Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

acimedaca
27. říj 2009

katcha: super

edvi: no jo, to je tvrdá realita 🙂 přehání určitě 🙂

jizi
autor
27. říj 2009

Katcha - tak to je vtipnýýýý 😀 😀 😀

Krtku, to je na pytel - ale nějak se to udělat musí, ne?

Edvi: Neboj, zadek splaskne!! Nebij ho, bolely by tě pak ruce 😉

petrajda
27. říj 2009

ahoj holky-dneska jsem pracovala až se ze mě kouřilo 😀 .takže jen tak zběžně dočítám,ještě mám práci doma.
Jinak jsem chtěla poznamenat,že včera se jedné holčině v Anglii narodil zdraví chalpeček Danny.Holčina měla několik let problém vůbec otěhotnět,menstruaci měla jednou za rok,on nebyl také docela v pořádku,prostě zdravotní problémy jak prase a dlouho trvalo než vůbec mohli podstoupit umělé oplodnění.Ale zadařilo se. Věda opravdu někdy dokáže zázraky.

edvi - to je krásné když tak rozumíš zvižátkům a kočičkám zejména.Já to s nima moc neumím,ani s psama.Mám je ráda,ale když je má někdo jinej.Ne nejsem sobec.
A na toxoplazmozu bacha.O tom bych mohla psát elaboráty.

petrajda
27. říj 2009

katcha- dobrý vtip měl úspěch i u nás doma 😀

krtek.93
27. říj 2009

katcha: 😀

edvi: Se nenech zdeptat. chlapi jsou občas na tohle prostě tupí (můj taky 😉 )

S tou prací - ono nejde ani tak o šéfa nebo neochotu, ale když jsou dny, kdy je nás třeba kvůli nemoci nebo dovolenejm málo, tak to prostě nejde. Kdyby jeden člověk ubyl, tak už ta kasa zůstane prázdná a to je prostě nepřípustný. Tak doufejme, že to nebude případ pátku ani pondělka.

petrajda
28. říj 2009

ahoj holky 🙂 přeju krásný sváteční den,já ho tedy slavím v práci ☹ ,ale jen dopoledne. Odpoledne se jedem podívat na dvojčata a třeba zbírat inspiraci 😀

edvi
28. říj 2009

Dobré ráno.Tak co se týká mé nafouklé postavy po těch hormonech tak to pokračovalo večer kdy viděl v tv nějaké zrcadlo a říká,jé takové máme taky u mamky, je větší než to co máš tady, tam by ses i vlezla. Nevím o co mu jako jde. Jsem na tom váhově stejně, jen jsem prostě tak nějak nafouklá. On to furt staví tak jako, že se mu to líbí, že je mě za co chytit, ale i tak mě to deptá. 😒 Ale kašlu na to, je fakt, že se nemusím tak cpát.

Jinak jsem se rozhodla, že to testnu v pondělí na dušičky, to už by mělo jít vidět jak na tom jsem. Na krev jdu až příští pátek, to už bude jasné určitě.

klara.k
28. říj 2009

edvi - mě můj manželek když sjem byla jednu dobu tlustší tak mi řekl že je to fajn, že mě má aspoň víc, bylo to milé, že to tak bere a děs to slyšet. Teď mi prozměnu říká, že jsem kost a kůže a to zase není pravda. Ale že jsi oteklá to je teď jasný. Když na tom byla švica, tak ta byla i s bříškem, jak kdyby byla těhotná, jak natekla 😒

Jinak jsme dostali nabídku na dřevěný okna a vypadá cekem dobře, ale musíme se rozhodnout vlasntně hned a do konce října zaplatit zálohu a dostaneme šesttísíc slevu, tak jdu snídat a přemýšlet nad tím, pápá

petrajda
28. říj 2009

edvi - klara : holky váha a vzhled neni zas tak rozhodující při plánování miminka-tak tato slova jsem nedávno slyšela od jedné paní.Má samozřejmě pravdu,ale pokud se nás to netýká.My máme v rodině takovéto natékání a vyšší váhovou hmotnost prostě nějak vrozenou. Vím co mi dalo práce zhubnout a jednou se hrozím toho,že budu jako bublina!Jenže zase nemít kvůli tomi mimi je blbost.
Muž mi říká,že si mě bude aspoň kutálet 🙂 ale vím jakou radost mu udělalo když si nechávám jen třeba dorůstat vlasy a vím že se mu štíhlé ženký líběj.Ale zase vim,že zas by tohle asi tolik nehrotil,když se budu snažit,a nejen kvuli němu,ale i pro sebe.
Některé maj štěstí. Třeba švagrová tak na té těhotenství nebylo vidět pomalu až do konce. Byli lidi,kteří ani netušili,že je těhotná. Je to holka jako protej,strááášně štíhlá a bříško měla fakt malinké.Stačilo vzít volnější blůzu a vše se schovalo.

Klara- tak to je prima s těmi okny.A ta sleva jakby smet..

katcha.
28. říj 2009

Ahoj holky. Tak já začala svátek tim, že čučim na Bajaju 🙂

petrajda
28. říj 2009

katcha - jééé ty se máš. Já maximálně do monitru a koukám kde bych sehnala nějaké dárky na vánoce,nebo aspoň inspiraci. 🙂

jizi
autor
28. říj 2009

Edvi: A není ta blbá sranda jenom chlapská forma vypořádání se se stresem, který musí zákonitě prožívat kolem umělého oplodnění i on? Víš, jak to myslím - má nervy, že jsi do sebe prala hormony, byla na operaci a teď musíte čekat a snaží se to nějak ventilovat, leč jak je občas (většinou? Vždycky??) u chlapů dobrým zvykem hodně blbým způsobem 😠 Chtěla bych osobně vidět, kolik by bylo dětí počatých uměle, kdyby celé to hormonální martyrium museli podstupovat chlapi 😵 ...

jizi
autor
28. říj 2009

Jo a ještě se musím veřejně pochválit - včera jsem poprvé v životě upekla bábovku - je sice trochu našišato, ale polila jsem ji polevou z bílý čokolády a je mňam 😀 Jsem holt vzorná manželka, cheche... (a muž konečně včera začal stříhat svatební video, jsem zvědavá na výsledek 😉)

zelvinka
28. říj 2009

petrajda - no u mě štítná žláza způsobila to, že mi vůbec neprodukovala hornmony který má,..takže taky doživotně do mě budou cpát hormony v podobě prášků což není tak zlé. Ale nefungovalo mě díky tomu vůbec trávení, během osmi měsíců jsem přibrala dvanáct kilo,..bylo to strašný,..týden jsem nebyla na záchodě a když se pak zadaš´řilo, tak něco jak jeden článek malíčku 😀 😀 a pak zas tejden nic,..proto se ve mě všechno ukládalo,...neustále mi brali krev a zvyšovali hladinu těch hormonů,..až mi to srovnali. Musím říct že tenhle týden končím pátý měsíc a nepřibrala jsem ještě ani deko,...ale podle doktorky je to tím,..že jak jsem nabrala kvůli štítné žláze, tak mě upozornila, že až budu mít hladinu hormonu zase v normále jako zdravej člově, tak aniž bych držla jakoukoliv dietu, tak ty kila zase půjdou dolů. takže si myslím, že kila jdou dolů. protože spousta lidí mi říá že jsem zhubla, ale ty kilas nabírám akorát na bříšku, takže jsem pořád na svém.,....každýmu říkám 😀 😀 že jsem si ty kila nabrala dopředu🙂 Jinak mě to nijak neomezuje, akorát každý měsíc mě kontrolují hladinu hormonu a zvyšují mi ty prášky, abych měla tu správnou hladinu. Bohužel jsem četla i případy kdy o tom holky ani nevěděli, že mají něcov nepořádku a přišli o miminko třeba i v šestém měsíci, protože jim nestačila hladina hormonu, který produkovalo jejich tělo.
Janičko - jak bych to řekla,...my víme co to bude, ale nějak tady v nabídce to nenabízejí, proto mám v profilu nastaveno že nevíme 😀 , ale neřekli jsem to ani rodičům.

janicka006
28. říj 2009

Teda Zelvi..teď jsi mi zamotala hlavu... 😀 😖 ....ufff....Tak jako že toho bude víc????? 😕
Na koníka pozor,je to tady jiné než na beremku,je tady víc závistivých,špiclujících a tak..takže pokud to chcete nechat rodině jako tajemství,tak to tady rozhodně neříkej...

Filu my jsme teda netestovali ani nic neměřili...jen jsem se tak nějak "podle oka"zaměřila na dobu,kdy by asi měla být ovulace....a tesovala jsem těhotenským testem až když nepřišla MS....některé holky testují už třeba 5-8 den po ovulce,ale to mi právě přijde jako super věc proto,by byly zklamané...
Jooo a jediný můj doping byl polštářek pod zadek ihned po... 😅 😅

zelvinka
28. říj 2009

janička - ne víc, ale víme jestli to bude holka nebo kluk,...už chápeš?známe pohlaví, bude to jedno miminko 😀
Filu - tak to my ani nic nepočítali, přáli si miminko a nechávali tomu volnej průběh, prostě když byla chuť tak byla chuť 😀 😀 a doping ten taky nebyl

edvi
28. říj 2009

Jé tak jsem se zas po obědě prospala. Ostatně jako každý den poslední dobou. 😀 Jsem u tatky, měli jsme ráno takovou zdravotní manželskou hádku. Říkám zdravotní, jelikož nebyla tak závažná a už když jsem odjížděla jsme se vlastně začli usmiřovat 😀 , ale když už jsem byla sbalená tak jsem jela. 😉

zelvinka
28. říj 2009

edvi, tak to je dobře,....taky tak nemáš ráda hádky a takové to mlčení?

edvi
28. říj 2009

Zelvi jo a nejhorší je když mě něco žere a chci to vypustit ven a nemůžu se odhodlat spustit hádku, ale v sobě to taky dusit ne a chodím celý den jak mátoha a on se mě furt ptá co mi je a já pořád, že nic až to bouchne.

krtek.93
28. říj 2009

Ahoj! Já slavila jako ostatně každej svátek - prací 😠 Teď jsme přišla domů.

edvi: To s těma hádkama taky znám, ale naštěstí už jsem se to trošku naučila z sebe vypustit hned - neni nad to umět říct rovnou "s..eš mě" 😀 protože pak i blbost během pár dnů/hodin nabobtná do šílenejch rozměrů 😉

zelvinka
28. říj 2009

krtek - to máš pravdu, dřív jsem taky všechno dusila a pak po půl roce to byla smršť když to šlo všechno i ty nejmenší maličkosti ven. Teď už jsem se naučila že prostě některý náznaky nestačí, takže všechno hned a nejlépe polopatě 😀 😀

krtek.93
28. říj 2009

Já dneska začala bejt opravdovou "manželkou" - muž má zítra i v pátek volno, tak dostal za úkol postarat se o jídlo 😀

krtek.93
28. říj 2009

edvi: Ehm, nemohla jsem si nevzpomenout na tebe 😅 myslim, že jsi udělala dobře, že ses rozhodla jenom pro dvě 😉 Je to krásný, ale vážně si neumim představit, že bych tohle měla jednou doma https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

edvi
28. říj 2009

Krtku zrovna ty stránky jsem viděla taky.🙂 no nakonec mi nic jiného nezbylo než ty dvě, to třetí se přestalo vyvíjet, takže to příroda rozhodla za mě.

krtek.93
28. říj 2009

Aha, to mi nějak ušlo... Tak to doufám, že jsem se tě nedotkla. Ale vim, že jsi stejně byla rozhodnutá pro dvě. Jinak ty palce pořád držim 😉

edvi
28. říj 2009

Krtku v pohodě, byla jsem tak rozhodnutá , že to jedno zamrazíme, ale bohužel ráno už nebylo co.

acimedaca
29. říj 2009

ahoj holky, vůbec jsem neměla čas se sem dostat včera, zateplovali jsme na baráku střechu, přijeli i naši nám pomoc, akorát tchýně furt dělala nějaké seky, pořád "otravovala" jestli si dáme pivo, víno, bercherovku...urostřed práce.....v pět odpoledne zase začala a každou půl hodinu chodila, at už toho necháme, že tam naši dřiou jako ukrajinci a kdesi cosi......už jsem z ní byla na nervy, fakt. Ona to myslela dobře,a le já nemůžu za to, že když oni s tchánem nejsou schopný nic dělat v kuse, tak si myslí, že naši taky nic....to je složitý vysvětlování 🙂

edvi
29. říj 2009

Aci chápu 😉 to tak bývá.

acimedaca
29. říj 2009

to už proběhla i "hádka" kvůli tomu, že naši nám přijedou pomoct - prý to je hloupost, že se přece nebudou hrabat ve špíně ....přece skoro každá manuální práce je špinavá. Ach jo, někdy to fakt nechápu, ty jejich myšelnkový pochody (tchýně a tchána). Přitom myu jezdíme s manželem každých 3 týdny pomáhat našim na jejich chalupu. Tak nechápu, pro by nemohli oni jednou přijet k nám....

edvi: a co,jak se cítíš, je to dobré?

edvi
29. říj 2009

Aci cítím se v pohodě, jen je čím dál šílenější to čekání.V pondělí zkusím test a za týden v pátek se uvidí jak to dopadlo podle krve.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru