Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

klara.k
9. únor 2010

koukala jsem na to ve zprávách, bylo mi z toho dost hrozně, určitě bych na to nikdy nešla a děcku nedělala.

holky mayner ani edvi se neozvaly, nebo jsem to přehlédla?

petrajda
9. únor 2010

já si taky říkala proč to těm miminkům dělaj, brrrr!!

zelvinka
9. únor 2010

je vidět že ty maminy,že je něco mrzí,..v první chvíli jsem měla pocit jak kdybych se dívala na nějakou sektu.
Těhulky - budete taky pít od 36. týdne čaj z maliníku?

petrajda
9. únor 2010

🙂 sice nejsem těhulka,ale to mě zajímá? Proč maliník??

filu
9. únor 2010

Ahoj holky,

sranda je, že ta paní s "létajícími miminky" pro nás píše do jedné knížky. Ale tam teda nic takhle kontroverzního, zrovna jsme to tu v práci řešili, aby se teď na její autorství v reklamních akcích moc neupozorňovalo. 😝

Zelvi, ten maliník budu chtít určitě zkusit, ale to je v mém případě až hooodně za dlouho. 😉 Možná jsi to tu už psala, ale manžel bude u porodu? Já jsem zvědavá, jestli ten můj bude chtít, zatím jsem se ho neptala, jen mu říkala, ať si to pomalu začíná promýšlet, protože když by nechtěl, budu si shánět nějakou dulu a nerada bych pak na poslední chvíli... No a tyjo už zítra se jdu registrovat do porodnice. 🙂

vcelka77
9. únor 2010

tak to je mazec 😕
já se miminko bojím pochovat abych mu něco neudělala, a oni s ním takhle hází.

zelvinka
9. únor 2010

filu - jo jo ze začátku nechtěl, dělá se mu špatně i když vidí jen na videu záznam z nehody, ale když viděl miminko na 3D ultrazvuku, tak řekl že určitě tam chce být,...ale kdyby při nejhorším došlo na císaře, tak určitě ne,..to bych asi nechtěla ani já.,..jinak pro pobavení,..víte co teď manžel povídá,..že ho sestřička na předporodním kurzu uklidnila, že bude stát nebo sedět u mé hlavy 😀 😀 😀 já šla do kolen,...on si snad myslel že bude asistovat doktorům mezi nohama nebo či co,..fakt mě pobavil 😀 😀
Petrajda - Maliník se má pít od 36. týdne, na urychlení kontrakcí při porodu,...ne jako že by to vyvolalo dřív porod, ale má to urychlovat až to na tebe příjde

vcelka77
9. únor 2010

zelvi tak ted si mě opravdu rozesmála 😀 😀 😀

zelvinka
9. únor 2010

Pro ty co by si chtěli o maliníku a jeho účinku přečíst

http://ona.idnes.cz/muj-porod-s-malinikem-0td-/...

petrajda
9. únor 2010

zelvi - dík za vysvětlení.Tu kontryhel,tu maliník,člověk se v tom vyznej 😀

filu - asi je přesvědčená o své pravdě a jak je vidět najdou se maminky,kterým to přijde normální..Zajímalo by mě zda s tímto "cvičením" chluběj babičkám a co ony na to...Ale taky bych nedala na radu babiček 😕

sidi.m
9. únor 2010

zelvi:Tak se muž docela cejtil na asistenci vid? 😉
krtek:To zvlaádneš neboj 🙂
Teda maliník jo,to jsem nikdy neslyšela,teda tady se člověk přiučí věcí. 😀

petrajda
9. únor 2010

když si o tom druhém porodu tak čtu začínám se na nějaký ten případný svuj porod těšit 😀 Maliník pak zahrnu do seznaznamu věcí co se má... 🙂

zelvinka
9. únor 2010

petrajda - i když je fakt že druhý porod většinou každý říká, že jde rychleji,...ale na bylinky věřím,..a když nic jinýho tak ten čaj mi i chutná,..a tak nějak tomu i chci věřit🙂
Sidi - jo jo teď už se cejtí,..ale předtím se právě necejtil 😀

petrajda
9. únor 2010

zelvi - já jsem taky bylinková.Ale v podstatě bylinky piju,protože mi některé vyloženě chutnaj,jednotlivé i směsky.A některé i proto,že mi i pomůžou jsem-li nemocná.
Ale manžel - asistent = dost dobrý 😀

janicka006
9. únor 2010

Nazdárek kašpárek,

jakpak se máte při úterku???
Koukám Zelvi porád ještě celá🙂))
Na maliník mám rozdílné reakce,někomu způsobil otevírání nějak moc rychle a na jiné zase vůbec nepůsobil.Já mám čaje obecně ráda,takže v nějakém 38-39tt si ho klidně dám🙂))
Šárinko nazdárek..my se tady míjíme,co????
Zelvi a co ten manža půjde????Pepča teda chce rozhodně jít....ale jsem na něj zvědavá,až uhodí hodina "h"...chichichi.Jinak porodu se střídavě bojím a jsem v klidu...Už nám zkrátili dobu docházení do poradny,takže se nám to taky už krátí🙂)
TeĎ se vám to nezdá..řeknete si 3/4 roku,ale holky to táááááák strašně rychle uteče!!!!!Pamatuju si,jak tam byla ta jednička a pořád jsme se nemohli dokopat ke dvojce na začátku tt,pak najednou už máme 3 na začátku...nejvíc mi to uteklo od 26-31tt...ale strašně rychle...

zelvinka
9. únor 2010

janičko - jo jo půjde, a jsem ráda že ho tam budu mít

petrajda
9. únor 2010

janicka - taky aby jsi náhodou zelvinku nepředběhla 🙂 ,ale tím ti nechci přát nic špatného 🙂 . To tu vlastně budou dva kulíšci tak nějak skoro po sobě 😵 ,jééé už aby to bylo holky!!
Jinak přidám z vyprávění švagra,když švagrová rodila. Měla to skoro na celej den..on pořád lítal na placené parkoviště,kde si vždycky dával auto po dvou hodinách 😀 a pořád měl strach aby mu ho neodtáhli a pak když šlo do tuhého,takl samo,že další dvě hodiny právě končili,ale zůstal.Pak asistoval sestřičkám,když jim vypadla hadička z kyslíkové bomby,takže se cejtil,jako když to pomalu odrodil sám 😀

acimedaca
9. únor 2010

o maliníku jsem slyšela 🙂 to jsem ráda, že aspon něco vím 🙂

klara.k
9. únor 2010

tak o maliníku jsme už slyšela a prý to fakt pomáhá, ale zatím bez zkušenosti 😉 můj manža chce být u porodu, sice mu vadí i odběr krve, ale tak chce být. Teď ho musím pochválit, jak pěkně chodí po všech doktrorech, protože se mu toho sešlo víc zaráz a je moc statečný 😉

holky držte nám za chvilku palce, jdeme do CARu pro výsledky a dozvíme se co s nama. Je jasný, že to bude IVF ale doufám, že nebudeme muset čekat moc dlouho na něco dalšího, uvidíme.

petrajda
9. únor 2010

klara - držíme! Mocinky,moc!! Určitě podej zprávu...

vcelka77
9. únor 2010

klarko držíme palečky, určitě to dobře dopadne. A čekáme jedině na pozitivní zprávu.

zelvinka
9. únor 2010

klara - i já držím pěstičky 😉

jana1k
9. únor 2010

petrajda: tak to video je fakt síla 😲 😖 😕 ,nechápu to.....

zelvi: o tom maliníku (či podobných čajích),no musím Vám napsat.....1.11. O7 jsem byla přiajta do porodnice k vůli špatnému tlaku a krvácení (termín porodu byl myslím 😅 první 8.11.druhý 13.11). No a ležela jsem na pkoji ještě se dvěma nastavajícíma maminkama. No a ta jedna mi o těch čajích vyprávěla,jaký bych měla pít apod. Tak ji říkám,jestli mě pustí ještě domů,že si ho koupím a aspon ty 2 týdny ho budu pít. Ale sranda, pustili mě v sobotu dopoledne,s tím,že v pondělí si hned ten čajík půjdu koupit,ale ouvej,v neděli v noci mi praskla voda,a my fičeli do porodnice zase zpátky....no prostě komedie,takže čajík jsem nestihla 😀 , A na prvorodičku jsem měla rychlí porod.

Co se týče chlapů u porodu,tak já byla zásadně pro !! Chtěla jsem mít manžela při porodu,ale oni ho poslali domů,s tím,že jsem prvorodička,že to bude dlouho trvat,že se má jít vyspat a bla,bla,bla.....A todle pro příště nedovolím, chlap tam má být (teda pokud sám chce a je toho schopný),hlavně z důvodu,nejsi tam sama, při kontrakcích a bolestech tam je,a pomáhá ti,či jen vstanout,pomoc na Wc apod. Já tam byla sama,a bylo to fůj. Myslela jsem že řvát nebudu,ale řvala jsem (až mi potom bylo trapně 😅 ), no a tatku jsme volali snad po necelých 2 h,zpátky,protože malý se už tlačil ven. Takže jak přijel zpátky,tak já už měla nohy v "praku" a tlačila jsem ,že.... 😉 . Takže manža,přijel a viděl fakt "Jen" samotný porod......tak u mě asi tak 🙂

Ale holky těhulky,vůbec se porodu nebojte !! Nebudu Vám tady psát,že to nebolí, bolí a chvílkama i dost,ale hlavně ty kontrakce,samotný porod je už úleva.....Přeju Vám hodně štěstíčka,vše dopadne dobře uvídíte. Už se taky na ty miminka těším.... 😵 jak hodíte první fotečky a tak...tak tfuj,tfuj.... 🙂

petrajda
9. únor 2010

Ty jo já si svého muže nějak nemohu u porodu představit. Jemu když jen berou krev tak musí ležet.U porodu pak někdy bych ho asi brala,ale zase nevím aby ještě nelítali okolo něj. On je jinak silný charakter 😀 ,ale jakmile je mi ouvej,tak to strašně prožívá...no nevím.

sidi.m
9. únor 2010

janicka:To jo bud jsem tu já nebo ty.To je mi jasný že to utíká jako voda ono vlastně úplně všechno tak strašně letí.

Asi každá by tam chtěla mít chlapa,ale ten můj až někdy jednou asi nepůjde,není na to stavěnej 🙂)
Já jsem byla před 2 rokama se švagrovou u porodu.Byla to plánovaná sekce,ale měla jen epidurál tak jsem na ní koukala přes sklo,občas na mě taky mrkla a říkala,že byla ráda,že jsem tam byla pro ten pocit,žetam člověk není sám.A když malou vyndali já jsem řvala jak želva.

sidi.m
9. únor 2010

A cose týká tipování myslím,že janička bude mít holčičku a zelvi to bych viděla na kluka 😉

lowe
9. únor 2010

tedy holky Vy tedy jedete, možná vás zítra trochu pročtu, ale dnes to nestíhám
ale mohla byste mi to některá shrnout co je nového a tak

vcelka77
9. únor 2010

ahojky, to si věříš že nás dočteš 😀
v rychlosti, krtek má novou práci a je plně zaneprázdněná
na zelvinku padají sázky zda čeká holčičku nebo chlapečka
a jsou tu nové těhulky. 🙂

Já už chci být taky těhulka ☹

brumdinka
9. únor 2010

ahojte, teda vy jste toho nakecali 😀 😀

pet - jak to najdu, tak to sem hodim, teda jestli to najdu 😀 😀

jinak já měla na prvorodičku velmi rychlý porod, ve 4 hod.první stahy, kdy řikali Jirkovi do telefonu, jak mám děsně času 😀 (měla sem je nepravidelný), pak přijela sanita a kolem 6 hodiny mě pomalu krokem vezla do Chebu (nějakej 35 km od nás) no a už v sanitě sem měla stahy po minutě 😅 , malej se narodil v 6:35 chvilku po tom, co mě přivezli do špitálu. Jirku sem chtěla mít u porodu a taky tam byl i s kamerou+ akorát sme ještě neměli auto, tak ještě volal na všechny strany, kdo ho takhle brzo ráno odveze do Chebu (naštěstí kamarád jel do práce, tak ho vzal sebou), měl to přesně na minuty ale stihnul to 😀 😀 u druhýho dítěte, jestli nějaký bude, abych si to v porodnici rezervovala předem 😀

janicka006
9. únor 2010

Tak jsem se konečně dohrabala z práce..máme toho opravdu nějak hodně..vidím to i na víkend..alespoň jeden den...Kolegyňka je sice fajn....ale je stráááášně moc pomalá..navíc vůbec nic neví o účtování,takže na to kouká jako truhlík..nějaká analytika jí vůbec nic neříká..neví nic o DUZP.....no myslím,že to bude mít dost těžký,protože práce je opravdu hodně.

Šári kéž bys měla pravdu..sice si z toho dělám legraci,ale nechtěla bych chlapečka oblékat do růžové...chichichi..a to mám zrovna od kamarádky opravdu luxusní kousky 😠 😠
Ale do formuláře,co jsem dostala včera od mudry jsem raději vyplnila obě jména...pro holčičku i kluka.Jen ti chlapi....jindy by se zbláznili,ale teď říkám,je tady napsáno podpis otce..a Pepča říká..no a to je kdo???

Jakpak asi dopadla Estrelka..chystala se k mudře na potvrzení,ne????A Klárko jakpak vy????Pohodička?????

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru