Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

krtek.93
2. lis 2009

zelvi: Mně je 27 pryč a co se týče "biologických hodin", tak si přijdu tak akorát začít. jenom ty okolnosti kdyby byly příznivější 😒 takhle to holt musíme odsunout a bojim se, abych ještě jednou nelitovala.

acimedaca
2. lis 2009

zelvi: musíš ho ukecat, at ti je dá neomezené...🙂 to by bylo na nic, kdybys musela být pořád doma...
je pravda, že to úplně nechápu - že na rizikové se chodí, i když máš rizikovou práci, že jo....ale to přece pak nejsi jako rizikově těhotná, tak to mi přijde kor nespravedlivé, když má ta holka vycházky 2 h denně.....a třeba celý těhotenství, tak jak má sehnat výbavu pro mimčo a co já vím ještě.....

krtek: no vidíš, jak ti ty pohovory jdou 🙂

mě je 28, v únoru 29, vůbec se tak necítím a nic mi netiká 🙂 leda šplouchá na maják 🙂

klara.k
3. lis 2009

ahoj ahoj ahoj,

v brně sněží, vyloženě zima, trochu morký sníh, ale z okna to vypadá pěkně. Ze by přilej Martin na bílém, no sice má ještě čas.

Holky, hned dnes nám přišlá zpráva do datové schránky, trochu na to hledím co s tím, místo kafe datová zrpáva, to mám teda velkou radost.

Mě je 28, v únoru 29.

Mám pár fotek (4) který už by se snad dají dát do alba, tak to vyzkouším. Ale nechala bych je tam jen chvilku. Nerad bych aby se mi to potom dostalo v nějakým mailu, koukejte na tu ne 😖 věstu chacha, to by mě asi ranilo.

janicka006
3. lis 2009

Zelvi nejsme tady pod třicet..nevím jak ostatní,ale my s Petrajdou jsme už nad.

Krti mě je 31.Takže k "dnešnímu,normálnímu" průměru myslím,že nejsme vyjímkou.

Naopak,když jsem viděla včera v čekárně holku,které bylo tak 17,měla břuch větší než já,byla ze všeho vyplesklá,takže chodí do oradny s maminkou,její partner měl ještě mlíko na bradě a bylo na nich opravdu vidět,že nemají prachy...tak jsem ráda,že si to užíváme až teď.

Aci do ničeho se netlač,pokud tam není ani náznak toho,že sama chceš.Jen jediné čeho se bojím je to,že čím je člověk satrší,tak tím je pohodlnější,sobečtější,méně přizpůsobivý změnám....a tohle všechno miminko obnáší..Takže abys to pořád neodsouvala a neodsouvala,a pak ve finále to nebyl ještě větší vnitřní boj.
Už jsem to tady psala,to víš,že já si uvědomuju,že moje milovaná sobotní rána s knížkou nebo nahranou detektivkou,pelešení třeba až do desíti v noční košili..na to budu moci zapomenout....a sakra si to uvědomuju 😖 😖

klara.k
3. lis 2009

holky tak fotky jsou tam 🙂

acimedaca
3. lis 2009

klara: jééééé, tvůj manžel je dlouhovlasáč 🙂 sluší vám to, měla jsi moc hezkou kytku 🙂

janicka :hihi, tak to jsem ráda, že se taky něčeho vzdáváš nerada, já mám vždycky pocit, že těhotné holky s nadšením všechno odsunou a já si pak připadám jako největší sobec, když se mi zdá těžké se něčeho vzdát...a tedka to nemyslím níjak špatně

zelvinka
3. lis 2009

klara - možná se teď strapním, ale ta datová schránka to mluvíš o práci? nebo to musí mít zřízený každej člověk ☹

katcha.
3. lis 2009

Ahoj holky. Řešily jste tu hádky. Včera jsem rozkoukala v TV film Ostrov smrti a radši jsem ho v půlce vypla. Jako horor nebo thriller nebo co to bylo OK, ale nějak jsem si nechtěla kazit tu posvatební náladu...

janicka006
3. lis 2009

Ahoj Klárko,no já myslím,že ti je taky admini smáznou..oni pokud se to netýká dětí,když jsme na koNovi,tak jsou docela hustý...
Jinak prostředí jste měli úžasné....chichi..a ty máš manžu s dredama??To se hned tak nevidí..vypadá to dobře... 😉
A jak to máte vy s tím snažením???Zatím se rozkoukáváte nebo už jste aktivní snažící??? 😉
Tady u nás je ošklivo,zakaboněno...sníh je u nás vyjímkou i v zimě...moc si ho tady neužíváme,třeba i Vánoce aby byly bílé to už jsme hooooodně dlouho nezažili.

janicka006
3. lis 2009

Aci chápu Tě o čem mluvíš.Jenom já jsem malinko víc posunutá tak nějak na střed....jako chci práci x chci dítě....obojí je u mne hodně silné,takže jsem třeba moc ráda,že to nemám komplikované jako Zelvi,ale že budu moci být(pokud zdravotní stav dovolí)v práci třeba až do března.
Ale taky uvidíš saam,že až ty dvě // objevíš,tak že pak to zase bude jiné....prvotní je přeokonat ten bod..a vysadit...

klara.k
3. lis 2009

však ať je smáznou, já je chci ukázat jen vám 😉 my jsme aktivní snaživci, už chodíme i na vyšetření co s náma je☹ , ale nejsem zatím na pokraji zoufalství, sice mě to někdy přepadne, ale jsme teprve na začátku, tak uvidíme co nám řeknou, někdy je to těžké a někdy si říkám, že je to fajn, že ještě můžu jít aspoň někam na pivo nebo tak, taky jsem takový sobec, jak píše aci - ne ve špatným, ale musíme si v tom najít něco pizitivního, ať se nezblázníme

zelvi - datovou schránku musí mít státní úřad (snad kromě soudů), obce a jiné orgány veřejné moci, a ty jako soukromá - fyzická osoba mít nemusíš, je to na tvém rozhodnutí, ale já bych si ji nezřizovala

katcha.
3. lis 2009

Klara- jsem to chytla včas ty tvoje fotky, už tam nejsou. Hezký páreček. Ty jsi měla z těch kytek i ten náhrdelník? I ve vlasech byly nějaké bobule, viď? Tak hodně štěstí do manželství.
Ad datová schránka- pouze právnické osoby (firmy) a státní orgány (úřady, ministerstva) a tak

acimedaca
3. lis 2009

jinak tady v Liberci sněží...to mám teda fakt radost 😠 😠 mohlo to ještě nejméně měsíc počkat...my tu máme totiž strašně strašné technické služby, které jsou vždycky zaskočené tím, že sněží a přitom to hlásí i týden dopředu v počasí....takže chodníky ve městě nejsou NIKDY protažené, maximálně tak silnice, takže se člověk musí pořád brodit v marastu a na ledu a je to fakt k naštvání 😠

janicka: logika mi říká,že je na dítě akorát čas....ale ta moje pohodlnost se nějak nechce nechat přesvědčit 🙂

klara.k
3. lis 2009

jojo, na krku to bylo z lístku kaly a ve vlasech jsem měla ty bobule co byly v té kytce. Měli být i naušnice, ale na ty nějak zapomněly, ale ani mi to nevadilo.

tady pořád sněží a sněží 😲

jak jste na tom s dárky na vánoce?

katcha.
3. lis 2009

Klara: to je originální, šperky z kytek 🙂
ad Vánoce: no pořád mám v plánu nechat vyrobit krom jiného i nějaké věci z naší svatby, jako zvětšeniny v rámečku, pexeso, puzzle, možná kalendář. Ale to už si říkám od září 😅
Taky mě lákají různé originální výrobky a dárečky. Spoustu z nich tu dokonce dělají i místní nevěsty nebo maminy. Třeba sem našla jednu, co háčkuje sety čapky+šálky dle vašeho přání- mám 2 neteřinky, tak to zvažuji.

katcha.
3. lis 2009

a u nás nesněží ☹ já mám naopak vždy lepší náladu, když je bílo, je i větší světlo než když prší a je tma. Ale z okna je to samozřejmě lepší než za volantem 😉

janicka006
3. lis 2009

Holky já si myslím,že ty vaše důvody(Aci a Klárka)ale nejsou zase až tak sobecký...spíš vnímáte,že mít dítě fakt není legrace,že to není věc,kterou vrátíte až se vám to nebude hodit....
Lepší než nějaký co prdí jedno dítě za druhým,bez uvážení a pak to taky podle toho vypadá...

acimedaca
3. lis 2009

janicka: já jsem tuhle tady četla diskuzi "odcizení partnerů po dítěti " nebo tak nějak a jsem z toho docela vyřízená, úplně to vidím, že to tak přesně bude vypadat u nás....totiž ty chlapy si vůbec neumí tu péči o děti představit...☹ jak moje kámoška, má tříměsíční holčičku, její manžel strašně dítě chtěl...tedka jsem si ní mluvila, povídala, že mu vadí, že pláče, že by si jí chtěl na pochovat na chvíli, když přijde z práce, ale to je všechno, že an začátku koupal, ale že tedka už nechce dělat ani to, že si stěžuje, že mu přestala vařit...

Ono podívejme se pravdě do očí, všichni chlapy (i ti nejhodnější a ti co pomáíhají s domácností) jsou citliví na sebe a svoje věci, zdraví, pohodlí a tak....

janicka006
3. lis 2009

Klárko dárečky....no..u nás s ohledem na můj stav a že chceme příští rok ten pozemek,tak nebude žádná divočina...mám zatím pro Pepču jenom nějaké spodní prádlo(bez ponožek a trenýrek prostě nejsou Vánoce 😀)
Pak mám nějaký nátělník s dlouhým rukávem,objednala jsem mu Adidasky boty a přemýšlím ještě o nějakém "technickém" překvápku..on je teď děsnej kutil 😉 😉
Našim zatím pořádně nevím co a Pepčovo mámě jsme dali peníze,když se dělala v létě rekonstrukce baráku.
Jinak kupujeme ještě Pepčovo neteřím(chtěji MP3) a synovcovi-koupila jsem v Pompu Disney kostky..

Ale musím přiznat,že na Vánoce nějak moc nejseme...takové to,že mají lidi narvané košíky,protože kupují jídlo,které by si normálka nekoupili,to u nás není.Koupíme si rádi mandarinky,víno,Pepča je milovník banánů.Uděláme si tak na dva dny salát,klobásky(na ty jsem ujetá já),cukroví nějaké zbylo ještě od svatby,něco upečeme...a spíš si budeme užívat volna...takže klasika...žádná divočina 😉

salomme
3. lis 2009

Já jsem dneska marod holky, už 2 dny mám rýmu , všechno mě bolí a je mi všelijak, takže dneska mám v práci volno a snažím se to vyležet.
Jinak mě je čerstvých 27.
Já mám pocit, že právě přibývá takových těch mladých mamin - do 22 let. A je to docela síla, když chodí všude místo s partnerem právě s tou maminkou...Nevím, jestli ty holky měli je smůlu na kluky a nebo si to tak přály.

klara: Tak já už fotky nestihla, škoda ☹

aci: Jj, tohle co jsi napsala - toho se taky bojím.

zelvinka
3. lis 2009

jo holky musím potvrdit, že když jsem byla na ultrazvuku s manželem, tak jsem byla na něj hrozně pyšná že chtěl se mnou jít, ani by jste neřekli kolik nastávajících mamin tam bylo samotných nebo se svou maminkou a nejen mlaďasky.
aci - co se týče pohodlí a dětí,..ono neříkám že to bude sranda, nemaluji si to růžově, aled spousty věcí už nebudeš muset,..který teď kvůli práci musíš,..ale je fakt že spousty věcí budeš muset ale když máš super manžela a já věřím že jsme si všechny vybraly dobře, tak přece to musí být krásný. Ale je fakt že tak tři roky zpátky jsem taky říkala že si to nedokážu představit, a že nemít mimčo by mi v životě až tak asi nevadilo,...a tak nějak jsem i díky manželovi k tomu dozrála a nemyslím to tak že by mě do něčeho vnutil.ale vím že v něm mám stoprocentní oporu a nebudu na to sama.
Jo a holky víte co,...pohyby miminka už cítím asi měsíc, ale pokud je miminko vzhůru a nešahám na bříško, tak už vidí i manžel jak se mele v bříšku,..ale když ho pohladíme tak to ještě není cítit,...prostě si ta malá osůbka s náma hraje na schovku 😀 😀

acimedaca
3. lis 2009

salome: no tak se vylež, hlavně, aby to nebyla ta prasečí chřipka 🙂

manžel můj je fakt hodnej chlap, inteligentní, sportovec, já ho mám ráda, ale prostě přes některý věci u chlapů nejde vlak a o tom jsem přesvědčená ve všech případech chlapů, který znám...sice říká, že ví, že to bude jiný a že se nat o těší, ale já vím, že on si to opravdu nedovede představit....
je fakt, že já jsem takovej trošku cynik, takže beru ty určité věci s těžce realistickým nadhledem a z domova nejsem moc zvyklá na nějaký stěžování si na nemoci a že mě tohle bolí a tohle bolí ....ale manžel je na to expert, u něj opravdu funguje "mužská smrtelná nemoc na čtyři - RÝMA" ..je pravda, že jednou měl zánět dutin a dělali mu punkce a to muselo být opravdu hnusné,ale co on vyvádí, když má rýmu, to je holky fakt na výbuchy smíchu 🙂

vánoční dárky mám něco maličko naplánované, manžel chce koženou tašku, tak mu nějakou seženu, pak nějaké měkoty a jak říká janička nějakou technickou drobnost - jednou jsem mu koupila k vánocům takové to Lego technik - velký traktor - on nikdy lego doma neměl, když byl dítě....to bcyh nevěřila, jakou mu to může udělat radost, skládal to na štědrý dena si do dvou do rána 🙂
jinak vůbec nevím, co tchánovi a svými taťkovi.....tchánje lemrouch a hypochondr, nic nedělá...a můj taťka zase nemá žádný vyhraněný vkus a žádnou speciální zálibu, takže s ním je to vážně těžký...

acimedaca
3. lis 2009

zelvi: já jsem si vždycky říkala, že děti chci mít.....to vím určitě...tedka jde o to, kdy...
jo schovává se, to je pěkný 🙂

zelvinka
3. lis 2009

aci - tak to je super smrtelná nemoc = rýma 😀 😀 chichit
jinak k vánočním dárkům,pořád jsem nevěděla co babičce, protože všechno má a když jí něco koupíte tak to stejně schová do skříně, protože je to škoda používat 😀 😀 možná to taky znáte,..takže jsem babičce ve fotostaru nechala udělat kalendář v kovové krabičce,která je zároveň stojan se svatebními fotkami.tak snad jí udělá radost.Mají to tam jako novinku, tak třeba to taky někoho inspiruje.

acimedaca
3. lis 2009

My jsme loni nechávali dělat babičkám kalendář z našich fotek z Číny a tkay to mělo obrovský úspěch 🙂
zelvi: prosím pošli mi odkaz na ten výrobek, jestli můžeš, to by mě zajímalo, jak to vypadá

nejhorší je, že jak nejsem na ty scény zvyklá, tak nevím, jestli je mu opravdu špatně, nebo to jen přehrává..u rýmičky už to poznám, ale jinak je to takový blbý......jak jsme byli na té svatebce v egyptě, tak jsme měli toho faraona, já o den dřív než on, bylo to nepříjemný, pořád hlídat záchod, ale dalo se to....on si ani nevšimnul, že mi něco je, kdybych mu to neřekla....ale když to dostal on, to jsem myslela, že se mi tam zhroutí - pořád to řešil, celý den nevylezl z pokoje, ležel v posteli, vypadal že strašně trpí, až jsem fakt měla strach, jestli mu není něco vážnějšího...budu mu to muset ještě vysvětlit tohle jeho přehrávání nemocí, že to není žádoucí

zelvinka
3. lis 2009

aci - máš to v IP,..a jinak je pravda že každej člověk má jinej práh bolesti,...to musí být vždycky vzrůšo co?

krtek.93
3. lis 2009

Ahoj!

klara: já jsem fotky zaspala 😅 Ale taky bych chtěla vidět dredatýho ženicha a šperky z kytiček 😉 Nechceš to přece jen dát na beremko? Jo, chtěla jsem ti včera napsat, jak zmenšuju fotky, a nějak jsem na to zapomněla: V programu Picture manager, je tam kolonka "upravit obrázky", pak se ti rozbalí nabídka a úplně dole je "komprimovat obrázky", tm si zvolíš, jakmoc (já to dělám většinou na "dokumenty"), dáš OK a nakonec to všechno uložíš. Já to teda ukládám "uložit jako" a každou tu fotku přejmenuju, aby mi tam zůstala i v tý původní nezměněný velikosti 😉

Holky, to je ostuda - já fakt vstávala před chvílí, a to jenom proto, že mě vzbudila máma telefonem 😅 Ale jsem fakt utahaná a navíc na mě taky něco leze - rýma a tak 😖 Teď se musim nějak vzchopit a jet opět k našim - do knihovny a na spořku, která má jenom do 2, to je mazec.

S miminkem se to u nás má tak, že sio přesně jako acineumim ty změny nějak představit. Obzvlášť to, že mě nějakej uvřeštěnej tvor nenechá x měsíců vyspat a já ho za to ještě budu milovat 😀 Já jsem děsně protivná, když mě někdo budí, a manžel jakbysmet. Ohledně chlapů - aci, naprosto tě chápu. Já se v našem případě obávám (a teď nechci, aby to tu vyznělo, že žiju s nějakým pošahaným necitou), že až budu jednou těhotná, tak mužovi to bude tak trošku šumák. Pochybuju, že by byl ten typ, co s ženskou obíhá doktory - to pravděpodobně smázne výmluvou na práci. A taky se obávám, že až tu bude něco mrňavýho křehkýho vřeštět, tak bude spíš nesvůj, a tudíž protivnej. Že pořádně si toho začne vážit, až bude dítko trošku odrostlý a bude s nim moct dělat blbiny 😉 Teda třeba mě příjemně překvapí, ale rasši počítám s touhle variantou, neb je bohužel mnohem pravděpodobnější.

acimedaca
3. lis 2009

krtek: moje řeč...sice bych si ráda říkala, že mi bude s miminem pomáhat,ale jsem realista a vidím to tak,ž e se o něj bude zajímat pořádně až bude aspon chodit, nejlíp ještě mluvit....takže tak ve třech letech

zelvi:no to určitě, každej má jinej práh bolesti,ale tomuhle prostě nemůžu uvěřit....když byl na operaci kolena, tak si třeba nijak extrémně nestěžoval a to věřím, že to bolí víc, než nějakej průjem, že...

petrajda
3. lis 2009

ahoj holky ...ještě sem teda nedočetla tak úplně 😝 .
mě je 32 pryč tak si tak říkám,že na mimi mám možná už nárok 😉 .

Krti - dobré ráno 😀 nebo poledne 😉 . Z toho si nic nedělej,já kdybych nemusela nevztávám a poslední dobou když můžu tak si poležim. Jo a asi fajn pocit za pohovor viď?Držim palce dál.

Měla sem dneska mít volno,ale kolegyně to tu v práci nějak neustála,tak sem jí raději poslala domu do postele. zejtra potřebuju jet do té Prahy 😠 kvuli úřadum!!! Se mi teda chce.
Jinak tady taky sněží nebo aspoň sněžilo. Jo a k té kolegyni...ona ..ehm...zvracela...a tak nějak jí bylo divno,tak sem se ptala zda není v tom. Evidentně se zarazila a evidentně počítala 🙂 .Pak mi řekla,že určitě ne,že je to blbost.No byla by to sranda...obě plánujem jak ona za mě tady bude pracovat až já budu o dvě patra vejš chovat děťátka,teda pardon děťátko 😀 😀 S manželem se totiž fur bavíme o dvojčatech a já mu na to už říkám,aby jsme se pak oba nedivili,když tak provokujem. No jinak by to s kolegyní byla sranda. Šla by na matřskou za mě a pak prej by mi to mimi dala 😀 😀 😀 -to je samozřejmě sranda 😅

petrajda
3. lis 2009

zelvi a holky znáte ten vtip?
Zákeřná pánská nemoc na sedm???
RýMIčKA

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru