla navštívit dvacetičlenná rodina,..tak v tom vidím velikou výhodu. Ženské si to i chválily, že když se např. zvedneš z postele a najednou protečeš a teče ti třeba i krev po nohách,..tak říkaly že jsou za to vděčné, že na ně nikdo neciví.
Jinak jestli jsem já váha váhavá měla malé pochybnosti jestli jsem se rozhodla dobře,..tak teď díky tomu, že z nám to prostředí a personál jsou pochyby pryč.

petrajda
1. únor 2010

ahoj holky, zdravím i já při pondělku. Tady je takovejch hezkejch novejch zpráv,že je člověku hned veseleji 🙂 .Holky těhulky,držíp pěsti 😵

estrellita
1. únor 2010

jani, dekuju 😵 no ja mu dneska volat, ale jsem v praci,takze ted nemuzu zavolat 😅

kdopak je jeste nejaka nova tehule? 🙂 pamatuji si Filu 🙂

janicka006
1. únor 2010

no poslední je právě Filu...holky to teď nějak flákaj🙂))))))

Zelvi já nechci aby to vyznělo nějak rasisticky 😲 ...když bych chtěla být úplně sama,tak si zaplatím nadstandart...já naopak s maminkama být chci..myslím,že se tam dozvím něco nového od těch více-rodiček a nebo jak jsi psala,seznámím se s nějakou fajn mamčou....A sám člověk není moc rád,když je všechno nové a nemůže se zeptat.....spíš se mi právě jedná o tu bezohlednost,to že nechodí po pár lidech,ale většinou po obrpočtech,jsou hlučný,děti nechají an pokojích dělat psí kusy....já jsem od přírody stráááášný stydlivec,takže soukromí si opravdu cením hodně hodně hodně.A jak vidíš i Ty ze své zkušenosti.....ostatní byli soudní a ohleduplní....ale právě ti nesoudní a neohleduplní jsou většinou ti,o kterých se tady bavíme....
No raději to téma opustíme...nerada bych dostala nálepku rasistka ☹ ☹

zelvinka
1. únor 2010

janičko - neboj, žádnou nálepku nedostaneš a tak jak píšeš, jestli jsem předtím zvažovala nadstandart, tak ho nechci, právě proto co píšeš i ty,...vzájemně si s maminama můžeme nejen poradit, ale i pohlídat mimča, když se koupeš atd.
Kláro já ti neodpověděla viď 😀 - jo jo byla jsem a rodit budu u Milosrdných.
estrellita - Jinak i já se přidávám k takové tiché gratulaci 😉 ať nic nezakřiknem, určitě si to pěkně užívej,...nevím jestli to Janička taky tak cítí, ale strašně rychle to utíká a musím říct že když si představím, že už za pár týdnů mě miminko nebude kopat v bříšku, asi mi to bude ze začátku i malinko chybět 😉 i když mít ho v náručí to jistě vynahradí

petrajda
1. únor 2010

jani - jestli jsi rasistka kvůli tomu co píšeš,tak já teda taky 🙂 . Ale já můžu jen psát co jsem viděla v porodnici,když se narodil synovec a to sem tam byla jen chvilku.

Estrel - poslední byla filu,takže ty se můžeš postavit nakonec 😉 . Moc moc gratuluju. 😵 Ať probíhá vše tak jak má.

filu
1. únor 2010

Ahoj holky,

Mayner: moc moc držím palce a přeju hodně sil. Určitě do dokážeš a vyhrabeš se z toho, všichni tu na Tebe myslíme.

Zelvi: pěkně jsi mě tu vylekala, tak jsem ráda, že to není nic zlého a že to zas bude v pořádku. Je to blbý to říct, ale možná je i dobře, že sis mohla nanečito vyzkoušet tu porodnici a víš, do čeho pak půjdeš a že je to tam v pohodě.

Janička: teda ta čekací doba u doktora, to je šílené. ☹ Kolik zbytečného času člověk prosedí v čekárně... Já byla šťastná jak blecha, když jsem šla na krev, že tam mají zvláštní pořadník pro děti a těhotné, tak jsem šla okamžitě na řadu, ale to je asi spíš výjimka bohužel.

Estrell: připojuju se k tichým gratulacím, které nic nezakřiknou. 😉 Aspoň tu nebudu takový zelenáč v těchhle záležitostech.

Já mám dneska poprvé na sobě těhu kalhoty, tak si připadám tak nějak opravdově těhotná. 😉 Už se budu muset v práci nějak veřejně prásknout, protože už asi začínám mít nápadnej pupek, obzvlášť v těhle kalhotech vynikne. 🙂 Jo a hodila jsem o víkendu do alba aspoň první dvě fotky prcka, tak můžete mrknout. 😉

petrajda
1. únor 2010

filu - moc pěkný sněhuláček 😵 Fakt úžasný vidět mimi takhle 😵

zelvinka
1. únor 2010

Filu - já taky tvrdím, že když už se stalo, tak jsem ráda za tu zkušenost, že vím do čeho půjdu 😀
tak co necháte si říct až to bude poznat co to bude? Nebo se necháte překvapit?

filu
1. únor 2010

Petrajda: děkuju 🙂 a to ještě nejsou moc dobrý fotky, na monitoru to už nebyl sněhuláček, ale opravdový miminko. 😉

Zelvi: Já se původně chtěla nechat překvapit, ale manžel by to rád věděl a já už taky začínám být zvědavá, tak se možná přeci jen nechám ukecat. 😉 Myslím si, že to bude chlapeček, ani nevím proč. Ale možná to je jen tím, že to miminko je na tom utz logicky plešatý, tak jsem si to tak nějak spojila, že holčička by měla určitě culíčky, takže plešatej bude kluk. 😀 No ale stejně takové věci jako kočárek a další, co se dá předpokládat, že by se daly využít pro další děcko, bychom kupovali v nějaké neutrální barvě, takže jde v podstatě čistě o tu zvědavost... Navíc na to člověk stejně nemůže asi úplně 100% spoléhat... nakoupit všechno růžové v očekávání holčičky a pak muset mít doma maličkého transvestitu. 😉

jizi
autor
1. únor 2010

Ahoj dámy 🙂

dlouho jsem tu nebyla, prolítla jsem jen poslední tři stránky - koukám, že jsme se rozrostly o další duše, že Filu má vedle jména 13 tt a Estrell krajně nadějně se tvářící graf 🙂

Meyner - to jsou hrozný zprávy, drž se!

Jinak u nás se rozrůstání rodiny odkládá - asi jsem srab, protože ve chvíli, kdy padla kosa na kámen, jsem se rozhodla, že chci ještě zažít některý věci, který si jako případný rodič už nikdy nebudu moct dopřát - takže přes léto mě (snad) čeká jedno stipendium a od října do Vánoc další - jsem zvědavá, jak to bude vypadat doma, až se po půl roce vrátím 😀

Neměla byste některá energii mi shrnout, co se tu všechno stihlo stát? 🙂

klara.k
1. únor 2010

estrell - gratuluji a tiše závidím 🙂

jizi - kam pak se chystáš?

petrajda
1. únor 2010

jééé ahoj jizi. Vážně jsi tu dlouho nebyla. Nedávno jsme si říkaly kde se touláš 😉 .
Pořád si spíš jen tak debatíme,myslí,že nijak závažné téma neproběhlo.Jen neustále utěšeně přibívá těhulek jak ti napověděl pslední graf od estrel. 🙂

jizi
autor
1. únor 2010

Toulám se nad prací - to mám z toho, že jsem kňourala, že jí je málo, tak mi vesmír opět dokázal, že si má člověk dávat zatraceně dobrej pozor na to, co si přeje, pánžto by se mu to mohlo taky krásně splnit 🙂.

Klara: Snad Istanbul a určitě Káhira 😉

Jak se ve vám všem vede?

werunka87
1. únor 2010

Ahoj holky,
tak se přidávám do diskuze snad neva svatba byla 5.9.09 🙂 ted se stěhujeme do vlastního a pak to vypukne tak jsme na to snažení zvědavá...

petrajda
1. únor 2010

werunka - vítej. Tak držím pěsti v tom snažení,ale i v tom stěhování 😉

jizi- tak to je tvuj svět viď 😉

werunka87
1. únor 2010

4 Petrajda: mooc děkuju no jsme na to zvědavá vysazuji HA po 8 letech tak se toho bojim jako čert kříže 😒

acimedaca
1. únor 2010

jéééé, ahoj jizi 🙂 ty jo, to se máš,tolik cestování, to bude krásný......
estrel :taky tichá gratulace i když ten graf vůbec nechápu 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru