Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

sidi.m
29. říj 2009

edvi:To vydržíš do pondělí jo?Já už bychasi šílela s testama.Takza tím to vypadá dobře vid.Držím palce.

aci:To víš holt je to tchýně.

Jdu taky kouknout na to svatební album,takdiskutované

katcha.
29. říj 2009

Jejda, a které? To drahé?

sidi.m
29. říj 2009

katcha:Jo jo to tak strašně drahé.Takjsem to zkoukla a i tu diskuzi.Svatba krásná,slušelo jim to.Když ty peníze mají proč to za to nedat že?Některýty holky jsou teda fakt drsný

acimedaca
29. říj 2009

no jo, to je bledá záívist, jinak nevím, proč se do ní tak pouštěly ...vždyt je to diskuze o ceně svatby a ona to jen napsala...ani se nijak nevytahovala, nic....

klara.k
29. říj 2009

no jo holt peníze dělají zle, a když si můžou zanadávat a nic jim za to nehrozí, tak proč by si nezadávali. Snad to tu holku moc nesebralo.

Já se můžu dnes zase zbláznit z těch oken, volala jsem tam a dnes ve 4 máme schůzku provedou nás po celým závodě a vše nám vysvětlí. Konečně snad pochopím všechny ty termíny. Pak jsem poslala žádost ještě dalším třem firmám, tak uvidíme, jak to dopadne. Jen je to napytel, že mám tolik práce, je jasný že to všechno stejně enstlihnu a ještě navíc si musím přečíst co tady píšete 😀 😀

ráno mám angličtinu a vypadá to, že úkol nebude, učit se taky nebudu, to zas bude ostuda 😝

asi - tchýně jsou dost často na zabití, proto tolik forků

jdu makat, pá

janicka006
29. říj 2009

Ahojky kočindy,

už mám za chvilku padla,letím domů a na první lekci cvičení....chichi..doufám,že po něm nebudu vypadat,jako že mám za sebou maraton!! 😝

Tchýni již nekomentuji!!Jen asi málokdo má nějakou ucházející.U nás se k tomu počítá ještě vypečená manželovo sestra....

Jinak holky,dneska mi gyndasestra kvůli triplíkům nevolala(jupíííí).....ťuk ťuk ťuk..pokud nebude ani zítra,tak jsme to snad zvládli v pořádku...i když já tam asi zítra stejně cinknu(i když říkala,že zavolá sama,pokud budou výsledky špatné)...nevydržím to před víkendem..měla bych ho pokažený....

Opatrujte se děvčátka.Já si jdu sbalit svých pár švestek...

kozinka
29. říj 2009

Ahojky zaříjovky, projíždím diskuze a na koho nenarazím 🙂)) Držím palečky ať jste brzy těhulinky 😵

sidi.m
29. říj 2009

kozinka:Aco ty a druhý?

janicka:To bude určitě v poho,kdybyne,volali byhned.Chápu,takybych tampro svůj klid cinkla.A jakýjsou jménave hře?Povídej

aci:To jo fakt síla,bědakdyž má někdo něco jinak než ostatní.

acimedaca
29. říj 2009

sidi: no jo,tak to je pořád...když máš problémy, tak tě lidi ještě pomluví a když máš peníze,tak zase závidí....

mayner
29. říj 2009

ahojky děvčata,
zdravím vás doufam že se máte lépe než já. byla jsem dnes na výsledcích dopadlo to blbě. no nic nechci tady šírit špatné negace.

zelvinka
29. říj 2009

holky můžete mi sem hodit odkaz na tu drahou svatbu ať se taky pokochám 😉 Děkuji

janicka006
29. říj 2009

Mayner..copak???Od toho tady jsme,tak pokud chceš povídat,tak povídej....
Neboj...nikdy není tak zle...

mayner
29. říj 2009

janicka: zjistili mi epileptické výboje na mozku.

janicka006
29. říj 2009

Sidi 😉 ..o jména bude asi opravdu boj....z nějakého důvodu je Pepčovi holčičí úplně putna a nechává ho plně na mém výběru...ale za klučičí se rve jako tur....Alespoň,že ustoupil od jména po sobě...brrrrr....nevím proč a nechci se tím dotknout těch,kteří to tak budou mít,ale jméno po rodičích mi přijde hloupé...takové pro lidi bez fantazie...Neříkám,že budeme mít nějaké divočinky...chceme normální klasická česká jména....ale taky si s tím chci dát trochu starosti a ne jen "okopírovat" jméno po rodičích.

petrajda
29. říj 2009

ahoj holky- jj,taky bych se pokochala tou diskutovanou svatbou.
tchyně-tak o té mé snad nemohu zas tak špatného zas moc říc,ale stejně sem ráda,když k tchánovcum nemusem jet 😝 prostě jiná rodina,jiné zvyky,jiné chování a myšlení

Krtku - trojčata super. včera sme byli u známejch co maj dvojčata a před tím měli už jedno dítě.Nechci tu děsit budoucí nebo nastávající maminečky,ale tahle holčina se dozvěděla,že čeká dvojčata těsně před porodem.Není to kec ani není 1.4,je to fakt! V dnešní době.

zelvinka
29. říj 2009

mayner - nezlob se že se asi tak hloupě ptám,....ale co se s tím dá dělat,...a jaký to má pro tebe důsledky

krtek.93
29. říj 2009

Ahoj!
mayner: To je na prd fakt, to snad neni ani možný, že tolik z nás teď řeší nějaký problémy... Ale snad se to dá nějak medicínsky zvládnout?

Já jdu zítra na ten první pohovor - v práci všechno dobrý, mám to dovoleno 😉 Dokonce mi šéf podepsal dovolenou na vánoce, ale já tak trošku doufám, že bych třeba tou dobou mohla bejt zaměstnaná už jinde 😉 NO ideální by bylo chytit fleka od ledna a ty vánoce si ještě hezky užít, ale s vědomim, že v novým roce mám kam nastpoupit. Taky jsme podepsala výpověď - to je docela hustý, vidět černý na bílým, že jsem "nadbytečná" 😅 A taky že mi bylo nabídnuto jiný místo, který jsem odmítla 😠 Ale jinak veskrze pozitovní zprávy - na personálním fakt ochotný a celkově se "firma" chová fakt slušně, nevypadá to, že by se nějak snažili nás vošulit 😉

Jsem nervní z toho pohovoru, ale nějak moc unavená na to, abych se nějak cíleně připravovala - ani nevim jak, na to se asi moc připravit nedá? 😕 Ale je divný tu jen tak sedět 😅 Před zkouškou se člověk vždycky na poslední chvíli ještě šprtal 😀

jana1k
29. říj 2009

mayner: to je blbý,zní to divně....to zanmená co...?? Omlouvám se,ale fakt nevím....začínající epileptik..??

Klára: no normálně dneska nám volali,že zítra nám dojdou okna na barák,jako hurá,konečně 🙂 ,ale též mohli zavolat trošku dřív,tak máme zítra fofr jak blázen 😝

Ta drahá svatbička,ano proč né. Když na to v dnešní době někdo má. Měli to pěkné,to jo. Takže přejme a bude nám taky přáno 😉 (i když ty jejich prsteny za 120.000,-- jůůůj to nás takhle stála celá svatba 😅 -jen pro srovnání) 🙂

Janicka: joo,my mluv. I když máme Tomáška (a to jméno se mi fakt líbí),vždycky jsem nechtěla jména "po rodičích" z důvodu jak se to bude později plést atd....Ale manžel to fakt chtěl, je to jeho prvorozený syn 😉 . No tak máme Tomáška. Já chtěla vždycky Filípka ,ale T. prohlásil,že si vždycky při tomhle jménu vzpomene (s prominutím) na toho "buzeranta z Big.Br." 😅 😀 ,a bylo po Filipovi. Ale holky podržte se,ale jak mi po porodu poprvé přivezli Tomáška na pokoj,tak normálně měl na té postýlce (na cedulce) napsáno Filip L...,tak říkám,sestří ale my měli mít Tomáška,a ona "né vy máte mít přece Filipa" . Lidičky já byla v tu chvílku zmatená jak lesní včela,tak sestra letěla na sesternu,ale pak se omlouvala,že to spletla.Ale že todle je opravdu NÁŠ syn (to bylo v té době jak letělo českem ta výměna těch holčiček jo 😉 ),ale je fakt,že to ráno se narodil jen jediný kluk. Takže tak....

mayner
29. říj 2009

želvinka: nasadili mi prášky za měsíc jdu na kontrolní EEG což je vyšetření mozku zda se to zlepšilo těmi medikamenty nebo ne. Je to ted ale na pytel. jsem fakt vyřízená. co se týka i otěhotnění, může v tom nejhorším případě až bych byla těhotná narodit postižené dítě. což na to nechci myslet.

Jana: vypadá na diagnozu epilepsie

janicka006
30. říj 2009

Mayner..to nejsou hezké zprávy..zdraví je opravdu to nejdůležitější...Já si to uvědomila po tom potratu..prostě je mi putna jaké pohlaví miminko bude mít,jen ať je zdravé..byť jsem vždycky moc chtěla holku...ale teĎ to vůbec neřeším.
A tak zatím máš za sebou jedno vyšetření,a nevíš o té své nemoci všechno..třeba až se do toho zahloubáš,tak najdeš něco,co se dá brát alespoň jako trochu pozitivní.Neházej flintu do žita.
A nemysli hned na to nejhorší..ono to sice "láká",ale doktoři si tě budou sakra hlídat,aby bylo miminko i ty v pořádku.
Co zkusit najít nějakého machra v Praze v nemocnicích..Střešovice a tak??
A co Ti ta nemoc přináší pro denní fungování???

klara.k
30. říj 2009

mayner - snadno se to říká, ale nepanikař, bude to dobrý. Teďn ěkdy jsem se dívala na dokument, zvrona byl o epilepsii a vykládali tam dokroří, že pokud se vše přádně vyšetří a pacient dbá na to co má a bere léky, tak je všechno v pořádku, může se být i bez léků a nasadit je třeba jen v případě, kdy se ti třeba nějak přítíží. Nemám s tím teda žádné zkušenosti, jen z toho dokumentu. Mám pocit že tam říkali, že člověk může mít i jeden epileptický záchvat a pak už se to nemusí nikdy vrátit, tak třeba to bude tak.

Krtku - držím palce na pohovor
Jani006 - volalas tam? Taky bych pro jistotu zavolala.
jani1k (se mi trochu pletete holky) - okna jsou super, taky bych je chtěla už mít. Teprve začínáme se střechou, ale zato máme všude příčky 😖 Nám přišla druhá nabídka a ta je asi ještě lepší než ta první a dodací lhůta jen 5-6 týdnů. Hlavně to fakt vypadá že bude moct mít ty dřevěný 😵

dne jdu na magistrát si vyřídit nový řidíčák, mám obavu, že my vynadají, že jdu pozdě, ale dřív to prostě nešlo😒

acimedaca
30. říj 2009

janicka: no a jaké jste teda vybrali jména, jestli to není tajné 🙂
mayner: neboj, určitě se to dá nějak zvládat, jak píše klara, medicína je dneska pokročilá, určitě se to nějak podaří

krtek:držíme palce, podávej průběžné zprávy 🙂 já být tebou,tak nastoupím až od ledna, to bys na vánoce nemohla mít ani volno, když bys byla ve zkušebce....

janicka006
30. říj 2009

Klári díky za zájem.. 😉 ..ale nevolala...a volat nebudu.Budu prostě věřit v to,že sestra by mi zavolala při špatných zprávách sama,tak jak říkala.Minule mi taky volala,že máme špatnou krev.A navíc v pondělí jdu hned ráno na sedmou do poradny,takže tam mi všechno řeknou.Tak na nás myslete...jsem pořád ze všeho taková vyplesklá..ach jo 😖 😖
A jména...no já jsem jednoznačně pro Jana.....ale Pepča je jednoznačně proti....on chce Jakuba(na mne moc profláklé) nebo Štěpána(líbí se mi,ale přijde mi,že má málo zdrobnělinek)
A holčičku moc netuším.....Aneta,Michaela...
No uvidíme....
Mayner tak budeme celý měsíc držet palce ať prášky zaberou a ta tvoje šišulička si dá říct a už tě tak netrápí 😉
A Krtkovi držíme palce dneska ať je za hvězdu a stopro jí vyberou!!!!
Holčinky papa.Řítí se sem majitel,tak koníka odhlašuji...snad o víkendu

acimedaca
30. říj 2009

janicka: honzík je super jméno, i štěpán...jakubů je tedka hodně, to je fakt...mě se líbí pro hočičku Jůlie nebo Johanka 🙂

katcha.
30. říj 2009

Ahoj, ty, Krtí, a to místo, co ti nabízeli u vás jako náhradní byla nějaká blbá pozice? Protože jestli se nepletu, tak takhle přijdeš o odstupný. Jináč vám všem držim palce, nějak se tu urodilo dost špatných zpráv, tak se všechny držte. 🙂

acimedaca
30. říj 2009

hele, co jste si kde všude měnily, když jste změnily jméno? já mám jen občanku a pas, tedak plánuju obejít banky, zdravotní pojišťovnu a už pak nevím, co dál...na stavební spoření a penzijko se musí taky změnit jméno?pak dál už me nic nenapadá...

klara.k
30. říj 2009

mě se právě do toho měmění nechce a naštěstí ještě nemám občanku, tak jsem byla jen na občance a řidičáku, pas nemám, pak asi pojištovna, banka, no čert ví, kde všude figurujeme 😖

my máme vybranou Justýnu a Kryštofa, ale jak to bude až to bude tak to čert ví. Jmen je pěkný spousta, ale né každý pro naše dítě, některý se prostě nehodí nebo nějak nejdou, je v tom asi nějaká chemie či co 😲

jizi
autor
30. říj 2009

Mayner: Drž se, holky mají určitě pravdu s tím, že medicína dneska dokáže zázraky!

Krtku: Držím palce na pohovor!

Jani: Taky bych nevolala, určitě je všechno OK, jinak bys to už věděla. A Honzíků mám kolem sebe hafo, Kubu ani Štěpu ani jednoho 🙂 ...

Aci: Johanka se mi taky moc líbí, ale T. je zásadně proti... Jediné jméno, o kterým neřekl, že je naprosto debilní, je Helena a o klučičích jsme se nikdy moc nebavili - on má pocit, že je kravina něco takoýho řešit dopředu... A jméno jsem měnila ještě na řidičáku.

jizi
autor
30. říj 2009

Klara: Jo jo, na tý jmenný chemii něco bude 🙂

Jinak jsme se konečně pustili do stříhání svatebního videa, muž se u toho ksichtil jako vrchni kakabus, jakouže nepřináší oběť pro kulturní blaho lidstva, tak jsem se do toho pustila sama a kdyby vás to zajímalo, tak tady je kraťoučký trailer 😀

https://www.youtube.com/watch?v=DhBLuzyE7aY
kozinka
30. říj 2009

jizi: ty vojcle to je supeeeeeeer 😵 😵 😵 Včem to děláš???

No já a druhý??? 😀 nevím, hele máme před váma náskok 😀 tak ještě máme čas 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru