Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

petrajda
16. bře 2010

zelvi - tak to je paráda,že žloutenka už mizí. Tak jen tak dál. Na prdíky prý pomáhá feniklový čaj,ale nevím jestli miminka takhle malá ho mohou. Já ho pijiu ráda,ale né kvůli prdíkůmale že mi chutná 🙂 .

estrel - tak to je dobrý,že máš rodičovstvo takhle blízko. I mladá maminka si zaslouží občas někam vyrazit,když se to zkloubí mezi dobou kojením atakdále.

vcelka77
16. bře 2010

petru já zase slyšela že je ten čaj je strašně hnusný 🙂

petrajda
16. bře 2010

mě chutná. Dávám si ho s medem každé ráno 😉

lowe
16. bře 2010

est. no jsem zvědavá co mi řekne
ale taky chci zkusít cvičení na míči, ale musím si nějaký opatřit
a chodila bych tak plavat, ale tady na konci světa bazén není, buď K.Vary, Plzen nebo ML

vcelka77
16. bře 2010

neděláte někdo intrastat? potřebovala bych malou radu 🙂

petrajda
16. bře 2010

to naštěstí ne 🙂 . ty asi děláš v nějaké dopravní společnosti,ne?

vcelka77
16. bře 2010

jj, a vůbec nevím jestli se má zařadit i programy.
já v tom mam trochu guláš. Mě přijít kontrola tak nevim nevim 😀

petrajda
16. bře 2010

v tom ti neporadím,bohužel.Já si jen vzpoměla na jednu firmu kde sem jednou pracovala. Sice to bylo vydavatelství,ale byla tam kolegyně co měla nastarosti mezinárodní distribuci a dopravu. Furt tam něco řešili,ale já pracovala na jinym oddělení.

muž mi vyprávěl jak měli v práce auditory, kontrola 5P. Byl to audit úklidu 🙂 , třeba špatně postavenej koš, rychlovarka moc blízko tiskárny atd 😀

vcelka77
16. bře 2010

jo to už jsem také slyšela o takové kontrole, že rádio je moc hlasitý apod, fakt blbost.
Já jen doufám že až přijde kontrola na intrastat tady tak už budu na mateřský 😀

zelvinka
16. bře 2010

holky - fenyklový čaj piji tak litr a půl denně, pak taky ještě čaj pro kojící, ale bohužel to nějak nezabírá, .ale je to se mnou těžký,..protože mě nadýmá i rýže,...natož pak těstoviny,..nebo brambory,....trpím na to asi odjakživa, nebo aspoň kam mi pamět sah,...takže malá bohužel trpí se mnou

estrellita
16. bře 2010

ja myslim, ze ti auditori si z nas nekdy delaji sradnu a vymysleji audity na ty nej blaznivejsi veci, protoze audit uklidu a kontrola, kde je kos,mi prijde fakt sranda 😀

zelvi: to je mi lito ☹ a mas aspon nejake potraviny, ktere te nenadymaji?

brumdinka
16. bře 2010

ahojte 🙂

zelvi to je fajn, že je žloutenka už na ústupu, jinak to mám stejně jak si psala, všechno mě napadne jak sem měla reagovat až když je po všem 😒 😀

a prdíky mýval malej jen občas, nějak na to moc netrpěl, ale pomáhala na to extra mastička - už si nepamatuju jak se to jmenovalo - bylo to na přírodní bázi nějaká bylinka a jen se to mazalo na bříško - zkus se zeptat v lékárně 🙂

lowe - na kole klidně jezdit můžeš 🙂 - jen jako u všeho s mírou, nic se nemá přehánět 😉

estrell - máš to dobře naplánovaný i s tim cvičením a třeba míče jsou bomba - budu si ho muset koupit i domů

pet - já sem taky děsně líná 😀 ale donutila sem se aspon jedno týdně v neděli chodit na cvičení - bodyform s posilováním a stepama, občas do bazíku, na jaře vyzrazíme na kolo a ráda bych zas začla aspon trochu behat - no sem na sebe zvědavá jak dlouho mi tohle nadšení vydrží 😀 😀

zelvinka
16. bře 2010

holky k těm míčům podívejte se na stránky hejbejse.tv je to svičení s Hankou Kynychovou. Možná to znáte, kdo ne,..je tam svičení i pro těhulky i na míčích(vyberete si z různé nabídky v pravo na boku)
Estrell - já mám pocit, že mě nadýmá i to že vůbec dýchám,..ne to asi přeháním,...ale není den, kdybych neprděla,...mě nadýmá i tři dny starej chleba.

zelvinka
16. bře 2010

pardon - měla jsem samozřejmě na mysli cvičení ne svičení 😲 😀

petrajda
16. bře 2010

estrel - mám podobný pocit,protože s věcma se kterejma občas chodí muž domu,které se dějou u nich ve firmě,tak nad tím mi zůstává rozum stát. A oni,prosím,tam maj celé jedno oddělení,které se podobnejma auditama zabívá. A to ta firma,prosím,šetří 😀 Jo a to rádio, to jim rovnou zabavili.

zelvi - tak to je taky radost s tím nadýmáním. Já si myslím,že to bohužel budete muset s malou nějak přetrpět ☹

estrellita
16. bře 2010

petrajdo: to jako fakt? bych si pustila pak neco do usi, ja jsem zvbykal mit cely den neco pusteneho 🙂

brum: no plan je dobry, uvidime, jaka bude jeho realizace 😀

petrajda
16. bře 2010

estrelita - to jako fakt! Mp3 jsou zakázané 😕 Řešili tam i takové věci,že šanony by měli být založené v jiném regálu a podobně.Ostří tužek... atd.No manžel to okomentoval,že je vidět,že firma se má fakt dobře a já si vzpoměla na Básníky, sektor ten a ten... na to on mi řekl,že tam to bylo ještě velmi velmi mírné.
Já bych je asi poslala někam na svou povahu. Manžel je etik 😅

brumdinka
16. bře 2010

pet - no je vidět jak firma šetří 😀, smutný je, že stejně přemýšlí i stát a místo tim čim by se měl zabejvat, tak řeší samý kraviny 😖 - jinak já bych je taky poslala někam a tvůj muž je teda vážně flegmouš 🙂 😉

petrajda
16. bře 2010

brumdinka - je! Máš pravdu.
A co ty se scháněním práce?? Někd se ti ozval?

brumdinka
16. bře 2010

pet - s prací furt nic - je to děsný, většina firem se ani neobtěžuje odepsat, další děsně otravuju tim, že tam volám, když tam jdu nepustí mě ani přes vrátnici - aniž by mě vůbec viděli hned příde zamítavá odpověd, když jdu na pohovor, tak pravidelně končim druhá a když natrefim na aspon trochu sdílný lidi, tak z nich vypadne, že na nich to stejně není, že dělaj jen administrativu - už si připadám jak prašivá 😖 a nejhorší je, že se kvůli tomu začínáme doma hádat ☹

no neustále si nadávám, že sem vystudovala špatnej obor, kdybych aspon uměla jazyky, ale nemůžu jít ani do frantovek na recepci jelikož neumim německy, nemůžu jít do Varů, jelikož pro změnu neumim rusky a moje angličtina taky žádná sláva 😀 - snažim se aspon učit a nepodléhat panice 😀 ještě, že sem odjakživa optimistka, jinak už se asi houpu na nejbližšim stromě 😀 😀

no až nějakou práci splašim, tak tu vyhlásim fanfáry 🙂

brumdinka
16. bře 2010

p.s. - a jediný kdo se mi ozývaj jsou pojištováci atpod..... kde se dělá na živnosták a nic z toho - naopak ještě náklady na víc 😝

petrajda
16. bře 2010

brum - to je fakt smutný s tím scháněním a zejména,když se to pak najednou začne projevovat i doma. Já jen doufám,že ti manžel nevyčítá,že jsi bez práce. Přece musí vudět , že hledáš dost aktivně. A nabídl ti pracák třeba nějaké školení??

vcelka77
17. bře 2010

Ahoj holky, já měla tak krásný sen 🙂
akorát v něm tedy nebyl manžel ale někdo jiný 😀 😀

brumdinka
17. bře 2010

pet - no občas mi to vyčítá, že už to neni možný - no něco dělám zřejmě špatně 😅 a pracák prosim tě - tam jsou měsíc starý nabídky a školení ti nabídnou nejdřív za půl roku evidence a ještě takový co ti jsou stejně na 2 věci 😝

vcelka - no to je dobrý 😀

jinak povídejte si přídu jak kdybych tu drbala jen sama se sebou 😀

vcelka77
17. bře 2010

to proto že se nám dneska někde zasekla petrajda. Ta je této diskuze takový tuhý kořínek 🙂 samozřejmě to myslím v dobrém. Aby mě zas někdo špatně nepochopil.

zelvinka
17. bře 2010

ahoj holky,...vcelka,...no povídej přeháněj a kdo pak v tom snu byl? 😀

vcelka77
17. bře 2010

ahoj zelvi, no to víš a pak si to přecte manža a bude mazec 😀
no byl tam můj kolega z práce, a ten se mi objevuje ve snech celkem často, zvlášt když se doma nepohodnu. Tak je taková moje snová záchrana 😀 my vždycky zvedne náladu v tom snu 🙂
a nic erotického nečekejte, jen to prostě byly takové milé pusinky, pak jsem se radši probudila 😀 aby to náhodou nedošlo moc daleko 😀 😀 😀

petrajda
17. bře 2010

ahoj holky, tak už sem se vymanila ze zaseknutí 🙂 ,
bylo nějak mnoho zařizování.
včelka - tak to je pěkný s tím snem. Tak zakaž manželovi si číst naše povídání..
Já včera večer dělala společnost mé kolegyni, zní to asi divně 😀 ,ale potřebovala aliby pro manžela, tak jsme vyrazili do Turnova, obešli pár obchůdků, a nakonce jsme skončili v jedné příjemné restauraci. Manžel jí totiž podvádí,má milenku a na kdejaké zábavě prohání mladé holky, a to i když tam jeho manželka je. Ale asi sem to sem už psala. Holt chlap ve střednim věku...

brumdinka- no já nevím jak to funguje ale někdo mi říkal,že tam můžeš získat i nějaké proškolení.Ale když to je takhle tak to asi stojí zaprd 😝

vcelka77
17. bře 2010

a proč potřebovala alibi pro manžela?
jj to už si psala o tom hnusákovi. Má si ze mě vzít příklad a dělat nezbedu jen ve snech 😀

petrajda
17. bře 2010

já špatně formulovala...chtěla s někým vyrazit a já jediná měla volno 🙂 .Manžel si myslí,že někoho má,ale to není pravda. Každopádně mu to nevyvrací,ale nelže. jako nechápu, on má milenku a kdyby náhodou měla ona tak je málem kudla v zádech 😒

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru