Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

petrajda
26. únor 2010

no já vim..já nechápu proč každému přeju samá děvčátka 🙂 . Možná si ho tajně sama přeju,ale možná si spíš tajně přeju ty dvojčata 😀

vcelka77
26. únor 2010

víš jakej bys měla pupík? 😀 😀

petrajda
26. únor 2010

ohromnej 😀 a navíc ta lítačka okolo těch prcků

vcelka77
26. únor 2010

ještě pořád by si chtěla dvě najednou? 😀

petrajda
26. únor 2010

upřímě, možná bych si to i přála,bylo by to jedním vrzem. Vím že by to byl asi zápřah,neumím si to představit,ale zvládnout by se to muselo. Manžel říká lepší dvojčata najednou než jedno a pak ta dvojčata 😀 Ale raději chce jedno a jedno 🙂

filu
26. únor 2010

Ahoj dámy,

vcelko, moc děkuju, ta tabulka je opravdu super! A jen ať se modrá, třeba nakonec bude většina z nás vedle jak ta jedle a bude další růžovka. 😉 Ale jinak jsem pro ženicha pro Denisku, pokud jí nebude vadit, že bude skoro o půl roku mladší. 🙂 A pak taky nevím, jak s ním bude k vydržení, když to bude lev a k tomu ještě podle čínského horoskopu tygr. 😀

Jinak já očekávám, že se každou chvíli stanu tetou, švagrová jela ráno do porodnice, ale zatím nemáme žádné info...

vcelka77
26. únor 2010

příroda si stejně řekne jak to bude, manžel to nemůže ovlivnit 😀 tak třeba se zadaří. A máte nějaká dvojčata v rodině? říká se že je to dědičné 🙂

petrajda
26. únor 2010

teda holky tady nakonec dojde i k zásnubám. Ale neboj půl roku mladší ženich to je dobrý. Já sem starší o dva roky než manžel. 🙂 A jak říkám, rozum to u nás většinou dorovná 😀

včelka - máme,mou mámu 🙂 je z dvojvaječnejch a to prý dědičný je. Jednovaječná jsou prej náhoda 🙂 Ale to sem jen někde slyšela.

vcelka77
26. únor 2010

no tak vidíš, budou rovnou dva to bude paráda 😀
náhodou mladší chlapi jsou lepší. 🙂 Denisce určitě nebude vadit že filátko bude o půl roku mladší 😀

zelvi co na to říkáš že už sme ti udali Denisku? 😀 😀 😀

petrajda
26. únor 2010

nevím jestli lepší,ale prej to u nás není poznat. Nevím co se týče vzhledu,ale každopádně rozumem se to u nás nepozná 😀 . Z nás dvou je inteligent ten chlap,já sem takové střevo 😀

nojo kde je zasloužilá matka??

vcelka77
26. únor 2010

petru nepodcenuj se tak, já mam doma skoro inženýra a ten když mi začne něco vysvětlovat (vysokoškolsky=strašně složitě) tak koukám jak puk a vůbec mu nerozumím 😀
Nedávno měl do něčeho dát lžičku koření, tak si tam z toho pytlíku sypal na tu lžičku, a samozřejmě přesypal. Tak mu říkám, proč tam tu lžičku nestrčil a nenabral si. No a on, že to ho ani nenapadlo, že to měl vymyšlený jinak,ale že ten pytlík s nim podle jeho výpočtů nespolupracoval 😀 😀

vcelka77
26. únor 2010

a co se týká těch zajíčků 😀 tak já mam ráda mladší protože mi přijde že je s nima více legrace a víc si s nima rozumím 😀

brumdinka
26. únor 2010

ahojte, jen na chvíli - ten můj praštěnej chlap si včera koupil notebook a ted´furt otravuje, at´mu tam instaluju nějaký programy 😀 😀

zelvi - náš malej měl taky žloutenku, to má většina miminek, spíš ve mě hrklo jak si psala o tom šelestu na srdíčku, ale to snad bude dobrý - chce to se obrnit, no hlavně proti tomu, že tu krev budou brát ještě tolikrát za život 🙂

stejně tě obdivuju, že sem dokážeš vůbec psát a drbat s náma 😀 já co si pamatuju, tak sem byla porodu jak praštěná palicí 😀 a dlouho mi trvalo než sem si uvědomila, že teda fakt už mám dítě 😀 moje chudinka maminka se až prej lekla jestli nemám poporodní depresi 😅 😀 😀

no a v pondělí mám dvoudenní brigádu - chtělo by to pořádnou práci, ale aspon něco 🙂

petrajda
27. únor 2010

včelka - já ani nikdy na zajíčky nebyla,spíš na chlapy o dost starší,ale jak se říká prostě jsme na sebe zbyli. 🙂 Ale nevím jestli to je tím,že jsem pořád ještě zaláskovaná,ale prostě bych nikdy neměnila. Mám o ráda jaký je i s jeho chybama-ty mi ještě přijdou roztomilý 🙂 . Chlapy o které jsem třeba stála dřív a nebo se mi líbili bych v praktickým životě musela vzteky umlátit,takže by se ze ještě stal několikanásobnej vrah 😀 😀 .-to myslím samozřejmě s nadsázkou.

brumdinka - tak jak ti jde instalace?? Já jsem na takové věci poleno 🙂

zelvinka
27. únor 2010

ahoj holky, tak tohle je naše mediální hvězda🙂 fotili nás v porodnici,.. a dneska vyšla naše fotečka i v novinách a netu zůstaneme zvěčněni napořád.
http://brnensky.denik.cz/miminka/prave-jsme-se-...

zelvinka
27. únor 2010

Petrajda - ne ne tchyně na návštěvě nebyla, protože nemám tchyni 😵 , manželova maminka už nežije několik let, vlastně jsem ji ani nepoznala, měla jsem tady na návštěvě kamarádku, která je ve čtvrtém měsíci po umělém oplodnění, tak se přišla navnadit, co ji čeká
Včelka - ty tabulky jsou super, jedna hezčí než druhá, jsi šikulka

petrajda
27. únor 2010

aha - promiň. Možná jsi to už psala,ale to víš,hlava děravá. na fotku se kouknu až doma, jsem v práci a tady mám počítač metuzalém 🙂

zelvinka
27. únor 2010

petrajda - neomlouvej se to je v pohodě,...jsem jedna z mála co nemůže psát ta moje tchýně tohle a tamto,...ale babička tady v Brně na hlídání by se hodila 😉

brumdinka
27. únor 2010

ahojte, tak zas jen na chvíli, vařim sobotní oběd, navíc mě Jirka nenechá sedět u PC 😀 a zřejmě se pudem někam odpoledne projít.

pet - no zatim sem mu tam dala jen antivirák, zbytek mu říkám at´si laskavě rozmyslí, co tam vůbec chce, nerada bych ten notas hned zanesla kravinkama jak ten náš stolní počítač - musim ho taky vyčistit, jak bude čas

zelvi - malá je krásňounká 😵

estrellita
27. únor 2010

zelvi: mne tam naskakuje Natalka, ale Denisku tam nemuzu najit, jsem slepon 😕

jinak my jsem dneska byli na prochazce a je tam nadherne, kdyz zafuci vitr, tak zima, ale to slunicko je bozske 😵 😵

krtek.93
27. únor 2010

Ahojky! tak se vám musim "pochlubit", co dělám dneska místo pořádný práce 😀 Manžel včera přines domů toto:

https://www.youtube.com/watch?v=1JuCFra0QrY

a mě to totálně chytlo a nemůžu se od toho odtrhnout 😅 jsou to magnetický kuličky a dá se stim aspoň podle youtube dělat teda spousta kravin 😀 😀

estrel: Já musela taky listovat, ale myslim, že Deniska je hned někde první... je tam těch miminek asi 30, tak jsem hledala podle jména 😉

brumdinka
27. únor 2010

estrell - mě taky naskočila Natálka a Denisku sem našla až úplně na konci 😅

krtek - to je teda dobrá kravinka 😀

jinak mě malej nejedl dneska oběd, že je unavenej a šel si lehnout - ted´usnul - normálně přes den nespí, ale včera chtěl spát v pokojíku na půdě, tak tam s nim JIrka spal, ale usnul až někdy v 11 hodin 😅 no ale aspon najíst se mohl

estrellita
27. únor 2010

krtku: to ma nas kamarad a taky rika, ze je to mor 🙂
aha, tak ja jdu listovat. prolistovala jsem totiz jen prvnich asi 10 miminek 🙂

estrellita
27. únor 2010

uz ji vidim 😵 😵 je nadherna 😵

petrajda
27. únor 2010

zelvinka- deniska jasně vede. je krásnoučká 😵

zelvinka
27. únor 2010

petrajda - chichit,..asi rostu pýchou 😉 už aby tady bylo víc miminek,...abych byla taky webovou tetičkou

filu
28. únor 2010

Ahoj holky, přeju hezkou neděli.

Tak Deniska je nejen krásná, ale už dokonce i slavná. 🙂

No a já jsem se stala včera tetou, manželově sestře se narodila taky holčička - Nikolka. Akorát byla nějak špatně pootočená, tak nakonec musela císařem, ale obě jsou v pořádku. Švagr posílal nějak pozdě večer fotku, to už jsem spala, ale manža věděl, jak jsem na to mimi zvědavá, tak mě šel vzbudit a fotku ukázat. Jsme moc šťastný a pyšný teta se strejdou. 😉 Švagrová nám říkala, že prý mimi není podobné ani mamce ani taťkovi, ale právě manželovi, tak měl z toho radost. 🙂 Jo a v noci jsem taky poprvé ucítila naše mimi, nahmatala jsem si vedle pupíku takovou malou bouličku, tak jsem ji pohladila a ona se posunula o kousek vedle a pak se zase schovala. 😀

brumdinka
28. únor 2010

filu - jé to je krásný 😵 si mě tak navnadila, že chci to druhý mimi čím dál víc a zažít to znova 🙂, přece jen Jiřík už je velkej chlap - v září půjde do školy 😎

vcelka77
28. únor 2010

zelvi no deniska je prostě úžasná, jsme pyšné tetičky 🙂
filu to je roztomilý, už abychom se i my snažilky dočkali 😔

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru