Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

lowe
9. bře 2010

petrajda: mě ho doktor řekl hned při prvním ultz, hned mu to tam vyzkočilo 23.10.2010
a podle utz, jsem dnes 6+6tt

petrajda
9. bře 2010

jizi - ale spadáš, že by přemejšlivka???? 😀

lowe - tak to máš skoro do roka a do dne,ale o měsíc a několik dni,že? od svatby.

teda to určení dne porodu to je hotová věda 😀

filu
9. bře 2010

Co jsem četla na nějaké diskusi s odborníkem, tak od toho určování TP podle pohybů se už teď ustupuje. Podle toho prvního utz to podle mě taky nemusí být moc spolehlivé, přesnější to je podle utz ve 12. týdnu. Já mám v průkazce zapsané dva termíny porodu - podle ms a podle toho utz ve 12.tt, mezi nimi mám dva dny rozdíl. Když jsem byla na prvním utz, tak mi řekli, že mimi odpovídá o týden míň než dle ms, ale do toho dalšího utz to normálně dohnalo a už tam byl rozdíl jen ty dva dny. Ale třeba do porodnice mě registrovali stejně podle ms.

petrajda
9. bře 2010

takže je to spíš takovej odhad...ale je jasný né vždycky se dá určit kdy se miminku bude chtít venku. Všímáte si ? nepíšu mimísku 😀 😀 😀

lowe
9. bře 2010

filu: rozdíl dva dny to je v poho, normálně se dávájí dva termíny porodu s rozdílem cca týden

sidi.m
9. bře 2010

lowe:Krásná zpráva,moc gratuluju.Tak hlavně dávej na sebe pozor.

jizi:Taky nepatřím nikam ☹

Jinakjsem taky včera od muže dostala květinku,nádherný tulupány.Babče koupil 3 gerbery a ta byla úplně dojatá

lowe
9. bře 2010

sidi.m: děkuji moc, dávám na sebe pozor neboj 😉

jizi
autor
9. bře 2010

Petrajda: Zásadně ne 🙂 Spíš bych potřebovala zvláštní chlíveček "po rozplození zatím neprahnoucí:" 😀 - Sidi, v mým chlívečku je místa dost, nechceš se přidat? Každý nově přichozí vyfasuje houpací síť a drink s paraplíčkem - to je lákavá nabídka! 😎

MDŽ se u nás ignorovalo - dostala jsem blikající kytku mailem od kamarádky 😀 Ale vzhledem k tomu, že jsem letos přešla mlčením mužův svátek, protože jsem nevymyslela nic, čím bych ho mohla obdarovat, nestěžuju si ... 🙂

vcelka77
9. bře 2010

tak nechci se plést zelvince do řemesla, ale jelikož má ted trošku jiné starosti, tak jsem předělala tabulku nás všech (doufám teda všech), je v albíčku, pokud někdo chce něco připasat tak stačí písnout. 🙂
jinak jizi, dala jsem tě do přemýšlivek, doufám že jsem tím nic nezkazila 😉

vcelka77
9. bře 2010

jééé jizi já tě napsala jako snažilku 😀 😀 😀 hned to napravím

petrajda
9. bře 2010

holky tady je nádherně,sluníčko svítí, modrá obloha, chybí mi tu jen ta houpací síť s drinkem a svalnatý domorodec 🙂 . A ještě trochu tepla. Samozřejmě až přijede manžel tak mi nebude chybět nic 😉 .

Holky přemejšlejte nad chlívečkem (názvem) pro jizi a sidi

vcelka77
9. bře 2010

opraveno

jizi
autor
9. bře 2010

Vcelka: oo, diky - jen bych, jestli je to možný, poprosila o "nultý" status - já fakt o děcku nepřemýšlím, já mám docela jasně vymyšleno 😀

brumdinka
9. bře 2010

vcelka - moc hezký 🙂 můžeš si tam připsat věk 30, bydliště Aš a poslední porod 27.1.2004 porodnice v Chebu 😀

brumdinka
9. bře 2010

vcel - p.s. a malýmu říkáme Jiřík, Jirka je tat´ka - to aby se to nepletlo 😀 😀

jizi - no to je dobře, že to máš vymyšleno 🙂

já se pro dnešek loučím, něco sem tu poplácala do školy a za chvíli letim pro malýho 😉 a pudeme ven - je tam nádherně 😎

jizi
autor
9. bře 2010

Brumdinka: Viď? Taky si myslím...

vcelka77
9. bře 2010

jj, tak zatím jsem to změnila ale do albíčka vložím třeba ještě po nějakých připomínkách, abych to pořád nekopírovala sem a tam. brum i Jiříka jsem opravila 😀

petrajda
9. bře 2010

tak koukám janička bude mít mimčo venku co nevidět a pak bude dlouho pomlka filu a pak lowe.

lowe a necháte si říct co to bude? A řekneš to pak i nám 🙂

acimedaca
9. bře 2010

jizi: já jsem taky přemýšlivka a nepřemýšlím 🙂 u nás přemýšlí manžel...

vcelka77
9. bře 2010

zapoměla si na estrel. pak teprve lowe, jestli teda estrel nebude přenášet a lowe nebude rodit dřív 🙂
aci ty si správná přemýšlivka, náhodou nad tím přemýšlíš, sice si ještě nedospěla k pozitovnímu názoru ale přemýšlíš nad tím, tak jsi přemýšlivka. 🙂

klara.k
9. bře 2010

vcelka - změna 29 😝

jizi - k tobě bych teda taky ráda patřila, tvoje skupinka musí být moc fajn. drink a houpací lehátko a knížku, je to bych si dala říct.

acimedaca
9. bře 2010

teda holky, tak mě napadlo, co vy Pražský, nezašly bysme třeba někdy na kafčo/pivo/vínko....podle toho co si která dá?......já jsem se tedka přesunula do tý prahy, tak se musím angažovat ve společenském životě...🙂

lowe
9. bře 2010

petrajda: nevím jestli si to necháme říct, já si tak nějak myslím, že bychom mohli mít kluka, ale uvidíme, tedy oba si ho moc přejeme, ale je to celkem jedno hlavně abychom byli zdravíííí

estrellita
9. bře 2010

jeeeeeeeeee, lowe, velka gratulace 🙂 ani jsem si nevsimla a mame stejny mesic porodu 😵 😵

petrajda
9. bře 2010

samozřejmě že je to nakonec jedno,hlavně aby bylo všechno ok. A když jedno bude děvče tak podruhé určitě kluk 😉

klarka- a a ještě ovívač 😀

estrellita
9. bře 2010

vcelko: hezky 🙂 ja mam TP teda zatim 10.10.10, ale je to upraven ypodle prvniho UTZ. dle MS je to 12.10.10, a dle posledniho UZT je mimco o tyden vetsi 😅

lowe
9. bře 2010

estrellita. děkuji, no uvidíme
a jak ti je? ty jsi v 10tt, nebo jinak, mě to tu skáče podle ms a to je špatně

estrellita
9. bře 2010

lowe: ja jsem ted v 10 tt dle terminu MS (upravene o ty dva dny). Jinak v patek jsem byla dle MS 8+3, ale dle UTZ 9+3, takze mazec a diky mereni BT vim, kdy jsme mrne vytvorili, takze je rposte jenom vetsi 😀
No uz me presly snad ty nejvetsi nevolnosti, ted snad uz budu bojovat jen s unavou 🙂 pristi tyden jdu na odbery kvuli NT screeningu a pak 2.4. na NT, tak se trochu bojim, jako asi kazda 🙂 ale jinak bych porad spala. a co ty? 🙂

jestli si to chces upravit na jine datum, tak podle poctu dnu uprav MS (jako ze kdyz ti rikaji o tyden vic, tak dej od MS minus tech par dnu 🙂

estrellita
9. bře 2010

a nebo jeste varianta je, ze kdyz vis, kdy byla ovu, tak od toho data odectes 14 a ten termin das jako termin MS a melo by ti to taky zpocitat spravne 🙂

estrellita
9. bře 2010

jsem to napsala na patek, ale ty jsi to urcite pochopila 😀 proste dnes dle MS 9+0 (dle prvnihzo UTZ 9+2) a dle posledniho UTZ 10+0 😀 pak si vyber, ze? 🙂))

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru